Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3251 31 sierpnia 2015, 12:49

motylek1909 Supermama
Dzisiaj czeka mnie wycieczka po mieście: Biedronka, Rossmann, Apteka, a potem do domu odpocząć :D masakra! nie wiem czy dam radę bo dziś jest 33 stopnie :/ tragedia!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3252 31 sierpnia 2015, 13:08

asienka90 Gotowa na wszystko
Super ze jasmin jestes po prenatalnych, ja dopiero w nast czwartek mam, a powiedz mi przed prenetalnymi ile tzn jaka mialas przerwe w usg od badania do prenatalnych chodzi mi o tygodnie

Zgłoś nadużycie #3253 31 sierpnia 2015, 13:25

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Dzisiaj czeka mnie wycieczka po mieście: Biedronka, Rossmann, Apteka, a potem do domu odpocząć :D masakra! nie wiem czy dam radę bo dziś jest 33 stopnie :/ tragedia!!!

dobrze ze u nas jest 20 st pochmurno bo juz mam naprawde serdecznie dosyc tych upałow :(
dzis juz mnie mdlosci nie mecza i podejzewam ze te wczorajsze mdlosci i zle samopoczucie bylo spowodowane cieplem ktore bylo na dworzu bo dzis jest chlodniej i jest ok
niech juz sie calkiem ochlodzi

Zgłoś nadużycie #3254 31 sierpnia 2015, 13:26

meg86 Gotowa na wszystko
pokaże wam co kupiłam ;)
http://allegro.pl/show_item.php?item=5608041178

Zgłoś nadużycie #3255 31 sierpnia 2015, 13:40

madziaa Gotowa na wszystko
Witam dawno mnie tu nie było ale nie mam kiedy tu zaglądać cały czas jest coś do zrobienia jak nie przy dzieciach to w domu cały czas chodzę i sprzątam za moimi łobuzami. Co do płci to u mnie w trzeciej ciąży prawie do końca miała być dziewczynka cała komoda uszykowana na dziewczynkę sukienusie itd. A tu nagle w 34 tygodniu na USG lekarz zobaczył siusiaczka i od całą komodę trzeba było wymieniać. Dlatego teraz z szykowniem ciuszków dla maluszka będę czekała prawie do końca. Mam nauczkę ;)

Zgłoś nadużycie #3256 31 sierpnia 2015, 14:16

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

asienka90 napisał(a)

Super ze jasmin jestes po prenatalnych, ja dopiero w nast czwartek mam, a powiedz mi przed prenetalnymi ile tzn jaka mialas przerwe w usg od badania do prenatalnych chodzi mi o tygodnie

Nie całe 2 tyg😊

Zgłoś nadużycie #3257 31 sierpnia 2015, 14:22

Gumsior napisał(a)

Gratulacje!! Aż się napaliłam, że może i ja się czegoś dowiem w czwartek!! Kurcze ja mam wrażenie, że to będzie Michalina, ale moja siostra mówi, że u siebie myślała, że będzie Nadia a na usg bez dwóch zdań jest Benjamin :D No zobaczymy! Dziewczynka, no, no, no :D

Benjamin tez mi sie podoba ale to wszystko męskie...

Zgłoś nadużycie #3258 31 sierpnia 2015, 14:23

A dzis sie tak ucieszyłam jak ja zobaczyłam ze poleciałam kupiłam 2 smoczki całe silikonowe :) fajne cacko

Zgłoś nadużycie #3259 31 sierpnia 2015, 14:25

madziaa napisał(a)

Witam dawno mnie tu nie było ale nie mam kiedy tu zaglądać cały czas jest coś do zrobienia jak nie przy dzieciach to w domu cały czas chodzę i sprzątam za moimi łobuzami. Co do płci to u mnie w trzeciej ciąży prawie do końca miała być dziewczynka cała komoda uszykowana na dziewczynkę sukienusie itd. A tu nagle w 34 tygodniu na USG lekarz zobaczył siusiaczka i od całą komodę trzeba było wymieniać. Dlatego teraz z szykowniem ciuszków dla maluszka będę czekała prawie do końca. Mam nauczkę ;)

To może kupuj ale neutralne :D

Zgłoś nadużycie #3260 31 sierpnia 2015, 14:27

Gumsior napisał(a)

Gratulacje!! Aż się napaliłam, że może i ja się czegoś dowiem w czwartek!! Kurcze ja mam wrażenie, że to będzie Michalina, ale moja siostra mówi, że u siebie myślała, że będzie Nadia a na usg bez dwóch zdań jest Benjamin :D No zobaczymy! Dziewczynka, no, no, no :D

Wszystko zależy jak sie ułoży maluch jednak podstawa jest dobry sprzęt :)

Zgłoś nadużycie #3261 31 sierpnia 2015, 15:32

asienka90 Gotowa na wszystko
jasmin to fajnie ja bede miec 3 tygodniowa przerwe miedzy usg i juz sie martwie czy jest ok

Zgłoś nadużycie #3262 31 sierpnia 2015, 16:04

asienka90 napisał(a)

jasmin to fajnie ja bede miec 3 tygodniowa przerwe miedzy usg i juz sie martwie czy jest ok

Wszystkie sie martwimy i łatwo mi teraz powiedziec ale do póki nie ma plamien na pewno wszystko sie ok bedzie dobrze jeszcze trochę i bedziemy wklejaly zdjęcia dzieci :) :)

Zgłoś nadużycie #3263 31 sierpnia 2015, 18:21

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Hej brzuchatki :) ja chyba wracam do zycia bo od rana tylko jem. Obudzilam sie z takim potwornym ssaniem w srodku ze od razu zjadlam miske pomidorow z cebulka w smietanie. Potem cale opakowanie rolmopsow...tak mi sie chcialo kwasu. W miedzyczasie winogron, jablko, na obiad ziemniaki ze chabowym i buraczki, zrobilam caly gar kompotu z jablek i tak pije co chwile. Wymiotowalam tylko raz w ciagu dnia. Wyszlam z domu :) od razu lepiej sie czuje. I juz chodzi za mna kukurydza gotowana ;) maz wroci z zebrania to chyba podjedziemy kupic kilka kolbek. Cos czuje ze te 6kg co schudlam szybko nadrobie.

Zgłoś nadużycie #3264 31 sierpnia 2015, 18:25

A smiac mi sie chcialo, bo dzisiaj przyszedl facet rure wymieniac i dalam mu kompotu a on sie napil i w szoku pyta co to jest?. Mieszkamy w Niemczech i nie sadzilam ze tu nie znaja smaku kompotu :)

Zgłoś nadużycie #3265 31 sierpnia 2015, 18:29

Ale wyszedl pycha! Jutro dodam chyba truskawek dla ladniejszego koloru . Swoja droga jablka tu mega drogie. Za opakowanie 2kg zaplacilam 4euro ! Ale siostra za tydz mnie odwiedzi i mama cala skrzynke dla mnie szykuje ;)

Zgłoś nadużycie #3266 31 sierpnia 2015, 18:31

Jasmin ale duza ta twoja dzidzia ! W ktorym tyg jestes ? Ja termin na 12 a moj szkrab o wiele mniejszy

Zgłoś nadużycie #3267 31 sierpnia 2015, 18:35

Meg..... my to sie mamy z tym samopoczuciem. Ciesze sie ze u ciebie dzis tez lepiej. Ja wam pisalam ze u mnie brzucha nie widac... a dzis jak wstalam i sie ubralam to az sama sie zdziwilam jak odstaje :) w tych betach pod koldra to nic dziwnego ze go nie bylo widac hihi

Zgłoś nadużycie #3268 31 sierpnia 2015, 19:05

turboslimak Fajna mama
czesc kochane! jak sie dzis czujecie.... ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

ja umierałam w aucie bo mi sie klima wylaczyla w upał o 13!

motylek tez zalatwilam sprawy na miescie..ok 18 dopiero wrocilam...jestem niezywa :D

dziewczyny co do pasty- uwaga! :D :D :D kupilam paste dla dzieci dla 6 latków ziaja- ciekawe czy tym umyje zeby :)

kupilam tez peeeling w aptece ziaja i szorstka gabke i bede trzec tylek...i nawilzac zoabczymy czy na krosty pomoze :) uznalam ze dermatolog to bedzie ostatecznosc nie chce sie smarowac sterydami...moze mnie cos uczulilo...zwracam uwage na to co jem

ja staram sie kupowac neutralne rzeczy choc pare mam dla chlopca i apae dla dziewczynki ;p

madziaa - moja znajoma miala identyczna sytuacje na szczescie jak okazalo sie ze nie chlopak lecz corka to niebiskie rzeczy coreczce jeszcze dalo rade zalozyc gorzej jakby bylo na odwrót ;p

meg86- ale slodziachne!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Zgłoś nadużycie #3269 31 sierpnia 2015, 19:07

kinste Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ale wyszedl pycha! Jutro dodam chyba truskawek dla ladniejszego koloru . Swoja droga jablka tu mega drogie. Za opakowanie 2kg zaplacilam 4euro ! Ale siostra za tydz mnie odwiedzi i mama cala skrzynke dla mnie szykuje ;)

Woow. . 2 euro za 1 kg ? :D nic tylko prosto do Niemiec sprzedawać jabłka :D

Zgłoś nadużycie #3270 31 sierpnia 2015, 19:28

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Jasmin ale duza ta twoja dzidzia ! W ktorym tyg jestes ? Ja termin na 12 a moj szkrab o wiele mniejszy

10.6 dni a teraz sprawdziłam w papierkach to mała wyglada na 11tydz 5 dni