Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4611 15 września 2015, 22:48

motylek1909 Supermama
A my skoczylismy na małe zakupy :) kupiłam sobie dresy w hm, 2 staniki w new yorker i perfumy
Halle berry w rossmannie :) ale humor mi sie poprawił! A w piatek do fryzjera na metamorfozę ;D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4612 15 września 2015, 22:57

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

A my skoczylismy na małe zakupy :) kupiłam sobie dresy w hm, 2 staniki w new yorker i perfumy
Halle berry w rossmannie :) ale humor mi sie poprawił! A w piatek do fryzjera na metamorfozę ;D

A byłaś w hm w galaxy czy w molo? Bo ponoć w molo jest kolekcja ciazowa.

Zgłoś nadużycie #4613 15 września 2015, 23:11

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

A tak z ciekawości to miałaś nadprogramowe kg przed ciąża? Bo mam teorie Haha
Wydaje mi sie, ze kobiety, które maja bardziej kobieca budowę ciała i troche mięska tu i ówdzie to maja okrąglejsze brzuch ze względu na figurę. Bo jak taka chudzina jak Kinste(kochana jesteś idealnym przykładem chudzinki :) ) nie ma tłuszczu to gdzie ona ma miec okrągły brzuch? To taka moja autorska teoria hah wiec wiecie :)

Tak, ze mnie ogolnie kawal baby. Sie smiejemy ze ja jak Jagna moge dupskiem orzechy lupac hahaha. Twoja teoria moze byc prawdziwa😊 chociaz przed pierwsza ciaza bylam chuda jak patyk a tez brzuszek okraglutki byl.

Zgłoś nadużycie #4614 15 września 2015, 23:13

No tak sobie wymyśliłam haha

Zgłoś nadużycie #4615 16 września 2015, 0:52

szczesliwamamusia Fajna mama

meg86 napisał(a)

:-( silacz :* w 24 tc mało który maluszek przeżywa dobę :-( zmarł na coś konkretnego czy powikłania z powodu wczesniactwa? :-(

Zmarł w szpitalu w Łodzi w Matce Polce. Na  zapalenie płuc.   :( cieszymy się z tego ze chociaż 15 miesięcy dane było nam się Nim nacieszyć.  
Przedstawiam Wam Naszego Małego Rycerzyka  (*)

Zgłoś nadużycie #4616 16 września 2015, 2:36

kinste Gotowa na wszystko
Dziewczyny, taka burza u mnie i tak leje ze się obudziłam. .

Co do brzucha to mój w żadnym wypadku nie jest okrągły :D

A ja ruchów nadal nie czuje. . Ze strachu cały czas szukam detektorem tego malutkiego "galopowania" ..
Martwię się trochę. .

Coś jeszcze miałam napisać i zapomniałam :)

Zgłoś nadużycie #4617 16 września 2015, 6:23

meg86 Gotowa na wszystko

szczesliwamamusia napisał(a)

Zmarł w szpitalu w Łodzi w Matce Polce. Na  zapalenie płuc.   :( cieszymy się z tego ze chociaż 15 miesięcy dane było nam się Nim nacieszyć.  

Jej aż się poplakalam :-( na zdjęciu taki silny "odchowany" z najgorszego w sumie :-( to takie niesprawiedliwe :-( ale być może ktoś miał tam u góry dla niego inny plan,boski plan i tego należy się trzymać :*
A dla Ciebie i męża sił życzę i trzymam kciuki oby tym razem było wszystko porządku bo nie ma innej opcji :*

Zgłoś nadużycie #4618 16 września 2015, 6:25

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

A ja ruchów nadal nie czuje. . Ze strachu cały czas szukam detektorem tego malutkiego "galopowania" ..
Martwię się trochę. .

Rybka spokojnie na ruchy jeszcze masz czas :* a maluszek pewnie tam sobie siedzi i ma się całkiem dobrze :*

Zgłoś nadużycie #4619 16 września 2015, 7:02

tymama Fajna mama
Dzień dobry :)

U mnie ostatnio brak weny na pisanie.

Pedrova dobrze że wizyta Cię uspokoiła :) i że z maluszkiem dobrze :)

Szczęśliwamamusia witaj :) dzielna z Ciebie kobieta, sporo przeszłaś. Mój synek ma 14 miesięcy i nie wyobrażam sobie co musiałaś czuć. Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać...

Ostatnio ciągle płaczę, no wzruszam się nawet jak widzę filmik i gorylu który ogląda nagranie na telefonie :D i przy każdym buziaczku od Tymka :D

Zgłoś nadużycie #4620 16 września 2015, 7:59

Lenka87 Fajna mama
Hej dziewczyny :-) Ja się wczoraj czułam jakbym miała gorączkę a było 36,8. Co do kształtu brzucha to ja słyszałam że na chłopca jest bardziej do przodu, taki szpiczasty, a na dziewczynkę bardziej rozlany na boki. Ale mam 2 sąsiadki ok 30 tc, obie będą miały córcie i obie mają piękne piłeczki :-) To jest porostu zabobon z czasów kiedy nie było usg
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #4621 16 września 2015, 8:03

Lenka87 Fajna mama
szczesliwamamusia witaj. Sporo przeszłaś i jesteś bardzo dzielna, ale tym razem będzie wszystko dobrze. O ile dobrze kojarzę to udzielałaś się trochę na staraczkach, prawda?
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #4622 16 września 2015, 8:38

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

A byłaś w hm w galaxy czy w molo? Bo ponoć w molo jest kolekcja ciazowa.

Byłam w molo ale ceny doprowadziły mnie prawie do zawału :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4623 16 września 2015, 8:41

motylek1909 Supermama
A ja juz sie obudziłam... Zaraz prysznic a na 13 musze echac do lekarza medycyny pracy załatwić z ta szkola a pozniej odebrać wyniki krwi z prenatalnych :)

Zgłoś nadużycie #4624 16 września 2015, 10:00

jogi Gotowa na wszystko

cudowny szkrabek :( bardzo to smutne i niesprawiedliwe :( a dla Was duzo sil i wiary.

Zgłoś nadużycie #4625 16 września 2015, 10:03

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Martwię się trochę. .

kinste,nie martw sie kochana.masz jeszcze duzo czasu na pierwsze ruchy.ja w pierwszej ciazy poczulam je dopiero gdzies kolo 19,20tyg.teraz leci mi juz 15,druga ciaza i tez jeszcze nic nie czuje ale wcale sie tym nie martwie.na wszystko przyjdzie odpowiednia pora :)

Zgłoś nadużycie #4626 16 września 2015, 10:06

jogi Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Hej dziewczyny :-) Ja się wczoraj czułam jakbym miała gorączkę a było 36,8. Co do kształtu brzucha to ja słyszałam że na chłopca jest bardziej do przodu, taki szpiczasty, a na dziewczynkę bardziej rozlany na boki. Ale mam 2 sąsiadki ok 30 tc, obie będą miały córcie i obie mają piękne piłeczki :-) To jest porostu zabobon z czasów kiedy nie było usg

no wlasnie ja tez tak slyszalam o tych ksztaltach brzuszkow :) u mnie w pierwszej ciazy byl wlasnie taki szpiczasty i tylko brzuszek bylo mi widac i byl chlopczyk a teraz to wlasciwie nie wiem jaki mam ksztalt.jeszcze za wczesnie.a i u jednych sie to sprawdza u drugich nie.

Zgłoś nadużycie #4627 16 września 2015, 10:15

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,

synus w przedszkolu a ja mam do opieki roczna dziewczynke do godz 16. umyslilam sobie dzis na obiad racuchy.zupe mam z wczoraj wiec polowa obiadu z glowy. mam nadzieje ze nie bedzie padac bo pochmurno i jakos ciemno na dworze.ehhh czuc juz niestety jesien...

Zgłoś nadużycie #4628 16 września 2015, 11:05

kinste Gotowa na wszystko
Mniam mniam, racuszki :) u mnie dzisiaj żurek z białą kiełbasą i jajkiem :)
Mama dzisiaj ma imieniny, kupiliśmy jej odkurzacz :D stary już się rozwalal a kupiłam zelmera jupiter :)
I dałam mamie kod do esotiq na dwa staniki w cenie 150 zł czyli jak za jeden :)

Dzisiaj jedziemy podpisać umowę z kamerzysta na wesele :) zobaczcie sobie na Facebooku: Szuwarowski Films :)

Zgłoś nadużycie #4629 16 września 2015, 11:08

motylek1909 napisał(a)

Byłam w molo ale ceny doprowadziły mnie prawie do zawału :/

Nooo niestety. Ja zamowilam sobie ostatnio ogrodniczki i mi sie ba zywo nie podobaja i musze odeslac :( Dlatego jak bede w szczecinie to chce pojechac do molo zobaczyc zanim cokolwoek kupie.

Zgłoś nadużycie #4630 16 września 2015, 11:09

Bardzo współczuję. Moge sobie tylko wyobrazic jak silnymi ludzmi jestescie z partnerem.