Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4791 18 września 2015, 12:43

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Dzień dobry

Turbo mam nadzieje, ze ten ból tak szybko jak przyszedł tak szybko sobie pójdzie i nie bedą potrzebne żadne inwazyjne zabiegi!!! Mojego ojca pasierb nic nikomu nie powiedzialm, ze go boli i na tydzień przed świetami trafił na stół bo mu wyrostek pękł, wiec bardzo dobrze, ze jesteś pod kontrola lekarzy i Cie monitorują i o Ciebie dbają. Wszystko bedzie dobrze.

Mamaporaztrzeci nawet nie wiem co powiedzieć. Jest mi strasznie przykro. Może powinnaś tutaj wrócić, do Polski, zeby tutaj urodzić? Czy nie czułabyś sie wtedy spokojniejsza? Oby ten polski lekarz okazał sie w porządku. Oczywiscie trzymam kciuki. Urodziłaś juz dwóch dzielnych chłopów to teraz tez bedzie dobrze.

Tymama piękne dzieciątko.

Ja wczoraj nie miałam czasu na nic. O 15 zaczęłam szykować i dom i siebie, a o 17 zaczęła sie schodzić armia gości xd No dobra, było 10 osób, ale to było pierwsze takie spotkanie dwóch rodzin przy wódce wiec sie działo. Tak od 17 do prawie 23 byli goście wiec na koniec myślałam, ze umrę. Oczywiscie mój p. Dopiero o 16.30 wrócił z pracy wiec mi nic nie pomógł, dlatego postanowiłam, ze choćby niewiadomo jak miały mnie brudne naczynia w zlewie wnerwiać to ich nie pozbywa. To zadanie dla niego. Ach a dzisiaj o 20 znowu goście. Tym razem od p. Z pracy. Kolejne 10 osób z tym, ze na pewno skończą bardziej pijani i bardziej głośni. Chyba kupie sobie stopery bo coś czuje ze z nimi dzisiaj nie wysiedze tak długo. A jutro rano do Szczecina. Ech co za życie :)

Mieszkacie w bloku? Jak tak to współczuję sąsiadom ;-)

Zgłoś nadużycie #4792 18 września 2015, 13:10

motylek1909 Supermama
Ja juz po scinaniu i siedze dalej ;D będziecie w szoku :D mam specjalne farby bez amoniaku :)

Do mnie dzis przychodzi 7 osob plus nas dwoje go jest 9... A miejsc mam na 7 :p HAHAHAH bede na podłodze siedziec :) ciekawa jestem co moj maz powie na taka zmianę ;) ale wreszcie bede sexy mamuśka ;D hahaha ;)

Gumisior to widze ze mamy obie weekend dla gości ;p do mnie jutro znajomi na urodziny wpadają a w niedziele teściowie i szwagierka ;D i cały weekend przeleci...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4793 18 września 2015, 13:14

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Ja juz po scinaniu i siedze dalej ;D będziecie w szoku :D mam specjalne farby bez amoniaku :)

Do mnie dzis przychodzi 7 osob plus nas dwoje go jest 9... A miejsc mam na 7 :p HAHAHAH bede na podłodze siedziec :) ciekawa jestem co moj maz powie na taka zmianę ;) ale wreszcie bede sexy mamuśka ;D hahaha ;)

Gumisior to widze ze mamy obie weekend dla gości ;p do mnie jutro znajomi na urodziny wpadają a w niedziele teściowie i szwagierka ;D i cały weekend przeleci...

Nooo to czekam na efekty ! :) Ja do fryzjera idę za tydzień, ale bez szału. Lekkie przycięcie długości i grzywki. Na więcej by fryzjerka nie pozwoliła, bo za bardzo kocha moje włosy. :P

A co do gości. Jeju skąd macie tyle nerwów na to wszystko? :D Ja po tygodniu pracy o niczym innym nie marzę jak wylęgiwać się w łóżku nic nie robiąc. A jakbym zamiast tego miała w garach siedzieć i gości bawić to bym chyba ocipiała. :D No oczywiście z wyjątkiem jakiś urodzin. :P Ale, że cały weekend? :D

Zgłoś nadużycie #4794 18 września 2015, 13:14

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Motylku ty 17 urodzona ;-) ?

Zgłoś nadużycie #4795 18 września 2015, 13:25

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Motylku ty 17 urodzona ;-) ?

19.09 :) jak w moim nicku :) jutro mam urodziny
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4796 18 września 2015, 13:46

Gumsior Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Mieszkacie w bloku? Jak tak to współczuję sąsiadom ;-)

W bloku, na parterze :) Mamy wielki taras i miał być grill ale pogoda tak kaprysi, że się baliśmy.
Sąsiedzi spoko. Wczoraj do nas pies sąsiadów wpadł bo żarcie wyczuł i siedziała pod stołem i podłogę mi sprzątała :)

No właśnie widzę Motylu, że jakiś gościowy okres mamy :D

Rokikoki ja nie mam siły. Zwłaszcza, że jutro mam mega ważny egzamin xd Ale wolę te "parapetówy" odbębnić i mieć święty spokój. Tak czy siak jeszcze jedna mnie będzie czekać. Ech i znowu stanie przy garach.

Zgłoś nadużycie #4797 18 września 2015, 13:57

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

19.09 :) jak w moim nicku :) jutro mam urodziny

Ja 18.09 ;-)

Zgłoś nadużycie #4798 18 września 2015, 13:58

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ja 18.09 ;-)

No to wszystkiego dobrego!!!! Zeby dzidzia rosła zdrowo :D

Zgłoś nadużycie #4799 18 września 2015, 14:01

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

W bloku, na parterze :) Mamy wielki taras i miał być grill ale pogoda tak kaprysi, że się baliśmy.
Sąsiedzi spoko. Wczoraj do nas pies sąsiadów wpadł bo żarcie wyczuł i siedziała pod stołem i podłogę mi sprzątała :)

No właśnie widzę Motylu, że jakiś gościowy okres mamy :D

Rokikoki ja nie mam siły. Zwłaszcza, że jutro mam mega ważny egzamin xd Ale wolę te "parapetówy" odbębnić i mieć święty spokój. Tak czy siak jeszcze jedna mnie będzie czekać. Ech i znowu stanie przy garach.

To tylko się cieszyć z takich sąsiadów ;-)
Ja swego czasu miałam za ścianą taką parę młodych ludzi ze u nich co chwilę jakas impreza do 3-4 nad ranem muzyka rozpieprzona na klatce hałasy masakra :-/ dlatego jestem wydzielona w tym temacie,ten chłopak nawet był tak walniety że nawet jak skas wrócili późno np o 2 w nocy to potrafił samą muzykę rozjebac nie życzę nikomu takich sąsiadów :-/ tym bardziej że u nas jest miki teraz ma 3 lata Ale był przecież mniejszy

Zgłoś nadużycie #4800 18 września 2015, 14:03

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

No to wszystkiego dobrego!!!! Zeby dzidzia rosła zdrowo :D

Dzięki ;-) ja tam nie przywiązuje wagi do urodzin ;-) nie wyprawiam ani nie świętuje u nas w domu tak było i ja tak wynioslam z domu rodzinnego

Zgłoś nadużycie #4801 18 września 2015, 14:06

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Ja 18.09 ;-)

To Ty dzisiaj masz urodziny i się nie chwalisz?! Wszystkiego Najlepszego kochana. :) Zdrówka, szczęścia i oby z mdłościami był w końcu spokój. :) Jakaś imprezka się szykuje? 
Wstawiam torcik, bo wysłany raczej nie dojedzie. :P

Zgłoś nadużycie #4802 18 września 2015, 14:14

meg86 napisał(a)

Ja 18.09 ;-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Haha w tym roku to takie jakby podwójne urodziny. Możesz zjeść aż dwa kawałki tortu xd

Zgłoś nadużycie #4803 18 września 2015, 14:21

meg86 napisał(a)

Dzięki ;-) ja tam nie przywiązuje wagi do urodzin ;-) nie wyprawiam ani nie świętuje u nas w domu tak było i ja tak wynioslam z domu rodzinnego

Ja generalnie niby też nie przywiązuję wagi do urodzin i w ogóle, ale do mojego P. mówię, że jestem w tym dniu dla niego królową a nie księżniczką haha

Zgłoś nadużycie #4804 18 września 2015, 14:25

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

To Ty dzisiaj masz urodziny i się nie chwalisz?! Wszystkiego Najlepszego kochana. :) Zdrówka, szczęścia i oby z mdłościami był w końcu spokój. :) Jakaś imprezka się szykuje? 
Wstawiam torcik, bo wysłany raczej nie dojedzie. :P

No tak wyszło że dziś mam ;-)
Dziękuję za życzenia ;-) ostatni raz "2" z przodu ;-)

Zgłoś nadużycie #4805 18 września 2015, 14:26

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Ja generalnie niby też nie przywiązuję wagi do urodzin i w ogóle, ale do mojego P. mówię, że jestem w tym dniu dla niego królową a nie księżniczką haha

Haha dobre ;-) jak mój wróci z pracy to powiem że dziś jestem królową ;-)

Zgłoś nadużycie #4806 18 września 2015, 15:09

meg86 napisał(a)

Haha dobre ;-) jak mój wróci z pracy to powiem że dziś jestem królową ;-)

No coś Ci się należy! :D

Zgłoś nadużycie #4807 18 września 2015, 15:47

Pedrova Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

Jejku aż tak ci się robi :-( konsultowalas to z lekarzem te mroczki i zawroty? Bo ja przy mdlosciach mam zawroty głowy ale nie są to jakieś mega zawroty da się funkcjonować ale żeby aż mroczki :-( biedna ty :-(

Tak, konsultowałam i dlatego ginka wysłała mnie na zwolnienie. Mam na razie odpoczywać, regularnie jeść i znowu badania krew, mocz mam zrobić na początku października. Zobaczymy, czy to przemęczenie. Chociaż moja mama miała to samo, mam 10 letnią siostrę i pamiętam, że mamie też się zdarzało w ciąży zasłabnąć, czy nawet zemdleć.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4808 18 września 2015, 15:53

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, mam dla was NEWSA :D
Otóż LOT licytuje bagaże online. Licytuje też i wózki dziecięce, które nie zostały odebrane. Licytacja trwa do 23 września :)
Wklejam linka, może któraś upoluje sobie wózek?
http://airkiosk.lot.com/kategoria/wozki
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4809 18 września 2015, 16:09

motylek1909 Supermama
Oto ja pierwsze zdjęcie przed a drugie i trzecie po :) )) jestem zachwycona!!!

Zgłoś nadużycie #4810 18 września 2015, 16:13

grZANKA Gotowa na wszystko
Motylku piękna metamorfozą!!! Bardzo pozytywnie i brzusiu też piękny;D