Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3151 29 sierpnia 2015, 12:30

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Zazdroszczę Ci bo ja na dzisiaj miałam tyle planów a rozpoczęcie 13 tygodnia jest chyba najgorszym dniem od początku .. mam nadzieję że mi ta glowa przejdzie ..

Na kiedy masz termin ? Bo my chyba i Brewa idziemy tak samo... ja za szybko pochwalilam. W przyplywie lepszego samopoczucia nalalam sobie cala wanne wody, ale jednak zapach plynu mnie zmulil, do tego szampon dobil mnie po calosci. Ech.... leze....

Zgłoś nadużycie #3152 29 sierpnia 2015, 12:55

kinste Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Na kiedy masz termin ? Bo my chyba i Brewa idziemy tak samo... ja za szybko pochwalilam. W przyplywie lepszego samopoczucia nalalam sobie cala wanne wody, ale jednak zapach plynu mnie zmulil, do tego szampon dobil mnie po calosci. Ech.... leze....

Termin według om na 15.02 :D ale na to nie patrzymy bo bez okresu wyskoczyly mi dni płodne, czyli prawdopodobnie mocno przesunela mi się owulacja :D więc termin według usg mam na 12.03 :)

Zgłoś nadużycie #3153 29 sierpnia 2015, 13:24

kinste napisał(a)

Termin według om na 15.02 :D ale na to nie patrzymy bo bez okresu wyskoczyly mi dni płodne, czyli prawdopodobnie mocno przesunela mi się owulacja :D więc termin według usg mam na 12.03 :)

To u mnie identycznie :) termin z om 13luty, a usg 12marzec, i lekarka powiedziala ze patrzymy tylko na ten termin z usg. To idziemy leb w leb ;)

Zgłoś nadużycie #3154 29 sierpnia 2015, 13:51

Mamaporaztrzeci napisał(a)

To u mnie identycznie :) termin z om 13luty, a usg 12marzec, i lekarka powiedziala ze patrzymy tylko na ten termin z usg. To idziemy leb w leb ;)

Faktycznie tak samo :D

Zgłoś nadużycie #3155 29 sierpnia 2015, 13:59

tymama Fajna mama
Cześć :)
Nie odzywam się bo mam męża w domu i trochę zabiegani jesteśmy :)

Zrobiłam na obiad ziemniaczki, polędwiczki z sosem kurkowym i surówkę. Taką miałam ochotę i nie tknęłam ani polędwiczek ani sosu. Zjadłam ziemniaki z maślanką i po 5min wyszły z hukiem.
Od 3 dni mam mniejsze mdłości, lepiej się czuję za to wymiotuję więcej. Wczoraj 5razy dziś już 3.

Wasze lepsze samopoczucie daje mi duuuużo nadziei :)
Proszę chwalić się brzuszkami w nowym tygodniu :)

Zgłoś nadużycie #3156 29 sierpnia 2015, 14:50

Gumsior Gotowa na wszystko
Witajcie dzisiaj :)
Motylku współczuję Ci tych kłopotów finansowych :( Mniej więcej rozumiem co przeżywasz. Mnie nikt nie chce zatrudnić na stałe, a jedyne "moje"pieniądze to 600 zł alimentów...

Kinste Tobie z drugiej strony współczuję kiepskiego samopoczucia. Ja tak miałam wczoraj. Chciałam kogoś zamordować. Dzisiaj na szczęście jest już lepiej.

Mamaporaztrzeci, ja mimo, że już nie mam mdłości jako takich, to wprowadziłam bezwzględny zakaz używania perfum i jakiś rzeczy co mają sztuczny zapach. Tak na wszelki wypadek. Tobie polecam do mycia białego jelenia bo jest bezzapachowy, a ma całą serię produktów.

Tymama zazdroszczę Ci obiad... Oj strasznie. Ja dzisiaj ugotowałam sobie chińszczyznę(mniam) mimo, że chodzą za mną mielone i mizeria, ale za dużo roboty jak na jedną mnie ;D zjem i do nauki :D

Zgłoś nadużycie #3157 29 sierpnia 2015, 15:02

turboslimak Fajna mama
Dzień dobry dziewczyny!! :)

ja od rana na zakupach z moja przyszła bratową bo dzis ma panieński i musiała kupić sukienke....
bedzie wygladac bosko! :)

ja wbijam się jednak w nową tunikę bo po tygodniu ledwo dopiełam sie w sukienke ktora wam pokazywałam i malo tego wylazły mi kieszenie na wierch przez brzuch :D

ale mysle ze bede godnie reprezentowac ciezarne ;p

makijażu ciemnego nie robie bo do rudego nie wyglada to dobrze za to robie sobie kreski ala burleska jak z tego filmu :D

mamaporaz3 wierzę ze łozko moze wykonczyć i ciagle lezenie....mnie jak za dlugo leze parzy przescieradło...
dobrze ze zaczynasz sie ruszać podnosisz sie coś działasz....

boze tymama ale bym opierdzieliła sos kurkowy....
ja na obiad jadłam dzis niezle swinstwo...czyli mcdonalda. no trudno. umierałam z glodu nic nie bylo w poblizu...

ja z tym porodem mam podobnie...z om inaczje mi wynika niż z usg :)

dziewczyny....jak bylam na prenatalnych i plod byl w 13 tygodniu siusiaka sie nie doszukal lekarz...a ogladam w necie usg z 15 tygodnia i widzialam chlopców i mieli cos tam cos tam miedzynogami....
myslicie ze naprawde jeszcze moze sie to zmienić ?? ??

pytam bo nastawilam sie na dziewuche ;p tez sie beede cieszyc jak bedzie chlopak...ale jakos w glowie sobie dobralam ze to bedzie dziewucha

Zgłoś nadużycie #3158 29 sierpnia 2015, 16:41

motylek1909 Supermama
Wstawie zdjęcie brzuszka po południu :) jak wroce do domu bo nie zrobiłam rano ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3159 29 sierpnia 2015, 16:53

A ja się znowu czuję jakby przejechał mnie czołg. I tyle z moich planów nauki. Nie mogę się zebrać.
A to mój bebzolek. Strasznie wywaliło w tym tygodniu.

Zgłoś nadużycie #3160 29 sierpnia 2015, 17:05

Gumsior piękny brzuszek :)
Już zrobiłyście listę zakupów ? :)

Zgłoś nadużycie #3161 29 sierpnia 2015, 17:13

kinste napisał(a)

Gumsior piękny brzuszek :)
Już zrobiłyście listę zakupów ? :)

W sensie wyprawkowych? Ja mam normalnie tabelkę w excelu! Mam jeden arkusz co chce/muszę mieć i ile planuję wydać, albo ile co kosztuje(MASAKRA) a drugi arkusz ile rzeczywiście wydałam na co(no bo wiadomo, że część rzeczy się dostanie w spadku :)

Zgłoś nadużycie #3162 29 sierpnia 2015, 17:13

A no i dziękuję za komplement :D

Zgłoś nadużycie #3163 29 sierpnia 2015, 17:24

Gumsior napisał(a)

Witajcie dzisiaj :)
Motylku współczuję Ci tych kłopotów finansowych :( Mniej więcej rozumiem co przeżywasz. Mnie nikt nie chce zatrudnić na stałe, a jedyne "moje"pieniądze to 600 zł alimentów...

Kinste Tobie z drugiej strony współczuję kiepskiego samopoczucia. Ja tak miałam wczoraj. Chciałam kogoś zamordować. Dzisiaj na szczęście jest już lepiej.

Mamaporaztrzeci, ja mimo, że już nie mam mdłości jako takich, to wprowadziłam bezwzględny zakaz używania perfum i jakiś rzeczy co mają sztuczny zapach. Tak na wszelki wypadek. Tobie polecam do mycia białego jelenia bo jest bezzapachowy, a ma całą serię produktów.

Tymama zazdroszczę Ci obiad... Oj strasznie. Ja dzisiaj ugotowałam sobie chińszczyznę(mniam) mimo, że chodzą za mną mielone i mizeria, ale za dużo roboty jak na jedną mnie ;D zjem i do nauki :D

U mnie panuje od poczatku zakaz uzywania perfum, kremow, szamponow, pianek do golenia , plynow do plukania tkanin :) myjemy sie tylko w szarym mydle. Tylko dzisiaj w przyplywie dobrego samopoczucia zaszalalam...a tu dupa.

Zgłoś nadużycie #3164 29 sierpnia 2015, 17:26

Gumsior napisał(a)

W sensie wyprawkowych? Ja mam normalnie tabelkę w excelu! Mam jeden arkusz co chce/muszę mieć i ile planuję wydać, albo ile co kosztuje(MASAKRA) a drugi arkusz ile rzeczywiście wydałam na co(no bo wiadomo, że część rzeczy się dostanie w spadku :)

no tak właśnie o to chodzi ;p ja też niby zrobiłam ale nie wiem czy nie za dużo czegoś albo za mało ;p

Zgłoś nadużycie #3165 29 sierpnia 2015, 17:30

Tymana... kurcze co za wykwintny obiad ! Ze tez kobieto ty masz sily stac przy garach i tak pichcic. Ja juz sobie tak marze ze jak odzyskam forme to zrobie ruskie pierogi, albo golabki, albo krokiety... no mam tyle pomyslow, a sil brak :( moj maz poki co dzielnie się spisuje w roli kucharza ale widze ze chcialby aby juz wszystko wrocilo do normy :)

Zgłoś nadużycie #3166 29 sierpnia 2015, 17:34

Turboslimak ja bym nie sugerowala sie jeszcze plcia wyznaczona w tak wczesnej ciazy. Wszystko sie moze jeszcze zmienic :) ale oczywiscie zycze ci dziewczynki ;)

Zgłoś nadużycie #3167 29 sierpnia 2015, 17:42

Kinste możemy się wymienić swoimi :) Z tym, że ja mam wpisane nawet rzeczy typu sól fizjologiczna, albo waciki do przemywania oczek i takie generalnie pierdoły. Dosłownie wszystko. No i mam całą listę dla siebie rzeczy, które chcę/potrzebuję. Pewnie i tak wszystkiego nie kupię bo nie będę miała kasy, ale pomarzyć mogę, a co xd

Mamaporaztrzeci ja bym nie ryzykowała. Zwłaszcza, że u Ciebie to prawdziwy koszmar.

A co do ruskich to mimo, że robie zarąbiste(tak, tak jestem mega skromna) to nawet nie mam ochoty o nich myśleć bo jak byłam u siostry to mnie ciągle terroryzowała, żebym jej masowo te pierogi robiła... Za to gołąbków nie umiem robić, a zjadłabym

Zgłoś nadużycie #3168 29 sierpnia 2015, 17:57

Gumsior wyślę Ci na pw i jak możesz to napisz mi czego brakuje ;p

Zgłoś nadużycie #3169 29 sierpnia 2015, 18:02

Okejka :) Czekam :D

Zgłoś nadużycie #3170 29 sierpnia 2015, 18:02

Gumsior napisał(a)

Okejka :) Czekam :D

juz ;p