Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4371 13 września 2015, 17:14

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ja zaczynam 14.10 szkołę rodzenia i powiem wam że już się nie mogę doczekać ;-) przynajmniej wyrwe się z domu na chwilkę ;-)

suuuuper :) ja zaczynam 12.11 :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4372 13 września 2015, 18:05

meg86 Gotowa na wszystko
Wiecie co wróciły mi mdłości '!!!! No zwariuje :-(

Zgłoś nadużycie #4373 13 września 2015, 18:42

anjaaa Gotowa na wszystko
Meg86 bardzo współczuję... Juz tydzień miałam spokój aż tu nagle dzis wróciły ze zdwojona siłą. 😩

Zgłoś nadużycie #4374 13 września 2015, 19:21

meg86 Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Meg86 bardzo współczuję... Juz tydzień miałam spokój aż tu nagle dzis wróciły ze zdwojona siłą. 😩

A mi nie to ze niedobrze to i jakoś słabo :-( kuzwa kiedy będzie dobrze?!?!
Mam dosyć tę samopoczucie odbiera mi radość z życia ciąży
A wczoraj było tak dobrze :-(

Zgłoś nadużycie #4375 13 września 2015, 19:39

motylek1909 Supermama
meg niestety niektóre kobiety mają je przez całą ciążę :( baaaaaardzo Ci współczuję :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4376 13 września 2015, 20:04

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Motylek a to miło takie prezenty sa słodkie :-)

Mamaporaz3 aaa mam to samo z zapachami dzis zaczynam 18 tydzień i dalej wali mi wszystko pod nosem
Jedynie znoszę pudrowe perfumy jako tako gdzie wczesniej ich nie znosiłam
Możliwe ze muli cie po ostrym sosie czosnkowym - ja bym nie dała rady zjeść kielby i takiego sosu bo na bank bym rzygala
Super ze to twoje 3 dziecię bo masz doświadczenie nie bedziesz sie bała usypiać kąpać i takie tam
Ja to sie boje tych pierwszych chwil ..
Pierwszy raz w zyciu z przyjemnością cos uprasuje!! :) czyli rzeczy dla dziecka .
Reszta niech se leży zmietolona :-)

Meg jakiej firmy masz wózek?wiesz zbieram informacje ;-)
Patrzyłam wczoraj na te wózki kurde jakie ceny!
Taki przedział od 2300 do 3000 tysięcy taki 3 w 1...
Firma chicco miała tańsze wózki takie do 2 tysięcy

No ja miałam nadzieje ze to zacznie mi przechodzić, a tu widze ze jeszcze musze poczekac. Wciaz wszystko staje mi w gardle na zapach proszku do prania, plynu, plynu do naczyń, teraz nawet to szare mydlo mnie drażni. .. co do doświadczenia, po 8 latach przerwy czuje sie jakbym wszystko przechodzila po raz pierwszy, takze zapewne pierwsza kapiel i cala reszta bedzie dla mnie mega stresem.

Zgłoś nadużycie #4377 13 września 2015, 20:11

meg86 napisał(a)

I wiecie dziewczyny co wam powiem niby brzucha nie mam a wczoraj porobilam trochę w kuchni i tak mnie wczoraj kręgosłup bolał że :-( najgorzej na wysokości lopatek :-( chyba od cyckow bo nie sądzę że od ciąży od ciężaru dziecka,po ciąży z mikim bolał mnie bardzo też kręgosłup właśnie w tym miejscu i naprawdę zaczynam martwić się o to co będzie później bo przecież dojdzie ciężar dziecka i ja przyje i cycki też pewnie będą większe :-(
Eh wyzalilam się :-(

Mnie jak kregoslup boli to tez piersiowy albo szyjny... mialas rtg robione kiedys? Bo mi wyszlo skrzywienie, ale lekarka powiedziala ze bol w tej okolicy czesto towarzyszy stresowi... a ty ostatnio sie denerwowalas... wiec moze stad bol ? Ja gdy jestem spokojna doslownie zapominam ze mam kregoslup a tylko sie wkurze i z miejsca bol miedzy lopatki wlazi.

Zgłoś nadużycie #4378 13 września 2015, 20:31

Siostra dzis wyjechala... ale ten tydz szybko zlecial 😢 a buczalam strasznie gdy odjezdzali. Znowu sama zostalam. Smutno.... mam nadzieje ze z robota u mojego szybko sie wyjasni i bedziemy mogli w październiku jechac do pl. Tesknie juz bardzo za rodzina. A w tej ciąży to jakos szczególnie. Co do wozkow, to mi się strasznie podobaja takie w stylu retro. Nie mam jak wkleic bo pisze z tel. Ale sa cudne. No i cena tez cudna 😀 kolezanka ostatnio mi mowila ze jakas jej znajoma ma do sprzedania za 150 euro wozek praktycznie nowy bo malo dziecko w nim wozila. Ma przeslac mi foto, i wtedy podejme decyzje. Ale tak jak mówiłam. .. dopiero po genetycznych. Czuje sie dzisiaj jakas obzarta. Niby duzo nie jadlam. Na kolacje 2 kromki chleba z szynka z pl ... do tego pomidor malinowy prosto z ogrodka siostry, slodki jak miod !! I dwa korniszony wlasnej roboty. Ale za to kompotu wisniowego nagotowalam i caly dzien tylko pije. Moze od tego czuje sie taka pelna ..

Zgłoś nadużycie #4379 13 września 2015, 20:35

A to moj brzuchol 😊

Zgłoś nadużycie #4380 13 września 2015, 20:38

Gumsior Gotowa na wszystko
To Twoj brzunio ? A podobny chyba mam.

Turboslimak niestety dzisiaj Ci nie wysle rankingu bo internet na komputerze mi nie dziala :(

Zgłoś nadużycie #4381 13 września 2015, 20:40

Tak, moj 😉 wlasnie przed chwila zrobiony. Maz mowi po co ci to ? A ja ze dziewczynom musze pokazac. Mowi ze szalone jestesmy, ale on sie przeciez nie zna 😊

Zgłoś nadużycie #4382 13 września 2015, 20:50

Ale ogolnie moje typy(kazdy ma pompowane kola i aluminiowy stelaż)
1. Coletto wozek marcello, cena za nowy 1500, waga z gondola 13,5, waga spacerowki 11,5, plusem jest ze obraca sie o 360 ale nie wiem czy zapewnia to trwałość stelaża
2. Camarelo carera, 1300, 9 kg i 8.4 kg(ciekawe czy prawda)
3. Bebetto holland, 1400, 14,1 kg i 12,8
4. Bebetto torino s line , 1500, 15.3 i 13.9
Co do tych trzech wozkow nie znalazlam info czy maja pozycje na plasko w spacerowce czy "niby plasko" jal to drigie to je dyskwalifikuje
Moim marzeniem byl moonlight vela ale kurde spacerówka wazy 16 kg co od razu dyskwalifikuje ten wozek.
Oczywiscie nie skonczylam poszukiwan i jak dojde do aiebie to jade testowac wozki, wywracac i w ogole a noz trafi sie perelka.

Zgłoś nadużycie #4383 13 września 2015, 20:57

A no i bebetto jest polski i camarelo z tego co wiem też :)

Zgłoś nadużycie #4384 13 września 2015, 20:57

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

A to moj brzuchol 😊

Ale brzuchol :-D
Jej ja dziś mam początek ciazy dosłownie z samopoczuciem :-( słabo mdłości zawroty głowy maaaaasakra :'(

Zgłoś nadużycie #4385 13 września 2015, 21:45

meg86 napisał(a)

Ale brzuchol :-D
Jej ja dziś mam początek ciazy dosłownie z samopoczuciem :-( słabo mdłości zawroty głowy maaaaasakra :'(

Kurcze kochana strasznie ci współczuję, od którego tyg ciąży cie tak trzyma? U mnie zaczelo sie w 6 a pod koniec13 zaczelo odpuszczac. Bylo mega ciezko, dlatego teraz same mdlosci to i tak pikuś... ale u ciebie cos dlugo sie ciagnie. Trzeba byc dobrej myśli i wierzyc ze to tylko takie chwilowe zalamanie a jutro juz bedzie ok.

Zgłoś nadużycie #4386 13 września 2015, 22:11

kinste Gotowa na wszystko
Dziewczyny jakiś burak wyrzucił maleńką suczke. . Może dwa miesiące ma. . Nie mogłam jej wziąć do domu bo jednak nie wiem czy jest zdrowa. .

Ale będzie stróżem podwórka :) ma ocieplona budke, 3 miseczki :) 1 z mlekiem, druga z mieskiem i makaronem a trzecia z karmą :) jest piękna ❤

Zgłoś nadużycie #4387 13 września 2015, 22:15

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Kurcze kochana strasznie ci współczuję, od którego tyg ciąży cie tak trzyma? U mnie zaczelo sie w 6 a pod koniec13 zaczelo odpuszczac. Bylo mega ciezko, dlatego teraz same mdlosci to i tak pikuś... ale u ciebie cos dlugo sie ciagnie. Trzeba byc dobrej myśli i wierzyc ze to tylko takie chwilowe zalamanie a jutro juz bedzie ok.

Mnie trzyma od w sumie terminu okresu :-( przed terminem okresu czułam się jakbym miała grypę zoladkowa potem nie było lepiej tylko coraz gorzej :-(

Zgłoś nadużycie #4388 13 września 2015, 22:37

kinste napisał(a)

Dziewczyny jakiś burak wyrzucił maleńką suczke. . Może dwa miesiące ma. . Nie mogłam jej wziąć do domu bo jednak nie wiem czy jest zdrowa. .

Ale będzie stróżem podwórka :) ma ocieplona budke, 3 miseczki :) 1 z mlekiem, druga z mieskiem i makaronem a trzecia z karmą :) jest piękna ❤

Do weta ja wez :( Ja bym chciala psa, ale boje sie ze moje dziecie odziedziczy po mnie alergie. Piesek najwczesniej po testach u malucha

Zgłoś nadużycie #4389 13 września 2015, 22:43

No już jutro jedziemy :)
Jednak też mieszkam.z rodzicami którzy są przeciwnikami zwierząt w domu. . Dlatego będę o Norkę dbać a.jak.rodziców nie bedzie w domu to będziemy się tulic w mojej sypialni :)

Myślałam że po tym jak mama przejechala mi Barego (pisałam o tym) to nie będę chciała żadnego psa ale jednak mam zbyt miękkie serce :)

Zgłoś nadużycie #4390 13 września 2015, 22:47

A ta sunia weszła do mnie na podwórko i się schowala w krzewach. .
Nie rozumiem jak można wyrzucić takie bezbronne maleństwo. . Pewnie dlatego że to sunia. . Dodatkowe koszta jeśli chodzi o antykoncepcję dla niej. .

Boję się ze jak już będzie dzidzia to to moje miękkie serce będzie tak je rozpieszczac że później będę miała problem :D