Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3091 27 sierpnia 2015, 21:03

kada24 Gotowa na wszystko
nooo liczylam na drugiego synka no ale jak to mowie moj maz jest artysta lubi sztuke wiec sztula jest zrobic dziure w dziurze hahahahsahsaha

Zgłoś nadużycie #3092 27 sierpnia 2015, 21:27

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Co do jedzenia... To ja ostatnio non stop czuje sie głodna!!! Tragedia pod tym względem :( co pol godz musze cos przegryźć bo inaczej mnie mdli az z głodu :(

Wiesz, że ja też! Kurde co chwilę po coś sięgałam. A to kanapeczka, a to łyżka nutelli i tak się złapałam na tym takim podjadaniu, że jak jestem głodna to najpierw piję szklankę wody z cytryną, a dopiero później, jak się okazuje, że dalej jestem głodna, jem. Staram się jeść 5 posiłków dziennie.

Cześć Kada, miło Cię poznać. Tak bardzo zazdroszczę Ci, że czujesz ruchy! Na pewno nie tylko ja byłabym spokojniejsza wiedząc, że mój bejbulek się rusza dając znać, że wszystko okej ;D

Zgłoś nadużycie #3093 27 sierpnia 2015, 21:38

kada24 Gotowa na wszystko
no przynajmniej daje bo ostatnio przeboej skurcze byly i luteine dostalam ....

Zgłoś nadużycie #3094 27 sierpnia 2015, 21:47

kada24 napisał(a)

no przynajmniej daje bo ostatnio przeboej skurcze byly i luteine dostalam ....

Ojej no to trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze było! Ja też od samego początku przeboje miałam. Na szczęście bardziej ze mną niż z dzidzią i jakoś się teraz powoli układa :) Tobie też na pewno wszystko się ureguluje :)

Zgłoś nadużycie #3095 27 sierpnia 2015, 22:15

turboslimak Fajna mama
ufffff też tu was nadrobiłam ....kolezanka pojechała...dopiero weszlam do domu z wizyty....

moja akrobatka....powinnam napisac babel bo nie wiadomo co bedzie ale niech bedzie ze akrobatka :D
tak wiec moja akrobatka wywija orły jak szalona :D
serduszko bije.szyjka ok.
czeka mnie dermatolog bo mam wysyp swedzacych krostek na cyckach pupie i boku ud...ii nie obejdzie sie bez sterydu.
i wizyta u internisty bo od pon trace glos tak gardlo mnie boli.

po za tym mam przylyw energiii ale dalej lenia na sprzatnie w domu ;p

motylek super ze wizyta w porzadku....a co z twoim kolataniem serca i uderzeniami goraca?cos mowila ginekolozka ?? ??

widzialam wasze ciuszki!!! sliczne...piekne....ukradłabym wwam ;p

brzucholki tez wspaniale!!! :) :)

Zgłoś nadużycie #3096 27 sierpnia 2015, 22:38

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

ufffff też tu was nadrobiłam ....kolezanka pojechała...dopiero weszlam do domu z wizyty....

moja akrobatka....powinnam napisac babel bo nie wiadomo co bedzie ale niech bedzie ze akrobatka :D
tak wiec moja akrobatka wywija orły jak szalona :D
serduszko bije.szyjka ok.
czeka mnie dermatolog bo mam wysyp swedzacych krostek na cyckach pupie i boku ud...ii nie obejdzie sie bez sterydu.
i wizyta u internisty bo od pon trace glos tak gardlo mnie boli.

po za tym mam przylyw energiii ale dalej lenia na sprzatnie w domu ;p

motylek super ze wizyta w porzadku....a co z twoim kolataniem serca i uderzeniami goraca?cos mowila ginekolozka ?? ??

widzialam wasze ciuszki!!! sliczne...piekne....ukradłabym wwam ;p

brzucholki tez wspaniale!!! :) :)

Tak, ciśnienie miałam okej.. Prawdopodobnie to przez pogodę i stres związany z wizyta... Ale jeśli bedze sie to powtarzać to mam do niej zadzwonic :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3097 27 sierpnia 2015, 22:40

motylek1909 Supermama
Gumisior, ja wode mam non stop pod ręka ale brzucha nie oszukan ;D az mi burczy! Wstyd przy ludziach jakbym miesiac nie jadła :)

Co fo wagi: 30.07-86,4
13.08-86,2
27.08-86,8 :) chyba zaczynam tyć ;p

Dobranoc!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3098 27 sierpnia 2015, 22:51

kinste Gotowa na wszystko
Co do mojej twarzy :D

Zgłoś nadużycie #3099 27 sierpnia 2015, 23:49

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Co do mojej twarzy :D

Buaaahaaaaaaa!!!!! :-) )))

Motylek ty masz niewiele na plusie ja 4 kilo :D
Gin dzis mowi ale ma pani fajny ciazowy brzuszek -ucieszyło mnie to
Bo poszło prawie wszystko w brzuch ;-)

Motylek ja tez wizytami sie emocjonuje ze az ciśnienie mam za wysokie ;-)
Tak jak pisałas zawsze bedziemy sie denerwować ... I tak do rozwiązania :-)

Zgłoś nadużycie #3100 28 sierpnia 2015, 7:37

meg86 Gotowa na wszystko
Witam...
Wczoraj się chwalilam że obiad zrobiłam że już lepiej to dziś moje mdłości nadrabiaja za wczoraj :-( jeszcze nie wiem chyba przez to ze pada i jest niskie ciśnienie bo aż mi słabo jest :-( kiedy to kurczę będzie lepiej :-( jeden dzień lepszy to potem parę dni masakrycznych mam dosyć naprawdę :-(

Zgłoś nadużycie #3101 28 sierpnia 2015, 8:28

meg86 Gotowa na wszystko
Wiecie co chyba mnie jakas deprecha łapie bo się przed chwilka poplakalam :-( ile czasu to trwa :-( jest mi źle pomocy przy mikim nie mam wszystko na mojej głowie a człowiek nie ma sił coś zrobić bo pozycja pionowa nasila mdłości :-( byłam kuzwa cierpliwa czekałam aż to gorsze samopoczucie przejdzie a dziś peklam :-( miki się nie słucha w domu też chociaż coś trzeba zrobić mam kuzwa dosyć naprawdę :'( :'( :'(

Zgłoś nadużycie #3102 28 sierpnia 2015, 8:38

tymama Fajna mama
Dzień dobry :)

Motylek no nic dziwnego, że waga zaczyna rosnąć- kończysz już 11tydzień :) a pamiętam jak test robiłaś, ale to leci :)

Kinste wariatka z Ciebie :D ale z tym lustrem to racja :P

Turboślimak Ty to sobie możesz tyć, bo chudzielec z Ciebie niezły :)

Zgłoś nadużycie #3103 28 sierpnia 2015, 8:45

tymama Fajna mama
Meg teraz do Ciebie :*
Po pierwsze spokojnie, nikt Ci się nie dziwi, że pękłaś, bo ile można. Ciężko być uśmiechniętą z pawiem w gębie, ja Cię rozumiem :)
Do tego dochodzą jeszcze hormony, które jeszcze pogarszają sprawę. No, ale to przecież nie będzie trwało wiecznie.. ciąża to poświęcenie, a jak ktoś twierdzi, że to nie choroba to nie ma pojęcia co mówi- ja się czuję jakbym była na kacu+grypa żołądkowa :D
Uśmiechnij się i znajdź jakieś pozytywy :) wiem że jest ciężko, ale to dla maluszka. WARTO! :)

Zgłoś nadużycie #3104 28 sierpnia 2015, 9:26

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Meg teraz do Ciebie :*
Po pierwsze spokojnie, nikt Ci się nie dziwi, że pękłaś, bo ile można. Ciężko być uśmiechniętą z pawiem w gębie, ja Cię rozumiem :)
Do tego dochodzą jeszcze hormony, które jeszcze pogarszają sprawę. No, ale to przecież nie będzie trwało wiecznie.. ciąża to poświęcenie, a jak ktoś twierdzi, że to nie choroba to nie ma pojęcia co mówi- ja się czuję jakbym była na kacu+grypa żołądkowa :D
Uśmiechnij się i znajdź jakieś pozytywy :) wiem że jest ciężko, ale to dla maluszka. WARTO! :)

Dziękuję :* troszkę się rozchodzilam i jakby lepiej,zmmierzylam też ciśnienie i wiem skąd moje zawroty głowy i uczucie słabości no więc od niskiego ciśnienia :-( rano miałam 108/60 dla mnie to stanowczo za niskie teraz przed chwilka wierzyłam i jest 117/78 także w normie,jejku niech już będzie dobrze :-( powiem wam że te moje samopoczucie nie było by tak dokuczliwe gdybym była sama a tak jest Mikołaj i niestety muszę koło niego chodzić bo co chwilę Mama pić Mama to Mama tamto

Zgłoś nadużycie #3105 28 sierpnia 2015, 9:48

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Dziękuję :* troszkę się rozchodzilam i jakby lepiej,zmmierzylam też ciśnienie i wiem skąd moje zawroty głowy i uczucie słabości no więc od niskiego ciśnienia :-( rano miałam 108/60 dla mnie to stanowczo za niskie teraz przed chwilka wierzyłam i jest 117/78 także w normie,jejku niech już będzie dobrze :-( powiem wam że te moje samopoczucie nie było by tak dokuczliwe gdybym była sama a tak jest Mikołaj i niestety muszę koło niego chodzić bo co chwilę Mama pić Mama to Mama tamto

Mega na poprawę humoru głaskaj sie po brzuszku!! :-)
Wcale sie nie dziwie ze pęklas jeszcze te nasze hormony wariują
Strasznie w naszym ciele ja sie kochana juz 5 razy pskowalam by sie wynieść a dzis mojemu mowię ze jest najcudowniejszy na świecie ... Ze skrajności w skrajnośc
Takze uszy do góry i bedzie dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #3106 28 sierpnia 2015, 10:31

motylek1909 Supermama
Meg każdy ma gorsze chwile spokojnie :*

Ja na 11.30 ide do endokrynologa wiec trzymajcie kciuki! :)

Zgłoś nadużycie #3107 28 sierpnia 2015, 10:36

motylek1909 napisał(a)

Meg każdy ma gorsze chwile spokojnie :*

Ja na 11.30 ide do endokrynologa wiec trzymajcie kciuki! :)

Oczywiście będziemy trzymać kciuki :)

Tak w ogole to dzień dobry.

Ja dzisiaj równiez bede z tych co jęczą i marudzą. Mam dzisiaj takie, za przeproszeniem, wkur....., ze mam ochotę mordować. Znowu jeste w robocie i tu musze ciagle odbierać telefony, wiec wyobraźcie sobie jaka jestem niemiła dla tych klientów! No normalnie mam ochotę zabijać... Wiem ze to hormony, ale jedyne co by mnie pocieszyło teraz to możliwość pójścia spać. Wrrr

Zgłoś nadużycie #3108 28 sierpnia 2015, 10:56

Okej, wylądowałam swoją frustracji dodatkowo zarejestrowałam sie i do dentysty i do neurologa. Mam nadzieje, ze poprawa mojego uzębienia oraz próba ujarzmienia moich migren wplyńie pozytywnie na moje samopoczucie.

Zgłoś nadużycie #3109 28 sierpnia 2015, 11:24

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Okej, wylądowałam swoją frustracji dodatkowo zarejestrowałam sie i do dentysty i do neurologa. Mam nadzieje, ze poprawa mojego uzębienia oraz próba ujarzmienia moich migren wplyńie pozytywnie na moje samopoczucie.

Powinna :) ja co kilka dni mam gorszy nastroj... A tak to az dziwne bo jestem nad wyraz miła :) zwłaszcza dla meza! I mam wrażenie ze to on chodzi ciagle z jakimś fochem czy cos :/

Zgłoś nadużycie #3110 28 sierpnia 2015, 11:33

Mój P. W końcu nauczył sie, ze jak chce być na mnie zły jak jestem w ciazy to musi być na mnie zły inaczej niż przed ciąża bo bedzie płacz lament i afera xd Ale generalnie jestem dobra kobieta i daje mu wychodne tak wiec wczoraj wrócił o 3 w nocy. Dobrze, ze wiem gdzie i z kim jest bo tak to by niezła afera była za takie nocne hulanie xd