Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3611 3 września 2015, 14:06

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

spokojnie, ja też kompletuję pomału wyprawkę :) nie ma w tym nic strasznego ;)

Tylko ja te większe rzeczy wózek fotelik itd. zostawiłam do kupienia po nowym roku

Tak wózek łóżeczko takie większe to w styczniu kupie fotelik to tez niby nie tania sprawa ale juz mam z głowy koszt :)

Zgłoś nadużycie #3612 3 września 2015, 14:08

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Luteina ma takie sutki uboczne ?? Wow nie widziałam.. A ja dostałam luteine na podtrzymanie rok temu przy pustej ciąży:/ faceci są trochę z kosmosu ale nie każdy :p mi pomogło tez oglądanie wykładów w internecie wpisz: ajahn brahm wykłady są tłumaczone a wogole on wydał książkę opowieści buddyjskie po tej książce gwarantuje poprawę wiem bo sama to przeszłam ;)

tak luteina ma wlasnie takie skutki uboczne :( nawet w ulotce pisze o takich skutkach ubocznych :( ja np zadnych innych nie mialam ale ze akurat jestem po takich przejsciach to ona spotegowala mi wlasnie stan depresyjny i lęki, dlatego nieraz jak czytam na innych forach ze ktos sobie dorzucil bez konsultacji z lekarzem pare szt luteiny to sie dziwie ;/ ja bralam ja tylko z koniecznosci dla przyjemnosci bym jej nie brala nigdy tym bardziej samej dawke ustalac

Zgłoś nadużycie #3613 3 września 2015, 14:08

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

no to sie chwale :)
jeszcze przyjda pajace ;) i spioszki ;) i taki tygrysek ;)  http://allegro.pl/show_item.php?item=5631838328

boskie te rzeczy! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3614 3 września 2015, 14:08

meg86 napisał(a)

jeszcze przyjda pajace ;) i spioszki ;) i taki tygrysek ;)  http://allegro.pl/show_item.php?item=5631838328

No i super! Po mału i nie odczujemy aż tak kosztów ;)

Zgłoś nadużycie #3615 3 września 2015, 14:11

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

No i super! Po mału i nie odczujemy aż tak kosztów ;)

dokladnie, ja mam duzo rzeczy po mikim ale wiem ze to moja ostatnia ciaza to chce ja w pelni przezyc bo dla Mikolaja mialam rzeczy uzywane, nie zniszczone ale uzywane malo co kupilam (pracowalam w lumpku wiec sobie przynioslam to co mi sie spodobalo ;) ) wiec teraz chce sie nacieszyc ;)

Zgłoś nadużycie #3616 3 września 2015, 14:20

meg86 napisał(a)

dokladnie, ja mam duzo rzeczy po mikim ale wiem ze to moja ostatnia ciaza to chce ja w pelni przezyc bo dla Mikolaja mialam rzeczy uzywane, nie zniszczone ale uzywane malo co kupilam (pracowalam w lumpku wiec sobie przynioslam to co mi sie spodobalo ;) ) wiec teraz chce sie nacieszyc ;)

A no tak powiem ci ze w lumpeksie można dostać dobre rzeczy czasami nowe np z nexta :) ja na początku mówiłam ze kupie wszystko och i ach no no juz mi przeszło :) a wózki macie jakieś na oku? :) ja się namierzam na maci cosi mura 4 plus tylko zobaczę bo w styczniu wejdzie nowa kolekcja :) choć moim marzeniem jest bugaboo :/

Zgłoś nadużycie #3617 3 września 2015, 14:21

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Hej wszystkim :)
Dzisiaj się najadlam strachu .. rano budzę sie i miałam takie jajo na brzuchu po prawej stronie ze myślałam że to pęknie .. gazy mi się zebrały, jakas masakra .. zrobiłam zdjęcie ale to tak tego nie.oddaje .. teraz mam takie jazdy w brzuchu ze nie wiem kiedy się to skończy .. chyba przestanę jeść ..

powiedziałąbym ale czad...ale w tej sytuacji nie powiem....
rzeczywiscie ci napompowało brzuszek..

Zgłoś nadużycie #3618 3 września 2015, 14:21

turboslimak Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Witam się z Wami w 15 tc :-) Od 5 nie śpię, wykończę się kiedyś. 
Wy się wczoraj chwaliłyście brzuchami to ja też się pochwalę :-D Foto sprzed 5 minut

ale śliczny brzusio :)

Zgłoś nadużycie #3619 3 września 2015, 14:22

motylek1909 Supermama

Jasmin_9 napisał(a)

A no tak powiem ci ze w lumpeksie można dostać dobre rzeczy czasami nowe np z nexta :) ja na początku mówiłam ze kupie wszystko och i ach no no juz mi przeszło :) a wózki macie jakieś na oku? :) ja się namierzam na maci cosi mura 4 plus tylko zobaczę bo w styczniu wejdzie nowa kolekcja :) choć moim marzeniem jest bugaboo :/

ja mam upatrzony tako acoustic
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3620 3 września 2015, 14:23

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

TURBOSLIMAK
MEG86
BREWA
MONIKA1234
JOGI
MAMCIAA
MALALILI
KASIK077
ASIENKA90

Napiszcie kiedy macie wizyty żeby uzupelnić tabelkę :)

kochana ja mam wizytę 25 września :-)

mi z chinskiego tez wychodzi dziewczynka i tetno mojego plodu tokoło 156 ..ciekawa sprawa :-)

motylek chyba musisz zlozyc skarge do chinczyków ze wciskaja nam kit ;p

Zgłoś nadużycie #3621 3 września 2015, 14:25

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

motylku juz pisze ;) ja mam teraz 28.09 na 18 ;)

pisaliscie tak o jedzeniu
a ja dziś na obiad robie schabowe z ziemniaczkami z koperkiem do tego surówka kaszubska z ogórasów ;)
a poza tym własnie gotuje sie fasolka po bretonsku jakie zapachy mmm ;)

też robię schboszczaka!!!!! ziemniaczki i buraczki do tego :D

masz jakis przepis na fasolke po bretonsku? chodzi za mna juz miesiac :)

wypiłam dziś kawę- pycha!!!! :)

Zgłoś nadużycie #3622 3 września 2015, 14:31

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

kochana ja mam wizytę 25 września :-)

mi z chinskiego tez wychodzi dziewczynka i tetno mojego plodu tokoło 156 ..ciekawa sprawa :-)

motylek chyba musisz zlozyc skarge do chinczyków ze wciskaja nam kit ;p

haha ale u Ciebie się to raczej sprawdza, dziewczynka, takie tętno itd. :P a u mnie poobne tętno i chłopak :P

Zgłoś nadużycie #3623 3 września 2015, 14:37

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

śliczne ciuszki!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3624 3 września 2015, 14:40

turboslimak Fajna mama
motylek dostałam pieniadze z Zusu i wyrownanie za lipiec..
czyli dostalam i za lipiec i za sierpień..

u Ciebie to chyba bedzie do 10 pazdzernika bo liczy sie 30 dni od daty skladki..
czyli sierpniowa skladke placi sie do 10 wrzesnia i do tego trzeba doliczyc 30 dni...dziś dokladnie sie dopytałam
wiec w pazdzerniku powinnas dostac i za sierpien i za wrzesien na tą pierwsza wyplate tyle sie czeka a potem juz co miesiac...

Zgłoś nadużycie #3625 3 września 2015, 14:41

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

też robię schboszczaka!!!!! ziemniaczki i buraczki do tego :D

masz jakis przepis na fasolke po bretonsku? chodzi za mna juz miesiac :)

wypiłam dziś kawę- pycha!!!! :)

przepis...hmm gotuje fasolke ale ta drobna z miesem tzn z jakas kielbasa (np.slaska) plus jeszcze jakis chudy wedzony boczek jak jest juz miekkie dodaje dosyc sporo koncentratu ale koncentrat musi byc dobry ( ja dodaje pudliszki) wtedy cala konsystencja robi sie gesciejsza no i wiadomo do tego przyprawy wegeta,pieprz ja daje jeszcze lisc laurowy ziele angielskie i pol kostki rosolowej(mialam drobiowa to taka dalam) :) juz ugotowalam maz wrocil z pracy stwierdzil ze smaczna :D

Zgłoś nadużycie #3626 3 września 2015, 14:51

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Jezu dziewczyny nie mam siły pisać, ale jak czytam o tym jedzeniu to szlak mnie trafia. :D
Tak bym zjadła fasolkę po bretońsku, że nawet sobie nie wyobrażacie!
Ale ja wracam z pracy o 19 więc zanim bym ją ugotowała to północ mnie zastanie. :(

Zgłoś nadużycie #3627 3 września 2015, 14:52

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

przepis...hmm gotuje fasolke ale ta drobna z miesem tzn z jakas kielbasa (np.slaska) plus jeszcze jakis chudy wedzony boczek jak jest juz miekkie dodaje dosyc sporo koncentratu ale koncentrat musi byc dobry ( ja dodaje pudliszki) wtedy cala konsystencja robi sie gesciejsza no i wiadomo do tego przyprawy wegeta,pieprz ja daje jeszcze lisc laurowy ziele angielskie i pol kostki rosolowej(mialam drobiowa to taka dalam) :) juz ugotowalam maz wrocil z pracy stwierdzil ze smaczna :D

ja tez zrobię.... :-) a powiedz mi moczysz fasole wczesniej ?? ??

Zgłoś nadużycie #3628 3 września 2015, 15:05

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

ja tez zrobię.... :-) a powiedz mi moczysz fasole wczesniej ?? ??

nie mocze :) slyszalam ze dłuzej sie wtedy gotuje jak nie moczona ale ja nie wiem czy danego dnia bede miec chec na gotowanie ;) nachodzi mnie ochota i gotuje ;) co do tego że dluzej sie gotuje to ja swoja dzis ok 2 godzin gotowalam i jest juz ok wiec mysle ze nie az tak dlugo ;)

Zgłoś nadużycie #3629 3 września 2015, 15:05

meg86 Gotowa na wszystko
co do wozka to mi sie podoba taki
http://allegro.pl/mikrus-wozek-venezia-3w1-mega-zestaw-i5617577321.html
i chyba go kupie :)

Zgłoś nadużycie #3630 3 września 2015, 15:46

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Wg mnie całkiem nozliwe. Jednak nie bagatelizuj teraz tego tsh. Zrób te wyniki ktore pisałam (mozesz tez powtórzyć tsh) i wtedy bedziemy miec jasny obraz sytuacji :)

Wiesz tu w DE jest nieco inaczej jak w Pl. Bo do endokrynologa skierowal mnie rodzinny, ten porobil wszystkie niezbedne badania i powiedzial ze nie musze byc pod jego opieka bo z tarczyca jest wszystko ok, i ze rodzinny ma zapisac mi tylko lek by wyrownac tsh zeby nic z gruczolem tarczycy sie nie zaczelo dziac. Wiec wrocilam do rodzinnego, zapisal lek, kazal za 6 tyg wrocic i zrobic ponowne badanie. Wykazalo ze tsh ladnie spadlo, i powiedzialam mu o ciazy. Powiedzial ze mam nadal przyjmowac lek w tej samej dawce a miedzy 16a 20 tyg ciazy przyjsc zeby ponownir sprawdzic tsh i zapisac wieksza dawke. No i tak czekam .