Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4331 12 września 2015, 18:52

Gumsior Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Motylek fajny brzuszek!

Gumsior ja wyglądam jak w 7 miesiącu - nie przejmuj sie!
Jedna jest płaska a inna ma od razu balonik :-)

No ja właśnie jakoś na 6 wyglądam xd

A co do tych wózków to wolę "gorszy wózek" ale za to dużo lepszy fotelik samochodowy. Może i jestem staroświecka, ale coś co ma za dużo funkcji nie może być dobre. Porządny, stabilny, masywny fotelik to jest to xd

Zgłoś nadużycie #4332 12 września 2015, 19:43

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Kinste my obie dzis zaczynamy 15 tydz. Wierzyc sie nie chce ! Mam coraz wiekszego stresa przed lekarzem. Jeszcze 5dni do wizyty. I to co najbardziej mnie przeraza - badania genetyczne. Piszecie o tych ciuszkach, pierzecie, a ja nadal w ogromnym stresie czy oby wszystko w porzadku. Zazdroszcze wam ze macie za soba prenatalne. To zawsze uspokaja. Jeszcze boje sie cieszyc ta ciążą.

mamaporaz3 nic sie nie martw bedzie dobrze dwie piekne ciaze miałas :) zdrowe dzieciaczki porodziłaś...moja ciotka pisalam tu kiedys urodzila wlasnie 14 ale przeprszam pomylilam sie ona urodzila 15!
i to wieku 45 lat ostatanie wszystkie dzieciorki zdrowe... :)

u Ciebie bedzie wszystko dobrze zobaczysz!!!

Zgłoś nadużycie #4333 12 września 2015, 19:45

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Fajny ten bebzol. Mój jest jeszcze większy co mnie martwi. Niby w ciągu 2 tyg nic nie przytyłam bo się pilnuje ale dzisiaj mi znajomy powiedział, że nieźle spuchłam xd

haaa :D mi kolezanki powiedziały : ojjjjeeejjj jak sie na buzi zaokrągliłaś! masz takie pućki ....- no super....kurde...a mnie sie wydaje ze wcale na gębie nic się nie zmieniłam.... ;p

Zgłoś nadużycie #4334 12 września 2015, 19:46

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

No ja właśnie jakoś na 6 wyglądam xd

A co do tych wózków to wolę "gorszy wózek" ale za to dużo lepszy fotelik samochodowy. Może i jestem staroświecka, ale coś co ma za dużo funkcji nie może być dobre. Porządny, stabilny, masywny fotelik to jest to xd

co do wózków mi mialam kolezanka pozyczyc nie wiem nawet jakiej ma firmy..... :) ale skoro brat chce sie szarpnac to prosze bardzo :)
znam jedynie firme chicco...ale czy robia wózki ?? spisze sobie ta firme która podałas.... :)
ja mowilam bratu zeby kupil nawet uzywany- mi to wogole nie przeszkadza!

Zgłoś nadużycie #4335 12 września 2015, 19:53

Nina1 Fajna mama
Dziewczyny - co do wózków - my mamy maxi cosi mura 3w1.

Ślimak - mogę z czystym sumieniem tą naszą furkę polecić :) . Już prawie 7 miesięcy śmigamy i jest ok.
Wpinany fotelik to wygoda np. jeśli chodzi o zakupy czy jakieś krótkie wyjście. Ale jednak gondola dla kręgosłupa takiego maluszka najlepsza.

Brzuszki macie śliczne. Mój brzuch do listopada był właściwie płaski. Pamiętam, że w Boże Narodzenie już się cieszyłam bo się wreszcie zaokrąglił ciążowo :) . Za to później rósł jak oszalały.

Pozdrawia Marcówka 2015 :)

Zgłoś nadużycie #4336 12 września 2015, 20:01

turboslimak Fajna mama
fark xlander z poprzedniej strony zapisuje  i maxi cross- też :)
ale masz fajne zdjęcie brządaca w avatarze!
jaki robaczek....
moze i dobrze ze nam teraz rosna bo moze jak nagle nie urosna to nie bedzie rozstepow ;p
chociaz podobno rozstepy sa genetycznie...
mysle ze ja na boże narodzenie to bede sie toczyc ;p

Zgłoś nadużycie #4337 12 września 2015, 20:07

kinste Gotowa na wszystko
No mi koleżanka poleciła maxi cosi mura 3w1 :) i nawet mieści się do mojego malutkiego samochodu :)

Rwalam dzisiaj śliwki i dosłownie miałam jakiś motorek w dupie :D tak mi dobrze szło :)
Rano po naszykowaniu obiadu byłam w pepco i kupiłam kaftanik, rajstopki, reczniczek z kapturkiem i kocyk z kapturkiem :) a sobie i K. jakieś majtasy :D

Zgłoś nadużycie #4338 12 września 2015, 20:22

Nina1 Fajna mama
Kinste - potwierdzam - bagażnik mam mały a wózek wchodzi idealnie :) . A dzisiaj chyba dobry dzień jest - mi się udało zrobić zakupy, ogarnąć mieszkanie i jeszcze sałatkę ryżową zrobić dodatkowo zabawiając Alka który już nie chce leżeć bo podziwianie świata z rąk mamy jest ciekawsze.

Ślimak - rozstępów na brzuchu nie mam i nawet po brzuchu nie widać, że w ciąży byłam, znowu płaski - ale za to tyłek wygląda tragicznie :P - chociaż nie wiem czemu przecież akurat on mi nie rósł :) a i wagę mam taką jak przed ciążą.

A w avatarze to nie mój Alcio :) ale brzdąc słodki :) .

Zgłoś nadużycie #4339 12 września 2015, 20:52

turboslimak Fajna mama

Nina1 napisał(a)

Kinste - potwierdzam - bagażnik mam mały a wózek wchodzi idealnie :) . A dzisiaj chyba dobry dzień jest - mi się udało zrobić zakupy, ogarnąć mieszkanie i jeszcze sałatkę ryżową zrobić dodatkowo zabawiając Alka który już nie chce leżeć bo podziwianie świata z rąk mamy jest ciekawsze.

Ślimak - rozstępów na brzuchu nie mam i nawet po brzuchu nie widać, że w ciąży byłam, znowu płaski - ale za to tyłek wygląda tragicznie :P - chociaż nie wiem czemu przecież akurat on mi nie rósł :) a i wagę mam taką jak przed ciążą.

A w avatarze to nie mój Alcio :) ale brzdąc słodki :) .

taaaki do wycalowania jest ;p

kinste wrzuc zdjecia zakupów :) szczegolnie kaftanika :D :D :D

zaraz sobie zobacze w necie te wózki :) )))podesle bratu ;p

Zgłoś nadużycie #4340 12 września 2015, 21:27

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Nigdy w życiu!! Nie słuchaj tej kobity. Płuca takiego dzieciaczka są niewykształcone do końca i musi ono być na płasko, żeby się rozprężały! Maksymalnie 2h dziennie w foteliku/nosidełku. Niestety, ale na zdrowiu dziecka nie ma co oszczędzać. Ja w ogóle nie kupuję opcji 3w1 tylko 2w1 bo nie mam zamiaru używać fotelika jako nosidełka. Czysta wygoda rodziców i tak się utarło, a pani w sklepie chyba dzieci nie ma. Ja czytałam o tym artykuły, co prawda po angielsku, ale nie zaleca się przekraczania tych 2h w foteliku nawet podróżując.

Motylu, fark xlander jest jednym z najlepszych wózków, ale ja go nie chcę bo u mnie w Gorzowie co drugi to xlander xd Moje pierworodne musi mieć coś co jest praktyczne, bezpieczne, wygodne ale i oryginalne, a co!

Nie no ja tez osobiście go nie kupie ale wiem ze ta firma ma wiele atestow :) ja juz wybrałam swoj :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4341 12 września 2015, 21:32

motylek1909 Supermama
Dzisiaj u nas dzien rodzinny :) pol u moich rodzicow a pol u teściów :) moj maluszek dostal pd moich rodzicow z wakacji niebieskiego misia przytulasa :) hihi!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4342 12 września 2015, 23:08

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Turboslimak... dzieki kochana za dobre slowo. Dzisiaj bylam w sklepie.. a tam takie cudne bodziaki. Przewracalam w rekach kilka razy, dotykalam, jakie sliczne! Jakie malutkie ! Az mi sie plakac zachcialo jak pomyslalam ze za kilka mcy bede ubierac w takie cuda moje malenstwo ! Ze bedziemy mieli w domu takiego krasnala malutkiego. Jutro siostra niestety juz wyjezdza.. ale wykorzystalam jej doswiadczenie kosmetyczne i zrobila mi pazurki u stop. Dzisiaj przed wyjazdem do sklepu chlopy zaszaleli i sie popryskali perfumami... od razu polecialam wymiotowac. Czyli jeszcze za wcześnie na zapachy dla mnie. W ogole dzis jakos kiepsko sie czulam. Moze po wczorajszym grillu.. bo kielbasy z pl sie nafutrowalam , do tego mega ostry sos czosnkowy... moze od tego bylo mi ciezko. A moze pogoda, bo lalo caly dzien.. przyjrzalam sie w lustrze i ten brzuch to coraz wiekszy .. musze wam zrobic foto 😊

Zgłoś nadużycie #4343 12 września 2015, 23:19

meg86 Gotowa na wszystko
Witam wieczornie
Ja tylko na chwilkę bo jakoś sił więcej to i mniej mnie tutaj ;-) poza tym weekend to mąż w domu
Teraz położyłam się do łóżka posluchalam kruszynki i czytam co u was
Zdarzyłam przeczytać ze temat wózków na tapecie ;-) to ja się chwalę że mlodego karoca stoi już zapakowana w małym pokoju ;-)
Idę dalej czytać
Ps was też pobolewa brzuch? Ja czuję takie hm ciagniecia głównie jak siadam i myślę czy to jest normalne bo już nie pamiętam czy z mikim tak miałam

Zgłoś nadużycie #4344 13 września 2015, 9:28

grZANKA Gotowa na wszystko
Hej ;) ;) ktoras z Was jakiś czas temu pisała, że ma rogal ciążowy do spania, Cebuszke i chyba dała 50 zł...
Mogłabym link do allegro prosić ?? Bo są różne ceny, różne wypełnienia i nie wiem która wybrać :(

Zgłoś nadużycie #4345 13 września 2015, 9:33

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Turboslimak... dzieki kochana za dobre slowo. Dzisiaj bylam w sklepie.. a tam takie cudne bodziaki. Przewracalam w rekach kilka razy, dotykalam, jakie sliczne! Jakie malutkie ! Az mi sie plakac zachcialo jak pomyslalam ze za kilka mcy bede ubierac w takie cuda moje malenstwo ! Ze bedziemy mieli w domu takiego krasnala malutkiego. Jutro siostra niestety juz wyjezdza.. ale wykorzystalam jej doswiadczenie kosmetyczne i zrobila mi pazurki u stop. Dzisiaj przed wyjazdem do sklepu chlopy zaszaleli i sie popryskali perfumami... od razu polecialam wymiotowac. Czyli jeszcze za wcześnie na zapachy dla mnie. W ogole dzis jakos kiepsko sie czulam. Moze po wczorajszym grillu.. bo kielbasy z pl sie nafutrowalam , do tego mega ostry sos czosnkowy... moze od tego bylo mi ciezko. A moze pogoda, bo lalo caly dzien.. przyjrzalam sie w lustrze i ten brzuch to coraz wiekszy .. musze wam zrobic foto 😊

Motylek a to miło takie prezenty sa słodkie :-)

Mamaporaz3 aaa mam to samo z zapachami dzis zaczynam 18 tydzień i dalej wali mi wszystko pod nosem
Jedynie znoszę pudrowe perfumy jako tako gdzie wczesniej ich nie znosiłam
Możliwe ze muli cie po ostrym sosie czosnkowym - ja bym nie dała rady zjeść kielby i takiego sosu bo na bank bym rzygala
Super ze to twoje 3 dziecię bo masz doświadczenie nie bedziesz sie bała usypiać kąpać i takie tam
Ja to sie boje tych pierwszych chwil ..
Pierwszy raz w zyciu z przyjemnością cos uprasuje!! :) czyli rzeczy dla dziecka .
Reszta niech se leży zmietolona :-)

Meg jakiej firmy masz wózek?wiesz zbieram informacje ;-)
Patrzyłam wczoraj na te wózki kurde jakie ceny!
Taki przedział od 2300 do 3000 tysięcy taki 3 w 1...
Firma chicco miała tańsze wózki takie do 2 tysięcy

Zgłoś nadużycie #4346 13 września 2015, 9:44

turboslimak Fajna mama
mam linka! udalo mi sie skopiować...bo byl jakis problem 
http://allegro.pl/wielofunkcyjna-poduszka-do-karmienia-rogal170-3w1-i5148692279....
Ja mam kremowe sowy
według mnie: 
plusy:
Duży rogal
Duzo wypełnienia mysle ze sie ubije ale to lepiej
Wygodny do spania przestał bolec kręgosłup i wreszscie nie przekrecam sie na brzuch i nie budze z bólem
bardzo wygodny by sobie podlozyc pod ledzwia jak sie siedzi i np czyta
Minusy
Jest tak duży ze zanim ułożę sie w łóżku to sie musze nagimnastykować
Mógłby byc deczko mniejszy ale z drugiej strony to tez pod dziecko jest...

Zgłoś nadużycie #4347 13 września 2015, 9:50

Pedrova Zaprawiona w bojach

jogi napisał(a)

milego weekendu kobietki :) :)
ja dzis od samego rana w kuchni.popoludniu maja wpasc dobrzy znajomi.zrobilam ciasto i zabieram sie za salatke.ale mam przyplyw energii  i dobry humorek :) buziaki :*

Ale smaka na to ciasto nam narobiłaś... teraz podziel się przepisem :)
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4348 13 września 2015, 9:59

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Motylek a to miło takie prezenty sa słodkie :-)

Mamaporaz3 aaa mam to samo z zapachami dzis zaczynam 18 tydzień i dalej wali mi wszystko pod nosem
Jedynie znoszę pudrowe perfumy jako tako gdzie wczesniej ich nie znosiłam
Możliwe ze muli cie po ostrym sosie czosnkowym - ja bym nie dała rady zjeść kielby i takiego sosu bo na bank bym rzygala
Super ze to twoje 3 dziecię bo masz doświadczenie nie bedziesz sie bała usypiać kąpać i takie tam
Ja to sie boje tych pierwszych chwil ..
Pierwszy raz w zyciu z przyjemnością cos uprasuje!! :) czyli rzeczy dla dziecka .
Reszta niech se leży zmietolona :-)

Meg jakiej firmy masz wózek?wiesz zbieram informacje ;-)
Patrzyłam wczoraj na te wózki kurde jakie ceny!
Taki przedział od 2300 do 3000 tysięcy taki 3 w 1...
Firma chicco miała tańsze wózki takie do 2 tysięcy

Ja kupiłam używke ;-) za 500 zł ale jak nowy oryginalne opakowanie itd później zrobię zdjęcie to wkleję ;-)

Zgłoś nadużycie #4349 13 września 2015, 10:04

meg86 Gotowa na wszystko
A model to allivio karex

Zgłoś nadużycie #4350 13 września 2015, 10:11

meg86 Gotowa na wszystko
I wiecie dziewczyny co wam powiem niby brzucha nie mam a wczoraj porobilam trochę w kuchni i tak mnie wczoraj kręgosłup bolał że :-( najgorzej na wysokości lopatek :-( chyba od cyckow bo nie sądzę że od ciąży od ciężaru dziecka,po ciąży z mikim bolał mnie bardzo też kręgosłup właśnie w tym miejscu i naprawdę zaczynam martwić się o to co będzie później bo przecież dojdzie ciężar dziecka i ja przyje i cycki też pewnie będą większe :-(
Eh wyzalilam się :-(