Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3711 4 września 2015, 13:17

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Meg... no ja sie posilkuje tymi czopkami jak jest bardzo zle. Dzisiaj laze strasznie przymulona wiec tez wzielam. Nie wiem co gotowac... mam ten barszcz z wczoraj. . Kasik ... to milo ze mnie wspominasz 😊

Ja się zastanawiam czy pogoda też nie ma wpływu na moje samopoczucie tzn może nie na mdłości co na moje rozdrażnienie i słabość bo deszcz od rana pada także podejrzewam że na dworzu jest niskie ciśnienie..,
Co do obiadu wczoraj miałam ambitny plan zrobienia naleśników to dup..z tego wyszła bo leżę :-(

Zgłoś nadużycie #3712 4 września 2015, 13:28

Gumsior Gotowa na wszystko
Dziewczyny, ja dzisiaj sie solidaryzuje z Wami. Mdłości mam od rana. Pol dnia przespałam, a oczywiście wielkie plany były i co najgorszej to jestem pewna, ze nie prześpię nocy bo za długo spałam w dzień. Teraz pije kawę i wrzucam Wam dla osłony życia mojego bejbulka z wyraźna, przynajmniej na oryginalnym zdjęciu, buziunia i zadartym po mamie nosku. A tętno mojego dziecięcia to 154 wiec chyba chłopak. Chiński kalendarz tez tak mówi No ale zobaczymy za miesiac :)

Zgłoś nadużycie #3713 4 września 2015, 13:56

tymama Fajna mama
Ehh, ja też spałam jak Tymek miał drzemkę. Tak mnie zaczęło naciągać. Teraz wcale nie jest lepiej.
Gumsior jaki ładny dzidziuś, wszystko widać :)

Zgłoś nadużycie #3714 4 września 2015, 14:07

Wrzucam Wam całkiem sympatyczny poradnik odnośnie żywienia kobiety w ciazy

http://www.imid.med.pl/images/do-pobrania/poradnik_zywienia_kobiety_w_ciazy.pdf

Z racji tego ze moja waga w ciazy istna sinusoida postanowiłam sie zainteresować tematem i zbadać co robię nie tak. Bez wymiotów waga mi sie waha ciagle +/- 2 kg co jest dziwne.

No i chciałam Wam pokazać stronę bebiprogram.pl kto sie zarejestruje może dostać jakieś darmowe upominki dla mamy w ciazy i dzidziusia.

Zgłoś nadużycie #3715 4 września 2015, 14:40

kasik077 Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Co do cudów wianków to zamówiłam unijnej matuli takie coś w wersji na 8-9 mc z kaftanikiem.

piekne!!!

Zgłoś nadużycie #3716 4 września 2015, 14:41

kasik077 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Motylku to była dobra decyzja ze nie lecialas ja tez zrezygnowałam z Węgier
Moja znajoma będąc w 9 tyg majac problem z tarczycą i majac wg lekarza dziwny pęcherzyk z zarodkiem poleciała do Egiptu dzis i zamierza jeszcze opalać brzuch bo stwierdziła ze dziecka nie ugotuje przeciez
Ja ryczałaam jak bóbr ze wakacje spędzam w domu ale cos za cos :-)

jeszcze sie najezdzimy na wakacje! A caza to przecież wspanialy czas i warto zostac w domu i skupić sie tylko an brzuchu i fasolce, nie? :P

Zgłoś nadużycie #3717 4 września 2015, 14:41

kasik077 Fajna mama

meg86 napisał(a)

Ja juz nie ogarniam :-( było parę dni w miarę,obiad zrobiłam i wogole,wieczorami mdlilo ale wtedy już chociaż lezalam a teraz się wkurzam bo chciałabym coś porobić a to tak mdli że masakra :-( jeszcze mam 3 latka w domu który ciągle coś chce :-( mam poprostu dosyć ile to jeszcze potrwa :-( bo już zdarzyłam przeczytać w necie ze niektóre kobiety męczą mdłości cała ciąże :-( nie ja się w takim razie naprawdę wykończe :'(

kochana a jak było w pierwszej ciazy?

Zgłoś nadużycie #3718 4 września 2015, 14:42

tymama Fajna mama
Kurcze. Mój mąż ma dzisiaj urodziny, prezent już sobie sam wybrał, ale chciałabym zrobić coś dobrego do jedzenia tylko nie wiem co. I może jakieś ciasto...

Jeju jaka ja jestem mało pomysłowa.

Zgłoś nadużycie #3719 4 września 2015, 14:56

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

Gumsior napisał(a)

Dziewczyny, ja dzisiaj sie solidaryzuje z Wami. Mdłości mam od rana. Pol dnia przespałam, a oczywiście wielkie plany były i co najgorszej to jestem pewna, ze nie prześpię nocy bo za długo spałam w dzień. Teraz pije kawę i wrzucam Wam dla osłony życia mojego bejbulka z wyraźna, przynajmniej na oryginalnym zdjęciu, buziunia i zadartym po mamie nosku. A tętno mojego dziecięcia to 154 wiec chyba chłopak. Chiński kalendarz tez tak mówi No ale zobaczymy za miesiac :)

jaki poważny wyszedł hehe

Zgłoś nadużycie #3720 4 września 2015, 14:58

Cześć wam gardło póki co nie boli ale głowa od pogody siada... Jeszcze nie pokazywałam wam jak my rośniemy :) 6 tc i dzis :)

Zgłoś nadużycie #3721 4 września 2015, 15:01

tymama napisał(a)

Kurcze. Mój mąż ma dzisiaj urodziny, prezent już sobie sam wybrał, ale chciałabym zrobić coś dobrego do jedzenia tylko nie wiem co. I może jakieś ciasto...

Mój uwielbia orzechowca albo od serca wafle z mlekiem z puszki ;)

Zgłoś nadużycie #3722 4 września 2015, 15:03

tymama napisał(a)

Ech co do ciasta to ja sie zbierałam żeby coś upiec i jak w końcu sie zebrałam to zrobiłam ciasto milky way na biszkopcie. I wiecie co? Miałam ochotę cała blache wypieprzyc. Wszystkim smakowało tylko nie mi. Ostatecznie zjadłam nakładkę z serem sałata kiełbasa i ogórkiem i byłam szczęśliwa.

Ale jak chcesz przepis to mogę Ci podesłać Haha w końcu wszystkim smakowało. Teściowa trzy kawały z rzędu zjadła. A ja po kawałku 3x3 myślałam ze umrę z przesłodzenia xd

Zgłoś nadużycie #3723 4 września 2015, 15:04

meg86 napisał(a)

I na dodatek przez te moje złe samopoczucie jestem nerwowa,wszystko mnie drażni :-( człowiek coś toleruje znosi do pewnego momentu i u mnie ten moment nadszedł mam dosyć tego mojego samopoczucia,jeszcze jestem w dzień w dzień sama ze wszystkim,pomocy od kogokolwiek brak to jeszcze bardziej potęguje moją złość :-(

:* na spacer długi spacer choćby lało z parasolka i kaloszami ! To pomaga na wszystko ;) a na mdłości zwłaszcza :) :)

Zgłoś nadużycie #3724 4 września 2015, 15:05

Jasmin_9 napisał(a)

jaki poważny wyszedł hehe

No powazniutki. Wiedział, ze to ważne badanie dla niego wiec zachował powagę sytuacji i sie nie wiercił zbytnio. Grzecznie dał sie pomierzyć. P. Aż sie łezka w oku zakręciła, a jak byłam zafascynowana tym, ze widzę UWAGA mózg Haha. Normalnie zaczęłam sie śmiać. Tak jakoś nie zdawałam sobie sprawy, ze mogę takie rzeczy zobaczyć.

Zgłoś nadużycie #3725 4 września 2015, 15:06

Gumsior napisał(a)

No powazniutki. Wiedział, ze to ważne badanie dla niego wiec zachował powagę sytuacji i sie nie wiercił zbytnio. Grzecznie dał sie pomierzyć. P. Aż sie łezka w oku zakręciła, a jak byłam zafascynowana tym, ze widzę UWAGA mózg Haha. Normalnie zaczęłam sie śmiać. Tak jakoś nie zdawałam sobie sprawy, ze mogę takie rzeczy zobaczyć.

Hehe a ile ma cm bo nie doczytałam :) :) super przeżycie to jest :)

Zgłoś nadużycie #3726 4 września 2015, 15:06

Gumsior napisał(a)

Zgłoś nadużycie #3727 4 września 2015, 15:16

Jasmin_9 napisał(a)

5,8 cm :) i jest starszy niż przypuszczano o 2 dni. Nie wiem jak to można obliczyć co do dnia, ale skoro tak mówią :)

Zgłoś nadużycie #3728 4 września 2015, 15:17

meg86 Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

kochana a jak było w pierwszej ciazy?

Kasiu w pierwszej ciazy mialam mdlosci mialam wymioty ale takie do ograniecia, tzn przewaznie bylo tak ze zemdlilo mnie po obiedzie, wydalilam to co mi ciazylo i bylo ok a teraz mnie muli muli i nic, nie moge zwrocic :( poza tym w pierwszej ciazy bylam sama wiec moglam sobie w tych gorszych momentach pozwolic na sen a tak jak pisalam u mnie sen to jest lek na mdlosci przewaznie po przespaniu sie przechodzily mi mdlosci niestety przy moim 3 latku jest to nie mozliwe :( a ze jestem z nim prawie caly dzien sama to i nie mam jak "odpoczac"

Zgłoś nadużycie #3729 4 września 2015, 15:19

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

:* na spacer długi spacer choćby lało z parasolka i kaloszami ! To pomaga na wszystko ;) a na mdłości zwłaszcza :) :)

przy moim marnym samopoczuciu z okropnymi mdlosciami i nielsuchajcym sie 3 latkiem to sie nie da :(

Zgłoś nadużycie #3730 4 września 2015, 15:43

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
A my rosniemy na potege haha ;p  
Jasmin zgrabny brzusiooooo ;) )