Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4451 14 września 2015, 15:03

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
No to widze ze u kazdej inaczej, jesli chodzi o sprawy łóżkowe 😊 u mnie jak u gumisior, codziennie ... ale teraz bede musiala sie wstrzymac bo czwartek lekarz... i glupio tak zeby przy badaniu zobaczyla ze jestem po stosunku. Turbo, ty bierz swego w obroty, bo do porodu jeszcze kupe czasu, a potem polog, i przy dziecku tez juz checi zmaleja.. przynajmniej u mnie tak bylo. Po porodzie totalna blokada. Tymana, jak ja ci kobieto współczuję 😯 mam nadzieje ze nie bedziesz w grupie tych kobiet co objawy przechodza dopiero ok 20 tyg. Kinste.. ale cudne te ciuszki! I brzuszek tez widze ze sie coraz bardziej zaokragla 😊 mnie dzis cos wzięła chętka na watrobke. Zrobilam ja w sosie, do tego ziemniaczki i ogoreczki. I obiad z glowy.

Zgłoś nadużycie #4452 14 września 2015, 15:03

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

W takim razie oto moje małe piękności

ooo koty też kocham :) kiedyś miałam 12 :) ale rozdaliśmy znajomym :)

nie wiem jaki będzie ten psiak .. nawet zbytnio nie wiem do jakiej rasy moze byc podobny ..
Później zrobie zdjęcie z moją ręką to zobaczycie jaka mała kuleczka :)

Zgłoś nadużycie #4453 14 września 2015, 15:03

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Moja to już wiekowa pani bo 8 lat ma ;-) ale jest taka grzeczna posłuszna naprawdę nigdy nie spotkałam takiego grzecznego psa,nawet jak była mała to nam żadnych szkód nie zrobiła ;-) a z rasy to jest pudel miniaturka ;-)

Pozazdrościć tak grzecznego pieska. :) a poza tym Pudel to jest najbardziej inteligentna rasa psów. I to już dowiedzione. :P

Zgłoś nadużycie #4454 14 września 2015, 15:06

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Pozazdrościć tak grzecznego pieska. :) a poza tym Pudel to jest najbardziej inteligentna rasa psów. I to już dowiedzione. :P

Ona jak do niej coś mówi to lepkiem kręci jakby cię słuchała i przytakiwala temu co mówisz ;-)

Zgłoś nadużycie #4455 14 września 2015, 15:09

tymama Fajna mama
Jakie pupilki fajne :)
Mamaooraztrzeci myślę, że jednak będę w tej grupie, póki co jest identycznie jak z Tymkiem, wymioty się nasiliły. Kiedyś pisałam z Tymkiem wymioty przeszły w 21/22 tygodniu.
A to mój maleńki piesek i brzuchol wczoraj :)

Zgłoś nadużycie #4456 14 września 2015, 15:19

A to moja Belcia i niepelnosprawna Nunia.

Zgłoś nadużycie #4457 14 września 2015, 15:27

asienka90 Gotowa na wszystko
śliczny brzuszeekk a mój maluteńki :( czy któras z was tez tak ma?

Zgłoś nadużycie #4458 14 września 2015, 15:45

turboslimak Fajna mama
jaki sliczny baranek :) :) :)
gumsior ale piekny kocur to chyba rasa syberyjska nie?
a idz tymama! w kompleksy nas tu wpedzasz :D chudy szczypioreczek jestes ...ale brzusio juz wystaje ;-)
mamaporaz3....moj na zadne obroty sie nie skusi :D probowalam juz kilka razy...powiedzial ze przez cala  ciaze  nie i koniec :D
potem najwyzej jak mi checi zmaleja bedzie mial za swoje ;p wtedy mu przypomne jak cala ciaze go prosilam :D

Zgłoś nadużycie #4459 14 września 2015, 15:48

turboslimak napisał(a)

jaki sliczny baranek :) :) :) jak kto mogl wyrzucic taka sliczna psiunię...

Obstawiałabym maincoona :P

Zgłoś nadużycie #4460 14 września 2015, 15:49

Gumsior Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

jaki sliczny baranek :) :) :) jak kto mogl wyrzucic taka sliczna psiunię...

To maine coon. Od zawsze mam faze na harrego pottera(wiem wiem powinnam juz z tego wyroanac ale NIE) no i jak mialam 14 lat to sobie zazyczylam kota z harrego pottera xd Niesety Pani Norris(tak wiem ze glupie imie ale tak mial na imie tamten kot) mnie bardzo uczula i odkad jestem w ciazy jestesmy odseparowane :(

Ech ja bym wszyatkie zwierzatka swiata przygarnela :(

Zgłoś nadużycie #4461 14 września 2015, 15:49

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Obstawiałabym maincoona :P

popieprzylo mi sie z mainecoonem :D

Zgłoś nadużycie #4462 14 września 2015, 15:51

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

A to moja Belcia i niepelnosprawna Nunia.

jak ja kocham jak ktoś ma zwierzeta!!! :) :)

sliczne kociaki.....ja swojego nie wstawie bo swoimi kologramami spowoduje ze pekną wam monitory buahahahaha :)

Zgłoś nadużycie #4463 14 września 2015, 15:52

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

To maine coon. Od zawsze mam faze na harrego pottera(wiem wiem powinnam juz z tego wyroanac ale NIE) no i jak mialam 14 lat to sobie zazyczylam kota z harrego pottera xd Niesety Pani Norris(tak wiem ze glupie imie ale tak mial na imie tamten kot) mnie bardzo uczula i odkad jestem w ciazy jestesmy odseparowane :(

Ech ja bym wszyatkie zwierzatka swiata przygarnela :(

sliczna naprawde sliczna. a gdzie ja odseparowalas? a co bedzie po ciazy? wroci kociczka do ciebie?

Zgłoś nadużycie #4464 14 września 2015, 15:52

turboslimak napisał(a)

jak ja kocham jak ktoś ma zwierzeta!!! :) :)

sliczne kociaki.....ja swojego nie wstawie bo swoimi kologramami spowoduje ze pekną wam monitory buahahahaha :)

I ta moja biedna Niunia. Nie dość, że ma od urodzenia niedowład tylnych łapek to jeszcze podejrzewam lekki zespół downa. :P

Zgłoś nadużycie #4465 14 września 2015, 15:55

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

I ta moja biedna Niunia. Nie dość, że ma od urodzenia niedowład tylnych łapek to jeszcze podejrzewam lekki zespół downa. :P

super ze ma taka dobra opieke...myslisz ze koty mga tez miec zespol downa?

dziewczyny biorę się za prasowanie ubranek malucha....jedynie to mi sie chce uprasować.. :D

Zgłoś nadużycie #4466 14 września 2015, 15:56

turboslimak napisał(a)

super ze ma taka dobra opieke...myslisz ze koty mga tez miec zespol downa?

dziewczyny biorę się za prasowanie ubranek malucha....jedynie to mi sie chce uprasować.. :D

Wydaje mi się, że tak. Skoro jest przypadek chorego na downa tygrysa a to z rodziny kotowatych to czemu nie. :P

Zgłoś nadużycie #4467 14 września 2015, 16:06

turboslimak napisał(a)

sliczna naprawde sliczna. a gdzie ja odseparowalas? a co bedzie po ciazy? wroci kociczka do ciebie?

Ech jest u mojej mamy i raczej tam zostanie. Po ciazy, karmiąc piersią nie bede mogła brać tabletek na alergie wiec nie bede mogła z nią obcować. A jak juz skończę karmić piersią to juz za duzo czasu minie żeby zmieniać znowu jej dom. Na szczęście mama blisko mieszka wiec mogę tam często bywać :) według ostatnich badań jedyne zwierze futerkowe, które mogę miec to pies i mam nadzieje ze to sie nie zmieni. Chociaż słyszałam ze często kobiety po porodzie mówią ze alergia zniknęła. Oby tak było.

Zgłoś nadużycie #4468 14 września 2015, 16:10

ROKIKOKI napisał(a)

Ja Ci powiem, ze miałam pinczera miniaturowego i podejrzewałam u niej zespół downa. Normalnie nie starzała sie z charakteru, miała taka dziwna mimikę jak na psa i No jakaś taka zdowniona była nie da sie ukryć. Ostatnie 3 lata jej życia to była ciągła walka. Juz było z nią mega złe i trzeba było podjąć decyzje o jej uśpieniu to ona jakby to wyczuwała i była cudownie uzdrowiona. I tak w kółko. No i któregoś dnia moja mama wola ja na spacer a lakunia nic i okazało sie ze mama spała z trupem. Odeszła po 16 latach w śnie. Dlatego nie popieram spania ze zwierzętami. Dla mnie by to była mega trauma. Ale kochana i taka pocieszna byla

Zgłoś nadużycie #4469 14 września 2015, 16:29

Gumsior napisał(a)

Ja Ci powiem, ze miałam pinczera miniaturowego i podejrzewałam u niej zespół downa. Normalnie nie starzała sie z charakteru, miała taka dziwna mimikę jak na psa i No jakaś taka zdowniona była nie da sie ukryć. Ostatnie 3 lata jej życia to była ciągła walka. Juz było z nią mega złe i trzeba było podjąć decyzje o jej uśpieniu to ona jakby to wyczuwała i była cudownie uzdrowiona. I tak w kółko. No i któregoś dnia moja mama wola ja na spacer a lakunia nic i okazało sie ze mama spała z trupem. Odeszła po 16 latach w śnie. Dlatego nie popieram spania ze zwierzętami. Dla mnie by to była mega trauma. Ale kochana i taka pocieszna byla

O jeju co za historia.. Ale 16 lat to już konkretny wiek. Chociaż małe pieski i tak żyją dłużej niż te większe. Ja to w ogóle nie lubię spać ze zwierzętami więc problem z głowy. Denerwuje mnie wtedy, że sierść jest dosłownie wszędzie a i to małe gówienko się rozpycha i boje się, że je rozgniotę w nocy :P

Zgłoś nadużycie #4470 14 września 2015, 16:50

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
A moj brzuchol taki ;) )