Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4211 10 września 2015, 21:11

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

A co do roboty to mi P. Leci na dwie i mnie szlag trafia bo ciagle go nie ma. Wiem ze kasa potrzebna ale ja w ciazy potrzebuje miłości a go nie ma. No niestety faceci maja takie podejscie

Jak cię rozumie...

Zgłoś nadużycie #4212 10 września 2015, 21:15

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Wasi faceci przynajmniej przynoszą pieniądze do domu bo mój to ani pieniędzy nie przyniesie ani go w domu nie ma. .

Bo pracuje u moich rodziców w gospodarstwie jak zwykły domownik a oni mają w dupie czy mamy za co chociaż ta podstawowa wyprawkę zrobić. .

Kinste ja bym się upomniala tzn ok niech sobie odciagna za opłaty czy coś ale niech wypłaca pensje za pracę
Przepraszam że zapytam ale twoi rodzice wogole mu nie płacą? No bo przecież na swoje potrzeby musicie tez mieć

Zgłoś nadużycie #4213 10 września 2015, 21:37

anjaaa Gotowa na wszystko
Michalinka i Antosia piękne imiona... Tylko mój mąż jest na nie i planujemy Jakuba albo Judytę.

A ja na przekór musze pochwali mojego mężusia... Dzis wziął się nawet za sprzątnie. Chociaż wiem ze po ciąży znowu nie tknie odkurzacza ale korzystam gdy mogę 😊 a to za sprawa mojego cudownego lekarza który mu nagadał ze w moim stanie mam leżeć i pachnieć 😊

Zgłoś nadużycie #4214 10 września 2015, 21:39

Pedrova Zaprawiona w bojach

asienka90 napisał(a)

dziewczyny czy ktoras z was ma problemy z tradzikiem w ciazy ?? ja mam tego tyle na dekolcie i buzi i nie wiem co stosowac? macie jakies naturalne sposoby?

Asieńko, w moim podpisie jest link do mojego bloga, sama robię sobie domowe kosmetyki. Mnie też wysypało. Znajdziesz tu przepis na domową maseczkę, która mi akurat pomogła. Teraz powtarzam ją raz na tydzień i nie mam żadnego problemu :)
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4215 10 września 2015, 21:56

motylek1909 napisał(a)

ja się trzymam tego chłopca cały czas :D jakoś tak mnie tknęło jak patrzę na te zdjęcia więc sobie wmawiam że to jednak Filipek :) no ale okaże się niedługo ;)

U mnie jeśli będzie chłopiec to będzie Luis Filip, a jeśli dziewczynka to Laura Etelvina.
Mój mąż jest Portugalczykiem i ma na imię Pedro (stąd mój nick Pedrova)
Chcemy dać po dwa imiona, jedno polskie, drugie Portugalskie. Aktualnie jesteśmy w Polsce, ale już planujemy powrót do Portugalii po porodzie.

Zgłoś nadużycie #4216 10 września 2015, 22:50

kinste Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Kinste ja bym się upomniala tzn ok niech sobie odciagna za opłaty czy coś ale niech wypłaca pensje za pracę
Przepraszam że zapytam ale twoi rodzice wogole mu nie płacą? No bo przecież na swoje potrzeby musicie tez mieć

Twierdzą ze i tak mamy za dobrze a zaraz mamy mieć oddzielną kuchnię bo tak mama moja zadecydowała to jestem ciekawa za co my coś do gara włożymy .. będę się z nimi kłócić o jego "pensje" bo mój boi się odezwać. .

Zgłoś nadużycie #4217 10 września 2015, 23:08

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

U mnie jeśli będzie chłopiec to będzie Luis Filip, a jeśli dziewczynka to Laura Etelvina.
Mój mąż jest Portugalczykiem i ma na imię Pedro (stąd mój nick Pedrova)
Chcemy dać po dwa imiona, jedno polskie, drugie Portugalskie. Aktualnie jesteśmy w Polsce, ale już planujemy powrót do Portugalii po porodzie.

ale super! a imiona piękne :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4218 10 września 2015, 23:10

motylek1909 Supermama
A ja dziś na urodzinki dostałam prezent od męża już - książkę Greya - tą nową co dziś weszła do sprzedaży :D super, połknę ją pewnie :) hihi :)

Zmykam zaraz na TV, do łóżka z książką i spać :) jutro wreszcie śpię bez budzika to może się wyśpię :D

Dobranoc :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4219 11 września 2015, 8:53

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

dobra, nie fizycznie męczy... ale po co miał mi dziś robić USg skoro wczoraj miałam? bez sensu ;)
wow koszulka fajna i jaki fajniutki brzusio!
jak się czujesz w nowej fryzurce?

czesc motylek:* czesc wszystkim :-)
w koszulce sie zakochałam moglabym w niej chodzic codzien ;-)
we fryzurze czuje sie super akurat na tym zdjeciu ulozylam wlosy w przeciwna strone bardziej na czoło tylko strasznie szybko mi w ciazy rosna wlosy...mineły niecale 3 tygodnie a wygladam jakbym z poltora miesiaca nie byla i fryzjera :D
tempo ekspresowe ;p
a ty masz dziś urodzinki prawda? ja w sobote :)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!:*:*:*:*:*:**:*
wiem ze tez zaszalejesz...z fryzurka 
wogole wracajac do twojej szminki- sliczny mialas kolor ust i teraz ja bede cie meczyc co to byla za szminka!!! :D :D :D :)
w ogóle to powiem wam ze chyba czuje juz małą papryczke...
wczoraj były zajacia prowadzila za mnie instruktorka.....ale pojechalam popatrzec...
akurat polecial moj kawalek i bardzo spookojnie zatancowałam...bez spinanaia brzucha bez skakania..bez szalenstw...
i jeszcze ze 3 kawałki potanczylam mialam duzo energi....
siadam na lawce odpoczac bo juz powiedziałam basta...
noi....czuje bulgot! moze nawet nie bulgot ale kłucie lekkie niby lewy jajnik...ale za blisko pipki jak na jajnik ;p ...
po chwili po prawej stronie mysle se no niemozliwe ze jajniki mnie bola :)
i tak z 10 minut...
i dzis o 5 rano wstaje siku...i tez!po prawej stronie mnie kuje...wyraznie kuje spac nie moglam..mysle se jelita...
ale patrze a moj brzuch na dole jest taki napiety i przesuniety na prawa strone taka wzgórka :D
inaczej wyobrazałam sobie te ruchy ;p
ale chyba to poczatki :D

Zgłoś nadużycie #4220 11 września 2015, 8:56

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Wszystko na raz ale dziś poszło o jego pracę o to ze jestem non stop sama z mikim i jeszcze bym zrozumiała gdyby robił "nadgodziny" miał za to zapłacone to bym wiedziała że ok jest mi ciężko całymi dniami ale coś za coś bo zarabia ale nie on za "damski pantofel" tam siedzi i nie potrafi się upomnieć żeby mieć za coś dodatkowo zapłacone :-/ no i poszła burza

rozumiem cie kochana. tez bym pewnie natłukła do glowy.
mój tez prowaadzi dzialanosc a o przeelwy nie umie sie dopomnieć po terminie...bo boi sie ze zerwa z nim wspolprace jak bedzie sie dopraszał...i wiecznie czeka na kase....

wiesz? po burzy zawsze wychodzi slonce.... :)
mam nadzieje ze wezmie sobie to do serca co mu powiedzialas :)

Zgłoś nadużycie #4221 11 września 2015, 9:41

Filemonka Zadomowiona
Dzien dobry, chociaz dla mnie rozpoczął sie średnio- czy zdarzyło Wam sie czuc juz bóle pleców a konkretnie krzyża? Bo mnie od wczoraj dopadły i koszmar... Generalnie mam pogłębiona lordoza krzyżowa i czasem doskwierały mi boke szczególnie jak długo stałam i wiedziałam ze pewnie w ciazy bóle tez bedą ale nie spodziewałam sie ze tak prędko:/

A czytając Wasze rozterki związane z praca, kasa itp to jednak ciesze sie ze zarówno ja jak i maz pracujemy na etatach i mamy bardzo uczciwych pracodawców. Kasa zawsze jest w terminie. Podejrzewam ze to musi byc horror nie miec poczucia stabilności finansowej i pomimo tego ze zarobiło sie pieniądze to zwlekają klienci z zaplata:/

Zgłoś nadużycie #4222 11 września 2015, 9:56

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
a ja dzisiaj mam lepszy humorek :) synus dzis szczesliwy,poszedl z checia do przedszkola :) musze sie liczyc z tym ze dzieci czasem maja gorsze dni jak i kazdy z nas.

teraz mam 4 godzinki dla siebie.wczoraj troszke posprzatalam,poprasowalam wiec dzisiaj mam wiecej luzu.pranie nastawione i za chwilke zabieram sie na robienie golabkow.ehh te zachcianki :D

wczoraj po przedszkolu bylismy z kilkoma mamami i dzieciaczkami na wielkim pokazie lotniczym.super bylo,pogoda piekna :) zaraz wrzuce kilka fotek :)

Zgłoś nadużycie #4223 11 września 2015, 9:57

jogi Gotowa na wszystko
a ja od dzisiaj zaczynam 15 tydzien :) :) ale leci.. :) i juz 2 kg na plusie..

Zgłoś nadużycie #4224 11 września 2015, 10:01

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

a ja od dzisiaj zaczynam 15 tydzien :) :) ale leci.. :) i juz 2 kg na plusie..

motylek miała bóle pleców....

aaaaaaaaa ja mam chyba z 5 kilo na plusie :D
co tam 2 kilo ;p ;p ;p :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4225 11 września 2015, 10:02

jogi Gotowa na wszystko
Air Show :)

Zgłoś nadużycie #4226 11 września 2015, 10:03

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

dzien dobry,
a ja dzisiaj mam lepszy humorek :) synus dzis szczesliwy,poszedl z checia do przedszkola :) musze sie liczyc z tym ze dzieci czasem maja gorsze dni jak i kazdy z nas.

teraz mam 4 godzinki dla siebie.wczoraj troszke posprzatalam,poprasowalam wiec dzisiaj mam wiecej luzu.pranie nastawione i za chwilke zabieram sie na robienie golabkow.ehh te zachcianki :D

wczoraj po przedszkolu bylismy z kilkoma mamami i dzieciaczkami na wielkim pokazie lotniczym.super bylo,pogoda piekna :) zaraz wrzuce kilka fotek :)

oj to fajnie ze masz czas dla siebie :) :) :)
ja tez dzis sie wzielam za sprzatanie bo mam jakis przyplyw energiii (ale licze sie z tym ze moze byc tak ze zaraz minie i zdechnę ;p ) wiec korzystam szybko :D

zupe pomidorowa zrobilam z całych pomidorów, gary umylam te co sie nie zmiescily do zmywarki, ide odkurzac...pranie wstawie :D

jogi - powiedz mi jakmi cudem ty prasujesz? moze masz magiczne zelazko?
nieznosze prasowac podkreslam to co jakis czas tutaj...dziewczyny jak polubic prasowanie ?? ?

Zgłoś nadużycie #4227 11 września 2015, 10:03

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

Air Show :)

ale czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #4228 11 września 2015, 10:07

jogi Gotowa na wszystko
turboslimak- ja tez nie lubie prasowac :( ale nie mam wyjscia bo nikt za mnie tego nie zrobi :( zawsze wlaczam telewizje ogladam i wtedy prasuje.troszke zapominam wtedy co robie :D a zelazko mam Tefala (Aqua Speed 5331) i jest ok. milego sprzatania :)

Zgłoś nadużycie #4229 11 września 2015, 10:09

Cześć dziewczyny, a ja dziś spać nie mogłam. obudziłam się o 7 głodna jak wilk. Mój kot dziś strasznie miluśny, ciągle wchodzi mi na kolana i tuli się do brzucha :)
A wczoraj tak ze mną zasypiał, gdy ja czytałam książkę

Zgłoś nadużycie #4230 11 września 2015, 10:10

jogi Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Cześć dziewczyny, a ja dziś spać nie mogłam. obudziłam się o 7 głodna jak wilk. Mój kot dziś strasznie miluśny, ciągle wchodzi mi na kolana i tuli się do brzucha :)
A wczoraj tak ze mną zasypiał, gdy ja czytałam książkę

slodziak :)