Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3291 31 sierpnia 2015, 21:59

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Woow. . 2 euro za 1 kg ? :D nic tylko prosto do Niemiec sprzedawać jabłka :D

Dokladnie. Cale szczescie ze pyszne do schrupania to nie zaluje tych wydanych pieniedzy.

Zgłoś nadużycie #3292 31 sierpnia 2015, 22:00

Gumsior Gotowa na wszystko
Ale taki zwykły budyń?

Zgłoś nadużycie #3293 31 sierpnia 2015, 22:01

Jasmin_9 napisał(a)

10.6 dni a teraz sprawdziłam w papierkach to mała wyglada na 11tydz 5 dni

No dlatego taka zdziwiona jestem. Bo moj babel w 10t5d mial 3,78cm. To albo moj mikrus, albo twój olbrzym ;)

Zgłoś nadużycie #3294 31 sierpnia 2015, 22:07

turboslimak napisał(a)

pilas duzo wody ?? ??

ukrop szczerze to juz bym chciala koniec upalów....

dziewczyny leci ze mnie dziwna woda...myslalam ze to moze pecherz mi popuszcza (ale ja tego wogole nie czuje ze leci ze mnie) ale ona jest przezroczysta czysta ..mozliwe ze to wody plodowe sie jakos wydostaja ?? ?
mocz mam zolty...juz na chusteczce bialej patrzylam...

ja tak mam od jakiegos czasu....czy ktos tak ma ?? ?
oczywiscie sluz swoja drogą mam.

Wiesz co, udzielam się tez na innym forum i dziewczyna skarzyla sie ze miala identyczna sytuacje. Zadzwonila do swojego lekarza, kazal jej lezec i na drugi dzien przyjsc. Po badaniu okazalo sie ze to nie wody, wiec się nieco uspokoila. Moze ty masz po prostu tak jak ona taki sluz wodnisty.

Zgłoś nadużycie #3295 31 sierpnia 2015, 22:09

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Ale taki zwykły budyń?

Zwykły budyń :) musi być gęsty :) no i trzeba go troszkę posłodzic :)
Ten krem jest też dobry do smarowania ciasta z wierzchu :)

Zgłoś nadużycie #3296 31 sierpnia 2015, 22:10

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dokladnie. Cale szczescie ze pyszne do schrupania to nie zaluje tych wydanych pieniedzy.

Kurde. . A ja głupia sprzedawalam po 50 groszy :D

Zgłoś nadużycie #3297 31 sierpnia 2015, 22:13

kinste napisał(a)

Kurde. . A ja głupia sprzedawalam po 50 groszy :D

Za 1kg? Ale chyba hurtowe ilosci ?

Zgłoś nadużycie #3298 31 sierpnia 2015, 22:17

Smakowicie te eklerki wygladaja. Tylko w taki upal wole nie robic nic kremowego. Za to chodzi za mna jablecznik albo murzynek . Kurde ja dzis przechodze sama siebie z zarciem. Wrabalam teraz 3 kolby kukurydzy i dalej mnie ssie ! Jakbym caly dzien nic nie jadla. Masakra! Tez macie takie napady glodu i uczucie ze niczym nie mozecie sie zapchac ?

Zgłoś nadużycie #3299 31 sierpnia 2015, 22:19

No za 1 kg :D ceny hurtowe no ale my przeliczamy euro i to jest ponad 8 zł za 1 kg .. aż mi włosy stanęły dęba ..
To z miłą chęcią bym zaczęła handlować bezpośrednio z jakąś firmą bo osoba która kupuje jabłko ode mnie za 50gr to sprzedaje je za jakieś 4,5 zł .. czyli na czysto ma 2,5/3 zl..

Zgłoś nadużycie #3300 31 sierpnia 2015, 22:20

Ja dzisiaj cały dzień spędziłam w kuchni i nadal jestem głodna .. jeszcze zjem banana i do spania :) albo może jabłko ..

Zgłoś nadużycie #3301 31 sierpnia 2015, 22:23

kinste napisał(a)

No za 1 kg :D ceny hurtowe no ale my przeliczamy euro i to jest ponad 8 zł za 1 kg .. aż mi włosy stanęły dęba ..
To z miłą chęcią bym zaczęła handlować bezpośrednio z jakąś firmą bo osoba która kupuje jabłko ode mnie za 50gr to sprzedaje je za jakieś 4,5 zł .. czyli na czysto ma 2,5/3 zl..

To sprzedawcy detalicznemu bardziej sie oplaca jak producentowi z tego wychodzi ...

Zgłoś nadużycie #3302 31 sierpnia 2015, 22:25

Gumsior Gotowa na wszystko
Ja próbuję coś upiec już od tygodnia, ale albo nie miałam kasy albo, tak jak teraz, jest za gorąco na stanie przy garach. Chodzą za mną mielone i nawet ich nie mogę zrobić bo bym zdechła smażąc je.

Za to właśnie szamię, na kolacyjkę, kanapkę, a w zasadzie bułę z paszczetem i z ogórkiem kiszonym, a co!

Zgłoś nadużycie #3303 31 sierpnia 2015, 22:30

To sprzedawcy detalicznemu bardziej sie oplaca jak producentowi z tego wychodzi ...

No niestety .. dużo zarabia pośrednik ..

Gumsior daj troszkę tych kiszonych- blaagam :)
Albo chociaż przepis na nie :) bo nie potrafię zrobić ich twardych :)

Zgłoś nadużycie #3304 31 sierpnia 2015, 22:36

Gumsior napisał(a)

Ja próbuję coś upiec już od tygodnia, ale albo nie miałam kasy albo, tak jak teraz, jest za gorąco na stanie przy garach. Chodzą za mną mielone i nawet ich nie mogę zrobić bo bym zdechła smażąc je.

Za to właśnie szamię, na kolacyjkę, kanapkę, a w zasadzie bułę z paszczetem i z ogórkiem kiszonym, a co!

Mniam... tu nie mozna dostac takiego dobrego pasztetu polskiego...

Zgłoś nadużycie #3305 31 sierpnia 2015, 22:38

kinste napisał(a)

Ja dzisiaj cały dzień spędziłam w kuchni i nadal jestem głodna .. jeszcze zjem banana i do spania :) albo może jabłko ..

Ktory dzien wpisujesz ostatniej @ w suwaczku? Bo mi zawsze dzien do przodu wychodzi... a idziemy identycznie

Zgłoś nadużycie #3306 31 sierpnia 2015, 22:42

Mi nie wiem dlaczego ale mielone zawsze wychodza twarde...nie wiem od czego to zalezy.. Gumisior jakies proste i szybkie ciasto zrob ;) mnie calkowicie odrzuca od kupnych slodyczy ale cisto wlasnej roboty bym pochlonela.

Zgłoś nadużycie #3307 31 sierpnia 2015, 23:03

Ktory dzien wpisujesz ostatniej @ w suwaczku? Bo mi zawsze dzien do przodu wychodzi... a idziemy identycznie

05.06 :) tak mi gin wyliczyla :)

Zgłoś nadużycie #3308 31 sierpnia 2015, 23:04

turboslimak Fajna mama

Wiesz co, udzielam się tez na innym forum i dziewczyna skarzyla sie ze miala identyczna sytuacje. Zadzwonila do swojego lekarza, kazal jej lezec i na drugi dzien przyjsc. Po badaniu okazalo sie ze to nie wody, wiec się nieco uspokoila. Moze ty masz po prostu tak jak ona taki sluz wodnisty.

Dziekuje mamaporaztrzeci :-) zasnę spokojniejsza
Ale uspokaja mnie fakt ze w czwartek zeszły badał mnie gin i tez to było to by zauważył gdyby było cos nie tak?
Tymama bede obserwować :-)
Zastanawiałam sie czy tylko ja tak mam

Dziewczyny tak sie wyszorowalam gąbka szorstka i sie smarnelaam balsamem ze normalnie skóra w dotyku
Milusia :-)

Ale bedzuemy grube przez te przepisy hihii

Zgłoś nadużycie #3309 31 sierpnia 2015, 23:16

turboslimak napisał(a)

Dziekuje mamaporaztrzeci :-) zasnę spokojniejsza
Ale uspokaja mnie fakt ze w czwartek zeszły badał mnie gin i tez to było to by zauważył gdyby było cos nie tak?
Tymama bede obserwować :-)
Zastanawiałam sie czy tylko ja tak mam

Dziewczyny tak sie wyszorowalam gąbka szorstka i sie smarnelaam balsamem ze normalnie skóra w dotyku
Milusia :-)

Ale bedzuemy grube przez te przepisy hihii

No pewnie ze coś by zauważył. Nic sie nie martw. Zmiany hormonalne zachodzą w nas, wiec i konsystencja sluzu sie zmienia.

Zgłoś nadużycie #3310 31 sierpnia 2015, 23:32

motylek1909 Supermama

Smakowicie te eklerki wygladaja. Tylko w taki upal wole nie robic nic kremowego. Za to chodzi za mna jablecznik albo murzynek . Kurde ja dzis przechodze sama siebie z zarciem. Wrabalam teraz 3 kolby kukurydzy i dalej mnie ssie ! Jakbym caly dzien nic nie jadla. Masakra! Tez macie takie napady glodu i uczucie ze niczym nie mozecie sie zapchac ?

Ja tak mam codziennie od kilku dni. Ze jem jem jem a nadal jestem głodna :/ nic nie jest wstanie mnie nasycic :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...