Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4271 11 września 2015, 16:07

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Co do kilogramów to ja najpierw 3 na plusie, później 1 na minusie i później 2 na plusie i teraz 1 na minusie, a jem normalnie :( I pływam :( Ale ja od zawsze byłam nie-szczęśliwym grubaskiem i jak każda kobieta z rodziny mojego ojca miałam tu i ówdzie za dużo. Ech a zrzucić to? MASAKRA. Ja to wypiję szklankę wody i jest puf i zamieniam się w wieloryba. Boję się pod tym względem tej ciąży jak cholera :(

Jeju to faktycznie jest problem. Mam przyjaciółkę z tym samym problemem. Niby je zdrowo, ćwiczy, nie pije za bardzo alkoholu a brzuch to ma taki jakby po nocach czekolady wyżerała. :P I ciężko jest coś z tym zrobić. Ale ona zaczyna myśleć o jakimś trenerze personalnym, z którym nie dość, że nieźle się wymęczysz to i Ci dobrą dietę ułoży. A nóż coś pomoże.

Zgłoś nadużycie #4272 11 września 2015, 16:09

Gumsior Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Jeju to faktycznie jest problem. Mam przyjaciółkę z tym samym problemem. Niby je zdrowo, ćwiczy, nie pije za bardzo alkoholu a brzuch to ma taki jakby po nocach czekolady wyżerała. :P I ciężko jest coś z tym zrobić. Ale ona zaczyna myśleć o jakimś trenerze personalnym, z którym nie dość, że nieźle się wymęczysz to i Ci dobrą dietę ułoży. A nóż coś pomoże.

No ja nie w brzuch a dupsko i uda idę :( I kurde już mi dobrze szło, ale tu zachorowałam to już miałam przerwę, wzięłam się znowu w garść to zaszłam w ciążę xD Więc teraz to już amba i tylko basen pozostaje. A z racji tego, że kocham mojego dzidziusia najbardziej na świecie to nawet nie przyszło mi na myśl "odchudzanie w ciąży"... A wiem, że są dziewczyny co tak robią. Ja może się udam do dietetyka coby mi na ciąże jadłospis ułożyła.

Zgłoś nadużycie #4273 11 września 2015, 16:15

meg86 Gotowa na wszystko
Leżę trochę przeszło...

Zgłoś nadużycie #4274 11 września 2015, 16:56

Gumsior napisał(a)

No ja nie w brzuch a dupsko i uda idę :( I kurde już mi dobrze szło, ale tu zachorowałam to już miałam przerwę, wzięłam się znowu w garść to zaszłam w ciążę xD Więc teraz to już amba i tylko basen pozostaje. A z racji tego, że kocham mojego dzidziusia najbardziej na świecie to nawet nie przyszło mi na myśl "odchudzanie w ciąży"... A wiem, że są dziewczyny co tak robią. Ja może się udam do dietetyka coby mi na ciąże jadłospis ułożyła.

To dobry pomysł z tym dietetykiem. Bo samemu to nawet z internetu ciężko coś konkretnego ułożyć. A tak to czarno na białym będziesz miała napisane co jeść. :P

Zgłoś nadużycie #4275 11 września 2015, 17:37

Pedrova Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

U mnie +4kg :) i tak, jem bardzo dużo :D chociaż powiem Wam ze 46kg to jeszcze nie jest zle :)

No jesteśmy bardzo podobne :P Ja przy wzroście 164cm zaczynałam ciążę z wagą 42kg. Aktualnie 45kg :D
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4276 11 września 2015, 17:38

kinste Gotowa na wszystko
Dziewczyny zrobiłam rogaliki i zamiast 4 to chyba z 10 kg do przodu będę: D

Zgłoś nadużycie #4277 11 września 2015, 17:41

Pedrova napisał(a)

No jesteśmy bardzo podobne :P Ja przy wzroście 164cm zaczynałam ciążę z wagą 42kg. Aktualnie 45kg :D

I też masz wszystkie gnaty na wierzchu? Bo to jest dla mnie okropne ale jeszcze parę kg i nawet żeber nie będzie widać :)
I bioderek troszkę dostałam :)
Ogólnie czytałam że te chude tyja w ciąży więcej :)

Zgłoś nadużycie #4278 11 września 2015, 17:41

Pedrova Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

Smakowite! Podziel się :P
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4279 11 września 2015, 17:44

kinste napisał(a)

I też masz wszystkie gnaty na wierzchu? Bo to jest dla mnie okropne ale jeszcze parę kg i nawet żeber nie będzie widać :)

To dlaczego ja chudnę mimo, że brzuch rośnie? :D

Zgłoś nadużycie #4280 11 września 2015, 17:45

motylek1909 Supermama
Ja Cięęęęęęęę.... dajcie te rogaliki do mnie :D :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4281 11 września 2015, 17:50

ROKIKOKI napisał(a)

Nie mam pojęcia :) a gin Ci nic nie mówił?

Co do rogalikow to mam problem żeby ich nie zjeść całych i choć troszkę zostawić dla K. :D ale zapraszam do siebie :)

Zgłoś nadużycie #4282 11 września 2015, 17:51

kinste napisał(a)

No dobra, wszystko ładnie pięknie, ale gdzie przepis ?? ?? ?? ??
:D

Zgłoś nadużycie #4283 11 września 2015, 17:54

kinste napisał(a)

Nie mam pojęcia :) a gin Ci nic nie mówił?

Co do rogalikow to mam problem żeby ich nie zjeść całych i choć troszkę zostawić dla K. :D ale zapraszam do siebie :)

Specjalnie się pytałam co z jedzeniem i wagą i w ogóle, bo marwtiłam się tym niejedzeniem mięsa. Ale okazało się, że mam tak dobre wyniki badań, że nie muszę się o nic martwić i jeść to na co mam ochotę. :)

Zgłoś nadużycie #4284 11 września 2015, 17:57

Gumsior Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Masz normy ile powinnaś przytyć według wskaźnika BMI. Ja powinnam przytyć maksymalnie 11 kg i nie mam zamiaru przekroczyć tej cyfry no chyba, że maluch będzie tego potrzebował. Ogólnie jest zasada jeść dla dwojga a nie za dwóch. I w drugim trymestrze można chyba max 300 kcal więcej niż normalnie zjeść. Ech już zawsze będę nie-szczęśliwym grubaskiem xd

Zgłoś nadużycie #4285 11 września 2015, 17:58

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Specjalnie się pytałam co z jedzeniem i wagą i w ogóle, bo marwtiłam się tym niejedzeniem mięsa. Ale okazało się, że mam tak dobre wyniki badań, że nie muszę się o nic martwić i jeść to na co mam ochotę. :)

ej no to fajna sprawa :D że tylko brzuch rośnie, a Ty chudniesz :D ja bym tak chciała :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4286 11 września 2015, 17:59

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Masz normy ile powinnaś przytyć według wskaźnika BMI. Ja powinnam przytyć maksymalnie 11 kg i nie mam zamiaru przekroczyć tej cyfry no chyba, że maluch będzie tego potrzebował. Ogólnie jest zasada jeść dla dwojga a nie za dwóch. I w drugim trymestrze można chyba max 300 kcal więcej niż normalnie zjeść. Ech już zawsze będę nie-szczęśliwym grubaskiem xd

ja przez to, że przed ciążą miałam nadwagę, teraz mogę przytyć max 10 kg... i tak mam zamiar się tego trzymać :)

Zgłoś nadużycie #4287 11 września 2015, 18:02

motylek1909 napisał(a)

ej no to fajna sprawa :D że tylko brzuch rośnie, a Ty chudniesz :D ja bym tak chciała :D

Ej ej . To jest fajne do pewnego momentu. Bo jeszcze trochę a moje chude szkity nie wytrzymają takiego ciężaru i polecę na twarz. :D

Zgłoś nadużycie #4288 11 września 2015, 18:13

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Brzuch rośnie bo dziecko tzn rosnąca macica wypycha narządy wewnętrzne do góry to wszystko ;-)

Zgłoś nadużycie #4289 11 września 2015, 18:14

Przepis:
Tylko w składnikach babka nie napisała jajka :) które jest ważne :D
I piekę w temp. 180 stopni aż będą ładne zlociutkie :) marmolady dodaję wieloowocowej :)

Zgłoś nadużycie #4290 11 września 2015, 18:19

kinste napisał(a)

Przepis:
Tylko w składnikach babka nie napisała jajka :) które jest ważne :D
I piekę w temp. 180 stopni aż będą ładne zlociutkie :) marmolady dodaję wieloowocowej :)

Dziękuję bardzo dobra kobieto. :D