Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3231 30 sierpnia 2015, 23:02

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Ja milcze bo znowu umieram :-( mamaporaz3 mnie też dalej meczy a zaczęłam 14 tydzień czyli 2 trymestr :-( dwa dni kurczę było dobrze :'(

Ja dzis 5 razy wymiotowalam plus caly czas mdli mnie. Kochana ja juz nie wiem naprawde co robic. W nocy myslalam ze mojego udusze. Nie dosc ze mam problemy ze spaniem, to jeszcze chrapie. Mi sie juz fajnie usnelo a ten skubaniec wstal , i zaczal szukac pilotow, obudzil mnie tym krzataniem, po czym przelaczyl program , odwrocil sie na bok i dalej chrapal! Nosz myslalam ze go zatluke. A to dopiero 2....i po spaniu. Juz nie wspomne o tym jak co jakis czas wsadza reke do paczki foliowej z paluszkami i sobie przez sen prawie chrupie! Mam ochote mu cala ta paczke wsadzic w gardlo! Ogolnie to kochany facet, bo z roboty wraca i bez mrugniecia okiem gotuje obiady. Na co tylko mam ochote to moment ubiera sie i jedzie. No ale niektore zachowania mnie doprowadzaja do szalu.

Zgłoś nadużycie #3232 30 sierpnia 2015, 23:07

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Co do pasty to nie jestescie same... ja myje sama szczoteczka. Gdzies wyczytalam ze pasta tak naprawde to tylko taki dodatek zapachowy, a ze sama szczotka spełnia swoje funkcje. Musze sie przemeczyc bo dla mnie to walka z wiatrakami. Umyje, wymioty, znowu mycie.... i tak w kolko.

Zgłoś nadużycie #3233 31 sierpnia 2015, 8:00

tymama Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

ale śliczny! spokojnej i udanej imprezki :D

P.S. śniło mi się dziś, że u Cebie bylam na kawce :D hahahaha

Haha :) zapraszam na kawkę w realu :) musisz całą Polskę przejechać, ale co tam :P

Zgłoś nadużycie #3234 31 sierpnia 2015, 8:04

tymama Fajna mama
Dzień dobry :)
U mnie wczoraj nie najgorzej, za to dziś pokutuje :)

Dziewczyny te mdłości i tak nie przejdą z dnia na dzień, stopniowo będą się zmniejszać :) wczoraj już była chwila bez mdłości i będzie coraz więcej tych przyjemnych chwil :)

Motylku w tym tygodniu mdłości już mogą Ci przejść i nie jest to żaden niepokojący objaw :) uszy do góry, bo dzidzię stresujesz :)

Zgłoś nadużycie #3235 31 sierpnia 2015, 10:31

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Witam Was :) trochę mnie tu nie było ale latam tu i tam :) jestem po prenatalnych i.. Lekarz powiedział ze jego zdaniem do dziewczynka... Wiec mała ma 5 cm i wszystko w jak najlepszym porządku :) a mdłości dopiero mi sie zaczynaja ;) była bardzo grzeczna na usg i pan robił z nia co chciał hehe a oto ona

Zgłoś nadużycie #3236 31 sierpnia 2015, 10:35

tymama Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Witam Was :) trochę mnie tu nie było ale latam tu i tam :) jestem po prenatalnych i.. Lekarz powiedział ze jego zdaniem do dziewczynka... Wiec mała ma 5 cm i wszystko w jak najlepszym porządku :) a mdłości dopiero mi sie zaczynaja ;) była bardzo grzeczna na usg i pan robił z nia co chciał hehe a oto ona

Super! :) już taka duża? Chyba jest większa niż wynika z om :)

Zgłoś nadużycie #3237 31 sierpnia 2015, 10:36

kinste Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Cudownie !!! :) i czy ja widzę nosek? :)
Wybralas imię ? :)

Zgłoś nadużycie #3238 31 sierpnia 2015, 10:42

Nosek ma super taki zadarty :) :) a imienia nie mam :( miał być Milolaj .... Wogole nie mam pomysłu.. Ale ważne ze zdrowa i faktycznie większa niż z om :)

Zgłoś nadużycie #3239 31 sierpnia 2015, 10:46

tymama Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Nosek ma super taki zadarty :) :) a imienia nie mam :( miał być Milolaj .... Wogole nie mam pomysłu.. Ale ważne ze zdrowa i faktycznie większa niż z om :)

Czułaś, że będzie chłopak? :)
Na kiedy wychodzi termin porodu z usg? :)

Zadziwia mnie to, że takie 5cm maleństwo już wygląda jak mini człowieczek :)

Zgłoś nadużycie #3240 31 sierpnia 2015, 10:50

Wiesz co.. Jeszcze jestem w małym szoku i nie patrzyłam na termin.. Na usg pan napisał 22 ale to wg om a jest większa o tydzień ja to nie patrzę na to bo pewnie i tak sie wyrówna 😊

Zgłoś nadużycie #3241 31 sierpnia 2015, 10:51

A ze chłopak to czułam niby :p od początku mówimy do brzucha Mikołaj biedna mała :) ))

Zgłoś nadużycie #3242 31 sierpnia 2015, 10:51

tymama Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Wiesz co.. Jeszcze jestem w małym szoku i nie patrzyłam na termin.. Na usg pan napisał 22 ale to wg om a jest większa o tydzień ja to nie patrzę na to bo pewnie i tak sie wyrówna 😊

Najważniejsze, że wszystko jest dobrze z dzidzią :)

Zgłoś nadużycie #3243 31 sierpnia 2015, 10:52

tymama Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

A ze chłopak to czułam niby :p od początku mówimy do brzucha Mikołaj biedna mała :) ))

Haha :) dajesz mi nadzieję, że mimo, że czuję, że będzie dziewczynka to mam chłopczyka :)

Zgłoś nadużycie #3244 31 sierpnia 2015, 11:00

kinste Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Kurde :D u mnie miał być Leoś ale nikomu się nie podoba :( więc będzie Staś, tak od początku czuje :) chyba Staś bo tak do brzucha gadam :D a nie wiadomo jeszcze na 100% czy to chłopiec :D

Zgłoś nadużycie #3245 31 sierpnia 2015, 11:05

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

pociesze cie u mnie pierwsze dwa usg tez miala byc dziewczynka ;) Vanessa wyszedl mikolaj wiec wszystko mozliwe ;)

Zgłoś nadużycie #3246 31 sierpnia 2015, 11:06

motylek1909 Supermama

Jasmin_9 napisał(a)

Np to gratuluje!!! :) i jaka juz duza :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3247 31 sierpnia 2015, 11:07

meg86 Gotowa na wszystko
a ja patrze na allegro co musze dokupic ... narazie wybralam polspiochy bo wiem ze to bardzo praktyczne ubierzesz body pospiochy i dziecko ubrane

Zgłoś nadużycie #3248 31 sierpnia 2015, 11:09

motylek1909 Supermama
Hej wszystkim! Ja na prenatalnych nie byłam jeszcze ale za to śniło mi sie ze na usg pokazał sie chłopak ;D chyba juz tak nie moge sie doczekac zeby dziecko zobaczyc ze jj mi sie śni... :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3249 31 sierpnia 2015, 11:47

meg86 napisał(a)

pociesze cie u mnie pierwsze dwa usg tez miala byc dziewczynka ;) Vanessa wyszedl mikolaj wiec wszystko mozliwe ;)

Ja chciałam Mikołaja to może bedzie tak samo :D choć oswajam sie z myślami koronkowych sukienek... 😊

Zgłoś nadużycie #3250 31 sierpnia 2015, 11:58

Gumsior Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Gratulacje!! Aż się napaliłam, że może i ja się czegoś dowiem w czwartek!! Kurcze ja mam wrażenie, że to będzie Michalina, ale moja siostra mówi, że u siebie myślała, że będzie Nadia a na usg bez dwóch zdań jest Benjamin :D No zobaczymy! Dziewczynka, no, no, no :D