Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4031 8 września 2015, 16:47

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

ja nie umiem sie powstrzymac zeby nie kupić czegoś...

no ja w lumopku za te wszystkie ciuszki dałam 50 zł :D czadowo!

ślimak odpisz mi co do makijażu :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4032 8 września 2015, 16:48

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

motylku, śliczne te ciuszki :) ja jak 22 września dowiem się juz jaka płeć to jadę do tk maxxa i kupię małemu/ małej jakieś ciuszki :)

odnośnie tego co się dzieje na świecie to jest masakra.. to co wstawiłam jest długie ale warto przeczytac wpis jednego kolesia na facebooku .. własnie ten tekst pokazuje nam jak (przepraszam za słownictwo) tępi są imigranci.. nie potrafią nawet porozumieć się po angielsku .. zacznijmy od tego że to jest ich plan przejęcia terytorium bez walki bo oni sprowadzą swoje rodziny, które liczą po 8-10 osób .. boję się tego co będzie ..
"Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę."

o matko! to daje ostro do myślenia! :( ja nie chcę u nas w PL żądnych ani uchodźców ani imigrantów. Wolę, żeby rząd pomógł tylu Polakom, a nie jakimś obcym. Syria jest okej bo to w większości chrześcijanie, ale islam? nie nie i jeszcze raz nie!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4033 8 września 2015, 16:54

kinste Gotowa na wszystko
na facebooku wejdźcie sobie na profil mariusza pudzianowskiego i zobaczcie co on mówi .. może do końca nie mówi a udostępnia teksty z którymi każdy z nas się zgadza ..

nie rozumiem jak można takich sk***ieli wpuszczać do krajów w którym żyją normalni ludzie, bo niestety ich można nazwać tylko dzikusami ..
nie chcę żeby doszło do tego że nie będziemy mogli wychodzić z domów..

a tak nawiasem, żeby Wam przybliżyć gdzie mieszkam to właśnie niedaleko pudziana..

Zgłoś nadużycie #4034 8 września 2015, 17:27

O i moja znajoma dostała fartuch w masterchef :p

Zgłoś nadużycie #4035 8 września 2015, 17:29

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

O i moja znajoma dostała fartuch w masterchef :p

oooo czad :D muszę obejrzeć powtórkę, bo nie oglądałam :D

Zgłoś nadużycie #4036 8 września 2015, 17:38

Dziewczyna jest szalona :D
Taki śmieszny ten odcinek :)

Zgłoś nadużycie #4037 8 września 2015, 17:55

jogi Gotowa na wszystko
jestem kobietki :)
sorki ze tak dlugo sie nie odzywalam po porannej wizycie ale zaraz po usg polazilam troche po sklepach az ledwo zdazylam odebrac synka z przedszkola.po przedszkolu zjedlismy ogorkowa i poszlismy na plac zabaw.dopiero co wrocilismy.ladna pogoda,sloneczko swieci wiec trzeba korzystac.

Zgłoś nadużycie #4038 8 września 2015, 17:57

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

jestem kobietki :)
sorki ze tak dlugo sie nie odzywalam po porannej wizycie ale zaraz po usg polazilam troche po sklepach az ledwo zdazylam odebrac synka z przedszkola.po przedszkolu zjedlismy ogorkowa i poszlismy na plac zabaw.dopiero co wrocilismy.ladna pogoda,sloneczko swieci wiec trzeba korzystac.

mow co na wizycie! pokaz dzidziola :D :D :D

Zgłoś nadużycie #4039 8 września 2015, 18:00

jogi Gotowa na wszystko
kochane,w koncu widzialam na usg moje malenstwo ♥♥♥ kruszynka ma juz 7,5cm i jest cudna ♥♥♥ wszystko jest ok.malenstwo bylo bardzo ruchliwe :) wg lekarza,jestem w 13tyg i 4 dniu a wiec troszke zmienil mi sie termin porodu, na 11.03

Zgłoś nadużycie #4040 8 września 2015, 18:05

Jogi- zobaczyłam i się popłakałam :) cudowny Bąbel ❤

Jeju. . Ja chyba nie wytrzymam do tej wizyty 22 września. .

Zgłoś nadużycie #4041 8 września 2015, 18:06

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

kochane,w koncu widzialam na usg moje malenstwo ♥♥♥ kruszynka ma juz 7,5cm i jest cudna ♥♥♥ wszystko jest ok.malenstwo bylo bardzo ruchliwe :) wg lekarza,jestem w 13tyg i 4 dniu a wiec troszke zmienil mi sie termin porodu, na 11.03

o rety jakie już duże!!!! piękny :* płeć wstępnie poznałaś?

Zgłoś nadużycie #4042 8 września 2015, 18:06

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Jogi- zobaczyłam i się popłakałam :) cudowny Bąbel ❤

Jeju. . Ja chyba nie wytrzymam do tej wizyty 22 września. .

jeszcze 2 tygodnie i zobaczysz jeszcze większego malucha :D

Zgłoś nadużycie #4043 8 września 2015, 18:10

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

o rety jakie już duże!!!! piękny :* płeć wstępnie poznałaś?

nie kochana,lekarz powiedzial ze za wczesnie..

Zgłoś nadużycie #4044 8 września 2015, 18:11

motylek1909 napisał(a)

jeszcze 2 tygodnie i zobaczysz jeszcze większego malucha :D

No wiem :)

Obejrzyjcie sobie ten pierwszy odcinek masterchefa :D
Poplakalam się przy Panu Gouda. .

Zgłoś nadużycie #4045 8 września 2015, 18:12

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

No wiem :)

Obejrzyjcie sobie ten pierwszy odcinek masterchefa :D
Poplakalam się przy Panu Gouda. .

a kiedy jest ten odcinek kochana?

Zgłoś nadużycie #4046 8 września 2015, 18:16

jogi Gotowa na wszystko
motylku skarbie wpisz mi prosze date porodu na 11.03 i kolejna wizyte na 05.10.bedzie to spotkanie z konsultantem w sprawie cesarki a drugie usg bede miala 27.10 o 15.30.dziekuje :)

Zgłoś nadużycie #4047 8 września 2015, 18:16

Oglądam w internecie na TVN player tylko trzeba się zarejestrowac :)

Zgłoś nadużycie #4048 8 września 2015, 18:23

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

motylku skarbie wpisz mi prosze date porodu na 11.03 i kolejna wizyte na 05.10.bedzie to spotkanie z konsultantem w sprawie cesarki a drugie usg bede miala 27.10 o 15.30.dziekuje :)

wpisane :)

Zgłoś nadużycie #4049 8 września 2015, 18:33

meg86 Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

Śliczny maluszek

Zgłoś nadużycie #4050 8 września 2015, 19:10

asienka90 Gotowa na wszystko
super maluszek :) :* duży :) :) :)
ja juz w domu na l4, dzisiaj sie okropnie czulam , pierwszy raz wymiotowałam , masakra, do tych kolek jelitowych doszły mi takie lekkie pobolewanie pleców ale takie wiecie jak na zmiane pogody czy cos,, takie hm.. tak lekko i przeszkadzaja :) hehe i juz sie martwie, ale chyba katar mnie łapie :( ide zrobic herbatkę z miodem i do lożka, od dzisiaj relax relax i jeszcze raz relax,