Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4571 15 września 2015, 12:59

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Dziewczyny miałam się zapytać bo w ciąży z mikim miałam podobnie i teraz już też to zauważyłam czy macie coś takiego ze pomimo że nie macie okresu macie pms? Ja np kończę w czwartek 16 tydzień czyli teoretycznie powinnam dostać kolejny okres (miałam co 28 dni) i np teraz widzę że jestem nerwowa jakoś tak ciężej mi się oddycha jakbym napompowana byłam takie objawy miałam przed okresem i teraz jest podobnie może mniejsze są objawy ale są...

ja nie zauważyłam czegoś takiego... więc nie powiem Ci, ale czytałam na jakimś portalu, że tak się zdarza
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4572 15 września 2015, 13:01

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja nie zauważyłam czegoś takiego... więc nie powiem Ci, ale czytałam na jakimś portalu, że tak się zdarza

No ja tak mam i przyznam się ze jest to wkurzajace bo nie to ze mdłości dały w kość to teraz pms mnie męczy :-/

Zgłoś nadużycie #4573 15 września 2015, 13:02

Gumsior Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dziewczyny miałam się zapytać bo w ciąży z mikim miałam podobnie i teraz już też to zauważyłam czy macie coś takiego ze pomimo że nie macie okresu macie pms? Ja np kończę w czwartek 16 tydzień czyli teoretycznie powinnam dostać kolejny okres (miałam co 28 dni) i np teraz widzę że jestem nerwowa jakoś tak ciężej mi się oddycha jakbym napompowana byłam takie objawy miałam przed okresem i teraz jest podobnie może mniejsze są objawy ale są...

Ja nic takiego nie zauważyłam, ale w sumie nie zwracałam na to uwagi. Zastanowię sie nad tym.

Zgłoś nadużycie #4574 15 września 2015, 13:11

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

No ja tak mam i przyznam się ze jest to wkurzajace bo nie to ze mdłości dały w kość to teraz pms mnie męczy :-/

chyba masz wszystkie najgorsze, a raczej najbardziej męczące objawy ciąży! :( współczuję
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4575 15 września 2015, 13:22

paola Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Przedstawiam Wam Julię :) Waży 140g i mierzy 10,96cm

Gratuluję córki.

Zgłoś nadużycie #4576 15 września 2015, 15:10

Byłam właśnie w komisie dziecięcym koło mojego domu. Niestety nic ciekawego :(

Zgłoś nadużycie #4577 15 września 2015, 16:01

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Lenka... gratuluje corci !! Piękna !! Maz wrocil od szefa, wypowiedzenia za ciula nie chcial mu dac. Wystawil zaswiadczenie ze jest mniej pracy i bedzie mu placil teraz 860 euro, i z tym zaswiadczeniem ma udac sie do urzedu i otrzyma dofinansowanie. Jutro okaze sie ile, co, i na jaki czas. Maz nie chce narazie rezygnowac z tej roboty bo mial tu bardzo dobre zarobki i wciaz ma nadzieję ze jednak pojawia sie nowe zlecenia i nadal bedzie pracowac. No zobaczymy. Dzisiaj olalam obiad, pojechaliśmy kupić chlopakom spodnie i skarpetki, mi pomarancze i truskawki, wzielismy kebaby na wynos i zarcie z glowy. Potem zrobie pierogow z truskawkami 😊

Zgłoś nadużycie #4578 15 września 2015, 16:52

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Jak tam samopoczucia? Co macie lub miałyście na obiad? Ja zainspirowałam się ostatnio wpisem koleżanki o barszczu z uszkami i wczoraj wciągnęłam cały talerz. Dzisiaj chyba też sobie zrobię tą przyjemność. :D
Swoją drogą strasznie ciężko było mi znaleźć te uszka. Dopiero w 4 sklepie dostałam i to mrożone.

Zgłoś nadużycie #4579 15 września 2015, 17:00

ROKIKOKI napisał(a)

Jak tam samopoczucia? Co macie lub miałyście na obiad? Ja zainspirowałam się ostatnio wpisem koleżanki o barszczu z uszkami i wczoraj wciągnęłam cały talerz. Dzisiaj chyba też sobie zrobię tą przyjemność. :D
Swoją drogą strasznie ciężko było mi znaleźć te uszka. Dopiero w 4 sklepie dostałam i to mrożone.

Kochana, mi te uszka to mamusia robiła. Tak jak lubie z grzybków mrożonych, ewentualnie świeżych, a nie z suszonych i bez kapusty. Hehe. No zjadłabym tez, ale juz nie mamy grzybów a w tym roku ponoć kiepsko z grzybami bedzie.

Zgłoś nadużycie #4580 15 września 2015, 17:04

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Lenka... gratuluje corci !! Piękna !! Maz wrocil od szefa, wypowiedzenia za ciula nie chcial mu dac. Wystawil zaswiadczenie ze jest mniej pracy i bedzie mu placil teraz 860 euro, i z tym zaswiadczeniem ma udac sie do urzedu i otrzyma dofinansowanie. Jutro okaze sie ile, co, i na jaki czas. Maz nie chce narazie rezygnowac z tej roboty bo mial tu bardzo dobre zarobki i wciaz ma nadzieję ze jednak pojawia sie nowe zlecenia i nadal bedzie pracowac. No zobaczymy. Dzisiaj olalam obiad, pojechaliśmy kupić chlopakom spodnie i skarpetki, mi pomarancze i truskawki, wzielismy kebaby na wynos i zarcie z glowy. Potem zrobie pierogow z truskawkami 😊

Nie wyobrażam sobie jesc kebaba w ciazy. Raz niby miałam smaka i złe sie to skończyło. A szkoda bo mam ulubionego w moim mieście. A z praca Twojego mężczyzny oby sie ułożyło. Ja tez sie użerałam. Po miesiącach walki dostał umowę. Szkoda ze zlecenie ale przynajmniej składki sie odkłada. Niestety na ojcowski nie ma co liczyć. Ciekawe czy możemy wziąć komputer na raty. Tak to jest z pracodawcami. Chcą jak nawiewem, nieważne jakim kosztem.

Zgłoś nadużycie #4581 15 września 2015, 17:08

Gumsior napisał(a)

Kochana, mi te uszka to mamusia robiła. Tak jak lubie z grzybków mrożonych, ewentualnie świeżych, a nie z suszonych i bez kapusty. Hehe. No zjadłabym tez, ale juz nie mamy grzybów a w tym roku ponoć kiepsko z grzybami bedzie.

Ja też bym z chętką takie domowe zjadła, ale niestety za późno wpadłam na ten pomysł, musiałam mieć je tu i teraz więc odpadało czekanie na następny dzień aż ktoś zrobi :P Ale pomimo, że mrożone to na szczęście jakaś polska firma i po składzie wydaje się w miarę w porządku. :)

A w zwykłym sklepie na raty dają tylko osobom z umową o pracę. Choć wiem, że w tych salonach komórkowych już nawet studentom bez pracy dają abonament itp. Byle mieli ukończone 21 lat.

Zgłoś nadużycie #4582 15 września 2015, 17:48

ROKIKOKI napisał(a)

Ja też bym z chętką takie domowe zjadła, ale niestety za późno wpadłam na ten pomysł, musiałam mieć je tu i teraz więc odpadało czekanie na następny dzień aż ktoś zrobi :P Ale pomimo, że mrożone to na szczęście jakaś polska firma i po składzie wydaje się w miarę w porządku. :)

A w zwykłym sklepie na raty dają tylko osobom z umową o pracę. Choć wiem, że w tych salonach komórkowych już nawet studentom bez pracy dają abonament itp. Byle mieli ukończone 21 lat.

Ja dzisiaj byłam w euro i babka powiedziała ze może przyznać bank raty na taki okres na jaki jest umowa. Czyli w naszym przypadku na rok. Zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #4583 15 września 2015, 17:53

jogi Gotowa na wszystko
Lenka-gratuluje :)

Mamaporaztrzeci- trzymam kciuki oby wszystko sie Wam poukladalo z praca meza!

Zgłoś nadużycie #4584 15 września 2015, 17:55

jogi Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

ja tez nic takiego nie zauwazylam

Zgłoś nadużycie #4585 15 września 2015, 17:56

jogi Gotowa na wszystko

szczesliwamamusia napisał(a)

Jogi dziękuję ze pytasz :)
Czuje się wspaniale. :)

super ze czujesz sie tak dobrze :) podobnie jak ja :) i oby tak dalej :)

Zgłoś nadużycie #4586 15 września 2015, 17:58

jogi Gotowa na wszystko

szczesliwamamusia napisał(a)

To niektóre z Was już płeć znają :) super
My nie chcemy wiedzieć co będzie ;)
Chociaż liczę po cichu na synka.
Musze podejrzeć wasza tabelkę :)
My brzuszek juz spory mamy :) 2 kg na plusie :p

kochana, a Wasz synek zmarl przy porodzie? :( przepraszam ze pytam.jesli nie chcesz nie odpowiadaj

Zgłoś nadużycie #4587 15 września 2015, 17:58

Gumsior napisał(a)

Ja dzisiaj byłam w euro i babka powiedziała ze może przyznać bank raty na taki okres na jaki jest umowa. Czyli w naszym przypadku na rok. Zobaczymy.

To Twój facet dostał umowę zlecenie na cały rok? Pierwsze słyszę. Ja pracując na zleceniu i różni moi znajomi mieli podpisywaną umowę na miesiąc i co miesiąc była ona odnawiana. No ale tak. Skoro umowę ma na rok to też nie widzę przeszkód żeby na ten rok mógł mieć rozłożone jakiekolwiek raty.

Zgłoś nadużycie #4588 15 września 2015, 18:00

tymama Fajna mama
Lenka piękna ta Twoja córeczka :) cieszę się, że wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #4589 15 września 2015, 18:00

jogi Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Oficjalnie w ciagu 13 h zjadłam SAMA cały garnek krupniku. Ech a potem sie dziwie ze bede gruba.

haha :D u mnie dzisiaj tez krupnik :) dzieki za podpowiedz :)

Zgłoś nadużycie #4590 15 września 2015, 18:01

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

spokojnie, ja tak mam z ogórkową :D non stop jest w garnku, a tylko ja ją jem :D hahahaha :D teraz mozemy tyc, a po ciazy beda rady jak schudnac!

ogorkowa to u mnie tez teraz w ciazy moja ulubiona zupa :D