Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4231 11 września 2015, 10:19

tymama Fajna mama
Hej :)
Wysprzątałam, leczo się gotuje (ilość hurtowa bo chcę zamrozić) i jestem :)
Też tak szybko się męczycie? Ja padam na twarz a 10 rano dopiero :)

Dziewczynki podrzućcie ciuszki to Wam poprasuje, baaardzo lubię, ale jak mam spokój i Tymek musi spać bo za bardzo się plącze ;)

Jutro panowie przywiozą mi nową lodówkę, nie mogę się doczekać. Mój stary grat już na wylocie :D

Zgłoś nadużycie #4232 11 września 2015, 11:15

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

czesc motylek:* czesc wszystkim :-)
w koszulce sie zakochałam moglabym w niej chodzic codzien ;-)
we fryzurze czuje sie super akurat na tym zdjeciu ulozylam wlosy w przeciwna strone bardziej na czoło tylko strasznie szybko mi w ciazy rosna wlosy...mineły niecale 3 tygodnie a wygladam jakbym z poltora miesiaca nie byla i fryzjera :D
tempo ekspresowe ;p
a ty masz dziś urodzinki prawda? ja w sobote :)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!:*:*:*:*:*:**:*
wiem ze tez zaszalejesz...z fryzurka 
wogole wracajac do twojej szminki- sliczny mialas kolor ust i teraz ja bede cie meczyc co to byla za szminka!!! :D :D :D :)
w ogóle to powiem wam ze chyba czuje juz małą papryczke...
wczoraj były zajacia prowadzila za mnie instruktorka.....ale pojechalam popatrzec...
akurat polecial moj kawalek i bardzo spookojnie zatancowałam...bez spinanaia brzucha bez skakania..bez szalenstw...
i jeszcze ze 3 kawałki potanczylam mialam duzo energi....
siadam na lawce odpoczac bo juz powiedziałam basta...
noi....czuje bulgot! moze nawet nie bulgot ale kłucie lekkie niby lewy jajnik...ale za blisko pipki jak na jajnik ;p ...
po chwili po prawej stronie mysle se no niemozliwe ze jajniki mnie bola :)
i tak z 10 minut...
i dzis o 5 rano wstaje siku...i tez!po prawej stronie mnie kuje...wyraznie kuje spac nie moglam..mysle se jelita...
ale patrze a moj brzuch na dole jest taki napiety i przesuniety na prawa strone taka wzgórka :D
inaczej wyobrazałam sobie te ruchy ;p
ale chyba to poczatki :D

Kochana ja mam urodziny 19.09 :p maz sie pospieszył :p

A szminka zwykla z oriflame za całe 5,50 :) ))
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4233 11 września 2015, 11:19

motylek1909 Supermama
Cześć!!! Nareszcie sie wyspalam i jestem głodna jak wilk!!! Sama nie wiem co bym zjadła ;D

Pogoda straszna co chwila leje deszcz wiec dzis w domu siedze na pewno :)

Mam ochote zrobic ciasto jakies... Albo ciastka ze słonecznikiem ;D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4234 11 września 2015, 11:34

kasik077 Fajna mama
Hej dziewczyny, nie odzywam się, bo w wolnej chwili obcieram obrobiony tylek dziecka albo piore obsrane rzeczy - od nd walczymy z biegunka karoli :( i dobrze nie jest mimo smecty, orsalitu i dicofloru :( zaraz znów do lekarza lecimy. Miłego dnia i weekendu!

Zgłoś nadużycie #4235 11 września 2015, 11:37

turboslimak Fajna mama

Pedrova napisał(a)

Cześć dziewczyny, a ja dziś spać nie mogłam. obudziłam się o 7 głodna jak wilk. Mój kot dziś strasznie miluśny, ciągle wchodzi mi na kolana i tuli się do brzucha :)
A wczoraj tak ze mną zasypiał, gdy ja czytałam książkę

jogi moze obiore twój sposób :D jak mysle o prasowaniu to zawsze znajde jakies inne zajecie zeby tylko sie za to nie zabrać...najgorzej jak mam posciel prasowac....

ale slodziaszek! brytyjczyk! znajoma ma takiego i rudego- ta rasa jest cudowna :)

Zgłoś nadużycie #4236 11 września 2015, 11:39

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

daj mi kolor :D numer strone z katalogu ;p
boska jest...

mam swoja taka ulubiona koralowa...a takto nie umiem nigdy dobrac fajnej szminki...od lat uzywam jednej...

aaaa to widzisz...ja juz zyczenia ci składam...ale niewypał ze mnie :D

tymama uwielbiam leczo tez ostatanio robilam- jak sie czujesz? nie wymiotujesz ?? ?

Zgłoś nadużycie #4237 11 września 2015, 11:50

tymama Fajna mama
Kasik zdrówka dla Karolki, biedna mała. I obyś Ty nie złapała :*

Turboślimak tak kochana, dalej wymiotuję.
Brzuch mnie dzisiaj boli i leżę młodym przed telewizorem- wiem, że to mało wychowawcze, ale muszę zadbać też o brzuszkowe dzieciątko. Chyba trochę się przemęczam ostatnio.
A tak to ok :)

Zgłoś nadużycie #4238 11 września 2015, 13:23

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Dzień po mnie ;-)

Zgłoś nadużycie #4239 11 września 2015, 13:24

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Brzuch mnie dzisiaj boli i leżę młodym przed telewizorem- wiem, że to mało wychowawcze, ale muszę zadbać też o brzuszkowe dzieciątko. Chyba trochę się przemęczam ostatnio.

Mnie właśnie dziś też brzucho jakoś boli :-( właśnie małego położyłam na drzemkę i sama leżę

Zgłoś nadużycie #4240 11 września 2015, 13:26

meg86 Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

Hej dziewczyny, nie odzywam się, bo w wolnej chwili obcieram obrobiony tylek dziecka albo piore obsrane rzeczy - od nd walczymy z biegunka karoli :( i dobrze nie jest mimo smecty, orsalitu i dicofloru :( zaraz znów do lekarza lecimy. Miłego dnia i weekendu!

Na biegunkę polecam nifurotazyd

Zgłoś nadużycie #4241 11 września 2015, 13:30

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Dzien dobry 😊 dzis lepszy humor. Wczoraj z siostra nalepilysmy pierogow ruskich tyle ze dzis mamy z glowy obiad. Wyjemy to co jest i usmazymy cukinie a na wieczor grilla palimy. I kolejny dzionek zleci. Co do prasowania, ja tez bardzo lubie... 😉 ja tez zaraz 15 tydz zaczne. Jeszcze troche i mam nadzieje tez poczuc ruchy malucha. Martwi mnie tylko ta robota meza. Chyba nie ma co czekac na cud tylko rozglądać sie za czyms innym bo juz 2 tyg zlecialy a jego tylko na soboty wolali. Kurde a taka byłam spokojna o nasza sytuacje. Jak to zycie moze w kazdej chwili nas zaskoczyc....

Zgłoś nadużycie #4242 11 września 2015, 13:39

kinste Gotowa na wszystko
Hejka. . Dziewczyny dajcie mi troszkę energii. . Jak się cieszę ze wczoraj posprzatalam bo dzisiaj to bym wyzionela ducha. W sumie wieczorem chodzić nie mogłam ale to szczegół :) ja też muszę poprasowac. .

Zgłoś nadużycie #4243 11 września 2015, 13:44

turboslimak Fajna mama

tymama napisał(a)

aj tam nie wychowawcze poleniuchowac tez mały moze :)
wlasnie sie dowiedzialam ze podobno na wymioty pomagaja migdały.. :)

a ze mnie gapa....zostawilam u mamy klucze od domu...gotowa jestem do wyjscia i zorientowalam sie ze klucza nie mam a moj pojechal do warszawy dokolegi do szpitala...i siedzie i czekam az mnie wypusci z chalupy :D

mama po raz 3- pierogi ruskie pychota...choc jak bylam mala nie przepadałam....ale moja babcia swoimi piergami ruskimi mnie przekonala ze sa pyszne :)

Zgłoś nadużycie #4244 11 września 2015, 13:50

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

daj mi kolor :D numer strone z katalogu ;p
boska jest...

mam swoja taka ulubiona koralowa...a takto nie umiem nigdy dobrac fajnej szminki...od lat uzywam jednej...

aaaa to widzisz...ja juz zyczenia ci składam...ale niewypał ze mnie :D

tymama uwielbiam leczo tez ostatanio robilam- jak sie czujesz? nie wymiotujesz ?? ?

http://pl.oriflame.com/products/product?code=21141

to dokładnie ta, kolor bright red :)

Zgłoś nadużycie #4245 11 września 2015, 13:50

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

uważaj na siebie, masz w brzuszku też małego szkraba :* rób wszystko, ale pomału ;)

Zgłoś nadużycie #4246 11 września 2015, 13:51

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Hejka. . Dziewczyny dajcie mi troszkę energii. . Jak się cieszę ze wczoraj posprzatalam bo dzisiaj to bym wyzionela ducha. W sumie wieczorem chodzić nie mogłam ale to szczegół :) ja też muszę poprasowac. .

PRZEKAZUJE CI SWOJĄ TURBO MOC :D

Zgłoś nadużycie #4247 11 września 2015, 13:52

motylek1909 Supermama
A ja dziś miałam przypływ energii więc całe mieszkanie posprzatałam na błysk i wstawiłam pranie :) teraz mogę leniuchować do 21 aż mąż nie wróci :d później tylko podszykuje mu obiad na wieczór i koniec :D a jutro rano odbieramy rodziców z lotniska :D :D :D dobrze, że już wracają, choć im się wcale nie chce :P

Zgłoś nadużycie #4248 11 września 2015, 14:13

kinste Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

PRZEKAZUJE CI SWOJĄ TURBO MOC :D

Dziękuję! :)

Motylku, jak tak.miałam wczoraj a dzisiaj to nawet nie mam siły jeść. . Wczoraj nawet przetarlam okna :D

Zgłoś nadużycie #4249 11 września 2015, 14:15

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Dziękuję! :)

Motylku, jak tak.miałam wczoraj a dzisiaj to nawet nie mam siły jeść. . Wczoraj nawet przetarlam okna :D

to moze jutro mnie sieknie ;p hahahahaha

Zgłoś nadużycie #4250 11 września 2015, 14:20

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

A ja dziś miałam przypływ energii więc całe mieszkanie posprzatałam na błysk i wstawiłam pranie :) teraz mogę leniuchować do 21 aż mąż nie wróci :d później tylko podszykuje mu obiad na wieczór i koniec :D a jutro rano odbieramy rodziców z lotniska :D :D :D dobrze, że już wracają, choć im się wcale nie chce :P

dziekuje :-) tam ejst rich rred - pewnie o ta chodzi? :)
przperszam ze tak dopytuje ale chce sobie kupic :)

dzis mam taki dzien jak ty :-) az zyc sie chce w takie dni nie ?? ?? :) :) :)

dzis wieczorem ucze pierwszego tanca mojego brata o jego narzeczona :D juz mamy 3/4 choroegrafiii
ciekawa jestem czy cwiczyli :)