Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3351 1 września 2015, 11:27

Gumsior Gotowa na wszystko
Kinste dziewczyny maja racje lepiej sprawdzić. Ja miałam tak, ze bolał mnie mega brzuch. Normalnie jak na biegunkę, ale biegunki nie było. Po prostu chciało mi sie dwójeczkę. I sie okazało ze w ciazy tak mam, ze najpierw ból niemiłosierny jakby mi miało wszystko rozerwać, a tu tylko kupka. No ale przynajmniej zdążę do wc :)

Tymama ma dobry teksicior, ze lepiej sprawdzić o raz za duzo. Święte słowa.

A co do mojej wczorajszej kolacji to ogory mam z tesco bo sama nie umiem zrobic, a moja mama stwierdziła ze jej sie nie chce. Tak wiec ogórki kiszone domowej roboty skoczyły sie jakieś 2-3 lata temu :(

Mamporaztrzeci ja tez jestem na etapie żarcia. I co najgorsze zaczęło mi smakować słodkie, zwłaszcza żelki haribo.

Zgłoś nadużycie #3352 1 września 2015, 11:28

motylek1909 Supermama
kinste ja bym mimo wszystko pojechała do lekarza :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3353 1 września 2015, 11:28

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Kinste dziewczyny maja racje lepiej sprawdzić. Ja miałam tak, ze bolał mnie mega brzuch. Normalnie jak na biegunkę, ale biegunki nie było. Po prostu chciało mi sie dwójeczkę. I sie okazało ze w ciazy tak mam, ze najpierw ból niemiłosierny jakby mi miało wszystko rozerwać, a tu tylko kupka. No ale przynajmniej zdążę do wc :)

A co do mojej wczorajszej kolacji to ogory mam z tesco bo sama nie umiem zrobic, a moja mama stwierdziła ze jej sie nie chce. Tak wiec ogórki kiszone domowej roboty skoczyły sie jakieś 2-3 lata temu :(

Mamporaztrzeci ja tez jestem na etapie żarcia. I co najgorsze zaczęło mi smakować słodkie, zwłaszcza żelki haribo.

etap żelków haribo też miałam :D ale przeszło na szczęście :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3354 1 września 2015, 11:32

tymama Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

No to ja jestem teraz na takim etapie zarcia. Ale to normalnie az pod lakomstwo podchodzi. Wieczorem sie tyle nafutrowalam ale wiedzac ze mam jeszcze opakowanie rolmopsow nie moglam usnac, no slinotok taki ze masakra. Musialam wstac, zjesc i dopiero sie polozylam. Dzis to samo. No nie moge sie zapchac. Maz w domu to tylko patrzy na mnie i glowa kreci, a mi juz wstyd :( ale przeszlo ci to ? Juz normalnie jesz? Co do ruchow to tam na drugim forum dziewczyny w 16tyg juz zaczynaly czuc. Niby to jest uzaleznione od ulozenia lozyska. Jak na przedniej scianie to czuje sie pozniej, jak na tylniej to wczesniej. Wiec moze jestes ta szczesciara co szybciutko poczula :) zazdroszcze !

Hahaha :D te rolmopsy mnie rozwaliły :D teraz będziesz nadrabiać stracone kilogramy :P

Turboślimak ja Tymka czułam od 16tygodnia :) więc jak najbardziej już możesz coś czuć, chociaż na początku nie wiadomo czy to jest to, ale po kilku dniach już będziesz wiedziała :)

Dziewczyny powiem Wam, że moje mdłości bardzo się zmniejszyły. Ufff :) tylko wymioty zostały ale to już pikuś, zresztą nie ogarniam tych wymiotów. Czasem 5razy dziennie a czasem 1raz :) jeszcze wczoraj mdłości mnie męczyły, ale zauważyłam że są duuużo gorsze jak jestem głona. Zaraz będę wpierdzielać jak Mamaporaztrzeci :D

Zgłoś nadużycie #3355 1 września 2015, 11:37

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Idealnie to ujęłaś! podpisuję się obiema rękoma :D

Zgłoś nadużycie #3356 1 września 2015, 11:50

motylek1909 napisał(a)

etap żelków haribo też miałam :D ale przeszło na szczęście :D

Ja mowię do mojego P. Żeby mi kilogramowa pakę kupił, a on mi przynosi dwie małe paczuszki. On jest straszny!!! Od bardzo długiego czasu staram sie zdrowo odżywiać bo mam skłonności do tycia(oby moje dziecko dziecko metabolizm odziedziczyło po P.) No ale wiadomo czasami ma sie na coś chęć. W ciazy tym bardziej mam obsesje na punkcie zdrowych produktów itd. No ale kurde ciąża to ciąża jak chce zjeść frytki raz na miesiac(tak, raz na miesiac cześciej nie mam ochoty) to mój P. Marudzi ze sie złe odżywiam. Tak samo z żelkami. Chce żelki, gdzie ogólnie żelek nie jem a słodycze zastępuje owocami, a on mi juz marudzi. No zabić to mało. A co najlepsze to on pracuje w pizzerii i 4-5 dni w tygodniu jego każdym posiłkiem oprócz śniadania, na które je słodkie płatki jest pizza albo makaron!!! No co za dupek Haha i jeszcze chudy jak patyk. To nie fair.

Zgłoś nadużycie #3357 1 września 2015, 11:56

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

A właśnie.... przez Ciebie pół nocy chciało mi się bułki z pasztetem i ogórem kiszonym! :D nawet mój M się śmiał, że mamy pasztet a reszty brakuje, ale w nocy do Tesco nie będzie po ogórki jechał :D

Zgłoś nadużycie #3358 1 września 2015, 12:04

Przepraszam :(

Jak mam takie "normalne" zachcianki to P. Nawet do tesco pojedzie Haha. Ale na pewno nie po chipsy czy lody czy czekolade xd

Zgłoś nadużycie #3359 1 września 2015, 12:09

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Ja mowię do mojego P. Żeby mi kilogramowa pakę kupił, a on mi przynosi dwie małe paczuszki. On jest straszny!!! Od bardzo długiego czasu staram sie zdrowo odżywiać bo mam skłonności do tycia(oby moje dziecko dziecko metabolizm odziedziczyło po P.) No ale wiadomo czasami ma sie na coś chęć. W ciazy tym bardziej mam obsesje na punkcie zdrowych produktów itd. No ale kurde ciąża to ciąża jak chce zjeść frytki raz na miesiac(tak, raz na miesiac cześciej nie mam ochoty) to mój P. Marudzi ze sie złe odżywiam. Tak samo z żelkami. Chce żelki, gdzie ogólnie żelek nie jem a słodycze zastępuje owocami, a on mi juz marudzi. No zabić to mało. A co najlepsze to on pracuje w pizzerii i 4-5 dni w tygodniu jego każdym posiłkiem oprócz śniadania, na które je słodkie płatki jest pizza albo makaron!!! No co za dupek Haha i jeszcze chudy jak patyk. To nie fair.

to tak jak mój mąż :D może wpierdzielać bez opamiętania, a waży 60 kg :/ a ja? od razu tyję :P

Zgłoś nadużycie #3360 1 września 2015, 12:15

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Przepraszam :(

Jak mam takie "normalne" zachcianki to P. Nawet do tesco pojedzie Haha. Ale na pewno nie po chipsy czy lody czy czekolade xd

Teraz nadrabiam :) ale bez ogórków bo dalej nie mam :)

Z Tymkiem w ciąży raz miałam taką porządną zachciankę. O 2 w nocy zapragnęłam takiego twardego, zielonego jabłuszka. Godzinę próbowałam zasnąć, ale nie dałam rady, pojechaliśmy do tesco :) a tak na codzień mogłam się żywić wyłącznie owocami iiiii.. uwaga... kostkami lodu.

Zgłoś nadużycie #3361 1 września 2015, 12:20

motylek1909 Supermama
A ja siedzę i myślę co bym wszamała i dalej pomyslu brak :/ echhhhh, żeby to bylo łatwiejsze...

Zgłoś nadużycie #3362 1 września 2015, 12:20

motylek1909 napisał(a)

to tak jak mój mąż :D może wpierdzielać bez opamiętania, a waży 60 kg :/ a ja? od razu tyję :P

Faceci!!! Chociaż mój ojciec to taka wielka bańka mydlana i raczej po nim mam beznadziejny metabolizm, a nie po mamie. Chociaż w moim wieku był jak patyk, ale w jego rodzinie wszystkie kobiety sa jak ja to mowię "szerokodupne" do rze, ze chociaż talie mi widać xd

Zostały mi 2 dni do wizyty u giną i zaczynam odczuwać lekki stresik i zaciekawienie czy może fikołek sie pokaże Haha. Juz nie mogę sie doczekać jakichś konkretnych zakupów :) No i zaraz sie zacznie drugi trymestr i studia jejku wszystko na raz aż wybuchnąć idzie z nadmiaru wrażeń.

Macie może link do jakis ładnych spodni ciążowych? Takich co mogę na egzamin założyć?

Zgłoś nadużycie #3363 1 września 2015, 12:22

motylek1909 napisał(a)

A ja siedzę i myślę co bym wszamała i dalej pomyslu brak :/ echhhhh, żeby to bylo łatwiejsze...

ja bym zjadła lody amerykańskie ale tylko w wersji białej i arbuza i zupę pomidorowa albo krupnik No i mielone xd

Zgłoś nadużycie #3364 1 września 2015, 12:45

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Faceci!!! Chociaż mój ojciec to taka wielka bańka mydlana i raczej po nim mam beznadziejny metabolizm, a nie po mamie. Chociaż w moim wieku był jak patyk, ale w jego rodzinie wszystkie kobiety sa jak ja to mowię "szerokodupne" do rze, ze chociaż talie mi widać xd

Zostały mi 2 dni do wizyty u giną i zaczynam odczuwać lekki stresik i zaciekawienie czy może fikołek sie pokaże Haha. Juz nie mogę sie doczekać jakichś konkretnych zakupów :) No i zaraz sie zacznie drugi trymestr i studia jejku wszystko na raz aż wybuchnąć idzie z nadmiaru wrażeń.

Macie może link do jakis ładnych spodni ciążowych? Takich co mogę na egzamin założyć?

na stronie h&m są śliczne jeśli chodzi o nówki ;) przejrzyj ;)

Zgłoś nadużycie #3365 1 września 2015, 12:58

turboslimak Fajna mama
A ja jakiś wielkich zachcianek to nie mam wtedy chipsy mnie wzywały ...
Ale z zelkami to pierwsze słyszę :-) zarabistaaa zachcianka!!!! :-)

Poprawione zwolnienie lipcowe oczywiscie komentarz doktora: No ja sobie tego sam nie wymyśliłem nie wymyślam nipow! Ale poprawił.

Mocz i krew dzis zrobiłam zobaczymy co mi dal ten żurawinowy sok

Dziewczyny ratujcie brak mam kasy a mam rocznice 4 lata związku co ja moge mojemu wymyślić?

Zgłoś nadużycie #3366 1 września 2015, 12:59

turboslimak Fajna mama
Czemu mi sie ciagle suwak zacina wam tez?

Zgłoś nadużycie #3367 1 września 2015, 13:00

motylek1909 Supermama
Brewa zaciskam kciuki za Twoje dzisiejsze prenatalne! :)

Zgłoś nadużycie #3368 1 września 2015, 13:00

motylek1909 napisał(a)

na stronie h&m są śliczne jeśli chodzi o nówki ;) przejrzyj ;)

Wiem właśnie, ze sa fajne ale cena taka średnia... Juz sama nie wiem. Bo nawet sukienki czy spódniczki które mam na gumce mnie albo cisną albo beznadziejnie lezą.

Zgłoś nadużycie #3369 1 września 2015, 13:00

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

A ja jakiś wielkich zachcianek to nie mam wtedy chipsy mnie wzywały ...
Ale z zelkami to pierwsze słyszę :-) zarabistaaa zachcianka!!!! :-)

Poprawione zwolnienie lipcowe oczywiscie komentarz doktora: No ja sobie tego sam nie wymyśliłem nie wymyślam nipow! Ale poprawił.

Mocz i krew dzis zrobiłam zobaczymy co mi dal ten żurawinowy sok

Dziewczyny ratujcie brak mam kasy a mam rocznice 4 lata związku co ja moge mojemu wymyślić?

wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!!! :) ale do prezentów ja sie nie nadaję :P

Zgłoś nadużycie #3370 1 września 2015, 13:01

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Czemu mi sie ciagle suwak zacina wam tez?

ja codziennie mam odświeżaną stronę i wtedy działa prawidłowo ;)