Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4811 18 września 2015, 16:15

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Oto ja pierwsze zdjęcie przed a drugie i trzecie po :) )) jestem zachwycona!!!

Zwariowałam! Jakie krótkie! No ale ładnie, ładnie :)

Zgłoś nadużycie #4812 18 września 2015, 16:26

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Zwariowałam! Jakie krótkie! No ale ładnie, ładnie :)

Ja tez zwariowałam ale juz nigdy nie chce innych!!! Tylko blond bedzie jaśniejszy niz te nam foto bo pomału kolor ściągamy :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4813 18 września 2015, 16:31

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Ładnie ;-)
Ja mam włosy do lopatek ale powiem wam że takich krótkich fryzur to się boję bo je trzeba codziennie w sumie układać a przy dwójce jak u mnie dzieci nie zawsze jest na to chęć ani czas :-( aczkolwiek nie ukrywam że taka fryzura ułożona jest fajna

Zgłoś nadużycie #4814 18 września 2015, 16:40

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ładnie ;-)
Ja mam włosy do lopatek ale powiem wam że takich krótkich fryzur to się boję bo je trzeba codziennie w sumie układać a przy dwójce jak u mnie dzieci nie zawsze jest na to chęć ani czas :-( aczkolwiek nie ukrywam że taka fryzura ułożona jest fajna

Paradoks w tym, ze codziennie tylko układam ręka i guma :) i koniec ;D juz kiedys miałam takie krótkie ;D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4815 18 września 2015, 16:46

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Wow co za zmiana! Ja bym się chyba tak nie odważyła. Ale dobrze Ci w jasnych włoskach :) A i taka fryzura optycznie wyszczupla twarz :)

Zgłoś nadużycie #4816 18 września 2015, 16:48

Ja jestem na etapie zapuszczania włosów bo jak mam krótkie to muszę je prostować bo mi się nie podoba jak wyglądają, a jak mam takie już za ramiona to puszczam je wolno hahah

Zgłoś nadużycie #4817 18 września 2015, 16:50

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Ja jestem na etapie zapuszczania włosów bo jak mam krótkie to muszę je prostować bo mi się nie podoba jak wyglądają, a jak mam takie już za ramiona to puszczam je wolno hahah

Powiem Ci ze ja miałam do ramion ale przez ciaze zrobiły sie straszne!!! I tez dla wygody wlasnie z ułożeniem sie zdecydowałam ze lecimy na krótko ;D i nie żałuje! Czuje sie bardzo sexy i myśle ze lepiej mi w krótkich włosach ;D

Zgłoś nadużycie #4818 18 września 2015, 16:52

Ja należę do beztalencia fryzjerskiego i zrobienie dla mnie kucyka jest nie lada wyzwaniem. :D Dlatego moje włosy są nudnie proste z przedziałkiem na boku i lekką grzywką. I są tak idealnie proste, że prostować nigdy nie muszę. Czasem grzywkę na lakier zrobię, ale to wszystko. :P

Zgłoś nadużycie #4819 18 września 2015, 17:14

Kinste a Ty przyrosłaś do tych jabłek, że się nie odzywasz? :P

Zgłoś nadużycie #4820 18 września 2015, 17:21

Pedrova Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

Rewelacja! Super zmiana :D I ten kolor do Ciebie pasuje :D
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4821 18 września 2015, 17:34

ROKIKOKI napisał(a)

Ja należę do beztalencia fryzjerskiego i zrobienie dla mnie kucyka jest nie lada wyzwaniem. :D Dlatego moje włosy są nudnie proste z przedziałkiem na boku i lekką grzywką. I są tak idealnie proste, że prostować nigdy nie muszę. Czasem grzywkę na lakier zrobię, ale to wszystko. :P

A niee ja to kurde dobierane, dobierane odwrócone, koszyczki, sryczki. Więc jak będę miała córcię to włosy od samego początku będzie miała zapuszczane bo niestety sobie samej ciężko takie wymysły robić. Uwielbiam czesać i być czesaną :D

Zgłoś nadużycie #4822 18 września 2015, 17:41

Gumsior napisał(a)

A niee ja to kurde dobierane, dobierane odwrócone, koszyczki, sryczki. Więc jak będę miała córcię to włosy od samego początku będzie miała zapuszczane bo niestety sobie samej ciężko takie wymysły robić. Uwielbiam czesać i być czesaną :D

Kurde to moja córka będzie biedna pod tym względem. Oczywiście będę ją czesać, ale nie biorę odpowiedzialności za wynik. :P A ja za to uwielbiam być 'smyrana' po włosach. Mój facet czasami ma mnie dość. Jak oglądamy jakiś film to potrafię go o to męczyć przez całe 1,5 h tak, że mu później ręka odpada. :D

Zgłoś nadużycie #4823 18 września 2015, 17:45

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Paradoks w tym, ze codziennie tylko układam ręka i guma :) i koniec ;D juz kiedys miałam takie krótkie ;D

Rozumie ;-) ja pisałam o sobie ;-) moje włosy są cienkie i mało podatne na układanie dlatego dla mnie było by to uciążliwe nawet przed praca bo zaczynam ją o 6 więc bym musiała po 4 wstać żeby włosy ułożyć ;-)

Zgłoś nadużycie #4824 18 września 2015, 17:46

jogi Gotowa na wszystko
motylku- oszalamiajaca metamorfoza :) :) sexi przyszla mamuska ;) :)

Zgłoś nadużycie #4825 18 września 2015, 17:52

meg86 Gotowa na wszystko
Kurczę nie wiem czy to już taki czas w ciąży ze brzucho ma prawo jakoś boleć ale od paru dni,nie mówię że ciągle ale pobolewa mnie brzuch co jakiś czas zakluje i już mam filmy czy coś złego się nie dzieje :-( ciąże z mikim przechodziłam 3 lata temu więc już nie pamiętam czy bolało a jak bolało to jak ten brzuch bolał eh ciągle coś jak nie mdłości i słabo to teraz to :-(

Zgłoś nadużycie #4826 18 września 2015, 17:58

meg86 napisał(a)

Kurczę nie wiem czy to już taki czas w ciąży ze brzucho ma prawo jakoś boleć ale od paru dni,nie mówię że ciągle ale pobolewa mnie brzuch co jakiś czas zakluje i już mam filmy czy coś złego się nie dzieje :-( ciąże z mikim przechodziłam 3 lata temu więc już nie pamiętam czy bolało a jak bolało to jak ten brzuch bolał eh ciągle coś jak nie mdłości i słabo to teraz to :-(

Mnie też pobolewa kilka razy w ciągu dnia i nie wiem czy to ok. I od kilku dni jeszcze kłuje mnie w okolicy pępka zwłaszcza po obfitym posiłku. No ale to akurat na pewno są jelita..

Zgłoś nadużycie #4827 18 września 2015, 18:01

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Mnie też pobolewa kilka razy w ciągu dnia i nie wiem czy to ok. I od kilku dni jeszcze kłuje mnie w okolicy pępka zwłaszcza po obfitym posiłku. No ale to akurat na pewno są jelita..

Ja to np przed chwilka czułam takie nie wiem naprężenia się brzucha już minęło trwało to chwilkę ale już głowa pracuje czy wszystko ok a może jechać na ip :-/ ale nie chce wyjść na panikare jak to trwa chwilkę i mam to np 2-3 razy dziennie eh ciągle coś ciągle troski :-(

Zgłoś nadużycie #4828 18 września 2015, 18:05

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊 tak dużo piszecie ze juz nie nadrobię a brak czasu w tym tygodniu przez prace i samopoczucie. Niby pare stopni więcej na plusie a juz wracają mdłości i zmęczenie.

Piękna fryzurka motylku. Brawo Ty za odwagę. Kolor twarzowy.

Jesli chodzi o bole brzucha to codziennie jakies tam pobolewanie i klucie jest. Ale to spowodowane rozciąganie macicy bo bobo rośnie.

Zgłoś nadużycie #4829 18 września 2015, 18:07

meg86 Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Witajcie 😊 tak dużo piszecie ze juz nie nadrobię a brak czasu w tym tygodniu przez prace i samopoczucie. Niby pare stopni więcej na plusie a juz wracają mdłości i zmęczenie.

Piękna fryzurka motylku. Brawo Ty za odwagę. Kolor twarzowy.

Jesli chodzi o bole brzucha to codziennie jakies tam pobolewanie i klucie jest. Ale to spowodowane rozciąganie macicy bo bobo rośnie.

Widzę że z bólami nie jestem sama ale nie ukrywam że to mnie martwi :-( ot taka mam naturę czasem panikary

Zgłoś nadużycie #4830 18 września 2015, 18:09

meg86 napisał(a)

Ja to np przed chwilka czułam takie nie wiem naprężenia się brzucha już minęło trwało to chwilkę ale już głowa pracuje czy wszystko ok a może jechać na ip :-/ ale nie chce wyjść na panikare jak to trwa chwilkę i mam to np 2-3 razy dziennie eh ciągle coś ciągle troski :-(

Jeśli te bóle są krótkotrwałe i występują co jakiś czas to pewnie jest ok. Co najwyżej można u ginki się upewnić. Ale za to jak bym poczuła taki silny ból, który by nie odchodził to nawet bym się nie zastanawiała tylko od razu jechała. Mogłabym wyjść na panikare, ale mam to gdzieś. Po pierwsze to mnie i tak nie znają :P A po drugie przynajmniej w głowie spokój. :D