Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3031 27 sierpnia 2015, 11:26

Gumsior Gotowa na wszystko
Dokładnie! Polać Kinste! Zęby to nie przelewki, same sie nie zagoją. Przy kanałowym ząb jest martwy ale jest a weź pózniej płac za implant jak Ci całego zęba wyrwa przez jakaś niedouczona babę.

Ja rok temu nie pojechałam na wakacje do Australii przez taka jedna mendę to do ordynatora poszłam.
Byłam u okulisty z moja choroba. Swego czasu wszyscy mnie zali na oddziale w szpitalu bo byłam tam minimum raz na dwa tygodnie. No ale pewnego razu pojawiła sie ONA. Nowa rezydentka mądrzejsza od papieża. Nie słuchała mnie ze choruje na to od 2 lat, ze mam to i to. Miała, nie być bezczelna bo to ona jest lekarzem. I co? Dwa dni pózniej wylądowałam w szpitalu pod kroplówka żeby wzroku nie stracić, a ta menda bała mi sie w oczy spojrzeć!! Bilet dało sie przebukowac na za rok. Ale sam fakt, a ile stresu.

Mowię Ci idź i walcz o swoje bo dzielna baba jesteś! A taka infekcja może być niebezpieczna dla dziecka!! Ja teraz tez nie daje sobie w kasze dmuchać bo może i mnie lekarz zjedzie ze jestem bezczelna gowniara, ale ja mam dziecko w drodze i nie pozwolę żeby przez jego pychę mu sie coś stało!!!

Zgłoś nadużycie #3032 27 sierpnia 2015, 11:32

kinste Gotowa na wszystko
No bo teraz najważniejsze jest dziecko ..

Zgłoś nadużycie #3033 27 sierpnia 2015, 11:38

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Skargę to złożę na pewno, bo już mój przyszły teściu miał niezłe problemy z nimi, a wtedy pobłażyli. Miał wyrywanego zęba prawdopodobnie brudnymi narzędziami i dostała mu się bakteria ecoli. Pół twarzy spuchnięte, guz na pół szczęki. Przez pół roku nie widzieli co mu jest i gdyby nie to, że sam prywatnie zrobił wymaz z tego miejsca to boję się pomyśleć co by się stało.. Więc jak teraz mi się w tym samym miejscu coś stało to cała rodzina już jest bojowo nastawiona. Tylko chodzi o to, że w tym momencie nic mi nie da składanie skarg, potrzebuję zatamować krwawienie a w prywatnych gabinetach to kolejne pieniądze.. I nikt mi za to nie zapłaci. ;/

Zgłoś nadużycie #3034 27 sierpnia 2015, 11:55

Kurczę No to nie wiem. Ja bym pojechała do jakiegoś innego dentysty funduszowego i wprost powiedziała jaka jest sytuacja. Powiedziałabym rownież ze sie boje i czy może mi pomoc bo na prawdę nie wiem co robic. I tu jest kwestia tego, ze albo bedzie człowiekiem, albo nie.

Ewentualnie opcja druga to bym poszła po wizycie u dentysty na NFZ, w przypadku odesłania z kwitkiem, do dentysty prywatnego. Zapłaciłabym te pieniace z bólem serca a pózniej bym sie starała o zwrot tych pieniędzy od NFZ. Jeżeli to byłoby po as tysiąc zlotych za całe leczenie nie bałabym sie wnieść powództwa(zboczenie studentki prawa Haha). Tylko wiesz, ja bym chciała sprawdzić kilku lekarzy na NFZ i jakby mnie nie chcieli przyjąć to bym chciała żeby mi napisali na piśmie ze odmawiają przyjęcia ciężarnej w takim i takim przypadku i z takiego i takiego powodu.

Na pewno jest jakieś wyjście i uda sie zaradzić :)

Zgłoś nadużycie #3035 27 sierpnia 2015, 12:14

Aaaa Rokokoki!!! Idąc do dentysty na NFZ, jak nie będzie Cię chciał przyjąć powiedz tak:
Według paragrafu 5 rozporządzenia ministra zdrowia z dnia 30 sierpnia 2009 w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego, Świadczeniobiorcy zgłaszającemu się z bólem
świadczenia gwarantowane są udzielane w dniu zgłoszenia.

Dodatkowo bym powiedziała, że stan jamy ustnej ma niebagatelny wpływ na ciążę i jej przebieg.

Zgłoś nadużycie #3036 27 sierpnia 2015, 12:30

Gumsior napisał(a)

Aaaa Rokokoki!!! Idąc do dentysty na NFZ, jak nie będzie Cię chciał przyjąć powiedz tak:
Według paragrafu 5 rozporządzenia ministra zdrowia z dnia 30 sierpnia 2009 w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego, Świadczeniobiorcy zgłaszającemu się z bólem
świadczenia gwarantowane są udzielane w dniu zgłoszenia.

Dodatkowo bym powiedziała, że stan jamy ustnej ma niebagatelny wpływ na ciążę i jej przebieg.

Dziękuję Ci bardzo. :) Normalny dentysta powinien przyjąć bez mrugnięcia okiem, ale wiadomo jak to u nas jest. Uważają się za nie wiadomo kogo. Tylko najgorsze jest to, że pracuję do 18.30 i nie mam za dużo czasu na znalezienie jakiejś przychodni. Ponoć też powinnam dostać skierowanie na zatrzymanie perforacji na CITO i wtedy z tym przyjmują mnie wszędzie bez kolejki.

Zgłoś nadużycie #3037 27 sierpnia 2015, 12:44

tymama Fajna mama
Rokikoki biedaczko :( mam nadzieję że trafisz na ludzkiego dentystę i Ci pomoże.

Zgłoś nadużycie #3038 27 sierpnia 2015, 12:45

Od razu daj znać jak Ci poszło! I nie daj się spławić!

Zgłoś nadużycie #3039 27 sierpnia 2015, 13:00

Lenka87 Fajna mama
Witam się z Wami w 2 trymestrze :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #3040 27 sierpnia 2015, 13:04

Ojj szykuje się wojna. Mój facet zadzwonił tam do przychodni żądając zapisania mnie na już do chirurga z ich winy a ponoć tak bezczelna babka była, że się wszystkiego wyrzekła, powiedziała, że ktoś inny mi to zrobił i że w ogóle ja wymyślam z tym bólem i krwią i że mam iść sobie najlepiej wyrwać tego zęba. To mój się mocno wkurzył, jutro rano już mam załatwioną wizytę w specjalnej klinice gdzie wydadzą mi oświadczenie, że to ewidentna wina lekarza i będziemy żądać zwrotu kosztów leczenia i dodatkowo zafundowania leczenia pod mikroskopem. A jak nie to pewnie na drogę sądową, a co.

Zgłoś nadużycie #3041 27 sierpnia 2015, 13:08

motylek1909 Supermama
Rety współczuje przygód z dentysta :/ nie cierpię ich a w takim przypadku szczególnie!!!

Lenka gratuluje :) jak sie czujesz? Wszystko ok? Brzuszek piekny :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3042 27 sierpnia 2015, 13:10

Lenka87 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Rety współczuje przygód z dentysta :/ nie cierpię ich a w takim przypadku szczególnie!!!

Lenka gratuluje :) jak sie czujesz? Wszystko ok? Brzuszek piekny :)

Czuję się dobrze, ale nie mam weny do pisania. Właśnie przymierzam się do drzemki :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #3043 27 sierpnia 2015, 13:13

tymama Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Witam się z Wami w 2 trymestrze :-)

Aaaaaa! Jaki okrąglutki :)

Zgłoś nadużycie #3044 27 sierpnia 2015, 13:15

tymama Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Ojj szykuje się wojna. Mój facet zadzwonił tam do przychodni żądając zapisania mnie na już do chirurga z ich winy a ponoć tak bezczelna babka była, że się wszystkiego wyrzekła, powiedziała, że ktoś inny mi to zrobił i że w ogóle ja wymyślam z tym bólem i krwią i że mam iść sobie najlepiej wyrwać tego zęba. To mój się mocno wkurzył, jutro rano już mam załatwioną wizytę w specjalnej klinice gdzie wydadzą mi oświadczenie, że to ewidentna wina lekarza i będziemy żądać zwrotu kosztów leczenia i dodatkowo zafundowania leczenia pod mikroskopem. A jak nie to pewnie na drogę sądową, a co.

Rokikoki wiem, że to nie powód do śmiechu, ale nie mogę wytrzymać :D nie wiedzą na kogo trafili :P masz rację, nie popuść :) a wystarczyłoby, żeby przyjęli Cię na wizytę, no cóż- jak nie po dobroci... ;)

Zgłoś nadużycie #3045 27 sierpnia 2015, 13:21

tymama napisał(a)

Rokikoki wiem, że to nie powód do śmiechu, ale nie mogę wytrzymać :D nie wiedzą na kogo trafili :P masz rację, nie popuść :) a wystarczyłoby, żeby przyjęli Cię na wizytę, no cóż- jak nie po dobroci... ;)

Wystarczyło, że podczas ostatniej wizyty pinda powiedziała, że zrobiła błąd, że zaczęło krwawić i zapisała mnie do chirurga. A ona słowem nie pisnęła i założyła wypełnienie myśląc, że się nie wyda. A że mój facet prawnik-policjant to na pewno już nie odpuści. :P

Zgłoś nadużycie #3046 27 sierpnia 2015, 13:39

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Czuję się dobrze, ale nie mam weny do pisania. Właśnie przymierzam się do drzemki :-)

rozumiem :) pisz jak tylko najdzie Cię ochota :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3047 27 sierpnia 2015, 13:40

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Hej!
Ja dalej mam z tym zębem przeboje.. Po wczorajszej wizycie u innego lekarza okazało się, że mam perforacje w kanale czyli, że poprzedni lekarz był na tyle niedouczony, że zrobił mi otwartą dziurę z której sączy się krew i dlatego tak ząb boli.. Już nie wiem co mam robić. Najchętniej poszłabym do tej cipy i powiedziała na jej temat kilka słów, bo ona dobrze wiedziała co zrobiła, a nie raczyła mnie o tym poinformować i gdyby nie to, że wczoraj byłam to bym dalej nieświadoma hasała z otwartą raną. A perforacja zazwyczaj się kończy ostrym zapaleniem z antybiotykiem i ząb do wyrwania. Chce mi się płakać, bo nikt mi nie chce pomóc..

Rybka ja w szkole średniej miałam coś takiego ból nie do wytrzymania stan zapalny się zrobił i wyrywanie zęba prawie na żywca bo znieczulenie nie zadziałało masakra jedna a dawno miałaś zamykany ten ząb? Mi robili go kanalowo zamknęli i grudniu a w maju był już cyrk z nim

Zgłoś nadużycie #3048 27 sierpnia 2015, 13:52

meg86 napisał(a)

Rybka ja w szkole średniej miałam coś takiego ból nie do wytrzymania stan zapalny się zrobił i wyrywanie zęba prawie na żywca bo znieczulenie nie zadziałało masakra jedna a dawno miałaś zamykany ten ząb? Mi robili go kanalowo zamknęli i grudniu a w maju był już cyrk z nim

Ja miałam jakieś 3 miesiące temu wsadzany lek i wypełnienie. Jak mi to wypełnienie wyleciało to zgłosiłam się do tej lekarki. Ona stwierdziła, że może jej się uda wyleczyć, godzinę się bawiła i odesłała do innego lekarza, bo ona nie wie. I już na następny dzień mnie ząb zaczął boleć no a dopiero po 5 dniach, czyli wczoraj okazało się, że jest ta perforacja.

Zgłoś nadużycie #3049 27 sierpnia 2015, 13:54

motylek1909 Supermama
A ja mam dziś kołotania serca :( i uderzenia gorąca :( martwię się tym...

idę szykować się na wizytę ;)

Zgłoś nadużycie #3050 27 sierpnia 2015, 14:03

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

A ja mam dziś kołotania serca :( i uderzenia gorąca :( martwię się tym...

idę szykować się na wizytę ;)

3mam kciuki za wizytę daj znać co tam Dr powiedział
Co do kolatania serca i uderzeń gorąca w ciąży takie sytuacje mogą się zdarzyć ale skontroluj to z lekarzem
Poza tym może to od emocji takie masz objawy? Ja zawsze u lekarza mam większy puls ciśnienie no i napady ciepła też mam