Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3931 6 września 2015, 20:27

kasik077 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

A ja byłam w galerii z mężem przy okazji i oglądaliśmy piękne ciuszki w h&m i c&a :) z pewnością wrócimy tam po cos ;D bo kasy nie wzięliśmy ;D

W hm jest teraz minus 20 procent na wszystko dziecięce

Zgłoś nadużycie #3932 6 września 2015, 20:29

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Dzień dobry :)
Ja na szybko: okropne mdłości, wymioty po wszystkim co zjem i gratis teściowie jadą na kawę.

Za co Ty kobieto tak cierpisz. Musiałaś być bardzo niedobra, że takie pioruny na Ciebie spadają :(

Zgłoś nadużycie #3933 6 września 2015, 20:31

kasik077 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

A ja siedze i sie nudze. Ludzi nie ma wcale ;/ a tu do 22 trzeba siedziec..

Jak tam motylek? Ktoś ciekawy Cię odwiedził? :)

Zgłoś nadużycie #3934 6 września 2015, 20:42

meg86 Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

Ja tylko buraki bym jadła
Mniam
Albo żurek do tego.

Dzisiaj miałam ze wczoraj cukiniowa a na jutro pomysłu i zapału do gotowania brak. Jestem tak beznadziejna zona masakra , że ten człowiek nie zostawił mnie jeszcze. Dobrze, że chociaż matka jestem na 150% bo to akurat czuje

Ja ci powiem że też jakoś nie wiem chęci albo sił nie mam :-( nie wiem może morfologia mi poleciała,teraz na wizytę mam zrobić morfologie więc zobaczę o co chodzi

Zgłoś nadużycie #3935 6 września 2015, 22:56

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Ojej Meg, jaki bebzol :) )

Ja pomykam podłogi i wyszorowalam łazienkę, teraz gotuje, a w zasadzie ogrzewam potrawkę z kurczaka z ryżem i do tego zrobiłam kapustke kiszona.
W planach mam jak przejdzie iść do sklepu bo mąkę i drożdże i zrobic bułeczki drożdżowe z cynamonem z przepisu mojej babci :)

Gumisior no normalnie jak rasowa gospodyni domowa ! I obiadek pyszny i buleczki... na ta potrawę z kurczaka i ryzem mi narobilas smaka... tylko ja do tego bym zrobila marchewke na gesto 😉 meg... jaki brzuszek juz duży masz! Spodobdly mi sie te dresiaki ciazowe.. tylko nie wiem czy allegro robi wysylki za granice.

Zgłoś nadużycie #3936 6 września 2015, 23:00

motylek1909 napisał(a)

Czy Qy tez macie taka sucha skore w ciąży ?? ? Bo u mnie tragedia. Cera sie ładnie poprawiła ale skóra bardzo sucha. Codziennie balsam musi byc...

Ja tez mam bardzo sucha skore, ale zastanawiam sie czy to nie wina tarczycy... a w ogole to powiem wam ze ja sie w zadnej ciazy nie smarowalam i na brzuchu nie mam rozstępów. Wiec to chyba od skory zalezy.

Zgłoś nadużycie #3937 6 września 2015, 23:03

Gumsior napisał(a)

Mamaporaztrzeci wrzucam artykuł o migrenie, który mi dała ciocia :)

Dzieki kochana! Z tego co wyczytalam to u mnie chyba wszystko dzieje sie przez kręgosłup szyjny. Jak to neurolog subtelnie powiedziala , ze moj tylko wziac siekiere i porabac 😉

Zgłoś nadużycie #3938 6 września 2015, 23:14

Kasik , kochana ty moja imienniczko 😉nie bede cie obarczac moim bolem, bo poszedl dziad i mam nadzieje ze szybko nie wroci. Dzisiaj z rana mnie mulilo... ale to przez cholerny arwick do kontaktu. Lezal gdzies i mi smierdzial. Chlopy moje latali z nim i przezucali jak rozzazonym weglem. To do sypialni, to do lazienki ... na koniec wyniesli do piwnicy. I spokoj. Potem zjadlam obiad (ziemniaczki, schabowy, ogórek korniszon) , pojechaliśmy do kuzynki, tam mnie uraczyla rolmopsami z Polski (mniam ! Do teraz smierdze), potem ugotowala zupe turecka, bo ma meza turka... pyszna! Taki krem z soczewicy, pomidorów, cebuli, ziemniaków. . Jakieś specjalne przyprawy, no wmlocilam caly talerz. I powiem wam ze poczulam sie super! Potem w domu zarzucilam tradycyjnie 3 kanapki z rybka w pomidorach do tego kubel herbaty i jestem szczesliwa😊 dawno się tak dobrze nie czulam.

Zgłoś nadużycie #3939 6 września 2015, 23:20

Aaaa! Mialam wam mowic ! Siostra moja biedna 3h jechała do Wroclawia na lotnisko, juz dawno by u mnie byla. A tam lot odwolany! Dopiero jutro o 9. Musi w hotelu spać ze swoim rocznym synkiem bo bez sensu wracac znowu 3 h , przespac sie i o 5 znowu 3h jechac. Bedzie skladac skarge o zwrot kosztów noclegu bo taki kawal się tlukla i nawet nikt nie raczyl jej poinformować o zmianach. A jeszcze rano sprawdzala maila i nic nie bylo.

Zgłoś nadużycie #3940 6 września 2015, 23:23

motylek1909 Supermama

kasik077 napisał(a)

Jak tam motylek? Ktoś ciekawy Cię odwiedził? :)

A co Ty... Frekwencja słaba. 22:50 byłam w domu juz ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3941 6 września 2015, 23:42

kinste Gotowa na wszystko
Spotkałam się dzisiaj z moją koleżanka która ma synka ( 4 miesiące ) i dostałam od niej masę książek i laktator :) nie chciała za to pieniędzy to jutro kupie coś jej maluchowi bo aż mi głupio ..

Zgłoś nadużycie #3942 7 września 2015, 0:44

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, podobno to pierwszy trymestr jest ten gorszy, a mnie ostatnio taka niemoc dopadła, że sama siebie nie poznaję. Cały pierwszy trymestr normalnie przepracowałam, a te kilka ostatnich dni to skupić się nie mogę. Sprzęty elektroniczne psują mi się w dłoniach. Dojazd do pracy (godzina w jedną stronę) stał się mordęgą, a zawsze lubiłam trasę, bo między polami, jeziorami, lasami. Pracowstrętu dostałam, czy co?
No i wciąż u mnie brzuszka nie widać. Wczoraj miałam w pracy sukienkę, dość obcisłą, to dziewczyny pytały, gdzie ja ciążę chowam, bo po mnie wciąż nic a nic nie widać...
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #3943 7 września 2015, 8:55

kasik077 Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Kasik , kochana ty moja imienniczko 😉nie bede cie obarczac moim bolem, bo poszedl dziad i mam nadzieje ze szybko nie wroci. Dzisiaj z rana mnie mulilo... ale to przez cholerny arwick do kontaktu. Lezal gdzies i mi smierdzial. Chlopy moje latali z nim i przezucali jak rozzazonym weglem. To do sypialni, to do lazienki ... na koniec wyniesli do piwnicy. I spokoj. Potem zjadlam obiad (ziemniaczki, schabowy, ogórek korniszon) , pojechaliśmy do kuzynki, tam mnie uraczyla rolmopsami z Polski (mniam ! Do teraz smierdze), potem ugotowala zupe turecka, bo ma meza turka... pyszna! Taki krem z soczewicy, pomidorów, cebuli, ziemniaków. . Jakieś specjalne przyprawy, no wmlocilam caly talerz. I powiem wam ze poczulam sie super! Potem w domu zarzucilam tradycyjnie 3 kanapki z rybka w pomidorach do tego kubel herbaty i jestem szczesliwa😊 dawno się tak dobrze nie czulam.

oo mamusiu ile szczęścia! Niech zostaje!
Rolmopsy pro! :D

Zgłoś nadużycie #3944 7 września 2015, 8:57

kasik077 Fajna mama

Pedrova napisał(a)

Dziewczyny, podobno to pierwszy trymestr jest ten gorszy, a mnie ostatnio taka niemoc dopadła, że sama siebie nie poznaję. Cały pierwszy trymestr normalnie przepracowałam, a te kilka ostatnich dni to skupić się nie mogę. Sprzęty elektroniczne psują mi się w dłoniach. Dojazd do pracy (godzina w jedną stronę) stał się mordęgą, a zawsze lubiłam trasę, bo między polami, jeziorami, lasami. Pracowstrętu dostałam, czy co?
No i wciąż u mnie brzuszka nie widać. Wczoraj miałam w pracy sukienkę, dość obcisłą, to dziewczyny pytały, gdzie ja ciążę chowam, bo po mnie wciąż nic a nic nie widać...

ciesz sie, że nie widać! M w pierwszej ciazy po 17 tyg wyszedł :) a teraz mam taki, jak w 7 miesiacu i wcale fajnie sie z tym nie czuję....

spokojnie, to hormony - ja na przykład jednego dnia jaram się, że wracam do pracy a drugiego ryczę z tego powodu. W ogóle od piatku cały czas ryczę. Na reklamach tez;/

Zgłoś nadużycie #3945 7 września 2015, 8:58

kasik077 Fajna mama
witam sie dzewczęta po porannej kawce, dziecie w żłobeczku oddane z rykiem, znów koło 11 idę po nią, bo serce mi pęka. Mam zamiar zaraz za zupe pieczarkową siewziac, bo mi pieczarki juz kwitną w lodówce, a tak nie mam ochoty ze koniec swiata ;/

Zgłoś nadużycie #3946 7 września 2015, 8:58

kasik077 Fajna mama
co na drugie danie ?? ??

Zgłoś nadużycie #3947 7 września 2015, 9:01

tymama Fajna mama
Hejka :)
Dziś chyba lepiej u mnie :) iiiii zobaczę dzisiaj dzidziorka! :) wizyta o 16:30

Zgłoś nadużycie #3948 7 września 2015, 9:48

jogi Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

kochana,ja w pierwszej ciazy tez bardzo dlugo brzuszka nie mialam.tez dlugo nic nie bylo widac.a jak juz w koncu wyszedl to rosl i rosl :D takze sie nie martw :) teraz mi dosc szybko nawet wyszedl ale to druga ciaza i wiadomo,skora,miesnie juz rozciagniete

Zgłoś nadużycie #3949 7 września 2015, 9:50

jogi Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

co na drugie danie ?? ??

u mnie beda placki ziemniaczane

Zgłoś nadużycie #3950 7 września 2015, 9:52

jogi Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Hejka :)
Dziś chyba lepiej u mnie :) iiiii zobaczę dzisiaj dzidziorka! :) wizyta o 16:30

fajnie Ci :) ja musze czekac do jutra.ale juz tyle czekam na pierwsze usg ze dam rade.oby tylko wszystko bylo dobrze.powodzenia i daj znac