Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3691 4 września 2015, 9:55

kasik077 Fajna mama
beznadziejnie powielam pytanie, które juz byly... przepraszam dziewceta, postaram się być z Wami codzien wieczorem chociaż na chwile, żeby nadrobić i byc na bieżąco. Także sorki za zdublowane pytanka :D juz nadrobiłam :)
nie gniewajcie się.

Zgłoś nadużycie #3692 4 września 2015, 9:56

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Boginieprzymaszynie kocham! :) i tak, teraz mają duże przeceny :) ale ja szyje sobie sama, znaczy dzieciakom. Znaczy teraz Tymkowi akurat ;)

nie chcesz trochę zarobic kolezanko? :)

Zgłoś nadużycie #3693 4 września 2015, 9:57

motylek1909 Supermama
Witam nowa mamę :) jeśli chcesz dołączyć do naszej tabeli to napisz mi dane na priv :)

Ja wróciłam z Poznania, odwiezlismy rodzicow na samolot... Polecieli do naszej Bułgarii :) łezka mi popłynęła :) od 2 w trasie... Wiec ide na chwile spac bo po 12 jade do koleżanki bo ma kilka ciuchów ciążowych do oddania :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3694 4 września 2015, 9:58

tymama Fajna mama

kasik077 napisał(a)

nie chcesz trochę zarobic kolezanko? :)

Hahaha :D aż takich cudów nie umiem jak one :) chociaż pracuję teraz nad dresowym kombinezonem :) a tak to, bluzy, spodnie, czapki, kominy, piżamki i inne bajery ogarniam :)

Zgłoś nadużycie #3695 4 września 2015, 11:02

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tymana no przerabane z tym spaniem. Rzucasz sie na tym łóżku, co chwile budzisz... to chyba scenariusz wiekszosci z nas. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje... zawsze spalam jak zabita. A teraz ... moge robic za osiedlowego stroza nocnego 😉 Meg. ... jak dzisiaj sytuacja? Lepiej ci troche? A motylek to czasem dzisiaj nie ma prenatalnych ?

dziekuje ze pytasz ale jakis humor mam do dup.. wiec sie nie odzywam :( jeszcze moj maly daje w kosc no idzie zwariowac :(

Zgłoś nadużycie #3696 4 września 2015, 11:06

meg86 Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

super!! :D
ah z racji tego, że jak mloda była młoda :) to mialam czas na buszowanie w necie w poszukiwaniu róznych orginalnych ubranek i tak trafilam na strony, w ktrych sie zakochałam i mam kilka rzeczy juz, chociaz nie są to tanie niestety;/ to oryginalne, dobre jakosciowo (serio!) i mam w kolorach takich, że jak w brzuchu siedzi mi chlopisko to też skorzysta :)
szarelove.pl  - opaski, czapki, kominy 
boginieprzymaszynie.pl - tu poluje na kombinezon krolika, jest boski! widziałam na kolezance, tzn jej dziecku i terz mają chyba wyprzedaże
Polecam :)

boginie przy maszynie-kolezanki z podwórka mieszkaja niedaleko mnie ;)

Zgłoś nadużycie #3697 4 września 2015, 11:22

tymama Fajna mama
Dziewczyny pytanie za 100punktów: co dzisiaj na obiad? :)

Zgłoś nadużycie #3698 4 września 2015, 11:26

meg86 Gotowa na wszystko
u mnie .... moj m ma flaczki ja fasolke po bretonsku a miki zupke pomidorowa, mialam robic nalesniki ale brak weny do tego jakos mnie muli na wymioty takze odpuszczam

Zgłoś nadużycie #3699 4 września 2015, 11:39

Gumsior Gotowa na wszystko
Co do cudów wianków to zamówiłam unijnej matuli takie coś w wersji na 8-9 mc z kaftanikiem.

Zgłoś nadużycie #3700 4 września 2015, 11:40

Gumsior Gotowa na wszystko
Ma aż ponad rom żeby mi wytworzyć takie cuda, a lista sie robi coraz dłuższa :)

Zgłoś nadużycie #3701 4 września 2015, 11:49

meg86 Gotowa na wszystko
Jejku dziewczyny to już zaczyna być wkurwi..przepraszam za określenie leci 15 tydzień a mnie mdli jak na początku ciąży mam dosyć naprawdę :'( :'(

Zgłoś nadużycie #3702 4 września 2015, 12:13

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Dziewczyny pytanie za 100punktów: co dzisiaj na obiad? :)

arszcz czerwony przedwczorajszy i giuseppe z biedronki. pizza. mrożona. shit shit shit!

Zgłoś nadużycie #3703 4 września 2015, 12:16

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Dzień dobry :)

Ja po wczorajszej wizycie u giną jestem szczęśliwa. Dzidziuś jest jednak troszkę większy. Według usg jest to 12t4d No dzisiaj juz 5 :) nokautów sie ze mój gin robi prenatalne usg każdemu!! Dalej nie do końca rozumie,m, ale powiedział ze jak chce całe prenatalne to musze zrobic krew. Jest to koszt około 300 zł wiec postanowiliśmy z P. Ze skoro na usg jest Ok to nie robimy badań dalej(jesteśmy młodzi i jurni i wierzymy, ze nasze pierworodne tez jest) i ta kwotę dodamy do budżetu na zamrożenie krwi pepowinowej.

Ogólnie właśnie wracam z laboratorium bo byłam na badaniu na jakis białka czy coś i przy okazji pobierali mi krew na badanie kliczne dotyczące wpływu stresu na rozwój i przebieg ciazy. Niech stracę w imię nauki. Niestety na badanie musiałam być na czczo wiec cierpię teraz na mdłości i mam wrażenie ze zwymiotuje w autobusie :(

Szkoda ze nie wiem jaka płeć. Chciałam juz co nie co pokupować.

No i ogólnie miłego dnia :)

Super wiesci :-) ale ze dzidzia większa to ładnie :)
Czym go karmisz ?? ? :-)
My tez na krew sie nie decydowalismy bo usg było okej :-)

Zgłoś nadużycie #3704 4 września 2015, 12:16

kasik077 Fajna mama

meg86 napisał(a)

Jejku dziewczyny to już zaczyna być wkurwi..przepraszam za określenie leci 15 tydzień a mnie mdli jak na początku ciąży mam dosyć naprawdę :'( :'(

wkur*iające nie? i te teksty, że jutro bedzie lepiej zobaczysz, ze jak skonczysz kolejny tydzien to minie itd. Przykro :( do tego pogoda też taka, że rzygać sie chce

Zgłoś nadużycie #3705 4 września 2015, 12:19

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Witam nowa mamę :) jeśli chcesz dołączyć do naszej tabeli to napisz mi dane na priv :)

Ja wróciłam z Poznania, odwiezlismy rodzicow na samolot... Polecieli do naszej Bułgarii :) łezka mi popłynęła :) od 2 w trasie... Wiec ide na chwile spac bo po 12 jade do koleżanki bo ma kilka ciuchów ciążowych do oddania :)

Motylku to była dobra decyzja ze nie lecialas ja tez zrezygnowałam z Węgier
Moja znajoma będąc w 9 tyg majac problem z tarczycą i majac wg lekarza dziwny pęcherzyk z zarodkiem poleciała do Egiptu dzis i zamierza jeszcze opalać brzuch bo stwierdziła ze dziecka nie ugotuje przeciez
Ja ryczałaam jak bóbr ze wakacje spędzam w domu ale cos za cos :-)

Zgłoś nadużycie #3706 4 września 2015, 12:21

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Kochana bidulka jestes a mdli cie jak zjesz czy ogólnie ciagle ?? ?

Zgłoś nadużycie #3707 4 września 2015, 12:25

meg86 Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

wkur*iające nie? i te teksty, że jutro bedzie lepiej zobaczysz, ze jak skonczysz kolejny tydzien to minie itd. Przykro :( do tego pogoda też taka, że rzygać sie chce

Ja juz nie ogarniam :-( było parę dni w miarę,obiad zrobiłam i wogole,wieczorami mdlilo ale wtedy już chociaż lezalam a teraz się wkurzam bo chciałabym coś porobić a to tak mdli że masakra :-( jeszcze mam 3 latka w domu który ciągle coś chce :-( mam poprostu dosyć ile to jeszcze potrwa :-( bo już zdarzyłam przeczytać w necie ze niektóre kobiety męczą mdłości cała ciąże :-( nie ja się w takim razie naprawdę wykończe :'(

Zgłoś nadużycie #3708 4 września 2015, 12:26

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Kochana bidulka jestes a mdli cie jak zjesz czy ogólnie ciagle ?? ?

Rybka ostatnio mdlilo tylko wieczorem a dziś wstałam zjadłam 2 kromki z serkiem almette i się jazda zaczęła :-(

Zgłoś nadużycie #3709 4 września 2015, 12:50

meg86 Gotowa na wszystko
I na dodatek przez te moje złe samopoczucie jestem nerwowa,wszystko mnie drażni :-( człowiek coś toleruje znosi do pewnego momentu i u mnie ten moment nadszedł mam dosyć tego mojego samopoczucia,jeszcze jestem w dzień w dzień sama ze wszystkim,pomocy od kogokolwiek brak to jeszcze bardziej potęguje moją złość :-(

Zgłoś nadużycie #3710 4 września 2015, 12:51

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Meg... no ja sie posilkuje tymi czopkami jak jest bardzo zle. Dzisiaj laze strasznie przymulona wiec tez wzielam. Nie wiem co gotowac... mam ten barszcz z wczoraj. . Kasik ... to milo ze mnie wspominasz 😊