Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4391 13 września 2015, 22:50

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Mnie trzyma od w sumie terminu okresu :-( przed terminem okresu czułam się jakbym miała grypę zoladkowa potem nie było lepiej tylko coraz gorzej :-(

Biedna ty.... naprawde cie rozumiem 😢 wiem jak takie ciulowe samopoczucie moze wykonczyc psychicznie i fizycznie.

Zgłoś nadużycie #4392 13 września 2015, 22:53

Kinste... dobre serduszko masz. Psiakowi bedzie u ciebie jak u pana Boga za piecem 😊

Zgłoś nadużycie #4393 13 września 2015, 22:58

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Siostra dzis wyjechala... ale ten tydz szybko zlecial 😢 a buczalam strasznie gdy odjezdzali. Znowu sama zostalam. Smutno.... mam nadzieje ze z robota u mojego szybko sie wyjasni i bedziemy mogli w październiku jechac do pl. Tesknie juz bardzo za rodzina. A w tej ciąży to jakos szczególnie. Co do wozkow, to mi się strasznie podobaja takie w stylu retro. Nie mam jak wkleic bo pisze z tel. Ale sa cudne. No i cena tez cudna 😀 kolezanka ostatnio mi mowila ze jakas jej znajoma ma do sprzedania za 150 euro wozek praktycznie nowy bo malo dziecko w nim wozila. Ma przeslac mi foto, i wtedy podejme decyzje. Ale tak jak mówiłam. .. dopiero po genetycznych. Czuje sie dzisiaj jakas obzarta. Niby duzo nie jadlam. Na kolacje 2 kromki chleba z szynka z pl ... do tego pomidor malinowy prosto z ogrodka siostry, slodki jak miod !! I dwa korniszony wlasnej roboty. Ale za to kompotu wisniowego nagotowalam i caly dzien tylko pije. Moze od tego czuje sie taka pelna ..

ale piękny! to mój jakiś taki mini :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4394 13 września 2015, 23:00

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Dziewczyny jakiś burak wyrzucił maleńką suczke. . Może dwa miesiące ma. . Nie mogłam jej wziąć do domu bo jednak nie wiem czy jest zdrowa. .

Ale będzie stróżem podwórka :) ma ocieplona budke, 3 miseczki :) 1 z mlekiem, druga z mieskiem i makaronem a trzecia z karmą :) jest piękna ❤

jeny nie cierpię takich sytuacji :( jestem strasznie emocjonalna pod tym względem :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4395 13 września 2015, 23:08

kinste Gotowa na wszystko
Jutro Wam pokaże moja nowa przyjaciółkę :)

Zgłoś nadużycie #4396 14 września 2015, 4:45

turboslimak Fajna mama
Dziewczyny prxepraszam robiliśmy próbę bratu z tańca na ślub do domu wróciłam o 23 a przedtem byłam na mojej urodzinowej bezie z koleżankami :-)
O 23 pożegnalam go pawiem w jego kiblu No boziuniu litości :-(
Czytam ze u was nie lepiej :-(
I jak sie cieszyć pytam jak ??

Do 24 w domu siedziałam z chirurgiczna maska na buzi tak mnie drażniły zapachy w domu :-(

Dziekuje za wózki!!!!! :-) rano sobie spisze bo jest 4:47..

Dziewczyny które juz rodziły mam pytanie;

Wczoraj o 24 złapał mnie ból brzucha nie mogłam spać nie były to skurcze ale tak mnie ciągnęło jak nigdy
Siedziałam i prawie wylam tak mnie macica i prawa strona gdzie jest dzuecko uwierala
Jakby ktos mi dmuchał piłkę pulsowanie takie ze usnąć nie mogłam
Czy to jest normalne jak rośnie brzuch ze to tak ciągnie ?
Po godzinie męki usnęłam - teraz sie obudziłam i dalej czuje lekkie pulsowanie ale do zniesienia
Mam uczucie jakbym miała tam cegłę na dole
Zero plamien zero skurczowego bólu .
Pomóżcie dobra rada :-)

Zgłoś nadużycie #4397 14 września 2015, 4:50

turboslimak Fajna mama
Kocham jak ktos przygarnia zwierze :-) super czekamy na zdjecia :)
A takim co wyrzucają bym jaja urwała

Mamaporaz3 ale piękna brzuchatka jestes!!! :-)

Zgłoś nadużycie #4398 14 września 2015, 6:13

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Dziewczyny prxepraszam robiliśmy próbę bratu z tańca na ślub do domu wróciłam o 23 a przedtem byłam na mojej urodzinowej bezie z koleżankami :-)

Do 24 w domu siedziałam z chirurgiczna maska na buzi tak mnie drażniły zapachy w domu :-(

Wczoraj o 24 złapał mnie ból brzucha nie mogłam spać nie były to skurcze ale tak mnie ciągnęło jak nigdy
Siedziałam i prawie wylam tak mnie macica i prawa strona gdzie jest dzuecko uwierala
Po godzinie męki usnęłam - teraz sie obudziłam i dalej czuje lekkie pulsowanie ale do zniesienia

Wydaje mi sie ze dzis jak wstałam to mam podobne odczucia :/ ale wydaje mi sie ze to wina rozciągającej sie macicy... :) wez no spe :) po niej powinno przejść

Zgłoś nadużycie #4399 14 września 2015, 6:14

motylek1909 Supermama
Hej! Ja dzis na 6 musiałam odwieźć meza dopracuje bo dzis ja potrzebuje auto :/ jestem zombie wiec jeszcze na chwile sie kładę...

Zgłoś nadużycie #4400 14 września 2015, 6:28

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Mnie właśnie(pisałam o tym ostatnio) pobolewa ostatnio brzuch :-( i też nie są to jakieś nie wiadomo skurcze czy coś ale w piątek mnie bolało przy siadaniu wstawaniu wczoraj tak ogólnie ciągnął :-( i też się zastanawiam czy wszystko ok,ale z tego co sobie przypomnam z mikim miałam identycznie też mnie bolało w okolicach 16 tygodnia może trochę szybciej może trochę później ale właśnie bolało

Zgłoś nadużycie #4401 14 września 2015, 7:05

kinste Gotowa na wszystko
Ni mnie czasami może nie boli a ciągnie. . Wstaje zawieźć brata do szkoły: )

Zgłoś nadużycie #4402 14 września 2015, 8:46

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Ja mialam wczoraj to samo jskby mi ktos cegiel napchal do brzucha i cignacy bol ..czytalam ze w tym okresie moga byc intensywniejsze takie bole z racji rozciagajacej sie macicy i wiazadel ;) takze chyba nic groznego ;)

Zgłoś nadużycie #4403 14 września 2015, 9:34

turboslimak Fajna mama
Dziekuje wam :-)
Bo kuzwa obudziłam sie teraz udało mi sie usnąć i znowu to samo
Rwie jak skurczczyyysyyyyn....
Moze tam sie rozciąga ta macica :-(

Póki nie plamie to sie nie martwie.

No ale prawa strona gdzie dzieciak jest to zaraz mi odpadnie
To taki wkurzający ból jestem cała rozdrażniona

Zgłoś nadużycie #4404 14 września 2015, 10:01

jogi Gotowa na wszystko
turboslimak- ja juz nie pamietam czy mialam w poprzedniej ciazy jakies takie bole czy ciagniecia.ale chyba nie bo bym pamietala.teraz tez nic sie nie dzieje.ja to chyba jedyna albo jedna z niewielu tutaj w naszej grupie przechodze ciaze super.bardzo sie tym ciesze ze moge w pelni rozkoszowac sie tym pieknym,blogoslawionym stanem :)

Zgłoś nadużycie #4405 14 września 2015, 10:02

jogi Gotowa na wszystko
kinste- masz dobre serduszko :)

Zgłoś nadużycie #4406 14 września 2015, 10:09

jogi Gotowa na wszystko
odnosnie wozkow to ja mam jeszcze po synku Mamas & Papas Sola City.dostalismy w prezencie od chrzesnego.wygodny i lekki

Zgłoś nadużycie #4407 14 września 2015, 10:12

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
alez brzydki poranek :( pada na calego :( synus w przedszkolu.poszedl z usmiechem na twarzy :) a ja siedze z roczniaczka do 16.

milego dnia

Zgłoś nadużycie #4408 14 września 2015, 10:44

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Dziekuje wam :-)
Bo kuzwa obudziłam sie teraz udało mi sie usnąć i znowu to samo
Rwie jak skurczczyyysyyyyn....
Moze tam sie rozciąga ta macica :-(

Póki nie plamie to sie nie martwie.

No ale prawa strona gdzie dzieciak jest to zaraz mi odpadnie
To taki wkurzający ból jestem cała rozdrażniona

Turbo mi też boli dosyć intensywnie :-( w szczególności jak siadam wstaje :-(

Zgłoś nadużycie #4409 14 września 2015, 11:00

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Turbo mi też boli dosyć intensywnie :-( w szczególności jak siadam wstaje :-(

Ja też mam podobne bóle dzisiaj. Tylko mnie kłuje w miejscu jajników czy macicy. Jeszcze jak siedzę to mogę wytrzymać, ale przy chodzeniu jest tragicznie. Wczoraj jak nigdy miałam okropne mdłości połączone z bólami żołądka. Normalnie trzymały cały dzień. Zaczynam się martwić, bo takich bóli jeszcze nie miałam i nie przypominają one te bóle miesiączkowe jak przy rozciąganiu się macicy..

Zgłoś nadużycie #4410 14 września 2015, 11:28

Dzien dobry 😊 ale dzisiaj pospalam. Przebudzilam sie tylko 7;20 zeby wyprawic chlopakow do szkoly i teraz dopiero wstalam i jem sniadanie. Nie mam dzis pomyslu na obiad... turbo, usmialam sie z tej maski chirurgicznej hehe 😂 szalona kobita jestes. Co do bolesci, to ja tez mam rozne ciągnięcia, bole.. z tym ze nie są jakoś szczegolnie uciazliwe. Moze dlatego ze to nie pierwsza moja ciąża, a ty odczuwasz to mocniej przy pierwszej ciąży. Glowa do gory, cycki do przodu 😊 bedzie dobrze. Meg.. jak dzisiaj? Jest jakas poprawa?