Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3571 3 września 2015, 11:42

Lenka87 Fajna mama
Według przesądów chłopcy mają tętno poniżej 140 a dziewczynki wyższe
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #3572 3 września 2015, 11:54

kinste Gotowa na wszystko
Hej wszystkim :)
Dzisiaj się najadlam strachu .. rano budzę sie i miałam takie jajo na brzuchu po prawej stronie ze myślałam że to pęknie .. gazy mi się zebrały, jakas masakra .. zrobiłam zdjęcie ale to tak tego nie.oddaje .. teraz mam takie jazdy w brzuchu ze nie wiem kiedy się to skończy .. chyba przestanę jeść ..

Zgłoś nadużycie #3573 3 września 2015, 12:03

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Dzisiaj się najadlam strachu .. rano budzę sie i miałam takie jajo na brzuchu po prawej stronie ze myślałam że to pęknie .. gazy mi się zebrały, jakas masakra .. zrobiłam zdjęcie ale to tak tego nie.oddaje .. teraz mam takie jazdy w brzuchu ze nie wiem kiedy się to skończy .. chyba przestanę jeść ..

o rety, nie wiem co to może być, wygląda nieźle :D

może zjadłaś coś, co Ci zaszkodzilo?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3574 3 września 2015, 12:03

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja przechodzilam od listopada do momentu w ktorym dowiedzialam sie o ciazy. Dlugo mnie trzymalo. Bylam u psychiatry, bralam leki, ale po czasie odstawilam bo znajoma lekarka powiedziala ze one zrobią mi papke z mozgu. Gdy przychodzil atak paniki i lęku zaczynalam w glowie ukladac sobie jakies rownania matematyczne np 78-19... niby latwizna ale uwierz w tamtym momencie potrafilam bardzo dlugo myslec....i w ostatecznosci mysli schodzily na inne tory. W ciazy nie mialam ani razu ataku. Potrafie spokojnie przyjmowac wiadomosci o chorobach, smierci... wczesniej panicznie reagowalam na slowo nowotwor. Od razu doszukiwalam sie objawow u siebie 😯..... koszmar ! Ciaza mnie wyleczyla....albo tylko uspila chorobe.... w kazdym razie czuje sie spokojniejsza i szczesliwsza. Oby ten stan trwal jak najdluzej ! A ty? Jak sobie radzisz?

Psycholog... Psychoterapia żadnych leków nie brałam ja sobie ubzdurałam ze mnie zamkną :D bo te leki sama wiesz jakie powodują emocje jak się okazało ja miałam nagły skok PRL bo nie wykupiłam recepty na spadek tzn brałam silne i nagle mi się skończyły a czułam się ok wogole to wszystko mi się nałożyło naraz ślub przeprowadzka puste jajo płodowe zwolniłam się z pracy żeby założyć własna działalność a nowa miejscowość zadziałała na mnie strasznie i przestałam pracować i tak się zakręciłam ze Aaa nikomu tego nie życzę na początku ciąży chodziłam niespokojna ale minęło i oby tak dalej :(

Zgłoś nadużycie #3575 3 września 2015, 12:09

motylek1909 napisał(a)

o rety, nie wiem co to może być, wygląda nieźle :D

może zjadłaś coś, co Ci zaszkodzilo?

Tak nieładnie mówiąc to były bączki :D

Zgłoś nadużycie #3576 3 września 2015, 12:12

Gumsior Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Ojej jakie dziwne. Ciekawe zjawisko. Moze wypij 2-3 razy siemie lniane. Można pić he w ciąży a bardzo pomaga na trawienie. Człowiek powinien wypuszczać gazy, ich gromadzenie się nie jest zdowe.

Ja dzisiaj od rana biegam. Bylam u neurologa, który mi kazał na migrenę pić slona wode z dużą zawartością sodu i mocną herbate bo żadnych tabletek nie może mi dać. Jakoś nie wierzę, że kobiety w ciąży, które mają gorsze migreny niż ja radzą sobie słoną woda i mocną herbatą. Trudno na razie mam migrenowy spokój wiec moze jakos to bedzie. I na baseniku byłam co mnie zrelaksowalo przed wizytą u gina.
A dzisiaj jeszcze mój P. ma mi rower przywiezc wiec bede smigac :)

Zgłoś nadużycie #3577 3 września 2015, 12:15

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Ojej jakie dziwne. Ciekawe zjawisko. Moze wypij 2-3 razy siemie lniane. Można pić he w ciąży a bardzo pomaga na trawienie. Człowiek powinien wypuszczać gazy, ich gromadzenie się nie jest zdowe.

Ja dzisiaj od rana biegam. Bylam u neurologa, który mi kazał na migrenę pić slona wode z dużą zawartością sodu i mocną herbate bo żadnych tabletek nie może mi dać. Jakoś nie wierzę, że kobiety w ciąży, które mają gorsze migreny niż ja radzą sobie słoną woda i mocną herbatą. Trudno na razie mam migrenowy spokój wiec moze jakos to bedzie. I na baseniku byłam co mnie zrelaksowalo przed wizytą u gina.
A dzisiaj jeszcze mój P. ma mi rower przywiezc wiec bede smigac :)

trzymam kciuki za wizytę u gina :) sdaj znać po!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3578 3 września 2015, 12:18

tymama Fajna mama
Aaa nie nadążam za Wami! :)

Kinste chyba espumisan stanie się też Twoim przyjacielem :) później, jak dzidziuś jest większy to tak właśnie wygląda brzuch jak dupkę wypina albo nóżki :) już się nie mogę doczekać :)

A z tym tętnem to ciekawe :) jak u mojego dziecka na prenatalnych nic nie będzie widać to spróbujemy po tętnie poznać, ciekawe czy się sprawdzi :)

Zgłoś nadużycie #3579 3 września 2015, 12:20

meg86 Gotowa na wszystko
Widzę że temat lęków się pojawił,współczuję bo sama na to cierpię już tyle lat,są momenty ze tą nerwica lekowa jest uspana a są dni Kiedy uderza z dwojona siła z tym że ja choruje na nią od 2007 r i jakoś nauczyłam się nad tym w miarę panować przynajmniej nie doprowadzać do sytuacji paniki w każdym razie współczuję każdej osobie którą tego doświadczyć a osoby które tego nie doświadczyły nie powinny wogole się wypowiadać na ten temat bo nie wiedzą co to znaczy w sytuacjach paniki umierać za życia :-/

Zgłoś nadużycie #3580 3 września 2015, 12:22

Gumsior Gotowa na wszystko
Z tym tętnem to chya tak jak z chinskim kalendarzem płci xd Niby wysoka skuteczność, ale każdy wie, że to zabobon :D

Ja wierze w to, że dzisiaj siusiaka zobacze xd

Zgłoś nadużycie #3581 3 września 2015, 12:22

meg86 napisał(a)

Widzę że temat lęków się pojawił,współczuję bo sama na to cierpię już tyle lat,są momenty ze tą nerwica lekowa jest uspana a są dni Kiedy uderza z dwojona siła z tym że ja choruje na nią od 2007 r i jakoś nauczyłam się nad tym w miarę panować przynajmniej nie doprowadzać do sytuacji paniki w każdym razie współczuję każdej osobie którą tego doświadczyć a osoby które tego nie doświadczyły nie powinny wogole się wypowiadać na ten temat bo nie wiedzą co to znaczy w sytuacjach paniki umierać za życia :-/

mamaporaztrzeci nie jesteśmy same!! :) to jest straszna choroba ale można ja zwalczyć tylko to trwa...

Zgłoś nadużycie #3582 3 września 2015, 12:24

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Z tym tętnem to chya tak jak z chinskim kalendarzem płci xd Niby wysoka skuteczność, ale każdy wie, że to zabobon :D

wypatruj, powinnaś wstępnie coś zobaczyć :D

Zgłoś nadużycie #3583 3 września 2015, 12:24

motylek1909 Supermama
aaaa mam ogórkową - ORGAZM! :D

Zgłoś nadużycie #3584 3 września 2015, 12:26

Espumisan leży koło mnie i wszystko powoli schodzi ale przynajmniej nie ma tego jaja :D
Chociaż wiem jak będzie wyglądało jak maluch się wypnie :D

Zgłoś nadużycie #3585 3 września 2015, 12:27

Gumsior napisał(a)

Aaa no tak! Mi wychodziło ze dziewczynka a mowię aaaa nie czuje ze chłopka :D z tym tętnem tez wyższe no i lekarz przytaknął :)

Zgłoś nadużycie #3586 3 września 2015, 12:44

motylek1909 Supermama

Jasmin_9 napisał(a)

Aaa no tak! Mi wychodziło ze dziewczynka a mowię aaaa nie czuje ze chłopka :D z tym tętnem tez wyższe no i lekarz przytaknął :)

mi z kalendarza wyszła dziewczynka, a tu chyba psikus i chlopak :D

Zgłoś nadużycie #3587 3 września 2015, 12:56

motylek1909 Supermama
TURBOSLIMAK
MEG86
BREWA
MONIKA1234
JOGI
MAMCIAA
MALALILI
KASIK077
ASIENKA90

Napiszcie kiedy macie wizyty żeby uzupelnić tabelkę :)

Zgłoś nadużycie #3588 3 września 2015, 12:58

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

mamaporaztrzeci nie jesteśmy same!! :) to jest straszna choroba ale można ja zwalczyć tylko to trwa...

Jasmin nie jestesmy same ;)
swogo czasu jak leczyłam sie psychiatrycznie dosyć dlugo( tzn bez leków, bo uważałam że to efekt placebo a wszytsko rozgrywa sie w glowie) to spotkałam mnóstwo osob cierpiacych na to, zreszta prawie samych ludzi mlodych takze to "gowno" atakuje bardzo duzo ludzi
i co bym chciała dodać od siebie, po tylu latach walki o normlanosc stwierdzam ze jesli nie zrozumiemy co nam jest, jesli "glowa" nie zacznie pracować nigdy nie osiagniemy przewagi nad tym dziadostwem, ja chodzilam i na psychoterapie indywidualna i na grupowa i nic tak nie pomaga jak żmudna praca nad soba, takze dziewczyny glowa do gory da sie to zaleczyc, zyc z tym bo niestety ale prawda jest taka ze jest to przypadlosc nie do wyleczenia niestety

Zgłoś nadużycie #3589 3 września 2015, 12:58

motylek1909 napisał(a)

mi z kalendarza wyszła dziewczynka, a tu chyba psikus i chlopak :D

A czemu mówisz ze chłopak? :) tak czujesz?

Zgłoś nadużycie #3590 3 września 2015, 13:01

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

TURBOSLIMAK
MEG86
BREWA
MONIKA1234
JOGI
MAMCIAA
MALALILI
KASIK077
ASIENKA90

Napiszcie kiedy macie wizyty żeby uzupelnić tabelkę :)

motylku juz pisze ;) ja mam teraz 28.09 na 18 ;)

pisaliscie tak o jedzeniu
a ja dziś na obiad robie schabowe z ziemniaczkami z koperkiem do tego surówka kaszubska z ogórasów ;)
a poza tym własnie gotuje sie fasolka po bretonsku jakie zapachy mmm ;)