Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4351 13 września 2015, 10:12

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, ja nie wiem skąd wy te ceny bierzecie. Mnie niedawno mama zaciągnęła do sklepu z rzeczami dla maluchów. Było tam chyba ze 100 różnych wózków. Kilka wpadło mi w oko, takich 3 w 1, ale ich ceny nie przekraczały 1500zł. I ja więcej niż tyle nie zamierzam wydawać.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4352 13 września 2015, 10:16

meg86 Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Dziewczyny, ja nie wiem skąd wy te ceny bierzecie. Mnie niedawno mama zaciągnęła do sklepu z rzeczami dla maluchów. Było tam chyba ze 100 różnych wózków. Kilka wpadło mi w oko, takich 3 w 1, ale ich ceny nie przekraczały 1500zł. I ja więcej niż tyle nie zamierzam wydawać.

Za 1200 nawet na allegro można fajny Nowy kupić 3w1

Zgłoś nadużycie #4353 13 września 2015, 11:08

turboslimak Fajna mama
Ja mam hurtownie obok domu przejdę się .
Jak dla mnie wózek nie musi byc nowy :-)
I tak ubranka łóżeczko przewijak i inne biore używane

Zgłoś nadużycie #4354 13 września 2015, 11:52

asienka90 Gotowa na wszystko
mnie tez tak zakuje czasami na dole i sie od razu martwie, ale to chyba tak ma byc, mówią ze dopóki sie nie plami lepiej sie nie denerwować, chyba ze bóle są mocne :) mnie tez boli kregosłup bo mam skoliozę i to dużą choć jej nie widać, i juz wiem jak bedzie bolał mnie kregosłup bo juz mnie pobolewa, chociaz brzuch rano jest prawie płaski :) tez mnie to wkurza ze nie mam jeszcze brzucha a wy macie juz takie okroąglutkie

Zgłoś nadużycie #4355 13 września 2015, 12:04

turboslimak Fajna mama

asienka90 napisał(a)

mnie tez tak zakuje czasami na dole i sie od razu martwie, ale to chyba tak ma byc, mówią ze dopóki sie nie plami lepiej sie nie denerwować, chyba ze bóle są mocne :) mnie tez boli kregosłup bo mam skoliozę i to dużą choć jej nie widać, i juz wiem jak bedzie bolał mnie kregosłup bo juz mnie pobolewa, chociaz brzuch rano jest prawie płaski :) tez mnie to wkurza ze nie mam jeszcze brzucha a wy macie juz takie okroąglutkie

asienka90 mnie ostatanio kuje dol brzucha wieczorami a w nocy jakbym tam cegłe miala...mowilam sobie ze to dzieciak...ale z drugiej strony moze to jajniki?czesciej lewa strona jak prawa....
sama juz nie wiem...ale masz racje poki nie plami sie to czlowiek sie nie stresuje jakos mocno :) :)

teraz zjadlam jajka i znowu to samo takie dziwne pulsowanie ale nie ciagle....

skolioze tez mam i bolal mnie kregoslup ale spie z rogalem tym do karmienia i przestal...poduszka mi z pomiedzy nog wypadała...polecam ci kupic albo uszyc sobie...

a jak ogolnie po za tym sie czujesz?
mnie swedza czesto sutki ostatanio... :D

szkoda ze ciazy od razu nie widać...i zycie byloby latwiejsze przynajmniej w kolejkach :)

Zgłoś nadużycie #4356 13 września 2015, 12:09

Gumsior Gotowa na wszystko
Ka sie dzisiaj pochorowalam. Z dnia na dzień. Dziewczyny czy któraś z Was ma może alergie na wszystko? Bo ja tak mam i kurde najpierw sprzątałam biurko z piwnicy to sie kurzu nawdychalam, a na następny dzień poszłam odwiedzić mamę i mojego kociaka i sie sierści na wydychalam. Miałam katar, a dzisiaj mój organizm nie ogarnął i wyczuwam grypę. Nie wiem jak sobie z tym radzić bo żadnych tabletek nie mogę brać a przecież nie mogę wszystkiego ciagle unikać :(
Wiec jak któraś ma podobny problem to proszę o rady bo boje sie ze rumianek i czarny bez nie wystarczy a nie chce miec znowu antybiotyków w ciazy :(

Co do wózków to ja mam ranking 5 wózków. Mam tabelkę w ktorej spisuje co wózek ma a czego nie ma i pózniej oceniam xd Jakby ktoś chciał to mogę pokazać jak to wyglada, ale po 18 jak bede miała dostęp do komputera.

Zgłoś nadużycie #4357 13 września 2015, 12:11

turboslimak napisał(a)

asienka90 mnie ostatanio kuje dol brzucha wieczorami a w nocy jakbym tam cegłe miala...mowilam sobie ze to dzieciak...ale z drugiej strony moze to jajniki?czesciej lewa strona jak prawa....
sama juz nie wiem...ale masz racje poki nie plami sie to czlowiek sie nie stresuje jakos mocno :) :)

teraz zjadlam jajka i znowu to samo takie dziwne pulsowanie ale nie ciagle....

skolioze tez mam i bolal mnie kregoslup ale spie z rogalem tym do karmienia i przestal...poduszka mi z pomiedzy nog wypadała...polecam ci kupic albo uszyc sobie...

a jak ogolnie po za tym sie czujesz?
mnie swedza czesto sutki ostatanio... :D

szkoda ze ciazy od razu nie widać...i zycie byloby latwiejsze przynajmniej w kolejkach :)

O ja mnie to całe cycki tak swędzą ze masakra. Najgorzej jak gdzieś jestem i nie mogę sie podrapać. A jak jeszcze sie nasmaruje mazidlami na rozstępy to juz w ogole mam ambe xd

Zgłoś nadużycie #4358 13 września 2015, 12:41

meg86 Gotowa na wszystko
Mnie znowu piersi bolą a sutki pieką i mam nadzieję że dzięki temu że je czuje że coś tam się dzieje będę mogła karmić bo z mikim nie czułam wogole piersi i nie miałam wogole pokarmu już w szpitalu był na sztucznym :-( a teraz bardzo bym chciała karmić,ciekawe czy moje pragnienie się spełni

Zgłoś nadużycie #4359 13 września 2015, 12:47

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Ka sie dzisiaj pochorowalam. Z dnia na dzień. Dziewczyny czy któraś z Was ma może alergie na wszystko? Bo ja tak mam i kurde najpierw sprzątałam biurko z piwnicy to sie kurzu nawdychalam, a na następny dzień poszłam odwiedzić mamę i mojego kociaka i sie sierści na wydychalam. Miałam katar, a dzisiaj mój organizm nie ogarnął i wyczuwam grypę. Nie wiem jak sobie z tym radzić bo żadnych tabletek nie mogę brać a przecież nie mogę wszystkiego ciagle unikać :(
Wiec jak któraś ma podobny problem to proszę o rady bo boje sie ze rumianek i czarny bez nie wystarczy a nie chce miec znowu antybiotyków w ciazy :(

Co do wózków to ja mam ranking 5 wózków. Mam tabelkę w ktorej spisuje co wózek ma a czego nie ma i pózniej oceniam xd Jakby ktoś chciał to mogę pokazać jak to wyglada, ale po 18 jak bede miała dostęp do komputera.

Ja też przeziębiona miki też smarkajacy gil do pasa,także łącze się w bólu

Co do alergii to wydaje mi się ze można profilaktycznie pić wapno z wit c

Zgłoś nadużycie #4360 13 września 2015, 12:50

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

bardzo chętnie skorzystam z twojego ranikngu :-) jesli masz checi go ujawnic :D :D ghfv

co do choroby moj gin mowi ze mozna na bol glowy i goraczke tylko paacetamol..a takto zostaja naturalne sposoby... :(

Zgłoś nadużycie #4361 13 września 2015, 13:02

meg86 napisał(a)

Ja też przeziębiona miki też smarkajacy gil do pasa,także łącze się w bólu

Co do alergii to wydaje mi się ze można profilaktycznie pić wapno z wit c

No wiem o tym wapnie ale ono działa jak masz lekka alergie :( Ja przed ciąża brałam leki na sterydach wiec u mnie wapno nie zda egzaminu niestety :(

turboslimak napisał(a)

bardzo chętnie skorzystam z twojego ranikngu :-) jesli masz checi go ujawnic :D :D ghfv

co do choroby moj gin mowi ze mozna na bol glowy i goraczke tylko paacetamol..a takto zostaja naturalne sposoby... :(

Tak, tak tylko paracetamol. Ech jakby on tylko mógł wszystkie choroby wyleczyć :(
Wyślę Ci ranking pózniej na priv.

Zgłoś nadużycie #4362 13 września 2015, 13:04

turboslimak Fajna mama
Dziekuje Gumsior :*

Bede czekać :-)

Zgłoś nadużycie #4363 13 września 2015, 13:21

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

No wiem o tym wapnie ale ono działa jak masz lekka alergie :( Ja przed ciąża brałam leki na sterydach wiec u mnie wapno nie zda egzaminu niestety :(

Tak, tak tylko paracetamol. Ech jakby on tylko mógł wszystkie choroby wyleczyć :(
Wyślę Ci ranking pózniej na priv.

Wiesz napisałam to co wiedziałam ;-)
Jeśli masz już tak zaawansowana alergię to może warto skonsultować to z jakimś lekarzem,napewno coś doradzi profesjonalnie

Zgłoś nadużycie #4364 13 września 2015, 13:34

kinste Gotowa na wszystko
Słuchajcie dziewczyny, są darmowe warsztaty z gazetą "mamo to ja" :)
Wejdźcie na ich stronę internetowa i zobaczcie gdzie najbliżej Was robią :) ja jak zwykle najbliżej mam Warszawę. .

Zgłoś nadużycie #4365 13 września 2015, 13:37

motylek1909 Supermama
Cześć! 
Współczuje wam dziewczyny tych alergii i chorób/przeziębień... mnie dzięki Bogu na razie nic nie łapie! ale dla mnie sezon choropbowy to zima :/ więc wszystko przede mną :( mam nadzieję, że jednak nic nie załapie. 
U mnie nowe wózki to w zależności od firmy od 800 do około 2000 tys złotych (taki na wypasie). Ja wybrałam tako acoustic, 2 w 1, fotelik będę miała osobno, bo on będzie mi służył tylko w aucie.. tak to wózek i spacerówka. Nowy kosztuje około 1600 zł, ale ja bym chciała używkę za max 800 zł.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4366 13 września 2015, 13:47

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Słuchajcie dziewczyny, są darmowe warsztaty z gazetą "mamo to ja" :)
Wejdźcie na ich stronę internetowa i zobaczcie gdzie najbliżej Was robią :) ja jak zwykle najbliżej mam Warszawę. .

o dzięki! właśnie się zapisałam i pójdę z mężem :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4367 13 września 2015, 14:31

meg86 napisał(a)

Wiesz napisałam to co wiedziałam ;-)
Jeśli masz już tak zaawansowana alergię to może warto skonsultować to z jakimś lekarzem,napewno coś doradzi profesjonalnie

Och wiem, ze chcialas dobrze :)
Cala sprawe konsultowalam z alergologiem i nic z tego nie wynioslam. Dlatego pytam czy moze ktoras ma podobny problem. To jest nie do znisienia.

Oczywiscie w moim miescie nie ma warsztatów bo po co.

Zgłoś nadużycie #4368 13 września 2015, 14:36

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Och wiem, ze chcialas dobrze :)
Cala sprawe konsultowalam z alergologiem i nic z tego nie wynioslam. Dlatego pytam czy moze ktoras ma podobny problem. To jest nie do znisienia.

Oczywiscie w moim miescie nie ma warsztatów bo po co.

Chociaż nie cierpię z powodu alergii mogę tylko sobie wyobrazić jak moga być wkurzajace objawy alergii :-( ja mam ze 2 razy do roku kaszel i zapchany nos czy katar to się wkurzam nie wyobrażam sobie mieć co chwilę jakieś atrakcje :-(
Przytulam

Zgłoś nadużycie #4369 13 września 2015, 14:57

kinste Gotowa na wszystko
Gumsior ja będę musiała dojechać na te warsztaty 70 km. .

Zgłoś nadużycie #4370 13 września 2015, 15:08

meg86 Gotowa na wszystko
Ja zaczynam 14.10 szkołę rodzenia i powiem wam że już się nie mogę doczekać ;-) przynajmniej wyrwe się z domu na chwilkę ;-)