Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4831 18 września 2015, 18:12

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Jeśli te bóle są krótkotrwałe i występują co jakiś czas to pewnie jest ok. Co najwyżej można u ginki się upewnić. Ale za to jak bym poczuła taki silny ból, który by nie odchodził to nawet bym się nie zastanawiała tylko od razu jechała. Mogłabym wyjść na panikare, ale mam to gdzieś. Po pierwsze to mnie i tak nie znają :P A po drugie przynajmniej w głowie spokój. :D

Nie no te bóle nie trwają długo zakluje za boli chwilę Max 2 minuty i przechodzi wczoraj wcale nie bolał dziś cały dzień też dopiero przed chwilka poczułam że jakoś się naprezyl zabolal ale to chwilkę i teraz już nic nie czuje..wizytę mam za tydzień to powiem mojej Dr o tym

Zgłoś nadużycie #4832 18 września 2015, 18:22

kinste Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Kinste a Ty przyrosłaś do tych jabłek, że się nie odzywasz? :P

Dzisiaj nie rwalam jabłek ale robiłam obiad. . I myślałam że zejde. . Tak mnie brzuch bolał, samą w domu, jeszcze nic na koncie nie miałam. . Po ziemniaki do piwnicy schodzilam i płakałam. .
Teraz robię placki ziemniaczane z jabłkiem. . Co do bólu brzucha to we wtorek mam wizytę i zapytam mojej gin. .

Zgłoś nadużycie #4833 18 września 2015, 18:23

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Dzisiaj nie rwalam jabłek ale robiłam obiad. . I myślałam że zejde. . Tak mnie brzuch bolał, samą w domu, jeszcze nic na koncie nie miałam. . Po ziemniaki do piwnicy schodzilam i płakałam. .
Teraz robię placki ziemniaczane z jabłkiem. . Co do bólu brzucha to we wtorek mam wizytę i zapytam mojej gin. .

Kochana ciebie też boli brzuch? :-(

Zgłoś nadużycie #4834 18 września 2015, 18:31

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny bole brzucha klucie itd to normalne w tym okresie wczoraj lekarka mi powieziala ;) ) wiazadla i te sprawy :p chyba ze bol mocny i dlugo sie utrzymuje.. A tak to bym sie nie martwila ;) patrzecie ile z nas to ma wiec chyba wszystko ok ;) nie panikujmy ;)

Zgłoś nadużycie #4835 18 września 2015, 18:33

meg86 Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

Dziewczyny bole brzucha klucie itd to normalne w tym okresie wczoraj lekarka mi powieziala ;) ) wiazadla i te sprawy :p chyba ze bol mocny i dlugo sie utrzymuje.. A tak to bym sie nie martwila ;) patrzecie ile z nas to ma wiec chyba wszystko ok ;) nie panikujmy ;)

No właśnie piszę o tym bo chcę skonsultować czy aby wszystko jest ok, kojarzę że z mikim też miałam jakieś bole ale po 3 latach już nie pamiętam w którym tygodniu i jak mnie bolało

Zgłoś nadużycie #4836 18 września 2015, 18:40

anjaaa Gotowa na wszystko
Może dzidzia uciska na jakiś nerw i to nerwobóle są.
Ja miałam 4 tygodnie bole i plemienia a dzidzia ma się dobrze 😊

Zgłoś nadużycie #4837 18 września 2015, 19:22

meg86 napisał(a)

Kochana ciebie też boli brzuch? :-(

Boli. . Po nospie jakoś funkcjonuje. .

Zgłoś nadużycie #4838 18 września 2015, 19:24

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Boli. . Po nospie jakoś funkcjonuje. .

Kurczę może to faktycznie taki okres..

Zgłoś nadużycie #4839 18 września 2015, 20:09

Jeszcze jutro ten panieński. . A wcześniej jabłka. . W niedzielę też jabłka. .

Zgłoś nadużycie #4840 18 września 2015, 20:17

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Jeszcze jutro ten panieński. . A wcześniej jabłka. . W niedzielę też jabłka. .

Uważaj na siebie,ja od wczoraj więcej poleguje bo się wystraszylam

Zgłoś nadużycie #4841 18 września 2015, 21:07

paola Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Jogi, Kuba w czerwcu skończył 4 lata. Ja już spakowana do drogi, jeszcze tylko poodkurzam i pozostaje czekać na męża :-)
Motylek na pewno dam znać, bo już od granicy będę miała dostęp do neta, ale odezwę się pewnie po niedzieli dopiero bo weekend będzie zalatany

Lena A co u Przemka? Jak w szkole?przerwę ma w zajęciach jak wyjezdzacie do Pl?

Zgłoś nadużycie #4842 18 września 2015, 21:09

motylek1909 Supermama
dziękuję za komplementy ;) kochane!!!

już po gościach... teraz TV i spać :D jutro do oporu z lekami ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4843 19 września 2015, 7:24

meg86 Gotowa na wszystko
Witam sobotnio
Kurczę jakas marna nocka za mną :-( nie mogłam spać krecilam się,mały co chwilę płakał a na dodatek nie wiem czy to od zakwasow czy od czego bolał mnie brzuch na wysokości pępka i się rozchodzil na boki,nie był to ból jakiś mocny aczkolwiek taki dosyć wkurzajacy a dziś wstałam to bolą mnie barki ręce i tak podejrzewam że ten brzuch to chyba wina mięśni bo w czwartek byłam u rodziców i mojej siostry córkę (ma 16 mc) wzięłam wózkiem na długi spacer i może to od pchania wózka w każdym razie czuję się cała obolala :-(

Zgłoś nadużycie #4844 19 września 2015, 8:13

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Witam i ja 😊 dzis maz w pracy, dzieci wyjatkowo przy sobocie na 4h musialy pojsc do szkoly a ja leze. Dzis pracowity dzien. Musze podjechac do sklepu, kupic wszystkie produkty na ciasto i upiec sernik, bo po poludniu jedziemy do znajomych na kawke. Cos upichce na obiad i zrobie pranie. Wczoraj znowu ruskie robilam wiec dzis cos na szybko. Moze spaghetti ? Ogolnie czuje sie dobrze, nic nie boli, nic nie kluje, zeby nie ten brzuch to w ogole bym nie czula ciazy. Oby tak dalej😉 urodzinowe dziewczyny wszystkiego najlepszego kochane !! Duzo zdrowka dla was i waszych maluchow !! 🎂🎂🎂

Zgłoś nadużycie #4845 19 września 2015, 8:19

Aaa... motylku! Super czadowa i nowoczesna mamuska jestes w tej fryzurce 😊 slicznie wygladasz i podziwiam za odwage 👍👍👍 ja nigdy jeszcze krotkich nie mualam. Zawsze dlugie kudly po pas... teraz nieco krotsze.. ale i tak dllugie. Chcialabym chyba dokonac jakiejs super metamorfozy. A nie wiecznie ta kita lub kok.

Zgłoś nadużycie #4846 19 września 2015, 8:24

Meg... widze ze stresujesz sie bolem brzucha. Kochana teraz rosniesz i naprawde nic w tym dziwnego ze pobolewa. Dopoki bol nie jest silny a do tego brak plamien i krwawien to nie ma czym sie stresowac. Ja wychodze z założenia ze jak boli to znaczy ze dziecko daje znac ze jest. Ze cialo sie zmienia. Czysta fizjologia 😊

Zgłoś nadużycie #4847 19 września 2015, 9:21

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Meg... widze ze stresujesz sie bolem brzucha. Kochana teraz rosniesz i naprawde nic w tym dziwnego ze pobolewa. Dopoki bol nie jest silny a do tego brak plamien i krwawien to nie ma czym sie stresowac. Ja wychodze z założenia ze jak boli to znaczy ze dziecko daje znac ze jest. Ze cialo sie zmienia. Czysta fizjologia 😊

Ja wszystko rozumie tylko czasem takie bóle nie zwiastuja niczego dobrego i właśnie żeby znać i wiedzieć gdzie jest granica ze ok tak boli bo macica się rozciaga a tak boli bo już coś złego się dzieje :-( zresztą uważam że jak ktoś zachodzi w ciążę po latach starań to chucha i dmucha na nią bardziej niż ktoś inny bo niestety dłużej się o nią starał ;-) i żeby było jasne nie mówię że jeśli ktoś zachodzi w ciążę w 1 cyklu to o nią nie dba czy się nie martwi ale taka ciąża po takim czasie starań jak u mnie jest ciąża wysokiego ryzyka Tym bardziej że 12 mają miałam operacje na macicy

Zgłoś nadużycie #4848 19 września 2015, 9:27

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊 piękna sobota się zaczyna 😊
W nocy tez się budziłam na każdy szmer i głupie sny miałam.
Meg miałaś operacje wiec macica bardziej wrażliwa jest. Może dlatego odczuwasz bole bo rozciąga się gdy dziecko rośnie. Myśl pozytywnie mimo wszystko. Również mam ciąże zagrożona ale pracuje nadal (w domu bym oszalala). Będzie dobrze 😊

Zgłoś nadużycie #4849 19 września 2015, 9:29

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Meg sama sie wkrecasz :p wez to na spokojnie ja tez mialam wczesniej problemy ale trzeba myslec pozytywnie! Po drugie co ma bycvto bedzie a stres nie pomaga! Marudka z Ciebie ;) ) uszy do gory i do przodu ! A jesli nie pokoi cie cos faktycznie to do lekarza ty wiesz sama co dla ciebie najlepsze!

Zgłoś nadużycie #4850 19 września 2015, 10:11

Gumsior Gotowa na wszystko
Witajcie dzisiaj :)

Ja tez mam bóle. Zgłasza z prawej strony, jakby jajnik. Zapytam na wizycie gina bo tez jakoś niepewnie sie czuje.

Ja wczoraj poszłam spać o 4 rano !!!! Próbowałam wcześniej ale goście tak sie darli ze sie nie dało, a ze pijani to nie chcieli iść do domu. Tak zła na koniec byłam, zwłaszcza ze o 6 wstawałam zeby dojechać na egzamin do Szczecina... Wiec wstałam po 2,5 h snu. W zasadzie zaspałam. Jestem taka zła ze powiedziałam P. Żadnych pijackich imprez więcej. Dobrze ze on był równie zły i sie ze mną zgodził.