Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4471 14 września 2015, 16:52

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

A moj brzuchol taki ;) )

Twój brzuchol to już taki konkretny :D Chociaż mój nie lepszy. Pochwale się wieczorkiem. :)

Zgłoś nadużycie #4472 14 września 2015, 17:06

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Jakie pupilki fajne :)
Mamaooraztrzeci myślę, że jednak będę w tej grupie, póki co jest identycznie jak z Tymkiem, wymioty się nasiliły. Kiedyś pisałam z Tymkiem wymioty przeszły w 21/22 tygodniu.
A to mój maleńki piesek i brzuchol wczoraj :)

ale laska!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4473 14 września 2015, 17:08

motylek1909 Supermama

MamaAnia25 napisał(a)

A moj brzuchol taki ;) )

woooow się rozpycha maleństwo :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4474 14 września 2015, 17:14

motylek1909 Supermama
a poza tym kupilam w Lumpku znów reklamówę ciuszkow dla dzidziola za całe 10 zł :D (ponad kg ciuszków) szalenstwo! hihi ;)

Zgłoś nadużycie #4475 14 września 2015, 17:21

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

a poza tym kupilam w Lumpku znów reklamówę ciuszkow dla dzidziola za całe 10 zł :D (ponad kg ciuszków) szalenstwo! hihi ;)

Jeju wy wszystkie macie już pokupowane mase ciuszków, a ja przez tą głupią pracę nie mam czasu nigdzie pójść :/ A kończę o takiej godzinie, że już wszystko pozamykane.. :( (

Zgłoś nadużycie #4476 14 września 2015, 17:21

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

Zapodaj zdjecia ;) )

Zgłoś nadużycie #4477 14 września 2015, 17:24

motylek1909 Supermama

MamaAnia25 napisał(a)

Zapodaj zdjecia ;) )

jutro wrzucę na pewno ;)

Zgłoś nadużycie #4478 14 września 2015, 17:30

jogi Gotowa na wszystko
dziewczyny,piekne brzuszki i cudowne zwierzatka :) :)

Zgłoś nadużycie #4479 14 września 2015, 17:37

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

motylek a idź ty! ;p tylko zachętkę robisz...
:D :D :D :D :D

ja dzis prasowałam i powiem wam ze duzo mam ubranek na 56...mniej na 62....
w sumie powinnam miec wiecej na 68...bo jak urodze 3,5-4 kilo dzieciaka to te 56 i tak beda lezały..albozalozy raz...
niby wszystkiego duzo mam ale jak posegregowałam...to paru rzeczy brakuje...
dziewczyny przeczytałam historie o piesku...masakra. ja ze swoim kotem spie...on przylazi...ale ma 2 i pol roku dopiero....musze go zaczac odzwyczajac...ze wzgledu na dziecko...zeby klakow nam do lozka nie znosil...
wogole zastanawiam sie jak polacze zycie kota i dziecka...czy zamykac sypialnie i takie tam...
mamaania- aaaaleeee bebzonik fajny! mam podobny a rokikoki czekamy na twoja sesje :D

Zgłoś nadużycie #4480 14 września 2015, 17:41

jogi Gotowa na wszystko
jesli chodzi o sprawy lozkowe to u nas bardzo goraco w weekendy :D na tygodniu za duzo spraw na glowie,maz dlugo pracuje i pozno przychodzi z firmy,wieczorkiem padamy na twarz ze zmeczenia.ale w weekendy nadrabiamy z nawiazka :D

Zgłoś nadużycie #4481 14 września 2015, 17:47

jogi Gotowa na wszystko
czy Wy robilyscie tez test na zespol downa i inne wady genetyczne,tj przeziernosc karkowa? chyba w Polsce przy genetycznych go robia. jakie Wam wyszlo ryzyko zespolu downa? mi wlasnie przyszedl papier z ostatniego badania ze ryzyko moje jest niskie i wynosi 1: 31 000.pytam tak z ciekawosci jakie mialyscie wyniki bo nie wiem z czym porownywac.ale skoro napisali ze ryzyko jest niskie to sie b.ciesze.

Zgłoś nadużycie #4482 14 września 2015, 17:51

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
U nas w lozkowych sprawach ze tak powiem przerwa :p z racji sytuacji jaka nas spotkala w czerwcu poronilam i potym wszystkim odrazu zaszlam w ciaze nawet okresu nie zdazylam miec... Nie eiem z czego to wynika :p ponporonieniu to dzien moglismy a teraz taki strach czujemy ;) bo rozmawialam z moim gacetem nawet o tym ;) jakos tak nam tego chyba nie brakuje :p

A tym czasem tatusiek wczoraj mnie zszokował zakupem ;) takie bodziaki kupil ;)

Zgłoś nadużycie #4483 14 września 2015, 18:03

kinste Gotowa na wszystko
U nas w sprawach lozkowych od początku nic. . Może i bym chciała ale z reguły on kładąc się do łóżka po całym dniu zasypia w dwie minuty..

Zgłoś nadużycie #4484 14 września 2015, 18:20

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

motylek a idź ty! ;p tylko zachętkę robisz...
:D :D :D :D :D

ja dzis prasowałam i powiem wam ze duzo mam ubranek na 56...mniej na 62....
w sumie powinnam miec wiecej na 68...bo jak urodze 3,5-4 kilo dzieciaka to te 56 i tak beda lezały..albozalozy raz...
niby wszystkiego duzo mam ale jak posegregowałam...to paru rzeczy brakuje...
dziewczyny przeczytałam historie o piesku...masakra. ja ze swoim kotem spie...on przylazi...ale ma 2 i pol roku dopiero....musze go zaczac odzwyczajac...ze wzgledu na dziecko...zeby klakow nam do lozka nie znosil...
wogole zastanawiam sie jak polacze zycie kota i dziecka...czy zamykac sypialnie i takie tam...
mamaania- aaaaleeee bebzonik fajny! mam podobny a rokikoki czekamy na twoja sesje :D

oooo ja też teraz siedziałam i segregowałam.

No i mam dużo rzeczy na 56, ale muszę dokupić kilka bodów na długi rękaw, kilka pajaców do spania, kilka par spodni, skrapetki, rajstopki i jakieś bluzeczki zwykłe. No i czapeczek kilka :)

na 56 mam mniej ubranek, ale tym się zajmę jak skompletuję na 56 :)

Zgłoś nadużycie #4485 14 września 2015, 18:21

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

czy Wy robilyscie tez test na zespol downa i inne wady genetyczne,tj przeziernosc karkowa? chyba w Polsce przy genetycznych go robia. jakie Wam wyszlo ryzyko zespolu downa? mi wlasnie przyszedl papier z ostatniego badania ze ryzyko moje jest niskie i wynosi 1: 31 000.pytam tak z ciekawosci jakie mialyscie wyniki bo nie wiem z czym porownywac.ale skoro napisali ze ryzyko jest niskie to sie b.ciesze.

ja biochemię z krwi odbieram w środę :) to Ci powiem jak u mnie wyszło ;)

Zgłoś nadużycie #4486 14 września 2015, 18:23

motylek1909 Supermama

MamaAnia25 napisał(a)

U nas w lozkowych sprawach ze tak powiem przerwa :p z racji sytuacji jaka nas spotkala w czerwcu poronilam i potym wszystkim odrazu zaszlam w ciaze nawet okresu nie zdazylam miec... Nie eiem z czego to wynika :p ponporonieniu to dzien moglismy a teraz taki strach czujemy ;) bo rozmawialam z moim gacetem nawet o tym ;) jakos tak nam tego chyba nie brakuje :p

A tym czasem tatusiek wczoraj mnie zszokował zakupem ;) takie bodziaki kupil ;)

ale słodkie! :)

co do zakupów to mam już 2 ręczniczki z kapturkiem, mam pieluchy tetrowe zwykłe i kolorowe.
Muszę dokupić kilka pieluch flanelowych i 2 prześcieradła do łóżeczka :) reszta dopiero po 15.10 jak poznamy dokładnie płeć ;)

Zgłoś nadużycie #4487 14 września 2015, 18:33

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja biochemię z krwi odbieram w środę :) to Ci powiem jak u mnie wyszło ;)

napisz prosze motylku.dziekuje

Zgłoś nadużycie #4488 14 września 2015, 18:49

Gumsior Gotowa na wszystko
A po ile sztuk z czego planujecie miec? Tak z ciekawości?

Zgłoś nadużycie #4489 14 września 2015, 19:26

Pedrova Zaprawiona w bojach
Ja już zdjęcie mojego kota wrzucałam.

Słuchajcie, byłam dziś u mojej ginki i... nawet zdjęcia nie dostałam :/ Poza tym walnęła tekst, że dziecko waży 90g, a to sporo. Z tego co się orientuję, to strasznie dużo. Ona wprawdzie powiedziała, że dzidzia jest duża jak na ten wiek, ale wg niej wszystko OK. A potem zaczęła nagle mówić, że może warto jeszcze zrobić badania prenatalne. Kiedy zapytałam, czy jest coś co wskazuje, że powinnam je robić, ona powiedziała, że je rekomenduje każdej ciężarnej. No i zaczęłam mieć stracha. A ginka dała namiary na miejsce, gdzie mogę zrobić i żebym powiedziała, że to ona rekomenduje. Oczywiście zapisałam się na badanie prenatalne. Powiedziałam, że ta konkretna ginka mi zarekomendowała to miejsce i będę miała badanie jutro o 15. I tym bardziej się zastanawiam, czy na pewno wszystko jest w porządku z dzieckiem... szczególnie, że na prenatalne trochę się czeka, a ja będę miała tak z dnia na dzień.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4490 14 września 2015, 19:42

Gumsior Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Ja już zdjęcie mojego kota wrzucałam.

Słuchajcie, byłam dziś u mojej ginki i... nawet zdjęcia nie dostałam :/ Poza tym walnęła tekst, że dziecko waży 90g, a to sporo. Z tego co się orientuję, to strasznie dużo. Ona wprawdzie powiedziała, że dzidzia jest duża jak na ten wiek, ale wg niej wszystko OK. A potem zaczęła nagle mówić, że może warto jeszcze zrobić badania prenatalne. Kiedy zapytałam, czy jest coś co wskazuje, że powinnam je robić, ona powiedziała, że je rekomenduje każdej ciężarnej. No i zaczęłam mieć stracha. A ginka dała namiary na miejsce, gdzie mogę zrobić i żebym powiedziała, że to ona rekomenduje. Oczywiście zapisałam się na badanie prenatalne. Powiedziałam, że ta konkretna ginka mi zarekomendowała to miejsce i będę miała badanie jutro o 15. I tym bardziej się zastanawiam, czy na pewno wszystko jest w porządku z dzieckiem... szczególnie, że na prenatalne trochę się czeka, a ja będę miała tak z dnia na dzień.

90g? To chyba wręcz niemożliwe... W 14 tyg powinno być mniej więcej 60g... Ja bym poszła do innego gina po opinie. Pedrova ja juz trafiłam na dwóch ginow niedouczonych i gdyby nie przeczucie to bym imprezowała i paliła w ciazy bo "ciazy nie ma i nie bedzie". I nie stresuj sie bo to może zaszkodzić dzidziusiowi :)