Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4671 16 września 2015, 19:43

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Jaki dzidziuś! Normalnie mały człowieczek :) cudny!
A na tym ujęciu jajek chyba nie widać :)

nieeee bo zdjęcia jajek nie mam, mam zatrzymany obraz na plycie i przybliżony :( ale mówię wam, sam lekarz mówi, że nie ma wątpliwości że to chłopak :)

a człowieczek... no patrzę na to zdjęcie i nie mogę uwierzyć,. że on jest w moim brzuszku ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4672 16 września 2015, 19:45

tymama Fajna mama
A jakiej długości dzisiaj był Filipek? ( chyba że coś się zmieniło) :)

Zgłoś nadużycie #4673 16 września 2015, 19:49

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

A jakiej długości dzisiaj był Filipek? ( chyba że coś się zmieniło) :)

nie nie, zostaje Filip :D a z tego wszystkiego nie zmierzył go całego bo tak się ruszał znów :D ale mierzył główkę, żołądek, przezierność, kość nosową... wszystko jak na prenatalnych i dobrze tłumaczył :D ale długość - nie mam pojęcia :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4674 16 września 2015, 19:51

motylek1909 Supermama
A i jeszcze mi powiedział że łożysko mam na przedniej ścianie macicy :) (nie mylić z przodującym)

Zgłoś nadużycie #4675 16 września 2015, 19:55

tymama Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

A i jeszcze mi powiedział że łożysko mam na przedniej ścianie macicy :) (nie mylić z przodującym)

To możesz później czuć ruchy, ale niekoniecznie :)

Zgłoś nadużycie #4676 16 września 2015, 19:55

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

mój maluvch wg USG ma 14t2d... wiec tez wiekszy :) i termin z usg niby na 14.03 ale sie okaze jeszcze :)

Heh może urodziny w ten sam dzień? Kto wie?

Zgłoś nadużycie #4677 16 września 2015, 20:59

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

To moj synek najukochańszy :)

cudny :) :)

Zgłoś nadużycie #4678 16 września 2015, 21:15

jogi Gotowa na wszystko
synus od kilkunastu minut spi a ja zrobilam sobie na kolacje koktajl z 2 mandarynek, kiwi, banana, pomaranczy, grejpfruta, lyzeczki miodu, 2 lyzek platkow owsianych i kilku listkow melisy.mniam,pyszne i zdrowe :) apetyt mam duzy dlatego wole tak sie odzywiac,kupuje duzo owocow i wymyslam pozniej z nich rozne koktajle czy soki.

Zgłoś nadużycie #4679 16 września 2015, 21:33

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Heh może urodziny w ten sam dzień? Kto wie?

haha no wszystko się może zdarzyć :) kto to wie, kiedy on zechce wyjść (byle nie za szybko) :)

Zgłoś nadużycie #4680 16 września 2015, 21:34

motylek1909 Supermama
Zmykam... do juterka!!! :)

Zgłoś nadużycie #4681 16 września 2015, 21:39

turboslimak Fajna mama
motylek jaka piękna kruszynka :D i jest pępowinka! :D i oczka nosek raczkki ach!!!!

dobrze widac było jajeczka? przeprszam ze tak dopytuje ale rozwazam 3d :D
bo akurat mi sie polowa ciazy zbliza :)

MAM DLA WAS PREZENT KOLEGA MI PRZYSŁAŁ....OBOJE Z MOIM RYCZELIŚMY NA KOŃCU FILMIKU...

https://www.facebook.com/TheMotherish/videos/892764090769314/?pnref=story

ktoś tu pisałam o śwince ....ale sie uśmiałam!!!! :D :D :D :D :D

dziewczyny mnie coś uwiera polewej stronie..przylozyłam wlasnie detektor kolezanki..i normalnie wali serducho mojej kruszyny jak młot- to ona mnie tak kuje :D :D
ale jako takiego ruchu nie czuje..czuje ze siedzi mi tam ...

Zgłoś nadużycie #4682 16 września 2015, 21:40

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

motylek jaka piękna kruszynka :D i jest pępowinka! :D i oczka nosek raczkki ach!!!!

MAM DLA WAS PREZENT KOLEGA MI PRZYSŁAŁ....OBOJE Z MOIM RYCZELIŚMY NA KOŃCU FILMIKU...

dziewczyny mnie coś uwiera polewej stronie..przylozyłam wlasnie detektor kolezanki..i normalnie wali serducho mojej kruszyny jak młot- to ona mnie tak kuje :D :D

bardzo ładnie było widać :) naprawdę polecam 3D... piękna pamiątka!!! :)

Zgłoś nadużycie #4683 16 września 2015, 22:32

Pedrova Zaprawiona w bojach

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tez ruchów jeszcze nie czuje.. i również nie moge sie ich doczekac... zastanawia mnie czy od razu sie zorientuje ze to TO ☺

Mi się wcześniej te kłucio-łaskotania zdarzały, ale to myślałam, że może jelita, ale jak ginka mnie zapytała o to, to teraz już rozróżniam, kiedy to jelita, a kiedy dzieciątko
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4684 16 września 2015, 22:33

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Mnie dzis z tych nerwow rozbolal brzuch. Zle sie czuje i jeszcze dodatkowo stresuje jutrzejsza wizytą. Pierwszy raz bedac w ciazy czuje sie tak niepewnie. Z chlopcami mialam stałą pracę, przez 11 lat jedną i tą samą. Ze starszym synem pracowalam do 7mca ciazy ... przy drugim szefowa sama zaproponowala bym sobie w domu posiedziala a ona znajdzie zastepstwo. Korzystalam z urlopow macierzyńskich oraz wychowawczych. Teraz beznadzieja. W obcym panstwie, traktuja jak pasożyta. W najczarniejszych scenariuszach nie przeczuwalam takiego obrotu sprawy. Jeszcze miesiac temu bylismy spokojni, nie martwilam się pracą, pieniedzmi. Mąż mnie uspokaja, twierdzi ze jeszcze nigdy mnie nie zawiódł w kwestii pracy i teraz bedzie tak samo. Gumisior ja moglabym isc do pracy. Nie ma sprawy. Teraz czuje sie lepiej, tyle ze czy ciezarna kobieta jest dla pracodawcy dobra inwestycja ? ... czy ktos przyjmie mnie z brzuchem majac swiadomosc ze za kilka mcy pojde na macierzynski ? Dla mnie to by bylo super! Bo caly pakiet swiadczen by mi sie nalezal 😊

Zgłoś nadużycie #4685 16 września 2015, 22:35

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Motylku gratuluje synka... super chlopczyk ! Jak pieknie go widac ! Szok. Ciekawe czy mi jutro zrobi usg i da zdjecie... trzymajcie kciuki. Na 10 mam wizyte.

Zgłoś nadużycie #4686 16 września 2015, 23:13

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Mnie dzis z tych nerwow rozbolal brzuch. Zle sie czuje i jeszcze dodatkowo stresuje jutrzejsza wizytą. Pierwszy raz bedac w ciazy czuje sie tak niepewnie. Z chlopcami mialam stałą pracę, przez 11 lat jedną i tą samą. Ze starszym synem pracowalam do 7mca ciazy ... przy drugim szefowa sama zaproponowala bym sobie w domu posiedziala a ona znajdzie zastepstwo. Korzystalam z urlopow macierzyńskich oraz wychowawczych. Teraz beznadzieja. W obcym panstwie, traktuja jak pasożyta. W najczarniejszych scenariuszach nie przeczuwalam takiego obrotu sprawy. Jeszcze miesiac temu bylismy spokojni, nie martwilam się pracą, pieniedzmi. Mąż mnie uspokaja, twierdzi ze jeszcze nigdy mnie nie zawiódł w kwestii pracy i teraz bedzie tak samo. Gumisior ja moglabym isc do pracy. Nie ma sprawy. Teraz czuje sie lepiej, tyle ze czy ciezarna kobieta jest dla pracodawcy dobra inwestycja ? ... czy ktos przyjmie mnie z brzuchem majac swiadomosc ze za kilka mcy pojde na macierzynski ? Dla mnie to by bylo super! Bo caly pakiet swiadczen by mi sie nalezal 😊

Ja rozumiem Cię doskonale. Ja od początku sierpnia szukam pracy i nie dlatego, że zaszłam w ciąże, ale dlatego, że wróciłam z wakacji i z racji tego, że zadecydowałam, że zostaje w moim mieście i na zajęcia będę dojeżdżać. Wcześniej studiowałam i pracowałam na raz i nie było problemu. Więc czemu mnie nie chcą zatrudnić? Bo bardzo późno się dowiedziałam, że jestem w ciąży i jednocześnie bardzo szybko wywaliło mi brzuch. W związku z tym szukając pracy w 3 mc miałam zarys brzucha i zorientowana osoba mogła się skapnąć, albo chociaż podejrzewać...

Zgłoś nadużycie #4687 16 września 2015, 23:16

A co najlepsze jedna znajoma, młoda mata notabene, mówi do mnie "Idź do firmy X. Na drugi dzień masz umowę o pracę, a na trzeci idziesz na L4" jak jej powiedziałam, że właśnie przez takie pasożyty nasze państwo jest biedne, a pasożyt bardzo szybo się rozmnaża to potem mamy takie czasy, że pracodawca jest nieufny i co mu się dziwić? Sama bym nie zatrudniła ciężarnej bo bym się bała, że nie tyle co chce mnie oskubać ale też moje kochane państwo. Może i wiele dziewczyn się ze mną nie zgodzi, ale większość ciężarnych idzie na L4 bo wie, że lekarz da a nie dlatego, że musi.

Zgłoś nadużycie #4688 16 września 2015, 23:17

jogi Gotowa na wszystko
Mamaporaztrzeci- wspolczuje Wam tej sytuacji i zycze aby wszystko szybko sie pokladalo.. i oczywiscie trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte

Zgłoś nadużycie #4689 16 września 2015, 23:17

turboslimak napisał(a)

Turbo ja Wam mówię! Wspomnicie moje słowa i będziecie świnie same kupować xd

Zgłoś nadużycie #4690 16 września 2015, 23:19

jogi Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

Mamaporaztrzeci- wspolczuje Wam tej sytuacji i zycze aby wszystko szybko sie pokladalo.. i oczywiscie trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte

a jak dlugo mieszkacie juz w Niemczech?