Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3671 4 września 2015, 9:02

kasik077 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

No to przylazcie następnym razem do mnie... :D
Najpierw spać nie mogłam potem pecherz mnie obudził pare raze a potem 4:30 taaaki głód
Noi zasnęłam po 5.. I teraz znowu..
Juz kot moj był bardziej łaskawy i nie wlazil na mnie :D

Mamaania smacznego :-)

Mamaporaztrzeci bidulko...mi sie zeby udało umyć ale kurde dentysta mi sie kłania a nic nie miałam w buzi żadnych ubytków lurde dziewczyny jest jakies znieczulenie dla ciężarnych?

Ja barszcz ostatnio spieprzylam nie umiem chyba ze dwa kilo buraków wrzuciłam i wcale niie był az taki intensywny

Ja barszcz moglabym jesc litrami. I pierogi z kapustą już wspomniane :)
Ja na 3l garnek i wywar z jarzyn daje 4-5 burkaów takich srednich i jest soczysty buraczany smak. Dajesz trochęoctu? i majeranku? bo dla mnei bez octu/czosnku i majeranku to nie barszcz :)

Zgłoś nadużycie #3672 4 września 2015, 9:03

Gumsior Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Ja po wczorajszej wizycie u giną jestem szczęśliwa. Dzidziuś jest jednak troszkę większy. Według usg jest to 12t4d No dzisiaj juz 5 :) nokautów sie ze mój gin robi prenatalne usg każdemu!! Dalej nie do końca rozumie,m, ale powiedział ze jak chce całe prenatalne to musze zrobic krew. Jest to koszt około 300 zł wiec postanowiliśmy z P. Ze skoro na usg jest Ok to nie robimy badań dalej(jesteśmy młodzi i jurni i wierzymy, ze nasze pierworodne tez jest) i ta kwotę dodamy do budżetu na zamrożenie krwi pepowinowej.

Ogólnie właśnie wracam z laboratorium bo byłam na badaniu na jakis białka czy coś i przy okazji pobierali mi krew na badanie kliczne dotyczące wpływu stresu na rozwój i przebieg ciazy. Niech stracę w imię nauki. Niestety na badanie musiałam być na czczo wiec cierpię teraz na mdłości i mam wrażenie ze zwymiotuje w autobusie :(

Szkoda ze nie wiem jaka płeć. Chciałam juz co nie co pokupować.

No i ogólnie miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #3673 4 września 2015, 9:04

kasik077 Fajna mama
ost miałam glukozę na czczo 90. Duzo nie? Jeszcze 2 i musiałabym siedzieć 2godz z ulubionym badaniem ciężarnych :) )) a Wy jaką macie?

Zgłoś nadużycie #3674 4 września 2015, 9:05

kasik077 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

aaaa mam ogórkową - ORGAZM! :D

hahaha! :D czyli kwaśne ? :>

Zgłoś nadużycie #3675 4 września 2015, 9:15

tymama Fajna mama
Kasik o jacie! To Ty żyjesz :D
Yyy, pytałaś czy jemy coś z chęcią- tak, zupki chińskie. Wiem, że to syf, nie bijcie :)
Ja miałam glukozę 93 ale norma do 100, więc ok :)

Przeszły Ci trochę mdłości? Masz zdjęcie dzidzi? :)

Zgłoś nadużycie #3676 4 września 2015, 9:16

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Ja po wczorajszej wizycie u giną jestem szczęśliwa. Dzidziuś jest jednak troszkę większy. Według usg jest to 12t4d No dzisiaj juz 5 :) nokautów sie ze mój gin robi prenatalne usg każdemu!! Dalej nie do końca rozumie,m, ale powiedział ze jak chce całe prenatalne to musze zrobic krew. Jest to koszt około 300 zł wiec postanowiliśmy z P. Ze skoro na usg jest Ok to nie robimy badań dalej(jesteśmy młodzi i jurni i wierzymy, ze nasze pierworodne tez jest) i ta kwotę dodamy do budżetu na zamrożenie krwi pepowinowej.

Ogólnie właśnie wracam z laboratorium bo byłam na badaniu na jakis białka czy coś i przy okazji pobierali mi krew na badanie kliczne dotyczące wpływu stresu na rozwój i przebieg ciazy. Niech stracę w imię nauki. Niestety na badanie musiałam być na czczo wiec cierpię teraz na mdłości i mam wrażenie ze zwymiotuje w autobusie :(

Czyli wszystko ok- bardzo się cieszę :)
Zdjęcie masz? A jakie ma tętno? :)

Zgłoś nadużycie #3677 4 września 2015, 9:18

tymama Fajna mama
Kasik od kiedy czujesz smyranko? :)

Zgłoś nadużycie #3678 4 września 2015, 9:22

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Kasik od kiedy czujesz smyranko? :)

no własnie tak czasem wieczorem ALE ALE nic nie mowie, bo jak juz wspomniałam kilka razy pożeram wielkie ilosci pierogów z kapustą także tego... czy to kapucha czy to młodzeż :D : :D :D

Zgłoś nadużycie #3679 4 września 2015, 9:27

tymama Fajna mama

kasik077 napisał(a)

no własnie tak czasem wieczorem ALE ALE nic nie mowie, bo jak juz wspomniałam kilka razy pożeram wielkie ilosci pierogów z kapustą także tego... czy to kapucha czy to młodzeż :D : :D :D

No tak, kapusta ma właściwości smyrające :D ja dziś nad ranem poczułam takie łaskotanie ale kurcze... nie wiem czy to to. Z Tymkiem w 16tyg poczułam takie że wiedziałam, że to on, a teraz... może faktycznie wiemy czego się spodziewać albo nasze macice są przeczulone :P myślę że za miesiąc jak poczuję to będzie ok :)

Zgłoś nadużycie #3680 4 września 2015, 9:27

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Kasik o jacie! To Ty żyjesz :D
Yyy, pytałaś czy jemy coś z chęcią- tak, zupki chińskie. Wiem, że to syf, nie bijcie :)
Ja miałam glukozę 93 ale norma do 100, więc ok :)
Przeszły Ci trochę mdłości? Masz zdjęcie dzidzi? :)

nie mam jeszcze foty bo to tak na szybko przez brzuch tylko czybki check, bo 16go mam usg takie serio. 
mdłosci wieczorne mam tylko ale naprawdę jest ok juz. Sporadycznie dzien wyjęty z zycia ale rzadko
A co do syfu to: tosty, gorace kubki oraz (kur!) PASZTETY te gówniane. Im gównianszy tym lepszy. Porazka

Zgłoś nadużycie #3681 4 września 2015, 9:32

tymama Fajna mama

kasik077 napisał(a)

nie mam jeszcze foty bo to tak na szybko przez brzuch tylko czybki check, bo 16go mam usg takie serio. 
mdłosci wieczorne mam tylko ale naprawdę jest ok juz. Sporadycznie dzien wyjęty z zycia ale rzadko
A co do syfu to: tosty, gorace kubki oraz (kur!) PASZTETY te gówniane. Im gównianszy tym lepszy. Porazka

Pasztety... taaa. Ostatnio jadłam syfiasty i bardzo mi smakował :) ale wiesz... wyrzuty sumienia, zaczęłam myśleć że jak tak pójdzie to moje dziecko będzie dostawać tylko MOM i kupiłam pasztet z górnej półki. Taki w słoju, drogi. Z mięsa! NIE SMAKUJE MI ON!

Zgłoś nadużycie #3682 4 września 2015, 9:32

kasik077 Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Brawo dla młodych i jurnych! :D
Ja unikam komunikacji miejskiej brrrr

Zgłoś nadużycie #3683 4 września 2015, 9:41

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

No tak, kapusta ma właściwości smyrające :D ja dziś nad ranem poczułam takie łaskotanie ale kurcze... nie wiem czy to to. Z Tymkiem w 16tyg poczułam takie że wiedziałam, że to on, a teraz... może faktycznie wiemy czego się spodziewać albo nasze macice są przeczulone :P myślę że za miesiąc jak poczuję to będzie ok :)

mysle, że za miesiac to spokojnie, a nawet na dniach  w drugiej ciazy szybciej.
ej laski czujecie coś? :D Lenka 87? Meg?turboslimak?

Zgłoś nadużycie #3684 4 września 2015, 9:44

kasik077 Fajna mama

kinste napisał(a)

Dziewczyny, poplakalam się ze śmiechu jak to zobaczyłam :D

super!! :D
ah z racji tego, że jak mloda była młoda :) to mialam czas na buszowanie w necie w poszukiwaniu róznych orginalnych ubranek i tak trafilam na strony, w ktrych sie zakochałam i mam kilka rzeczy juz, chociaz nie są to tanie niestety;/ to oryginalne, dobre jakosciowo (serio!) i mam w kolorach takich, że jak w brzuchu siedzi mi chlopisko to też skorzysta :)
szarelove.pl  - opaski, czapki, kominy 
boginieprzymaszynie.pl - tu poluje na kombinezon krolika, jest boski! widziałam na kolezance, tzn jej dziecku i terz mają chyba wyprzedaże
Polecam :)

Zgłoś nadużycie #3685 4 września 2015, 9:45

tymama Fajna mama
Kasik meg i Lenka czują :) Lenka chyba wczoraj pisała że od 2tyg już :)
Czyli myślę, że w sumie jakieś pierwsze smyrania możemy czuć :) za 2-3 tyg pewnie będziemy wiedzieć że to na stówę to :)

Zgłoś nadużycie #3686 4 września 2015, 9:45

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊 zapisuję się do tego forum. Termin mam na 29 marca. Próbowałam nadrobić wasze posty ale jest to niemożliwe na jeden dzień 😊

Jesli chodzi o mdłości i ciężkie noce to i mnie to nie omija... 😊

Zgłoś nadużycie #3687 4 września 2015, 9:47

tymama Fajna mama
Boginieprzymaszynie kocham! :) i tak, teraz mają duże przeceny :) ale ja szyje sobie sama, znaczy dzieciakom. Znaczy teraz Tymkowi akurat ;)

Zgłoś nadużycie #3688 4 września 2015, 9:50

kasik077 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Jestem! Ginka sie bała zeby mi sie szyjka nie skróciła przez te bóle ale pod względem Gin jest wszystko idealnie co do dnia także bóle musze przeżyć, żadnych maści. Mam leżeć w wygodnej pozycji i juz. Nasza dzidzia ma juz 5cm. Pięknie sie rusza!!! Cała sie wyginala i skakała ;D nareszcie usłyszałam serce ktore bije 152 razy na minutę wiec tez idealnie! no i wstępnie zajrzała miedzy nóżki i na 60% jest chłopak bo ma cos miedzy nóżkami ale za kilka tyg potwierdzi czy na pewno bo mowi ze jak cos jest miedzy nogami to juz raczej nie znika wiec chyba jednak bedziemy miec syna )) jestem przeszczesliwa ze wsYstko jest ok. Pierwsze zdjęcie to całe dzieciątko a drugie zdjęcie to niby siusiak miedzy nóżkami

brawo! :)  
ostatnio znalazlam taki rysunek, tylko troche maly mi się zpaisal - po prawej chlopec, po lewej dziewczynka...albo odwrotnie :) wiec wiesz... nigdy nic nie wiadomo, czy siusiak nie wchlonie się

Zgłoś nadużycie #3689 4 września 2015, 9:50

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tymana no przerabane z tym spaniem. Rzucasz sie na tym łóżku, co chwile budzisz... to chyba scenariusz wiekszosci z nas. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje... zawsze spalam jak zabita. A teraz ... moge robic za osiedlowego stroza nocnego 😉 Meg. ... jak dzisiaj sytuacja? Lepiej ci troche? A motylek to czasem dzisiaj nie ma prenatalnych ?

Ja mam 9.09 :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3690 4 września 2015, 9:53

motylek1909 Supermama

kasik077 napisał(a)

hahaha! :D czyli kwaśne ? :>

Zdecydowanie!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...