Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3971 7 września 2015, 17:58

tymama Fajna mama
Hej ja po wizycie, dzidzia ma 53mm - odpowiada 12t0d :)
Wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #3972 7 września 2015, 18:11

asienka90 Gotowa na wszystko
tak jakby jelita mi sie zgazowały .. czyli przejdzie?

Zgłoś nadużycie #3973 7 września 2015, 18:29

Gumsior Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Ojej bejbulek :D

Zgłoś nadużycie #3974 7 września 2015, 18:29

kinste Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

tak jakby jelita mi sie zgazowały .. czyli przejdzie?

przejdzie :) jak ja czuję że się gazuję to na noc biorę espumisan bo któregoś razu po przebudzeniu miałam jajo strusia w brzuchu przez te gazy ..

tymama - cudo, cudo, cudo!!! :)

Zgłoś nadużycie #3975 7 września 2015, 19:05

jogi Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Jogi ja bym umarla, gdybym do tej pory nie miala usg. Specjalnie sie umowilam dodatkowo, zeby poznac plec :D

ja kochana nie mam wyjscia.tutaj w uk wszystko inaczej wyglada...pierwsze usg w 12,13 tyg a drugie i ostatnie w 20

Zgłoś nadużycie #3976 7 września 2015, 19:09

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

kinste ciesze sie ze sie pogodziliscie...czasem pada duzo slow faceci je szybko zapominaja a my kobiety pamietamy..oni w zlosci jak cos mowia to nie mysla... :)
dobrze ze dalas druga szanse :)
rzeczy sliczne.

motylku jak referendum? :) tłumów podobno nie było....

reszscie nie pamietam co odpisac- przeprszam z moja pamiecia coraz gorzej ;p

wlasnie wrocilam z wizyty panstwowej tam gdzie pocalowalam klamke...i powiem Wam ze to przechodzi ludzkie pojecie co mnie spotkało

1 wchodze do gabinetu lekarz sobie je...no dobra niech se żre jak jest glodny i mowi zebym sovbie wyjela sama karte spod stosu kart pacjentek...
2 oglada moje wyniki badan i nawet nie skomentował wiec ja mowie ze w moczu mam 4500 tyscia bakrteri norma jest do 130 i ph mam za wysokie a ona do mnie: a to źle?
zle sie pani czuje? ja mówie - nie nie czuje sie źle a on: no to dobrze-ZERO KOMENTARZA Z JEGO STRONY!!!!
3 kaze mi usiasc na fotel a tam zaszczany fotel przez poprzednia pacjentke i do tego jeszcze kuźwa nie wiem co to było ale jakies zalązki roslin na tym miejscu!! ja nie wiem skad jej to wylecialo...i co to kuzwa bylo ale wygladało jak kielki slonecznika...masakra :( :( myslalam ze zygne
mowie do niego ze fotel jest brudny a on do mnie- wystarczy pociagnac za recznik papierowy w rolce na fotelu
NAWET TEGO NIE TKNEŁAM!!!FUJ FUJ FUJ
usiadłam on mnie zbadał mowi ze mam infekcje grzybicza przepisze globulki
ja mowie ze dbam o siebie w ciazy on nie ma to znaczenia i sie pytam czy moze to wyplynac na rozwój dziecka negatywnie ta grzybica a on nic!!!
pokazuje mu prenatalne badania a on do mnie: martwi sie Pani?
ja mowie ze sie nie martwie a on: to jak Pani sie nie martwi to ja sie nie martwie...

pytam sie w ktorym tygodniu powinnam zrobic usg zeby poznac plec a on:
a jakie to ma znaczenie czy chlopak czy dziewczynka?
ja do niego: no chce kupic wyprawke a w sklepach sa albo niebieskie albo rozowe rzeczy
a on: taaaak? (z wiekim zdziwieniem zadal mi to pytanie)

nie zalozyl mi kart ciazy....i mowi jak wychodzilam: jest karta ciazy?
ja mowie: no mial mi Pan dzis zalozyc a on: to jutro prosze przyjsc do poloznej..pytam sie jak sie nazywa polozna a on: jest jedna polozna....aja: to chociaz moge jej imie poznac? powiem ze jestem od Pana doktora
a on: nie ma potrzeby

no nóż mi sie otworzyl w kieszeni, dobrze ze prywatnie chodze!!!
bo przynajmniej co wizyte mam usg!
jestem zalamana nasza sluzba zdrowia.
wogole zastanawiam sie czy jest sens isc tam i zaladac karte ciazy jak on nawet nie skierowal mnie na reszte badań bo nie ma potrzeby!!!

masakra jakas...

Zgłoś nadużycie #3977 7 września 2015, 19:09

jogi Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

super :) :)

Zgłoś nadużycie #3978 7 września 2015, 19:17

jogi Gotowa na wszystko
dziewczyny, trzymajcie prosze kciuki za moje pierwsze tak dlugo oczekiwane USG jutro o 9.30,10.30 polskiego czasu! dzis troszke sie denerwuje jak tam dzidziulek.dobrze ze w piatek slyszalam jego seduszko :) oby wszystko bylo ok

Zgłoś nadużycie #3979 7 września 2015, 19:27

kinste Gotowa na wszystko
Oczywiście że będziemy trzymać kciuki :)

Zgłoś nadużycie #3980 7 września 2015, 19:31

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

asienka90 napisał(a)

hej dziewczyny, widze ze nie tylko ja mam problemy z wizyta ze tak powiem darmowa.. masakra
bolał mnie brzuch kilka dni wiec pojechalam na izbe przyjec w niedziele, badania krew mocz i są ok, lekarz nie zrobil usg bo stwerdzil ze napewno bedzie dobrze, nie mialam siły już prosic ani nic, pojechalam do domu, jednak rano dalej czulam wiecie taką kolkę jak sie nie ruszam nie czuje, ale takie dziwne kłucie po prawej stronie i przeszkadza mi to zadzwonilam do mojego doktora i kazal przyjechac bo akuratnie mial dużur, zbadał i powiem wam widzialam PIEKNEGO BOBASKA pierwszy raz na usg :) słyszalam bicie serca i jest wszystko dobrze :) powiedzial ze to moze dziecko tak naciskac bo on w badaniach nic nie znalazł
ale chcialam was zapytac, czy miewacie taką kolkę? wyczytałam ze moze to nerki? ale ja to czuje tak od jelit jakby sie zagazowały i sama nie wiem dał mi nospe hm....  co mysliscie?

Ja mam dzisiaj wlasnie caly dzien takie klucie wz prawej strony podbrzusza... Nie jest on uporczywy i taki dzieny jskby ktos igle delikatnie wbijal...

Zgłoś nadużycie #3981 7 września 2015, 19:33

jogi napisał(a)

dziewczyny, trzymajcie prosze kciuki za moje pierwsze tak dlugo oczekiwane USG jutro o 9.30,10.30 polskiego czasu! dzis troszke sie denerwuje jak tam dzidziulek.dobrze ze w piatek slyszalam jego seduszko :) oby wszystko bylo ok

Będziemy trzymać kciuki :)
Daj znać koniecznie co i jak i sie nie stresuj :)

Zgłoś nadużycie #3982 7 września 2015, 19:34

asienka90 Gotowa na wszystko
jogi 3 mam kciuki za wizyte :)
mama ania 25 ja tak samo ale to gazy zapewne wiec chyba ciepły ale nie goroacy prysznic spacerek i herbatki moze jakies

Zgłoś nadużycie #3983 7 września 2015, 19:48

Siemię lniane na trawienie dziewczyny!! Co dwa dni! I

Zgłoś nadużycie #3984 7 września 2015, 19:59

tymama Fajna mama
Jogi trzymam mocno kciuki :)

Gumsior ma rację siemie lniane! Ja dodam suszone śliwki :) i activia u mnie też działa :) aaaa i dużo wody pić :)

Kasik to było zwykłe usg u ginki, za 10dni mam prenatalne :)

Uff, nie wyrabiam dzisiaj, nie mam czasu na nic :) a jak mam czas to wymiotuję :)

Zgłoś nadużycie #3985 7 września 2015, 20:35

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

meg, cudowne uczucie prawda? :)

torboślimak, K. nawet się troszkę zmienił :) zaczął się interesować mną i dzidziusiem :) i współczuję Ci tej wizyty.. Gumsior dobrze mówi .. lekarze myślą ze są bezkarni ...

Oj tak ;-) a jak szybko bije ;-)

Zgłoś nadużycie #3986 7 września 2015, 21:54

motylek1909 Supermama
Hej! Ja dziś miałam dzień wariata. Nadrobiłam was i jutro się odezwę!

Tymama bejbuś pikny! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3987 7 września 2015, 23:53

Pedrova Zaprawiona w bojach

turboslimak napisał(a)

kinste ciesze sie ze sie pogodziliscie...czasem pada duzo slow faceci je szybko zapominaja a my kobiety pamietamy..oni w zlosci jak cos mowia to nie mysla... :)
dobrze ze dalas druga szanse :)
rzeczy sliczne.

motylku jak referendum? :) tłumów podobno nie było....

reszscie nie pamietam co odpisac- przeprszam z moja pamiecia coraz gorzej ;p

wlasnie wrocilam z wizyty panstwowej tam gdzie pocalowalam klamke...i powiem Wam ze to przechodzi ludzkie pojecie co mnie spotkało

1 wchodze do gabinetu lekarz sobie je...no dobra niech se żre jak jest glodny i mowi zebym sovbie wyjela sama karte spod stosu kart pacjentek...
2 oglada moje wyniki badan i nawet nie skomentował wiec ja mowie ze w moczu mam 4500 tyscia bakrteri norma jest do 130 i ph mam za wysokie a ona do mnie: a to źle?
zle sie pani czuje? ja mówie - nie nie czuje sie źle a on: no to dobrze-ZERO KOMENTARZA Z JEGO STRONY!!!!
3 kaze mi usiasc na fotel a tam zaszczany fotel przez poprzednia pacjentke i do tego jeszcze kuźwa nie wiem co to było ale jakies zalązki roslin na tym miejscu!! ja nie wiem skad jej to wylecialo...i co to kuzwa bylo ale wygladało jak kielki slonecznika...masakra :( :( myslalam ze zygne
mowie do niego ze fotel jest brudny a on do mnie- wystarczy pociagnac za recznik papierowy w rolce na fotelu
NAWET TEGO NIE TKNEŁAM!!!FUJ FUJ FUJ
usiadłam on mnie zbadał mowi ze mam infekcje grzybicza przepisze globulki
ja mowie ze dbam o siebie w ciazy on nie ma to znaczenia i sie pytam czy moze to wyplynac na rozwój dziecka negatywnie ta grzybica a on nic!!!
pokazuje mu prenatalne badania a on do mnie: martwi sie Pani?
ja mowie ze sie nie martwie a on: to jak Pani sie nie martwi to ja sie nie martwie...

pytam sie w ktorym tygodniu powinnam zrobic usg zeby poznac plec a on:
a jakie to ma znaczenie czy chlopak czy dziewczynka?
ja do niego: no chce kupic wyprawke a w sklepach sa albo niebieskie albo rozowe rzeczy
a on: taaaak? (z wiekim zdziwieniem zadal mi to pytanie)

nie zalozyl mi kart ciazy....i mowi jak wychodzilam: jest karta ciazy?
ja mowie: no mial mi Pan dzis zalozyc a on: to jutro prosze przyjsc do poloznej..pytam sie jak sie nazywa polozna a on: jest jedna polozna....aja: to chociaz moge jej imie poznac? powiem ze jestem od Pana doktora
a on: nie ma potrzeby

no nóż mi sie otworzyl w kieszeni, dobrze ze prywatnie chodze!!!
bo przynajmniej co wizyte mam usg!
jestem zalamana nasza sluzba zdrowia.
wogole zastanawiam sie czy jest sens isc tam i zaladac karte ciazy jak on nawet nie skierowal mnie na reszte badań bo nie ma potrzeby!!!

Szok, że tacy lekarze nadal mają prawo wykonywania zawodu. Co to w ogóle było? A może nagrywali "w ukrytej kamerze"? Dziwię się, że zgodziłaś się na to badanie, skoro tam takie warunki "higieniczne", to ja osobiście bym na badanie się nie zgodziła.
Pisz na niego skargę! Przez takich debili jak on tracimy wiarę w służbę zdrowia.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #3988 8 września 2015, 0:00

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Biedna. Skarge na niego złóż i inspekcje naslij. Ja bym zrobila zdjecie i wyszla bez badania.
Powiedz mi po co u niego bylas skoro chodzisz prywatnie bo przepraszam ale noe pamoetam(tez mam skleroze).

Byłam bo chodzę prywatnie a państwowo chciałam zaoszczędzić na badaniach .. Bo znów musze robic krew mocz toxoplazmoze hbv i jakies inne dlatego zapisałam sie państwowo w końcu płaciłam 1170 zł miesięcznie zusu to stwierdziłam ze chociaz badania moge miec za darmo :-) No to sie namialam

Zgłoś nadużycie #3989 8 września 2015, 0:43

turboslimak Fajna mama

tymama napisał(a)

śliczny piekny dzidziorek :-)

Zgłoś nadużycie #3990 8 września 2015, 0:47

turboslimak Fajna mama

Pedrova napisał(a)

Szok, że tacy lekarze nadal mają prawo wykonywania zawodu. Co to w ogóle było? A może nagrywali "w ukrytej kamerze"? Dziwię się, że zgodziłaś się na to badanie, skoro tam takie warunki "higieniczne", to ja osobiście bym na badanie się nie zgodziła.
Pisz na niego skargę! Przez takich debili jak on tracimy wiarę w służbę zdrowia.

a skargę złoże i jutro nawet tam juz nie ide sie zapisywać za 3 tygodnie.
trudno wolę wybulić kasę na te badania.
dziewczyny do dziś nie wiem co to było na tym fotelu....zielone jakby kiełki jakiś roslin..takie jakieśdziwne coś...i zasikany fotel...boże....chroń mnie.

co u was słychac?

motylek twój tzn wasz wielki dzień za dwa dni :-)

dziewczyny ja gazów juz nie mam i zaczelam zalatwiac sie normalnie bez zatwardzeń :D