Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3731 4 września 2015, 15:44

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Ech co do ciasta to ja sie zbierałam żeby coś upiec i jak w końcu sie zebrałam to zrobiłam ciasto milky way na biszkopcie. I wiecie co? Miałam ochotę cała blache wypieprzyc. Wszystkim smakowało tylko nie mi. Ostatecznie zjadłam nakładkę z serem sałata kiełbasa i ogórkiem i byłam szczęśliwa.

Ale jak chcesz przepis to mogę Ci podesłać Haha w końcu wszystkim smakowało. Teściowa trzy kawały z rzędu zjadła. A ja po kawałku 3x3 myślałam ze umrę z przesłodzenia xd

Poproszę ten przepis :) a myślisz że przejdzie na kakaowych herbatnikach? :P

Zgłoś nadużycie #3732 4 września 2015, 15:54

Gumsior Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Poproszę ten przepis :) a myślisz że przejdzie na kakaowych herbatnikach? :P

Link do przepisu: http://www.ciasta.net/milky-way.php
I tak jak autorka dałam mniej cukru do kremu a i tak jest mega słodki. Myśle ze na herbatnikach tez bedzie spoko, ale wtedy to ciasto musi dluzej odstać swoje bo ten krem nie jest taki mokry.

Zgłoś nadużycie #3733 4 września 2015, 15:55

meg86 Gotowa na wszystko
a ja dzis zamówilam
http://allegro.pl/show_item.php?item=5284592952
bede słuchac kruszynke :)

Zgłoś nadużycie #3734 4 września 2015, 15:56

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

MamaAnia25 napisał(a)

A my rosniemy na potege haha ;p  
Jasmin zgrabny brzusiooooo ;) )

Fajny brzuszek prawdziwy ciążowy :) mi coś mój mało rośnie...

Zgłoś nadużycie #3735 4 września 2015, 15:58

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Fajny brzuszek prawdziwy ciążowy :) mi coś mój mało rośnie...

Jaśmin moj tez mało ciążowy i jakos nie specjalnie duzy, ale spokojnie jeszcze urośnie ;)

Zgłoś nadużycie #3736 4 września 2015, 15:58

meg86 napisał(a)

przy moim marnym samopoczuciu z okropnymi mdlosciami i nielsuchajcym sie 3 latkiem to sie nie da :(

Ten twój mały to chyba urwisek co? :) :)

Zgłoś nadużycie #3737 4 września 2015, 16:05

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Ten twój mały to chyba urwisek co? :) :)

hm urwis to malo powiedziane,generalnie Mikołaj to bardzo mądry i bystry chłopak jednak z jego zachowaniem mam spore problemy,bylismy juz u psychologa jednak on nie stwierdził żadnych nieprawidlowości,powiedział tylko tyle że jest on rozpieszczony przez mojego ojca z ktorym to większośc czasu przebywał :( ja pracowalam do 15 wiec miki sila rzeczy byl z moim tata ktory na wszystko mu pozwalal i teraz sa takie skutki ze ja od maja siedzac z nim w domu nie moge sobie rady z nim dac :(

Zgłoś nadużycie #3738 4 września 2015, 16:11

meg86 napisał(a)

hm urwis to malo powiedziane,generalnie Mikołaj to bardzo mądry i bystry chłopak jednak z jego zachowaniem mam spore problemy,bylismy juz u psychologa jednak on nie stwierdził żadnych nieprawidlowości,powiedział tylko tyle że jest on rozpieszczony przez mojego ojca z ktorym to większośc czasu przebywał :( ja pracowalam do 15 wiec miki sila rzeczy byl z moim tata ktory na wszystko mu pozwalal i teraz sa takie skutki ze ja od maja siedzac z nim w domu nie moge sobie rady z nim dac :(

Aaa no ale wiesz jak to z dziadkami- nie znam takiego który czegoś wnuczkowi zabrania.. Może moja teściowa pedantka ale tak to taka rola dziadków a teraz trzeba być konsekwentnym.. Zrób tj ja herbatka melisa plus malina Mikiego za rączkę i na podwórko jak się wybiega może da ci spokój :D

Zgłoś nadużycie #3739 4 września 2015, 16:13

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Aaa no ale wiesz jak to z dziadkami- nie znam takiego który czegoś wnuczkowi zabrania.. Może moja teściowa pedantka ale tak to taka rola dziadków a teraz trzeba być konsekwentnym.. Zrób tj ja herbatka melisa plus malina Mikiego za rączkę i na podwórko jak się wybiega może da ci spokój :D

a wiesz co sie dzieje jak jest powrot do domu :( jest jeden wielki ryk i wtedy sie z nim szarpie cala droge powrotna do domu bo przeciez on nie mial ochoty wracac :( z dziadkiem by wygral a ja nie mam teraz zdrowia zeby go niesc albo z nim wlaczyc zeby wrocic do domu :( takze na plac zabaw idziemy jak moj m wroci z pracy inaczej sama z nim nie ide

Zgłoś nadużycie #3740 4 września 2015, 16:21

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Dziewczyny pytanie za 100punktów: co dzisiaj na obiad? :)

ja mam dziś gościa wieczorem, więc teraz zjem moją zupkę a na wieczór zapiekanka zmieniaczana z mięsem mielonym, serem i sosem pomidorowym :D uwielbiam ją :D więc i gość zje przy okazji :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3741 4 września 2015, 16:23

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Motylku to była dobra decyzja ze nie lecialas ja tez zrezygnowałam z Węgier
Moja znajoma będąc w 9 tyg majac problem z tarczycą i majac wg lekarza dziwny pęcherzyk z zarodkiem poleciała do Egiptu dzis i zamierza jeszcze opalać brzuch bo stwierdziła ze dziecka nie ugotuje przeciez
Ja ryczałaam jak bóbr ze wakacje spędzam w domu ale cos za cos :-)

wiesz, ja nie chciałam się narażać... bo gdyby stało się coś, co związku nie miałoby z lotem, to ja i tak bym siebie obwiniała. A tak to mam sumienie czyste :) i trudno, na takie wakacje pojedziemy już z maluszkiem :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3742 4 września 2015, 16:24

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Dziewczyny, ja dzisiaj sie solidaryzuje z Wami. Mdłości mam od rana. Pol dnia przespałam, a oczywiście wielkie plany były i co najgorszej to jestem pewna, ze nie prześpię nocy bo za długo spałam w dzień. Teraz pije kawę i wrzucam Wam dla osłony życia mojego bejbulka z wyraźna, przynajmniej na oryginalnym zdjęciu, buziunia i zadartym po mamie nosku. A tętno mojego dziecięcia to 154 wiec chyba chłopak. Chiński kalendarz tez tak mówi No ale zobaczymy za miesiac :)

ale piękny!!! kocham te nasze dzieci oglądać :D

Zgłoś nadużycie #3743 4 września 2015, 16:25

motylek1909 Supermama

Jasmin_9 napisał(a)

Cześć wam gardło póki co nie boli ale głowa od pogody siada... Jeszcze nie pokazywałam wam jak my rośniemy :) 6 tc i dzis :)

śliczny brzuszek :) robi się coraz większy ;)

Zgłoś nadużycie #3744 4 września 2015, 16:36

motylek1909 napisał(a)

wiesz, ja nie chciałam się narażać... bo gdyby stało się coś, co związku nie miałoby z lotem, to ja i tak bym siebie obwiniała. A tak to mam sumienie czyste :) i trudno, na takie wakacje pojedziemy już z maluszkiem :)

Ja Ci powiem ze jak nie wiedziałam ze jestem w ciazy, a co więcej według mojej ex ginekolog na 100% nie byłam w ciazy to pojechałam na wakacje do Australii. 20 h w samolocie w jedna i 20h w druga stronę. I nic na prawdę nic sie nie wydarzyło. Z tym, ze z wiedza ze jestem w ciazy na tak długi lot bym sie nie porwała, ale 2-3 h normalnie bez problemu. Trzeba pic duzo wody bo powietrze w samolocie suche i heja przygodo!

Zgłoś nadużycie #3745 4 września 2015, 16:38

A i dodam ze na powrocie to juz wiedziałam ze w ciazy jestem xd zabezpieczyłam sie na ewentualne mdłości po prostu i męczyłam babeczki o wodę ciagle to mi nalaly do mojego bidona w końcu i nie było problemu.

Zgłoś nadużycie #3746 4 września 2015, 16:45

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Ja Ci powiem ze jak nie wiedziałam ze jestem w ciazy, a co więcej według mojej ex ginekolog na 100% nie byłam w ciazy to pojechałam na wakacje do Australii. 20 h w samolocie w jedna i 20h w druga stronę. I nic na prawdę nic sie nie wydarzyło. Z tym, ze z wiedza ze jestem w ciazy na tak długi lot bym sie nie porwała, ale 2-3 h normalnie bez problemu. Trzeba pic duzo wody bo powietrze w samolocie suche i heja przygodo!

tak, ale ja mam za soba poronienia i chora tarczyce :( za duze ryzyko...

Zgłoś nadużycie #3747 4 września 2015, 16:52

motylek1909 Supermama
Dziewczyny, wygooglowałam info co do płci w necie, no i wcale nie jest tak serio powiedziane, że to chłopak u mnie :D bo na początku dziewczynki mają tak samo :D :D :D więc jeszcze pewna co do plci nie jestem, zobaczymy co zasugeruje na prenatalnych lekarz :)

Zgłoś nadużycie #3748 4 września 2015, 16:56

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja mam dziś gościa wieczorem, więc teraz zjem moją zupkę a na wieczór zapiekanka zmieniaczana z mięsem mielonym, serem i sosem pomidorowym :D uwielbiam ją :D więc i gość zje przy okazji :)

Jak robisz ta zapiekanke? Ja nasmazylam placków ziemniaczanych dzisiaj

Zgłoś nadużycie #3749 4 września 2015, 16:59

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Link do przepisu: http://www.ciasta.net/milky-way.php
I tak jak autorka dałam mniej cukru do kremu a i tak jest mega słodki. Myśle ze na herbatnikach tez bedzie spoko, ale wtedy to ciasto musi dluzej odstać swoje bo ten krem nie jest taki mokry.

Dzięki :) chyba zrobię przez weekend w oryginalnej wersji, a dziś coś słodkiego kupię :) z herbatnikami nie będzie takie puszyste :)

Zgłoś nadużycie #3750 4 września 2015, 17:00

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Jak robisz ta zapiekanke? Ja nasmazylam placków ziemniaczanych dzisiaj

pyyycha :D