Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3371 1 września 2015, 13:01

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Wiem właśnie, ze sa fajne ale cena taka średnia... Juz sama nie wiem. Bo nawet sukienki czy spódniczki które mam na gumce mnie albo cisną albo beznadziejnie lezą.

poszukaj na allegro jak ja ;) są super nowe spodnie ciążowe, za naprawdę niską cenę w porównaniu do sieciowek ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3372 1 września 2015, 13:04

grZANKA Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

pilas duzo wody ?? ??

ukrop szczerze to juz bym chciala koniec upalów....

dziewczyny leci ze mnie dziwna woda...myslalam ze to moze pecherz mi popuszcza (ale ja tego wogole nie czuje ze leci ze mnie) ale ona jest przezroczysta czysta ..mozliwe ze to wody plodowe sie jakos wydostaja ?? ?
mocz mam zolty...juz na chusteczce bialej patrzylam...

ja tak mam od jakiegos czasu....czy ktos tak ma ?? ?
oczywiscie sluz swoja drogą mam.

Heeejoo czasem Was podczytuje...
Ją tak miałam w 37tc i też myslalam, że wody, lekarz skierował mnie do szpitala, gdzie mnie olali, stracilam 3 dni i do dziś nie wiem co to było...jeszcze ochrzan dostalam, że podpaske nosze, to skąd maja wiedziec co to:/

Zgłoś nadużycie #3373 1 września 2015, 13:19

Gumsior Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

A ja jakiś wielkich zachcianek to nie mam wtedy chipsy mnie wzywały ...
Ale z zelkami to pierwsze słyszę :-) zarabistaaa zachcianka!!!! :-)

Poprawione zwolnienie lipcowe oczywiscie komentarz doktora: No ja sobie tego sam nie wymyśliłem nie wymyślam nipow! Ale poprawił.

Mocz i krew dzis zrobiłam zobaczymy co mi dal ten żurawinowy sok

Dziewczyny ratujcie brak mam kasy a mam rocznice 4 lata związku co ja moge mojemu wymyślić?

Ja bym mojemu powiedziała, ze z okazji rocznicy może cały dzień grać na kompie a pózniej może iść sie szlajać z kolegami i jeździć ichna "nocna jazdę" samochodami. Założę sie ze kochałby mnie jeszcze bardziej :)

Zgłoś nadużycie #3374 1 września 2015, 13:21

A tak serio to może ugotuj mu po prostu jego ulubione żarełko w formie romantycznej kolacji. Zależy co on lubi. Czy np dla niego najlepszym prezentem byłby wieczór z piwkiem i meczykiem.

Zgłoś nadużycie #3375 1 września 2015, 13:28

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

A tak serio to może ugotuj mu po prostu jego ulubione żarełko w formie romantycznej kolacji. Zależy co on lubi. Czy np dla niego najlepszym prezentem byłby wieczór z piwkiem i meczykiem.

właśnie! jeśli lubi romantyczne kolacje od czasu do czasu to ja bym coś w tą stronę kombinowała :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3376 1 września 2015, 13:51

Kaari Fajna mama
Cześć Dziewczyny :) postanowiłam dołączyć do Staraczek (choć do moich starań jeszcze sporo czasu, ale liczę że w miłym gronie szybciej czas zleci) a przy okazji chciałam się z Wami przywitać. Cieszę się, że u Was wszystko w porządku i że ładnie sobie rośniecie. Ja postanowiłam zabrać się za siebie czyli najpierw porządek z tarczycą- dziś odebrałam wynik i po tym jak biorę ten euthyrox to mi wyszło TSH 1,170 więc chyba dobrze. A potem ginekolog i badania hormonów co by sprawdzić czy niczego nie brakuje.
Kinste mam nadzieję, że byłaś u lekarza i że wszystko jest dobrze.

Zgłoś nadużycie #3377 1 września 2015, 14:00

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Tymana no ja tylko lepiej sie poczulam to z miejsca apetyt wrocil. Ty będziesz miala pewnie tak samo ;) pojechalismy do miasta i juz mi w glowie switalo ze zjadlabym taka swiezutka bułkę z prawdziwym maslem i sledziem w pomidorach. Dwie buly zjadlam i zabieram sie za obiadek. Dzis ziemniaczki, potrawka z kurczaka i marchewki, do tego surowka z kapusty.

Zgłoś nadużycie #3378 1 września 2015, 14:02

Zycie bez wymiotow i mdlosci jest cudowne! Kinste jak sytuacja? Poprawilo sie?

Zgłoś nadużycie #3379 1 września 2015, 14:02

tymama Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tymana no ja tylko lepiej sie poczulam to z miejsca apetyt wrocil. Ty będziesz miala pewnie tak samo ;) pojechalismy do miasta i juz mi w glowie switalo ze zjadlabym taka swiezutka bułkę z prawdziwym maslem i sledziem w pomidorach. Dwie buly zjadlam i zabieram sie za obiadek. Dzis ziemniaczki, potrawka z kurczaka i marchewki, do tego surowka z kapusty.

Jadę do Ciebie na obiad :)

Zgłoś nadużycie #3380 1 września 2015, 14:04

Kaari napisał(a)

Cześć Dziewczyny :) postanowiłam dołączyć do Staraczek (choć do moich starań jeszcze sporo czasu, ale liczę że w miłym gronie szybciej czas zleci) a przy okazji chciałam się z Wami przywitać. Cieszę się, że u Was wszystko w porządku i że ładnie sobie rośniecie. Ja postanowiłam zabrać się za siebie czyli najpierw porządek z tarczycą- dziś odebrałam wynik i po tym jak biorę ten euthyrox to mi wyszło TSH 1,170 więc chyba dobrze. A potem ginekolog i badania hormonów co by sprawdzić czy niczego nie brakuje.

Kaari witamy :) przy nas czas ci szybko zleci

Zgłoś nadużycie #3381 1 września 2015, 14:05

tymama napisał(a)

Jadę do Ciebie na obiad :)

Zapraszam :) aaaa i zapomnialam ze kompocik tez ugotowany. Z jablek i truskawek :)

Zgłoś nadużycie #3382 1 września 2015, 14:08

Mamaporaztrzeci ja tez jadę na obiad

Zamówiłam sobie spodnie na stronie hm bo to jedyne co mi sie spodobało. Cena niestety wygórowana ale mam nadzieje, ze mi posłużą. Ech życie jest ciężkie Haha
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0329363001.html

Zgłoś nadużycie #3383 1 września 2015, 14:10

motylek1909 napisał(a)

poszukaj na allegro jak ja ;) są super nowe spodnie ciążowe, za naprawdę niską cenę w porównaniu do sieciowek ;)

Próbowałam ale nic mi sie nie podobało albo z góry wiedziałam ze bedzie na mnie to złe wyglądać. Juz wczoraj sie prawie popłakałam bo mama chciała mi dać taka okropna olbrzymia bluzkę i mi było przykro ze jestem w ciazy i wszyscy myślą ze musze sie ubierać tak jak w worki. A ja chce być dobrze ubrana młoda mama i co mam zrobic. Wiadomo ze każdy ma inny gust No ale bez przesady to ze jestem w ciazy to nie znaczy ze musze chodzić w czymś co mi sie nie podoba ale ludzie tego nie czają :(

Zgłoś nadużycie #3384 1 września 2015, 14:19

Gumisior i dla ciebie wystarczy :) wiesz starsi ludzie ciezarna to zazwyczaj kojarza z szerokasnymi sukniami, workowatych bluzkach, itp.

Zgłoś nadużycie #3385 1 września 2015, 14:23

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Mamaporaztrzeci ja tez jadę na obiad

Zamówiłam sobie spodnie na stronie hm bo to jedyne co mi sie spodobało. Cena niestety wygórowana ale mam nadzieje, ze mi posłużą. Ech życie jest ciężkie Haha
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0329363001.html

generalnie ładne, ale ja w ciąży wystrzegam się ogrodniczek - takie jakieś uprzedzenie :/ ale jeśli Tobie się podobają to najważniejsze :)

Zgłoś nadużycie #3386 1 września 2015, 14:24

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Gumisior i dla ciebie wystarczy :) wiesz starsi ludzie ciezarna to zazwyczaj kojarza z szerokasnymi sukniami, workowatych bluzkach, itp.

ja nie mam zamiaru się tak ubierać. Cieszę się z tego, że będę mamą. Z tygodnia na tydzień brzuszek będzie większy i mam zamiar go eksponować bo jestem dumna z tego, że jestem w ciąży! a te baby co by w workach chodziły lub nas w nie ubierały to im szczęka opadnie jak zobaczą takie sexy mamuśki!

Zgłoś nadużycie #3387 1 września 2015, 14:25

tymama Fajna mama

Kaari napisał(a)

Cześć :)
Cieszę się, że jakoś się pozbierałaś :)
Przebadasz się i tym razem się uda zajść w ciążę i urodzić zdrowego dzidziusia :) Powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #3388 1 września 2015, 14:31

tymama Fajna mama
Gumsior fajne te spodnie :) ale ogrodniczek w ciemno nie kupię, bo jakaś wysoka nie jestem i nie wiem jak będę wyglądać. Musiałabym zmierzyć :)

Jak u Was z wagą? U mnie dalej 2,5-3 kg na minusie :)

Zgłoś nadużycie #3389 1 września 2015, 14:33

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Gumsior fajne te spodnie :) ale ogrodniczek w ciemno nie kupię, bo jakaś wysoka nie jestem i nie wiem jak będę wyglądać. Musiałabym zmierzyć :)

Jak u Was z wagą? U mnie dalej 2,5-3 kg na minusie :)

u mnie od początku ciąży 0,4 kg na plusie

Zgłoś nadużycie #3390 1 września 2015, 14:35

No właśnie ja nie chciałam ogrodniczek, ale na prawdę nic, ale to nic mi sie nie podoba. No normalnie jakis dramat xd Ja i bez ciazy mam problem ze spodniami bo zawsze sa za długie nogawki, mega obcisłe w biodrach i mega za szerokie w pasie. No zawsze. Wiec teraz jestem jeszcze bardziej zniesmaczona i boje sie kupić jakiekolwiek spodnie. A po jakieś bluzki czy inne pierdy pójdę do lumpa.

Kaari powodzenia :) Na pewno Ci sie uda i wszystko bedzie dobrze :)

Kinste Ty żyjesz tam? Odbiór odbiór!