Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4411 14 września 2015, 11:40

asienka90 Gotowa na wszystko
A jak wygląda ta poduszka? mogłabys mi podeslac np linka z allegro? coś mniej wiecej? dzięki :) :) :)
a ja się raz lepiej czuje raz gorzej , mdłosci męczą cały czas jak jestem głodna albo poczuje okropny zapach. Piersi bolą przy dotyku, no i plecy , czasami brzuch, brzuszek mam mały prawie nie widoczny :( o i tyle :)

Zgłoś nadużycie #4412 14 września 2015, 11:42

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Dziewczyny jakiś burak wyrzucił maleńką suczke. . Może dwa miesiące ma. . Nie mogłam jej wziąć do domu bo jednak nie wiem czy jest zdrowa. .

Ale będzie stróżem podwórka :) ma ocieplona budke, 3 miseczki :) 1 z mlekiem, druga z mieskiem i makaronem a trzecia z karmą :) jest piękna ❤

Ty to na prawdę dobra kobita jesteś. :P Ja odkąd pamiętam kocham zwierzęta. Jak byłam mała to całe podwórko zbierałam do domu (chore gołębie, kotki, pieski). Jednak moi rodzice postanowili poważnie ze mną porozmawiać jak zaczęłam przynosić do domy szczury z piwnicy( przecież one takie biedne, w zimnej piwnicy bez jedzenia). :P

A co do tych rogalików to może masz jakieś uwagi żeby wyszły idealne? I jak tak ładnie je uformowałaś? :D

Zgłoś nadużycie #4413 14 września 2015, 11:47

Gumsior Gotowa na wszystko
O jaaa właśnie wstałam i miałam zadawać pytanie do Was o ten ból. Tak mnie w nocy kulo, ze aż sie obudziłam i cierpiałam chyba pol godziny. Gdyby nie to ze dodatkowo mam gorączkę, kaszel i katar to bym budziła p i kazała na dyżur jechać ale byłam zbyt wycieńczona. Zastanawiam sie co to bo tak kulo jakby ktoś mi jakieś igły wbijał czy coś. Ale widzę, ze w tym samym okresie mńiej więcej mamy te same problemy wiec zganiam na macice, ale na wizycie wspomnę ginowi.

Zgłoś nadużycie #4414 14 września 2015, 12:27

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dzien dobry 😊 ale dzisiaj pospalam. Przebudzilam sie tylko 7;20 zeby wyprawic chlopakow do szkoly i teraz dopiero wstalam i jem sniadanie. Nie mam dzis pomyslu na obiad... turbo, usmialam sie z tej maski chirurgicznej hehe 😂 szalona kobita jestes. Co do bolesci, to ja tez mam rozne ciągnięcia, bole.. z tym ze nie są jakoś szczegolnie uciazliwe. Moze dlatego ze to nie pierwsza moja ciąża, a ty odczuwasz to mocniej przy pierwszej ciąży. Glowa do gory, cycki do przodu 😊 bedzie dobrze. Meg.. jak dzisiaj? Jest jakas poprawa?

Mamaporaz3 dziękuję że pytasz dziś trochę lepiej mdłości i słabości były tylko rano mam nadzieję że do końca dnia będzie już ok

Zgłoś nadużycie #4415 14 września 2015, 12:47

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Meg.... to super! Widzisz, teraz to chyba bedzie u nas taka sinusoida. Raz lepiej , raz gorzej. Oby do przodu 😉Mnie troche muli ale to pewnie przez to ze troche z mezem poszalelismy. A w ogole mialam was pytac.. jak u was z seksem ? Bo moje libido strasznie wzroslo. Wczesniej to najchetniej chodzilabym w czapce niewidce zeby tylko maz nic ode mnie nie chcial 😂 a teraz sama go mecze, ostatnio uslyszalam ze ta ciaza coraz bardziej mu sie podoba 😊

Zgłoś nadużycie #4416 14 września 2015, 12:48

motylek1909 Supermama

Meg.... to super! Widzisz, teraz to chyba bedzie u nas taka sinusoida. Raz lepiej , raz gorzej. Oby do przodu 😉Mnie troche muli ale to pewnie przez to ze troche z mezem poszalelismy. A w ogole mialam was pytac.. jak u was z seksem ? Bo moje libido strasznie wzroslo. Wczesniej to najchetniej chodzilabym w czapce niewidce zeby tylko maz nic ode mnie nie chcial 😂 a teraz sama go mecze, ostatnio uslyszalam ze ta ciaza coraz bardziej mu sie podoba 😊

u mnie przez około 11 tyg ciąży pierwszych (w sumie od 4 tc to kompletnie nic... nie miałam wcale ochoty)... a teraz... hm, może i mi się chcę, ale tak 1 raz na tydzień. szalu nie ma..
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4417 14 września 2015, 12:49

Haha mi tez libido wzrosło. I denerwuje sie bardzo jak nie dostaje czego chce :D

Zgłoś nadużycie #4418 14 września 2015, 12:51

tymama Fajna mama
Hej, u mnie kiepsko, wymiotuję na potęgę, Tymek ząbkuje z gorączką. Wesoło :)

U nas z seksem super, chociaż nie na wszystko możemy sobie pozwolić- niewygodnie mi w niektórych pozycjach :)

Zgłoś nadużycie #4419 14 września 2015, 12:52

motylek1909 napisał(a)

u mnie przez około 11 tyg ciąży pierwszych (w sumie od 4 tc to kompletnie nic... nie miałam wcale ochoty)... a teraz... hm, może i mi się chcę, ale tak 1 raz na tydzień. szalu nie ma..

Nie No to ja tak 4 razy w tyg wiec w sumie nic sie nie zmieniło Haha a ja bym chciała chyba codziennie i rano i wieczorem. Tak mi libido skoczyło. Ja sie prawie popłakałam jak nie mogłam w każdej pozycji. Tak miedzy 8 a 11 tc mnie bolało czasami. To było straszne xd

Zgłoś nadużycie #4420 14 września 2015, 12:58

Ja to i może ochotę na sex mam codziennie, ale niestety sił brak. Jedynie w weekend nadrabiamy jak mam wolne od pracy. :P

Zgłoś nadużycie #4421 14 września 2015, 13:14

turboslimak Fajna mama

asienka90 napisał(a)

A jak wygląda ta poduszka? mogłabys mi podeslac np linka z allegro? coś mniej wiecej? dzięki :) :) :)
a ja się raz lepiej czuje raz gorzej , mdłosci męczą cały czas jak jestem głodna albo poczuje okropny zapach. Piersi bolą przy dotyku, no i plecy , czasami brzuch, brzuszek mam mały prawie nie widoczny :( o i tyle :)

asieńka podaje linka : http://allegro.pl/wielofunkcyjna-poduszka-do-karmienia-rogal170-3w1-i5148692279....
otworzyl ci sie?
ja mam dokaldnie kremowe sowy...

tymama- jakiś cyrk u ciebie!!! :( ze ty dajesz radę....

mi lekarz odpisal dwie nospy i magnez...wzielam...dol macicy juz nie boli ale prawa strona to mnie rwie....

dziewczyny! jak ja wam zazdroszcze seksu!!!!!!
ja jestem po rozmowie z moim
zapytałam sie go czmeu my wogole seksu nie uprawiamy - 5 miesiecy tylko raz...
a mi powiedział ze on podchodzi do tego rozsadnie i nie wybaczylby sobie gdyby cos sie stało.
ze on woli poczekać, moje zdrowie i dziecka najwazniejsze i nie przekona go zaden lekarz i zaden podrecznik.
dwa razy poronilam i on nie bedzie ryzykował.

kuzwa :D sfiksuje :D
facet kurde odpuszcza sobie seks na rok :D jakis obled.... ;p

Zgłoś nadużycie #4422 14 września 2015, 13:23

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

asieńka podaje linka : http://allegro.pl/wielofunkcyjna-poduszka-do-karmienia-rogal170-3w1-i5148692279....
otworzyl ci sie?

mi lekarz odpisal dwie nospy i magnez...wzielam...dol macicy juz nie boli ale prawa strona to mnie rwie....

a mi powiedział ze on podchodzi do tego rozsadnie i nie wybaczylby sobie gdyby cos sie stało.
ze on woli poczekać, moje zdrowie i dziecka najwazniejsze i nie przekona go zaden lekarz i zaden podrecznik.

Turbo mój też tak podchodzi :-/ Ja miałam od początku problemy w tej ciąży do tej pory zresztą jestem na luteinie dopochwowej i on się boi tym bardziej że u nas ciąża po tylu latach staran

Zgłoś nadużycie #4423 14 września 2015, 13:37

turboslimak napisał(a)

otworzyl ci sie?

Zarąbisty facet! Tak się martwi o Ciebie, że aż z seksu zrezygnował. :P
Wiadomo, że Ciebie w środku roznosi, ale są też inne metody zadowalania więc może o tym porozmawiasz ze swoim? :D
Powiem Ci, że mój też na początku miał opory. Dopiero jak mu przemówiłam do rozsądku i weszłam na ambicje to go ruszyło. :P

Zgłoś nadużycie #4424 14 września 2015, 13:41

No i Was dziewczyny to sie nie dziwie... sama bym sie bała :( Wspolczuje.

Turbo ta poduszka wyglada fajnie ale zastanawiam sie nad tak w ksztalcie litery C i sama nie wiem. Ech a przydalaby sie...

Zgłoś nadużycie #4425 14 września 2015, 13:46

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Zarąbisty facet! Tak się martwi o Ciebie, że aż z seksu zrezygnował. :P
Wiadomo, że Ciebie w środku roznosi, ale są też inne metody zadowalania więc może o tym porozmawiasz ze swoim? :D
Powiem Ci, że mój też na początku miał opory. Dopiero jak mu przemówiłam do rozsądku i weszłam na ambicje to go ruszyło. :P

taaak rozmawialismy o pieszczotach ale nic na razie nie drgnelo...po za rozmową...
on sie tak zafiksował ze szok....

meg86 - moj powiedzial ze wytrzyma ciezko mu ale wytrzyma... :D

rokikoki to bardzo doceniam choc moje libido siega zenitu :D :D :D :D ale z drugiej strony to przeciez facet...inny by tylko chodził i sie łasił....
coz za poswiecenie....ale jak widać na dziecku mu zalezy najbardziej...

Zgłoś nadużycie #4426 14 września 2015, 13:52

turboslimak napisał(a)

taaak rozmawialismy o pieszczotach ale nic na razie nie drgnelo...po za rozmową...
on sie tak zafiksował ze szok....

meg86 - moj powiedzial ze wytrzyma ciezko mu ale wytrzyma... :D

rokikoki to bardzo doceniam choc moje libido siega zenitu :D :D :D :D ale z drugiej strony to przeciez facet...inny by tylko chodził i sie łasił....
coz za poswiecenie....ale jak widać na dziecku mu zalezy najbardziej...

Gdybym miała chociaż minimalny problem z utrzymaniem ciąży to mój na pewno by zrezygnował z seksu. I ja bym to uszanowała. Mógłby być egoistyczny i myśleć tylko o swoich potrzebach, a tak to myśli o Was. Bo jednak lepiej się przemęczyć te 9 miesięcy i w spokoju oczekiwać. ;) A pomyśl jak po ciąży sobie odbijecie. ;) Tylko szkoda tych pieszczot.. ;P

Zgłoś nadużycie #4427 14 września 2015, 14:03

asienka90 Gotowa na wszystko
tak otwiera się dziękuję :)
mam pytanie jecie ser feta? taka mam ochotę a nie wiem?
wogóle mam straszne wypryski na buzi , czyytalam ze spoko bedzie olejek z drzewa herbacianego, posmarowałam i od razu zmyłam boooo smierdziałooo tak ze mnie muliło, ale poczytalam i widze ze kobiety w ciazy nie moga go stosowac :( ii bądź tu mądry .. nic nie wolno, za to kupiłam olej arganowy i zamierzam stosowac na włosy bo są też straszne

Zgłoś nadużycie #4428 14 września 2015, 14:05

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Gdybym miała chociaż minimalny problem z utrzymaniem ciąży to mój na pewno by zrezygnował z seksu. I ja bym to uszanowała. Mógłby być egoistyczny i myśleć tylko o swoich potrzebach, a tak to myśli o Was. Bo jednak lepiej się przemęczyć te 9 miesięcy i w spokoju oczekiwać. ;) A pomyśl jak po ciąży sobie odbijecie. ;) Tylko szkoda tych pieszczot.. ;P

dlatego staram sie to zrozumieć :-) ..ale lepiej nie ryzykować...jak go dopadne po urodzeniu to wióry beda leciały ;p ....

licze chociaz na te pieszczoty sama musze cos zainicjować... :D :D teraz wyjechal na 1 dzien ale jak wroci to go dopadne...okazji nie bylo...bo bole mnie dopadły...ale jak wroci...oj jak wroci... :D :D :D

jak siie czujesz kochana?
co tu dzis tak cicho?

Zgłoś nadużycie #4429 14 września 2015, 14:11

kinste Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Ty to na prawdę dobra kobita jesteś. :P Ja odkąd pamiętam kocham zwierzęta. Jak byłam mała to całe podwórko zbierałam do domu (chore gołębie, kotki, pieski). Jednak moi rodzice postanowili poważnie ze mną porozmawiać jak zaczęłam przynosić do domy szczury z piwnicy( przecież one takie biedne, w zimnej piwnicy bez jedzenia). :P

A co do tych rogalików to może masz jakieś uwagi żeby wyszły idealne? I jak tak ładnie je uformowałaś? :D

Jeśli chodzi o te rogaliki to musisz jedynie rozwałkować część ciasta na taki ładny okrąg, żeby to ciasto nie było za grube i kroisz na trójkąty jak pizze :) nakładasz marmoladkę, zwijasz, zaciskasz boczki i ja je zaginałam na palcu :)

wstawiam Wam dzisiaj zaległe zdjęcia zakupów w pepco, dzisiejsze zdjęcia brzuszka no i oczywiście moją nową przyjaciółkę :) czyli dużo zdjęć :)

Zgłoś nadużycie #4430 14 września 2015, 14:12

asienka90 napisał(a)

tak otwiera się dziękuję :)
mam pytanie jecie ser feta? taka mam ochotę a nie wiem?
wogóle mam straszne wypryski na buzi , czyytalam ze spoko bedzie olejek z drzewa herbacianego, posmarowałam i od razu zmyłam boooo smierdziałooo tak ze mnie muliło, ale poczytalam i widze ze kobiety w ciazy nie moga go stosowac :( ii bądź tu mądry .. nic nie wolno, za to kupiłam olej arganowy i zamierzam stosowac na włosy bo są też straszne

Asienka ja mam problem z buzia i plecami. Twarz niby jest sucha i przezroczysta jak pergamin ale jednoczesnie mam mnóstwo wypryskow. Taka kaszke wrecz.. tez nie wiem co zrobic