Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3631 3 września 2015, 15:58

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Psycholog... Psychoterapia żadnych leków nie brałam ja sobie ubzdurałam ze mnie zamkną :D bo te leki sama wiesz jakie powodują emocje jak się okazało ja miałam nagły skok PRL bo nie wykupiłam recepty na spadek tzn brałam silne i nagle mi się skończyły a czułam się ok wogole to wszystko mi się nałożyło naraz ślub przeprowadzka puste jajo płodowe zwolniłam się z pracy żeby założyć własna działalność a nowa miejscowość zadziałała na mnie strasznie i przestałam pracować i tak się zakręciłam ze Aaa nikomu tego nie życzę na początku ciąży chodziłam niespokojna ale minęło i oby tak dalej :(

Mnie zapisali w kolejke na psychoterapie, ale gdy juz sie zwolniło miejsce to byłam juz w Niemczech. Wiec nie skorzystalam. U mnie tez wczesniej byl mega stresowy czas. Maz wyjechal do Niemiec, rozstalismy sie na jakis czas, u mojego taty wykryto nowotwor pluc, lekarze, szpitale, jego smierc, problemy finansowe. ... i gdy juz wydawalo sie ze zaczynam wychodzic na prosta, wtedy w Tv wiadomosc o smierci Anny Przybylskiej. I tego dnia moj swiat runął totalnie. W jednym momencie! Bezsennosc, przyspieszone bicie serca, wrazenie ze za chwile umre, no masakra jakas ! Nie wiedzialam ze to dopada tak nagle, bez przyczyny. Lekarka od razu powiedziala ze to nerwica na wskutek przewleklego stresu.

Zgłoś nadużycie #3632 3 września 2015, 16:34

kinste Gotowa na wszystko
Meg ten sam mamy zamiar kupić w kolorze 02 :)
On nie jest drogi ale.za to.jaki cudowny :)

Zgłoś nadużycie #3633 3 września 2015, 16:37

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Meg ten sam mamy zamiar kupić w kolorze 02 :)
On nie jest drogi ale.za to.jaki cudowny :)

Mi się podoba kolor ten co jest w zdjęciu głównym ;-) właśnie wózek fajny i przystepnej cenie

Powiem wam dziewczyny ze moje mdłości męczą mnie głównie wieczorem,zjadłam obiad jakieś półtorej godziny temu i już mnie zaczyna męczyć :-(

Zgłoś nadużycie #3634 3 września 2015, 16:57

No jest śliczny i też go chciałam ale mój K. Stwierdził że jest za bardzo "babski" i woli coś w neutralnym kolorze :D

Chyba bym wolała te mdłości niż to jajo w brzuchu .. dzisiaj jest tam wojna ..

Zgłoś nadużycie #3635 3 września 2015, 17:14

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

No jest śliczny i też go chciałam ale mój K. Stwierdził że jest za bardzo "babski" i woli coś w neutralnym kolorze :D

Wygląda trochę jakbyś miała jakiegoś obcego w brzuchu. :D A tak na serio to wiem co czujesz, u mnie ta wojna trwa już kilka tygodni..

Zgłoś nadużycie #3636 3 września 2015, 17:17

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Oj nie wiem czy mdłości lepsze bo mnie one już 2 mc męczą :-(

Zgłoś nadużycie #3637 3 września 2015, 17:19

Uwierzcie ze wywolam to zdjęcie i kiedyś powiem swojemu dziecku ze miałam tam ufo bo byłam niegrzeczna :D
Hahaha :D

Zgłoś nadużycie #3638 3 września 2015, 17:28

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Uwierzcie ze wywolam to zdjęcie i kiedyś powiem swojemu dziecku ze miałam tam ufo bo byłam niegrzeczna :D
Hahaha :D

Hehe ;-)

Jejku a ja znowu umieram,nie lubię wieczorów :-( bo wtedy jest masakra :-(

Zgłoś nadużycie #3639 3 września 2015, 17:32

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

motylek dostałam pieniadze z Zusu i wyrownanie za lipiec..
czyli dostalam i za lipiec i za sierpień..

u Ciebie to chyba bedzie do 10 pazdzernika bo liczy sie 30 dni od daty skladki..
czyli sierpniowa skladke placi sie do 10 wrzesnia i do tego trzeba doliczyc 30 dni...dziś dokladnie sie dopytałam
wiec w pazdzerniku powinnas dostac i za sierpien i za wrzesien na tą pierwsza wyplate tyle sie czeka a potem juz co miesiac...

Chyba żartujesz ?? ? To z czego ja bede żyć przez cały miesiac?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3640 3 września 2015, 17:35

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

Hehe ;-)

Jejku a ja znowu umieram,nie lubię wieczorów :-( bo wtedy jest masakra :-(

Ja tez miałam wieczorne mdłości teraz mam jak nic nie jest także co chwile muszę coś jeść:/ właśnie wróciłam ze sklepu z ryba po grecku i pyszna szyneczka hehe może zrób sobie herbatki z imbirem :)

Zgłoś nadużycie #3641 3 września 2015, 17:35

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Wiesz tu w DE jest nieco inaczej jak w Pl. Bo do endokrynologa skierowal mnie rodzinny, ten porobil wszystkie niezbedne badania i powiedzial ze nie musze byc pod jego opieka bo z tarczyca jest wszystko ok, i ze rodzinny ma zapisac mi tylko lek by wyrownac tsh zeby nic z gruczolem tarczycy sie nie zaczelo dziac. Wiec wrocilam do rodzinnego, zapisal lek, kazal za 6 tyg wrocic i zrobic ponowne badanie. Wykazalo ze tsh ladnie spadlo, i powiedzialam mu o ciazy. Powiedzial ze mam nadal przyjmowac lek w tej samej dawce a miedzy 16a 20 tyg ciazy przyjsc zeby ponownir sprawdzic tsh i zapisac wieksza dawke. No i tak czekam .

Rety. Ja u Endo jestem co 3 tyg bo to w szybkim tempie sie zmienia... Dziwne ale jeśli lekarz tak zalecił.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3642 3 września 2015, 17:37

motylek1909 Supermama
Ślimak ale ni ZUS ma zapłacić za pierwsze zwolnienie tj. 21.08-27.08 i za kolejne 28.08-25.09... Noże na działalności składki sa inaczej odprowadzane? Bo wiem ze w firmie za sierpień w lipcu sa składki płacone na zaś chyba... Nie wiem... Juz mnie to dobija :/

Zgłoś nadużycie #3643 3 września 2015, 18:01

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Ja tez miałam wieczorne mdłości teraz mam jak nic nie jest także co chwile muszę coś jeść:/ właśnie wróciłam ze sklepu z ryba po grecku i pyszna szyneczka hehe może zrób sobie herbatki z imbirem :)

To nie działa :-( pospalabym chwilkę chociaż bo wtedy mi przechodzi ale nie mam jak :-( jutro zacznę 15 tydzień i mnie to jeszcze trzyma :-(

Zgłoś nadużycie #3644 3 września 2015, 19:28

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Meg... ja dzis tez w kiepskiej formie 😯muli mnie caly dzien. A co do nerwicy. To moj mąż tez tego nie rozumial.. mowil ze mam sie wziąć w garsc. Z reszta wszyscy tak mowili! A to tylko pogarszalo sytuacje bo czulam ze w nikim nie mam zrozumienia. Smiac mi sie ostatnio chcialo bo zadzwonila do mnie babcia i jak powiedziałam ze sie zle czuje i wymiotuje to ona do mnie " aj juz skończ z tą durnowacizną !! " im naprawde sie wydaje ze ja majac nerwice juz sobie wszystko wymyslam i przesadzam 😊

Zgłoś nadużycie #3645 3 września 2015, 19:36

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Meg... ja dzis tez w kiepskiej formie 😯muli mnie caly dzien. A co do nerwicy. To moj mąż tez tego nie rozumial.. mowil ze mam sie wziąć w garsc. Z reszta wszyscy tak mowili! A to tylko pogarszalo sytuacje bo czulam ze w nikim nie mam zrozumienia. Smiac mi sie ostatnio chcialo bo zadzwonila do mnie babcia i jak powiedziałam ze sie zle czuje i wymiotuje to ona do mnie " aj juz skończ z tą durnowacizną !! " im naprawde sie wydaje ze ja majac nerwice juz sobie wszystko wymyslam i przesadzam 😊

Kurde to nie wporzadku. Ja zaprowadziłam mojego do p psycholog i on wie na czym polega mój problem i co robić także teraz juz się nie martwię chociaż mowię faceci są prości i dla nich nie ma problemu dopóki jakoś funkcjonujemy.. Ja urodzę 1 dziecko i liczę na to ze zajmę się mała i problem zaniknie... Poza tym mam sąsiadkę bardzo kochana z tym samym problemem i zawsze jak tylko do niej zadzwonię ona coś powie o sobie i po chwili jest ok :) choć nie ukrywam ze ataku paniki nie mam juz od lutego...

Zgłoś nadużycie #3646 3 września 2015, 19:44

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Kurde to nie wporzadku. Ja zaprowadziłam mojego do p psycholog i on wie na czym polega mój problem i co robić także teraz juz się nie martwię chociaż mowię faceci są prości i dla nich nie ma problemu dopóki jakoś funkcjonujemy.. Ja urodzę 1 dziecko i liczę na to ze zajmę się mała i problem zaniknie... Poza tym mam sąsiadkę bardzo kochana z tym samym problemem i zawsze jak tylko do niej zadzwonię ona coś powie o sobie i po chwili jest ok :) choć nie ukrywam ze ataku paniki nie mam juz od lutego...

moj m niestety nie zechcial ze mna pojsc na wizyte do psychiatry a moja pani dr go zapraszala ...

Zgłoś nadużycie #3647 3 września 2015, 20:04

Lenka87 Fajna mama
Mąż właśnie wrócił z pracy, zobaczcie jak o mnie dba :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #3648 3 września 2015, 20:33

Lenka87 napisał(a)

Mąż właśnie wrócił z pracy, zobaczcie jak o mnie dba :-)

Eeee Ty to masz dobrze :) :)

Zgłoś nadużycie #3649 3 września 2015, 20:34

Ja wróciłam ze spacerku i mnie gardło pobolewa:/

Zgłoś nadużycie #3650 3 września 2015, 20:38

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Ja wróciłam ze spacerku i mnie gardło pobolewa:/

Ciepła herbatka z cytrynka i do łóżka!