Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3771 4 września 2015, 18:15

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Gumisior - kiedy kolejna wizyta ?? ?

Albo 1 października albo 10 października. Jeszcze dokładnie nie wiem.

Ale mam paskudny dzień. Mdłości i senność, a miałam nadzieję, że ten etap już za mną :(

Zgłoś nadużycie #3772 4 września 2015, 18:15

meg86 Gotowa na wszystko
wiecie co ... od godziny gdzies ok 14 czuje takie dziwne "mrowienie" w okolicach pepka raz po lewej raz po prawej stronie raz przechodzace z jednej na druga strone glupieje juz czy to moj maluch tak sie rusza? dziwne uczucie ale zastanawia mnie to ...

Zgłoś nadużycie #3773 4 września 2015, 18:16

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Albo 1 października albo 10 października. Jeszcze dokładnie nie wiem.

Ale mam paskudny dzień. Mdłości i senność, a miałam nadzieję, że ten etap już za mną :(

wspolczuje :( ja dzisiaj tez walcze sama ze soba :( teraz jest jakby ciut lepiej ale slaba jestem jakas :( a tez myslalam ze to najgorsze juz za mna :( kiedy to minie :(

Zgłoś nadużycie #3774 4 września 2015, 18:24

meg86 napisał(a)

wspolczuje :( ja dzisiaj tez walcze sama ze soba :( teraz jest jakby ciut lepiej ale slaba jestem jakas :( a tez myslalam ze to najgorsze juz za mna :( kiedy to minie :(

No ja dzisiaj przechodzę samą siebie, aż płakać mi się chce. Jestem jakaś taka bezradna i bez życia i bez w ogóle wszystkiego.

Zgłoś nadużycie #3775 4 września 2015, 18:32

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

No ja dzisiaj przechodzę samą siebie, aż płakać mi się chce. Jestem jakaś taka bezradna i bez życia i bez w ogóle wszystkiego.

a ja myslalam ze tylko mnie to tak dlugo to wszystko meczy :( teraz jak sobie mysle to ciaza z mikim byla pod tym wzgledem lajtowa bo zygalam moze z 5 razy a mdlosci meczyly tez kilka razy ale jak sie pojawily zwrocilam co mi ciazylo i bylo dalej ok tak ze moglam jesc i wogole... a teraz to nie to ze mnie mecza mdlosci to i brak sil i slabo no i wogole jakas masakra ..

dziewczyny wiecie jak sie przed chwilka wystraszylam przed chwilka, poszlam do wc patrze a na bieliznie krew nie duzo troszke zaschnieta krew.. panika biore papier(a w domu uzywam tylko bialego od czasu kiedy w ciazy jestem) patrze nie ma nic na papierze wiec skad krew ... no i ogladam sie tam na dole i kolo łechtaczki musialam sie ostatnio podczas golenia dziabnac zrobil mi sie strup i widocznie musialam go zerwac bo juz znalazlam zrodlo "tej krwi" ale strachu sie najadlam teraz mnie tylko to miejsce szyczpie bo patrzylam czy faktycznie z tamtad ta krew bylam .. ufff normlanie chyba stres nie minie nigdy :(

Zgłoś nadużycie #3776 4 września 2015, 18:34

kasik077 Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Ech co do ciasta to ja sie zbierałam żeby coś upiec i jak w końcu sie zebrałam to zrobiłam ciasto milky way na biszkopcie. I wiecie co? Miałam ochotę cała blache wypieprzyc. Wszystkim smakowało tylko nie mi. Ostatecznie zjadłam nakładkę z serem sałata kiełbasa i ogórkiem i byłam szczęśliwa.
Ale jak chcesz przepis to mogę Ci podesłać Haha w końcu wszystkim smakowało. Teściowa trzy kawały z rzędu zjadła. A ja po kawałku 3x3 myślałam ze umrę z przesłodzenia xd

jA ją!  Ja chce przepis! Z zapałem słabo ale może w końcu się zmusze :)

Zgłoś nadużycie #3777 4 września 2015, 18:36

kasik077 Fajna mama

meg86 napisał(a)

Kasiu w pierwszej ciazy mialam mdlosci mialam wymioty ale takie do ograniecia, tzn przewaznie bylo tak ze zemdlilo mnie po obiedzie, wydalilam to co mi ciazylo i bylo ok a teraz mnie muli muli i nic, nie moge zwrocic :( poza tym w pierwszej ciazy bylam sama wiec moglam sobie w tych gorszych momentach pozwolic na sen a tak jak pisalam u mnie sen to jest lek na mdlosci przewaznie po przespaniu sie przechodzily mi mdlosci niestety przy moim 3 latku jest to nie mozliwe :( a ze jestem z nim prawie caly dzien sama to i nie mam jak "odpoczac"

Mamo nooo wiem jak Ci ciężko :( mnie muli ale do ogarnięcia jakoś. Mam roczniaka w chacie i wiem o co kaman. Ale 3 h rano zlobek i to ratuje mój humor i samopoczucie

Zgłoś nadużycie #3778 4 września 2015, 18:37

kasik077 Fajna mama

MamaAnia25 napisał(a)

A my rosniemy na potege haha ;p  
Jasmin zgrabny brzusiooooo ;) )

U uuu panii imponujący brzuchol!  Brawo :) młodzież ma gdzie pływać.

Zgłoś nadużycie #3779 4 września 2015, 18:41

kasik077 Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Chodzily za mna od dluzszego czasu, ale wczesniej miałam odrzut od smazenia 😉 smaczne byly, ze śmietaną 😊

Ooo placki!  Chcę! !!!

Zgłoś nadużycie #3780 4 września 2015, 18:44

kasik077 Fajna mama

meg86 napisał(a)

wiecie co ... od godziny gdzies ok 14 czuje takie dziwne "mrowienie" w okolicach pepka raz po lewej raz po prawej stronie raz przechodzace z jednej na druga strone glupieje juz czy to moj maluch tak sie rusza? dziwne uczucie ale zastanawia mnie to ...

Hm ja nigdy nie odczuwalam ruchów jako mrowienia :) ale każda inaczej to odczuwa. U mnie bardziej bulgotanie

Zgłoś nadużycie #3781 4 września 2015, 18:47

meg86 Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

Hm ja nigdy nie odczuwalam ruchów jako mrowienia :) ale każda inaczej to odczuwa. U mnie bardziej bulgotanie

ja nie wiem czy to jest mrówienie dziwne w kazdym razie uczucie z mikim nie mialam czegos takiego :) w kazdy razie odczuwalam cos takiego jak teraz z tym ze wczesniej jednak dzis od 14 mniej wiecej czuje wlasnie w okolicy pepka takie przesuwanie sie czy cos dziwne uczucie

Zgłoś nadużycie #3782 4 września 2015, 18:50

kasik077 Fajna mama

meg86 napisał(a)

a ja myslalam ze tylko mnie to tak dlugo to wszystko meczy :( teraz jak sobie mysle to ciaza z mikim byla pod tym wzgledem lajtowa bo zygalam moze z 5 razy a mdlosci meczyly tez kilka razy ale jak sie pojawily zwrocilam co mi ciazylo i bylo dalej ok tak ze moglam jesc i wogole... a teraz to nie to ze mnie mecza mdlosci to i brak sil i slabo no i wogole jakas masakra ..

dziewczyny wiecie jak sie przed chwilka wystraszylam przed chwilka, poszlam do wc patrze a na bieliznie krew nie duzo troszke zaschnieta krew.. panika biore papier(a w domu uzywam tylko bialego od czasu kiedy w ciazy jestem) patrze nie ma nic na papierze wiec skad krew ... no i ogladam sie tam na dole i kolo łechtaczki musialam sie ostatnio podczas golenia dziabnac zrobil mi sie strup i widocznie musialam go zerwac bo juz znalazlam zrodlo "tej krwi" ale strachu sie najadlam teraz mnie tylko to miejsce szyczpie bo patrzylam czy faktycznie z tamtad ta krew bylam .. ufff normlanie chyba stres nie minie nigdy :(

Rany ta schiza po 30tc przy każdej wizycie w kiblu i pytanie czy odejdą mi wody? Czy czop? Czy znajdę krew na gaciach? Tez juz to zaczynam mieć a wkladki zmieniam 600 razy dziennie tak tam mokro i nieprzyjemnie mam:/
Dobrze, że znalazłaś źródło :)

Zgłoś nadużycie #3783 4 września 2015, 19:05

kasik077 napisał(a)

jA ją!  Ja chce przepis! Z zapałem słabo ale może w końcu się zmusze :)

Na poprzedniej stronie czy jakoś tak podawałam link do ciasta hehe

Proszę jeszcze raz:
http://www.ciasta.net/milky-way.php

Zgłoś nadużycie #3784 4 września 2015, 19:36

tymama Fajna mama
Meg koło pępka to jedynie jelita, bo macica na tej wysokości jest jakoś po 20tc :)

Zgłoś nadużycie #3785 4 września 2015, 20:04

motylek1909 Supermama
ufff, ogarnęłam się... obiad zrobiony, chata ogarnięta, odkurzona, szybkie zakupy i padam :/ mam dziś strasznie mało siły :/ najchętniej poszłabym spać... ale gość przychodzi :/ jeszcze coś mnie mdli dziś...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3786 4 września 2015, 20:09

tymama Fajna mama
Widzę, że wszystkie jakieś słabe dzisiaj jesteśmy. Może to ciśnienie...

Aaaaaa! W poniedziałek mam wizytę, już 4tygodnie od ostatniej mijają! Jak to leci :) nie mogę się doczekać :)

Zgłoś nadużycie #3787 4 września 2015, 20:12

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Aaaaaa! W poniedziałek mam wizytę, już 4tygodnie od ostatniej mijają! Jak to leci :) nie mogę się doczekać :)

super! zobaczysz już całkiem dużego człowieczka :D to już prenatalne?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3788 4 września 2015, 20:18

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ufff, ogarnęłam się... obiad zrobiony, chata ogarnięta, odkurzona, szybkie zakupy i padam :/ mam dziś strasznie mało siły :/ najchętniej poszłabym spać... ale gość przychodzi :/ jeszcze coś mnie mdli dziś...

Ja właśnie się tak czuje dziś :-( jakas słaba jestem :-(

Zgłoś nadużycie #3789 4 września 2015, 20:19

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

3mam kciuki! Będzie dobrze

Zgłoś nadużycie #3790 4 września 2015, 20:24

motylek1909 Supermama
meg gratuluję 15-go tygodnia :)