Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4011 8 września 2015, 9:55

motylek1909 Supermama
Tymama współczuje Ci tych wymiotów. To musi byc bardzo wyczerpujące. :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4012 8 września 2015, 10:02

tymama Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Tymama współczuje Ci tych wymiotów. To musi byc bardzo wyczerpujące. :(

A daj spokój, nie jest tak źle :) wesoło mam bo Tymek leci za mną do łazienki, przesuwa moją głowę nad kibelkiem i sam się nachyla i udaje że też wymiotuje :D

Zgłoś nadużycie #4013 8 września 2015, 10:08

annaka Fajna mama

tymama napisał(a)

A daj spokój, nie jest tak źle :) wesoło mam bo Tymek leci za mną do łazienki, przesuwa moją głowę nad kibelkiem i sam się nachyla i udaje że też wymiotuje :D

hahahaha :D ale się uśmiałam... Podziwiam Cię za takie podejście No naprawdę...

Zgłoś nadużycie #4014 8 września 2015, 10:32

tymama Fajna mama

annaka napisał(a)

hahahaha :D ale się uśmiałam... Podziwiam Cię za takie podejście No naprawdę...

Ja za każdym razem się z tego śmieję :D
A podejście... no cóż, najwyższa pora się ogarnąć :)

Zgłoś nadużycie #4015 8 września 2015, 10:48

turboslimak Fajna mama

tymama napisał(a)

Ja za każdym razem się z tego śmieję :D
A podejście... no cóż, najwyższa pora się ogarnąć :)

widze ze syn wytrenowany jako mały klozeciarz ;-)
zartuje oczywiscie...
strasznie mi przykro ze tak cie trzyma...

Zgłoś nadużycie #4016 8 września 2015, 10:50

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

:) dobre :)
a tak na powaznie nie wiem co gorsze bo ja w tej ciazy tylko pare razy wymiotowalam bo glownie mnie meczyly mdlosci ale okropne mdlosci a nic nie szlo zwymiotowac :( :(

Zgłoś nadużycie #4017 8 września 2015, 10:51

meg86 Gotowa na wszystko
a jesli chodzi o rekacje mojego malego jak zdarzylo mi sie miec odruch wymiotny nad wc bo tak mna trzepalo to przylatywal i mnie klepal po plecach bo myslal ze sie zakrztusilam :D

Zgłoś nadużycie #4018 8 września 2015, 10:58

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

jogi czekamy na wieści....

mamaporaz3....ja jeszcze tak do konca nie rozmyślałam nad tymi uchodzcami...ale gdybysmy my musieli uciekać...do innych krajów...strasznie im wspolczuje...mysle ze sa mniej groźni niz nam sie wydaje....oni pragna tylko czuc sie bezpiecznie....troche ich rozumiem... :) wspolczuje im ze musza uciekac z ojczyzny....

motylek mnie mniej bolą piersi sutki tak (ale czytam ksiaze ciezarówka przez 9 miesiecy i tam jest opisane ze w 2 trymestrze mniejszy ma sie glod i mniej piersi bolą..a i czesto sie ma katary)

dziewczyny ja tez jak obudze sie na siku...to ciezko mi usnać...

tymama no mialam nadzieje ze wymioty ci mina wraz z 12 tygodniem....

turboslimak a mnie dzis zastanowil wpis jednego goscia na wp ktory pisal ze z jego obserwacji wynika ze ci uchodzccy to glownie mezczyzni to raz po drugie ze gdyby ktos uciekal z kraju gdzie byla by wojna i narazenie zycia to bylo by mu obojetne czy to bedzie rumunia polska czy niemcy jednak ci uchodzccy koniecznie chca do niemiec generalnie do panstw gdzie jest duzy socjal kraj jest "bogaty" czyz nie dziwne? ja sie dzis nad tym wpisem zastananawialam facet slusznie na to zwrocil uwage, ja osobiscie bym nie chciala aby polska przyjmowala uchodzccow malo mamy biedy w poslce? dla nich byla by pomoc dla naszej ludnosci nie ma ludzie po fb prosza o pomoc bo dom spalony bo ojciec rodziny zginal w wypadku a im mialo by sie ot tak pomagac nie jestem na nie

Zgłoś nadużycie #4019 8 września 2015, 11:27

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Hahahahah to musi byc śmieszne HAHAHAH :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4020 8 września 2015, 11:29

motylek1909 Supermama
Ślimak mam do Ciebie pytanie ;D ostatnio wrzuciłam zdjęcie nowej fryzury ;D ale moja uwagę przyklul Twoj makijaż ;D mozesz mi powiedziec jak tam pomalowalas oko ze tak fajnie ciemno wyszło? :D

Zgłoś nadużycie #4021 8 września 2015, 11:55

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Motylek 1909 to juz jutro naszewyczekiwane prenatalne :p powiem ci ze mam srtesa jak nic choc staram sie nie myslec o tym :p caly dzien dzisiaj sobie zaplanowalam zeby czyms sie zajac :p bowdo.ubym zbzikowalabym sama do godziny 18 :p

Zgłoś nadużycie #4022 8 września 2015, 13:45

motylek1909 Supermama

MamaAnia25 napisał(a)

Motylek 1909 to juz jutro naszewyczekiwane prenatalne :p powiem ci ze mam srtesa jak nic choc staram sie nie myslec o tym :p caly dzien dzisiaj sobie zaplanowalam zeby czyms sie zajac :p bowdo.ubym zbzikowalabym sama do godziny 18 :p

hihi ja tam aż tak się nie martwię, jestem ciekawa jak wygląda mój maluszek :D jestem pewna, że jest cały i zdrowy :)

a jutro idę na 16 :D :D :D

Zgłoś nadużycie #4023 8 września 2015, 13:46

motylek1909 Supermama
Pokazuję co wczoraj kupiłam w pepco:

Zgłoś nadużycie #4024 8 września 2015, 13:47

motylek1909 Supermama
Dostałam od znajomej:

Zgłoś nadużycie #4025 8 września 2015, 13:49

motylek1909 Supermama
A dziś w lumpku wyłapałam o takie rzeczy (stan naprawdę idealny)

Zgłoś nadużycie #4026 8 września 2015, 14:12

motylek1909 Supermama
Tymama - kiedy masz kolejną wizytę?

jogi - daj znać co u Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #4027 8 września 2015, 16:27

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

turboslimak a mnie dzis zastanowil wpis jednego goscia na wp ktory pisal ze z jego obserwacji wynika ze ci uchodzccy to glownie mezczyzni to raz po drugie ze gdyby ktos uciekal z kraju gdzie byla by wojna i narazenie zycia to bylo by mu obojetne czy to bedzie rumunia polska czy niemcy jednak ci uchodzccy koniecznie chca do niemiec generalnie do panstw gdzie jest duzy socjal kraj jest "bogaty" czyz nie dziwne? ja sie dzis nad tym wpisem zastananawialam facet slusznie na to zwrocil uwage, ja osobiscie bym nie chciala aby polska przyjmowala uchodzccow malo mamy biedy w poslce? dla nich byla by pomoc dla naszej ludnosci nie ma ludzie po fb prosza o pomoc bo dom spalony bo ojciec rodziny zginal w wypadku a im mialo by sie ot tak pomagac nie jestem na nie

a na to nie zwrocilam akurat uwagi ze same chłopy przybywaja :-)
no ja wogole jakoś tak nie wiem nie chce wyjsc na rasistowska gnidę jakąs ale jakos tak boje sie arabów, rumunów, pakistańczykow....murzynow....nic do niech nie mam ale boje sie tych ludzi.... :(
jak byłam w angliii to na ulicach pewłno roznokolorowych ludzi...bałam sie ulica chodzić...
tak mam...wiec gdyby było ich duzo w Polsce to wogole trzeslabym portkami...

Zgłoś nadużycie #4028 8 września 2015, 16:31

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

A dziś w lumpku wyłapałam o takie rzeczy (stan naprawdę idealny)

pięknoty te ciuszki...najlepsze te bodziaczki w zielone zwierzatka - bija wszystko na glowe :D :D

dziewzyny ja w tesco kupilam neutralne zolte bodziaki :) zestaw 5 za 37 zł :)

Zgłoś nadużycie #4029 8 września 2015, 16:34

turboslimak Fajna mama
ja nie umiem sie powstrzymac zeby nie kupić czegoś...

Zgłoś nadużycie #4030 8 września 2015, 16:42

kinste Gotowa na wszystko
motylku, śliczne te ciuszki :) ja jak 22 września dowiem się juz jaka płeć to jadę do tk maxxa i kupię małemu/ małej jakieś ciuszki :)

odnośnie tego co się dzieje na świecie to jest masakra.. to co wstawiłam jest długie ale warto przeczytac wpis jednego kolesia na facebooku .. własnie ten tekst pokazuje nam jak (przepraszam za słownictwo) tępi są imigranci.. nie potrafią nawet porozumieć się po angielsku .. zacznijmy od tego że to jest ich plan przejęcia terytorium bez walki bo oni sprowadzą swoje rodziny, które liczą po 8-10 osób .. boję się tego co będzie ..
"Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę."