Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4631 16 września 2015, 11:10

Gumsior Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Mniam mniam, racuszki :) u mnie dzisiaj żurek z białą kiełbasą i jajkiem :)
Mama dzisiaj ma imieniny, kupiliśmy jej odkurzacz :D stary już się rozwalal a kupiłam zelmera jupiter :)
I dałam mamie kod do esotiq na dwa staniki w cenie 150 zł czyli jak za jeden :)

Dzisiaj jedziemy podpisać umowę z kamerzysta na wesele :) zobaczcie sobie na Facebooku: Szuwarowski Films :)

My jutro robimy rodzinna "parapetowe" a w piatek do P. Przychodza koldzy wiec bede przy garach juz dzisiaj stala

Zgłoś nadużycie #4632 16 września 2015, 11:12

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Bardzo współczuję. Moge sobie tylko wyobrazic jak silnymi ludzmi jestescie z partnerem.

Ja też współczuję. .

Zgłoś nadużycie #4633 16 września 2015, 11:39

Gumsior napisał(a)

My jutro robimy rodzinna "parapetowe" a w piatek do P. Przychodza koldzy wiec bede przy garach juz dzisiaj stala

O proszę bardzo :)
Ja w sobotę mam panieński koleżanki :D mam zrobić sałatkę gyros i jakieś ciasto :)

Zgłoś nadużycie #4634 16 września 2015, 12:37

Ech ja właśnie robię biała kielbe z pieczarkami w sosie z zupy cebulowej, sałatkę z tortelini, krokierty i jeszcze jutro sałatka grecka, jaja na twardo ech...

Zgłoś nadużycie #4635 16 września 2015, 12:38

tymama Fajna mama
Gumsior Ty to jesteś gospodyni! :D tyyyyle jedzenia :D

Ja mam jutro prenatalne o 9 rano :)

Zgłoś nadużycie #4636 16 września 2015, 13:36

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny. Ja od rana niepocieszona. Maz pojechal do tego urzedu i wyobrazcie sobie ze baba potraktowała go jak jakiegoś pasozyta który przyjechal zerowac na niemieckich socjalach ! Na dodatek powiedziala ze ja mam sie brac do roboty. Jak mąż powiedzial ze ja w ciąży i kto mnie przyjmie z brzuchem to odpowiedziala ze ciaza to nie choroba. I pracowac moge do 6tyg przed porodem. Nosz ja pierdole ! Nawet nie zna sytuacji , a wyrzuty robi ! Przeciez sa sytuacje ze kobiety mają ciaze zagrożone. Ja sama przeciez ponad miesiac w lozku przelezalam nad miską i naprawdę nie wyobrazam siebie w pracy w takim stanie.

Zgłoś nadużycie #4637 16 września 2015, 14:10

szczesliwamamusia Fajna mama
[QUOTE=Lenka87;2890747]szczesliwamamusia witaj. Sporo przeszłaś i jesteś bardzo dzielna, ale tym razem będzie wszystko dobrze. O ile dobrze kojarzę to udzielałaś się trochę na staraczkach, prawda?
Nie kochana ja na staraczkach sie nie udzielalam :)

Zgłoś nadużycie #4638 16 września 2015, 14:21

Wow, dziewczyny. . Chyba się będę ograniczać co do jedzenia bo ostatnio jak pisalysmy o kg to byłam +4, a dzisiaj już +5 .. czy ja nie tyje za szybko?

Zgłoś nadużycie #4639 16 września 2015, 14:22

szczesliwamamusia Fajna mama
i moj brzuszek 17+2 :)

Zgłoś nadużycie #4640 16 września 2015, 14:25

szczesliwamamusia napisał(a)

Piękny brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #4641 16 września 2015, 14:34

To co na zielono to dobre odpowiedzi :)
Nawet nie wiedziałam że podczas porodu można coś zjeść :)  
Ja tego z telefonu nie usunę. .

Zgłoś nadużycie #4642 16 września 2015, 15:18

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Witam was dziewczęta. :D W końcu mam wolne i mogłam iść do lumpka popatrzeć na bodziaki. Kupiłam 3 i czapeczkę za 7 zł. :D A rzeczy dosłownie nówki. :)

Zgłoś nadużycie #4643 16 września 2015, 15:19

kinste napisał(a)

Wow, dziewczyny. . Chyba się będę ograniczać co do jedzenia bo ostatnio jak pisalysmy o kg to byłam +4, a dzisiaj już +5 .. czy ja nie tyje za szybko?

Może w końcu zaczęłaś jeść normalnie to i tyć zaczynasz? :D Ile to już, 47 kg?

Zgłoś nadużycie #4644 16 września 2015, 15:22

jogi Gotowa na wszystko

szczesliwamamusia napisał(a)

super brzuszek :) a masz przeczucia co do plci?

Zgłoś nadużycie #4645 16 września 2015, 15:22

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Czesc dziewczyny. Ja od rana niepocieszona. Maz pojechal do tego urzedu i wyobrazcie sobie ze baba potraktowała go jak jakiegoś pasozyta który przyjechal zerowac na niemieckich socjalach ! Na dodatek powiedziala ze ja mam sie brac do roboty. Jak mąż powiedzial ze ja w ciąży i kto mnie przyjmie z brzuchem to odpowiedziala ze ciaza to nie choroba. I pracowac moge do 6tyg przed porodem. Nosz ja pierdole ! Nawet nie zna sytuacji , a wyrzuty robi ! Przeciez sa sytuacje ze kobiety mają ciaze zagrożone. Ja sama przeciez ponad miesiac w lozku przelezalam nad miską i naprawdę nie wyobrazam siebie w pracy w takim stanie.

Widzę niemieckie urzędy nie różnią się od naszych.. Niestety większość uważa, że ciąża to nie choroba, że nie daje ona żadnych objawów i w ogóle to przecież świetny czas! Ja za to dzisiaj u dentysty zostałam potraktowana jak gówno. Aż się normalnie popłakałam i wyszłam..

Zgłoś nadużycie #4646 16 września 2015, 15:32

jogi Gotowa na wszystko
a ja wlasnie zjadlam synkowi prawie cala paczke zelek :D ehh nie moglam sie powstrzymac :D po przedszkolu poszlismy na godzinke na plac zabaw ale deszcz nas przegonil. a teraz znow pieknie sloneczko swieci.ciasto na racuchy juz gotowe wiec zaraz zaczne smazyc

Zgłoś nadużycie #4647 16 września 2015, 15:37

Mamaporaztrzeci rozumiem Twoja sytuacje. Niestety praktycznie we wszystkich krajach jest tak, ze kobieta pracuje w ciazy i bardzo rzadko idzie na l4 z tego tytułu. Niestety to jest wymysł Polek i polskich lekarzy. Większość idzie na l4 bo chce odpocząć bo co stan, a mało jest takich co tak na prawdę nie może pracować. Oczywiscie w Twoim przypadku to jest zrozumiałe, ale urzędnicza pewnie stereotypowo pomyślała, ze chcesz sobie pozerowac bo może z 3-4 razy Cie zemdliło. Nie przejmuj sie bo nie ma sensu i nie ma czy. To sa urzędnicy. Zawsze bedą podli.

Kinste Ty to sobie możesz tyć bo miałaś niedowagę. Wiec teraz nadrabiasz, żeby miec duzo zapasów. Na Twoim miejscu dodatkowo bym zadbała o wapno. Chyba ze wypijasz 3 szklanki mleka dziennie jesz mnóstwo jogurtów i takie tam :)

Szczesliwamamusia oczywiscie bardzo ładny brzuszek :)

Ja juz poszorowalam podłogi, pogotowałbym co mogłam dzisiaj pogotować, a teraz zdycham. Nie ze zmęczenia czy coś, ale wyobrazic sobie, ze siedzę sobie grzecznie na kanapie i czekam aż mi sie ziemniaki na obiad ugotują. No i tak czekam, a tu mi sie niedobrze zrobiło. Pomyslałam, ze w sumie to głodna jestem wiec pewnie dlatego. Nie przejęłam sie tym za bardzo No bo przecież zaraz obiad. No i siedzę a tu nagle ślinotok taki, ze myślałam ze umrę i biegnę do toalety niczym Bolt do mety i zaczynam rzygac. Chwila ale ja przecież juz dawno nie rzygam, No ale dobra. Rzygam sobie rzygam i juz nie mam czym to mój żołądek chyba stwierdził, ze jego tez mogę wyrzynać bo nie przestawał miec takiego wiecie "podrzucania" co wypycha do przełyku rożne rzeczy. Jezu jaki to był ból. Masakra. Nie wiem o co chodzi. Niby drugi trymestr, niby wcale duzo nie rzygałem w pierwszym, a tu taka akcja. Dobrze, ze w domu byłam i mam nadzieje, ze juz więcej sie to nie powtórzy.

Zgłoś nadużycie #4648 16 września 2015, 15:50

Jem właśnie bardzo dużo :) co do wapna to codziennie wypijam 300 ml mleka :)
Boję się jechać podpisać tą umowę bo będziemy w knajpie a tam jak wiadomo jedzonko, ciasteczka itd. ..

Zgłoś nadużycie #4649 16 września 2015, 15:58

meg86 Gotowa na wszystko
Witam...
Mnie dziś mniej bo zalegam na kanapie,pobolewa mnie brzuch a raczej kluje jakoś :-( najgorzej jest jak wstaje/siadam :-( podejrzewam o to rozciagajaca się macice

Zgłoś nadużycie #4650 16 września 2015, 16:21

motylek1909 Supermama
Jestem z powrotem :) mimo wszystko skoczyłam na USG 3D! No i .... mam SYNA!!!!!!!!!! :) jupiiiiiiiiiiiiiiiii ;) mam śliczne zdjęcia i płytkę z całym badaniem :) wrzucę wam wieczorem foto :) ale jesteśmy szczęśliwi! pokazał jajeczka i co do tego nie ma żadnych wątpliwości :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...