Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4591 15 września 2015, 18:10

jogi Gotowa na wszystko
a my juz po dlugim pobycie na placu zabaw.zjedlismy obiad i teraz juz marze by siasc chwile i po prostu nic nie robic.kurtki przeciwdeszczowej nie kupilam.nic mi sie nie podobalo,nic w tych sklepach nie ma :( moze na ebayu cos znajde.

Zgłoś nadużycie #4592 15 września 2015, 18:12

Pedrova Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny,
dzisiejsza wizyta bardzo mnie uspokoiła,a z drugiej strony chyba czas zmienić lekarza. Pani doktor od prenatalnego powiedziała, że jest wszystko w porządku. Waga 90g przy wzroście 8cm to dobra waga. Sprawdziła moje wszystkie wyniki i są w porządku. Wg mojej ginki mam za wysoki cukier, wg tej wszystko jest w normie, a odpowiednia dieta i tak jest zalecana wszystkim.
Czy jak wy miałyście prenatalne to od razu dostałyście zdjęcie? Jak ja zapytałam o zdjęcie, to mi powiedziała, że wyniki przyjdą pocztą. Więc nie mam zdjęcia ani z ostatniego badania usg ani a tego dzisiejszego :/ I tak fajnie, że widziałam dzidzię, ale chciałabym zdjęcie mężowi wysłać. On tak na to czeka...
No i pani doktor powiedziała, że wg niej to dziewczynka, ale pewności jeszcze nie ma.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4593 15 września 2015, 18:24

jogi Gotowa na wszystko
Pedrova- no to super ze wizyta Cie uspokoila i ze wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #4594 15 września 2015, 18:24

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Nie wyobrażam sobie jesc kebaba w ciazy. Raz niby miałam smaka i złe sie to skończyło. A szkoda bo mam ulubionego w moim mieście. A z praca Twojego mężczyzny oby sie ułożyło. Ja tez sie użerałam. Po miesiącach walki dostał umowę. Szkoda ze zlecenie ale przynajmniej składki sie odkłada. Niestety na ojcowski nie ma co liczyć. Ciekawe czy możemy wziąć komputer na raty. Tak to jest z pracodawcami. Chcą jak nawiewem, nieważne jakim kosztem.

Wiesz co , tak mi smakowal ze nawet nie mzm wyrzutow sumienia 😉 no moj ma normalna umowe o prace na czas nieokreślony, przez dwa lata ani razu nie bylo żadnego postoju... az do teraz.. no ale jesteśmy dobrej myśli i zobaczymy co jutro w urzędzie powiedza. A to pierozki mojej wlasnej roboty 😊

Zgłoś nadużycie #4595 15 września 2015, 18:29

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Wiesz co , tak mi smakowal ze nawet nie mzm wyrzutow sumienia 😉 no moj ma normalna umowe o prace na czas nieokreślony, przez dwa lata ani razu nie bylo żadnego postoju... az do teraz.. no ale jesteśmy dobrej myśli i zobaczymy co jutro w urzędzie powiedza. A to pierozki mojej wlasnej roboty 😊

wyslij mi do uk kilka takich pierozkow :)

Zgłoś nadużycie #4596 15 września 2015, 18:36

jogi napisał(a)

wyslij mi do uk kilka takich pierozkow :)

Nie ma sprawy 😊 wyszly rewelacyjne. Ostatnio mam sezon pierogowy.

Zgłoś nadużycie #4597 15 września 2015, 18:42

szczesliwamamusia Fajna mama

jogi napisał(a)

kochana, a Wasz synek zmarl przy porodzie? :( przepraszam ze pytam.jesli nie chcesz nie odpowiadaj

Konradek zmarl po 15 miesiacach zycia. urodzil sie w 24tc wazyl 650g.

Zgłoś nadużycie #4598 15 września 2015, 18:59

jogi Gotowa na wszystko

szczesliwamamusia napisał(a)

oj bardzo mi przykro :( :(

Zgłoś nadużycie #4599 15 września 2015, 19:00

meg86 Gotowa na wszystko

szczesliwamamusia napisał(a)

:-( silacz :* w 24 tc mało który maluszek przeżywa dobę :-( zmarł na coś konkretnego czy powikłania z powodu wczesniactwa? :-(

Zgłoś nadużycie #4600 15 września 2015, 21:06

Gumsior Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Hej dziewczyny,
dzisiejsza wizyta bardzo mnie uspokoiła,a z drugiej strony chyba czas zmienić lekarza. Pani doktor od prenatalnego powiedziała, że jest wszystko w porządku. Waga 90g przy wzroście 8cm to dobra waga. Sprawdziła moje wszystkie wyniki i są w porządku. Wg mojej ginki mam za wysoki cukier, wg tej wszystko jest w normie, a odpowiednia dieta i tak jest zalecana wszystkim.
Czy jak wy miałyście prenatalne to od razu dostałyście zdjęcie? Jak ja zapytałam o zdjęcie, to mi powiedziała, że wyniki przyjdą pocztą. Więc nie mam zdjęcia ani z ostatniego badania usg ani a tego dzisiejszego :/ I tak fajnie, że widziałam dzidzię, ale chciałabym zdjęcie mężowi wysłać. On tak na to czeka...
No i pani doktor powiedziała, że wg niej to dziewczynka, ale pewności jeszcze nie ma.

Bardzo fajnie, ze wszystko w porządku. Bardzo sie cieszę :)

Zgłoś nadużycie #4601 15 września 2015, 21:31

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny! czuję ruchy :) I jestem pewna, że to są ruchy dziecka. Jak podczas prenatalnego się dzidzia przemieściła się, odbijając się nóżkami ode mnie, to pani doktor zapytała, czy coś poczułam. Było to takie niby kłucie, niby łaskotanie. Pani doktor powiedziała, że to są właśnie ruchy dziecka, a takie chudzinki jak ja to szybciej czują. I teraz siedzę sobie na kanapie, rozmawiam z mamą, a tu jak zaczęło kłuć i łaskotać na przemian, raz z lewej, po chwili z prawej, aż się za brzuch złapałam. Usiadłam inaczej i przestało. Ale mam radochę :)
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4602 15 września 2015, 21:37

Pedrova napisał(a)

Dziewczyny! czuję ruchy :) I jestem pewna, że to są ruchy dziecka. Jak podczas prenatalnego się dzidzia przemieściła się, odbijając się nóżkami ode mnie, to pani doktor zapytała, czy coś poczułam. Było to takie niby kłucie, niby łaskotanie. Pani doktor powiedziała, że to są właśnie ruchy dziecka, a takie chudzinki jak ja to szybciej czują. I teraz siedzę sobie na kanapie, rozmawiam z mamą, a tu jak zaczęło kłuć i łaskotać na przemian, raz z lewej, po chwili z prawej, aż się za brzuch złapałam. Usiadłam inaczej i przestało. Ale mam radochę :)

Zazdroszczę!!!!

Ja do chudzinek nie należę wiec jeszcze pewnie musze poczekać chociaż czasami sie zastanawiam czy to bobas.

Generalnie właśnie doszłam do wniosku, ze niesamowicie mi działa na nerwy to, ze w jednej minucie jestem nażarta jakbym zjadła konia, a w kolejnej jestem tak cholernie głodna, ze zjadłabym konia i aż mi sie zbiera na wymioty. Musze wtedy szybko coś zjesc. Kurde tez tak macie? Chyba kanapki zacznę przy sobie nosić.

Zgłoś nadużycie #4603 15 września 2015, 22:31

turboslimak Fajna mama
Lenka No widac ze dziewucha jak nic :D
Piękna Julka!

Co do pms.. Ja zauważyłam ze czesto mnie wszystko drażni w ciazy ale niekoniecznie w okolicach jakby okresu
Ale potrafi mi sie z minuty na minute humor zmienic

A mowilam pod kołdrę jak ktos chory :p
I mnie dopadlooo :-( w piatek ślub brata jeszcze czytanie czytam w kościele

Widac ze u bas na forum zupy królują :-)

Pedrova dobrze ze wszystko okej mowię ci nawet gdyby była za duża dzidzia to nic sie nie dzieje :-)

Zgłoś nadużycie #4604 15 września 2015, 22:35

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Zazdroszczę!!!!

Ja do chudzinek nie należę wiec jeszcze pewnie musze poczekać chociaż czasami sie zastanawiam czy to bobas.

Generalnie właśnie doszłam do wniosku, ze niesamowicie mi działa na nerwy to, ze w jednej minucie jestem nażarta jakbym zjadła konia, a w kolejnej jestem tak cholernie głodna, ze zjadłabym konia i aż mi sie zbiera na wymioty. Musze wtedy szybko coś zjesc. Kurde tez tak macie? Chyba kanapki zacznę przy sobie nosić.

Mam dokładnie to samo mama moja zrobiła dzis obiad na wypasie a ja ledwo tknelam bo był fuj dla mnie a za dwie godziny jak go dopadlam
Teraz zjadlam ogórka i do tego kilka paluszkow bo nic nie mam..

A dzis spotkałam dwie znajome maja dwójkę dzueci kazda oglądają moj brzuch i mówią ze jak ma sie krągły taki to dziewucha a jak jajowaty to chłopak ze im i ich koleżankom sie sprawdziło..
A ja pierwsze słyszę o czyms takim :D

Zgłoś nadużycie #4605 15 września 2015, 22:36

turboslimak Fajna mama

Pedrova napisał(a)

O jezuuu super!!!!!!!!!! Ja to jednak stwierdzam ze u mnie tamto tamto to jelita były...
Za to czuje jak mi ciągnie macice i prawa stronę :D

Zgłoś nadużycie #4606 15 września 2015, 22:39

Gumsior napisał(a)

Zazdroszczę!!!!

Mam to samo ! Tez zauwazylam ze jak mnie muli i czuje ze od rzygania dziela mnie sekundy, to wystarczy cos zjesc i spokoj. I to chwyta nawet jak wydaje sie ze przeciez niedawno jadlam i na dobra sprawe powinnam byc najedzona. Dwa tyg temu mierzylam fajny gruby sweterek z kapturem na futerku, no leżał idealnie.. ale dosc drogi byl i wstrzymalam sie. Dzis maz mnie zabral do sklepu zeby mi go kupic... a tu cholera juz sie w niego nie zmiescilam... rozchodzil sie na brzuchu ! W szoku bylam ze w tak szybkim czasie tak urosl mi brzuch. Maz za glowe sie zlapal .

Zgłoś nadużycie #4607 15 września 2015, 22:43

turboslimak napisał(a)

Mam dokładnie to samo mama moja zrobiła dzis obiad na wypasie a ja ledwo tknelam bo był fuj dla mnie a za dwie godziny jak go dopadlam

A dzis spotkałam dwie znajome maja dwójkę dzueci kazda oglądają moj brzuch i mówią ze jak ma sie krągły taki to dziewucha a jak jajowaty to chłopak ze im i ich koleżankom sie sprawdziło..

Mi ostatnio to samo powiedziala znajoma jak zobaczyla moj brzuch. Ze okragly mam na dziewczynke. Ale mi sie wydaje ze to zalezy od budowy kobiety. Bo przy chlopcach tez mialam takie okragle. Takze zabobon moim zdaniem.

Zgłoś nadużycie #4608 15 września 2015, 22:44

turboslimak napisał(a)

Ja słyszałam o tych brzuchach :) ale dla mnie każdy brzuch jest okrągło jajowaty. Tez słyszałam ze jak kobita pięknieje w ciazy to chłopak, a jak brzydnie to dziewuszka bo mamie urodę odbiera. Jak to tak działa to bede miała Antosie bo wydaje mi sie ze z dnia na dzień coraz gorzej wyglądam, chociaż P. Mówi ze sobie wmawiam haha

Zgłoś nadużycie #4609 15 września 2015, 22:47

Tez ruchów jeszcze nie czuje.. i również nie moge sie ich doczekac... zastanawia mnie czy od razu sie zorientuje ze to TO ☺

Zgłoś nadużycie #4610 15 września 2015, 22:48

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Mi ostatnio to samo powiedziala znajoma jak zobaczyla moj brzuch. Ze okragly mam na dziewczynke. Ale mi sie wydaje ze to zalezy od budowy kobiety. Bo przy chlopcach tez mialam takie okragle. Takze zabobon moim zdaniem.

A tak z ciekawości to miałaś nadprogramowe kg przed ciąża? Bo mam teorie Haha
Wydaje mi sie, ze kobiety, które maja bardziej kobieca budowę ciała i troche mięska tu i ówdzie to maja okrąglejsze brzuch ze względu na figurę. Bo jak taka chudzina jak Kinste(kochana jesteś idealnym przykładem chudzinki :) ) nie ma tłuszczu to gdzie ona ma miec okrągły brzuch? To taka moja autorska teoria hah wiec wiecie :)