Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4071 9 września 2015, 9:11

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny 11:30 wielkimi krokami sie zbliza ;) ) PRENATALNE!! Trzymajcie kciukiii!!! ;) ) odezwe sie pozniej ;) )

Zgłoś nadużycie #4072 9 września 2015, 9:49

tymama Fajna mama
Kinste przepis miałam i gdzieś mi się zapodział :/
W wypiekaczu fajnie się robi bo tylko wsypujesz składniki i reszta sama się robi :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze prenatalne :)

Zgłoś nadużycie #4073 9 września 2015, 9:59

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dzien dobry. Dzis humor znacznie lepszy. Siostre juz mam i małego siostrzenca (1,5roku ma) takze mniej sie udzielam. Czuje sie dobrze, mdlosci odpuszczaja... dzis pierwszy raz wzielam tabletke na tarczyce i spokojnie odczekalam bez mulenia. Wczoraj siorka upiekla szarlotke, wiec sobie pojadlam w koncu domowego ciacha. Dzisiaj na obiad robie (uwaga!!)- GOLABKI ! 😊 marzylam o nich od dawna, ale wymioty skutecznie mnie zniechecaly. A teraz kapucha sparzona pachnie na caly dom, a mi ten zapach w ogole nie przeszkadza! Juuupi 😀 chyba zaczyna sie w koncu dobre samopoczucie. Ale zeby tak wszystko rozowo nie wygladalo to mam pytanie. Czy wy tez macie uczucie przytkanego nosa ? No tak mi sie ciezko oddycha... kataru nie mam a zapchany.

z tym przytkanym nosem to ja tak mialam ale juz przeszlo.wtedy mi jeszcze krew troche z nosa leciala.fajnie ze czujesz sie juz lepiej :) oby juz tak zostalo.i milego czasu z siostra :)

Zgłoś nadużycie #4074 9 września 2015, 10:01

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

A nie... to dzidziuś jogi byl 😊 gapa ze mnie ! Jogi... to musialo byc mega uczucie zobaczyc tak duzego czlowieczka na pierwszym usg ! Super. Gratuluje.

cudowne uczucie :)

Zgłoś nadużycie #4075 9 września 2015, 10:04

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
u nas sloneczko od samego ranka :) synus w przedszkolu a ja z mala roczniaczka w domku.
milego dnia :*

Zgłoś nadużycie #4076 9 września 2015, 10:59

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się ;-)
Eh po wczorajszym koszmarny wieczorze ranek nic nie lepszy :-( ale się przechodziła i jakoś się poprawiło
My wczoraj byliśmy u pediatry poszłam z mikim z powodu jego zachowania bo sobie rady nie daje :-/ a problem mamy od dawna bo w październiku byliśmy już u psychologa który niby nic niepokojącego nie stwierdził tylko nie potrafił mi powiedzieć czemu 3 letnie dziecko śpi po 5 godzin na dobę :-/ także wczoraj byliśmy u naszej Dr i mamy do wykonania kilka badań i skierowanie do neurologa dziecięcego,w poniedziałek nab11 mamy wizytę i zobaczymy co dalej bo ja w tej chwili przy samym Mikołaju padam na ryj jak on się tak zachowuje a co dopiero będzie jak mały się urodzi :-(

Poza tym dziś przyszły spodnie leginsy i tunika i powiem wam że najbardziej to jestem zadowolona z tych spodni aladynek super leżą polecam a kasa za Nie mała ;-) a co materiału z którego są zrobione to jest to fajny materiał niby w opisie aukcji było ze to adresowe na moje oko to materiał fajny materiał

Zgłoś nadużycie #4077 9 września 2015, 11:30

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Oczy mam piwne :) jakiej kredki używasz w takim razie ?? ? ;D

no to masz takie jak ja :-) :) :) :) :) :)
tu uzylam czarnej miekkiej ale troche za ostro wyszło :)
ale polecam ci przepiekna kredke ktora podkresli ci oczy

bourjois waterproof i na tyle kredki napisane jest : 57 up and brown - ten koloor do oczu dobrała mi w hebe makijażystka- do wlasnie piwnych oczu -pieknie wyglada na dole oka...

troche ta kredka kosztowała :( ale warto było...miekka super sie rozciera pieknie maluje i kolor jest cudny :)

Zgłoś nadużycie #4078 9 września 2015, 11:31

turboslimak Fajna mama

MamaAnia25 napisał(a)

Dziewczyny 11:30 wielkimi krokami sie zbliza ;) ) PRENATALNE!! Trzymajcie kciukiii!!! ;) ) odezwe sie pozniej ;) )

trzymam scisniete uda :) :) :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #4079 9 września 2015, 11:34

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Witam się ;-)
Eh po wczorajszym koszmarny wieczorze ranek nic nie lepszy :-( ale się przechodziła i jakoś się poprawiło
My wczoraj byliśmy u pediatry poszłam z mikim z powodu jego zachowania bo sobie rady nie daje :-/ a problem mamy od dawna bo w październiku byliśmy już u psychologa który niby nic niepokojącego nie stwierdził tylko nie potrafił mi powiedzieć czemu 3 letnie dziecko śpi po 5 godzin na dobę :-/ także wczoraj byliśmy u naszej Dr i mamy do wykonania kilka badań i skierowanie do neurologa dziecięcego,w poniedziałek nab11 mamy wizytę i zobaczymy co dalej bo ja w tej chwili przy samym Mikołaju padam na ryj jak on się tak zachowuje a co dopiero będzie jak mały się urodzi :-(

Poza tym dziś przyszły spodnie leginsy i tunika i powiem wam że najbardziej to jestem zadowolona z tych spodni aladynek super leżą polecam a kasa za Nie mała ;-) a co materiału z którego są zrobione to jest to fajny materiał niby w opisie aukcji było ze to adresowe na moje oko to materiał fajny materiał

mega wstaw zdjecie spodni :-)
z syneczkiem to rzeczywiscie dziwne ze spi tylko 5 godzin...wiesz mam wujka ktory spi po 4 godziny i on sie od dziecka tak wysypia :)

a mi znów niedobrze...no mialy skonczyc sie mdlosci....jakos nie widzę postepu...

Zgłoś nadużycie #4080 9 września 2015, 11:55

turboslimak Fajna mama
dziewczyny czemu tną sie tak suwaczki ?? zjadło mi dwa dni a ostatanio zjadło mi 5 dni ;p

Zgłoś nadużycie #4081 9 września 2015, 12:37

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

mega wstaw zdjecie spodni :-)
z syneczkiem to rzeczywiscie dziwne ze spi tylko 5 godzin...wiesz mam wujka ktory spi po 4 godziny i on sie od dziecka tak wysypia :)

a mi znów niedobrze...no mialy skonczyc sie mdlosci....jakos nie widzę postepu...

jak maz wroci to mi fotke zrobi bo takie nie zalozone nie maja efektu na aukcji bylo widac jak fajnie leza ;)

Zgłoś nadużycie #4082 9 września 2015, 12:55

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

no to masz takie jak ja :-) :) :) :) :) :)
tu uzylam czarnej miekkiej ale troche za ostro wyszło :)
ale polecam ci przepiekna kredke ktora podkresli ci oczy

bourjois waterproof i na tyle kredki napisane jest : 57 up and brown - ten koloor do oczu dobrała mi w hebe makijażystka- do wlasnie piwnych oczu -pieknie wyglada na dole oka...

troche ta kredka kosztowała :( ale warto było...miekka super sie rozciera pieknie maluje i kolor jest cudny :)

ooooo na pewno na nią zapoluję w takim razie! dziękuję :*
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4083 9 września 2015, 12:56

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

dziewczyny czemu tną sie tak suwaczki ?? zjadło mi dwa dni a ostatanio zjadło mi 5 dni ;p

norma, codziennie musisz odświeżać żeby były aktualne ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4084 9 września 2015, 13:02

meg86 Gotowa na wszystko
chciałam sie pochwalic ;) wiecie jak juz czuje maluszka ;) jak sie wierci mmmm cudne uczucie juz calkiem zapomnialam jak to z mikim bylo :) teraz jak pisze ten post to wlasnie czuje kruszynke wyraznie :)

Zgłoś nadużycie #4085 9 września 2015, 13:03

kada24 Gotowa na wszystko
tymama dzie na slasku mieszkasz ??

Zgłoś nadużycie #4086 9 września 2015, 13:08

meg86 Gotowa na wszystko
mamaania jak po wizycie ;) ?

Zgłoś nadużycie #4087 9 września 2015, 13:24

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

chciałam sie pochwalic ;) wiecie jak juz czuje maluszka ;) jak sie wierci mmmm cudne uczucie juz calkiem zapomnialam jak to z mikim bylo :) teraz jak pisze ten post to wlasnie czuje kruszynke wyraznie :)

:) :) :) :)
ja jeszcze nic nie czuje.... :D
czmeu ja w 17 tygodniu nic nie czuje ?? ? :(
kazdy czuje ja nie czuje....nic nie czuje...

motylek prosze bardzo :) :*
granat tez nam podobno pieknie pasuje do piwnych oczu :)

Zgłoś nadużycie #4088 9 września 2015, 13:32

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

turboslimak to jest twoja pierwsza ciaza masz jeszcze czas ;) poza tym moze masz lozysko na przedniej scianie? bo to tez utrudnia wyczucie ruchów

Zgłoś nadużycie #4089 9 września 2015, 13:37

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

turboslimak to jest twoja pierwsza ciaza masz jeszcze czas ;) poza tym moze masz lozysko na przedniej scianie? bo to tez utrudnia wyczucie ruchów

hmmm pierwsze... :) lekarz nic nie mowił ze mam na przedniej scianie - mam normalnie czyli na tylniej? :D

wiesz czulam wczoraj takie lekkie klucie....ale zwalam to na jajnik...3 dni temu tez....ale dopoki nie bede pewna tego ruchu ze to dziecko to czekam ...

jak ja ci zazdraszczam :-) ale jakie to uczucie? klucie? bulgotanie? pulsowanie?

Zgłoś nadużycie #4090 9 września 2015, 13:42

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

pierworódki zaczynają czuć dop[iero koło 20 tyg więc się nie martw :)