Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #3011 26 sierpnia 2015, 17:56

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Ooo takich dużych to nie chce :D faktycznie przerabane. .
A powiedzcie mi jak u Was z depilacja nóg ? Bo wcześniej używałam depilatora a teraz boję się ze może to mieć jakiś wpływ na ciążę bo jednak to wyrywanie włosów boli .. a maszynka co 3 dni to jakaś udręka. .

ja zawsze maszynką jechałam i teraz tak samo ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3012 26 sierpnia 2015, 17:57

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

motylek a wynik tsh robiony teraz 0,789 jest ok?

tak, mieści się w normie, więc jest OK :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #3013 26 sierpnia 2015, 18:02

kinste Gotowa na wszystko
Powiem Ci ze jako tako znam się na odmianach które mam :) Ale więcej mam tych zimowych :) z letnich mam tylko celeste :)

Zgłoś nadużycie #3014 26 sierpnia 2015, 18:03

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Ooo takich dużych to nie chce :D faktycznie przerabane. .
A powiedzcie mi jak u Was z depilacja nóg ? Bo wcześniej używałam depilatora a teraz boję się ze może to mieć jakiś wpływ na ciążę bo jednak to wyrywanie włosów boli .. a maszynka co 3 dni to jakaś udręka. .

Ja kilka miesięcy temu połasiłam się na depilator brauna. Ale w sumie jak dla mnie szału nie ma. Nigdy nie wyrywa wszystkich włosków a samo golenie trwa z 1,5 h przynajmniej. Więc nie mam problemu z wyborem i golę się tradycyjnie.

Zgłoś nadużycie #3015 26 sierpnia 2015, 18:07

kinste napisał(a)

Powiem Ci ze jako tako znam się na odmianach które mam :) Ale więcej mam tych zimowych :) z letnich mam tylko celeste :)

A jakie zimowe byś poleciła kobiecie w ciąży? :D

Zgłoś nadużycie #3016 26 sierpnia 2015, 18:21

Zależy czy wolisz słodkie czy kwaśne :) te "zimowe " zaczynają się w połowie albo po koniec września :)

Zgłoś nadużycie #3017 26 sierpnia 2015, 18:23

kinste napisał(a)

Zależy czy wolisz słodkie czy kwaśne :) te "zimowe " zaczynają się w połowie albo po koniec września :)

No dobra, to ja bym chciała takie pół na pół. Tzn bardziej kwaśne niż słodkie, ale żeby gęby nie wykręcało. :D Znajdzie się coś? :P

Zgłoś nadużycie #3018 26 sierpnia 2015, 18:32

ROKIKOKI napisał(a)

No dobra, to ja bym chciała takie pół na pół. Tzn bardziej kwaśne niż słodkie, ale żeby gęby nie wykręcało. :D Znajdzie się coś? :P

Champion albo jonagored :) ale to później :)
A teraz pytaj o delikatesa :)
I pamiętaj żeby je porządnie umyć bo nawet jak Ci powiedzą że eco to w to nie wierz bo i tak jest pryskane :) jak znajdę chwilę to pojadę na pole sąsiada pokazać Ci jak wygląda Eco jabłko :D

Zgłoś nadużycie #3019 26 sierpnia 2015, 18:40

kinste napisał(a)

I pamiętaj żeby je porządnie umyć bo nawet jak Ci powiedzą że eco to w to nie wierz bo i tak jest pryskane :) jak znajdę chwilę to pojadę na pole sąsiada pokazać Ci jak wygląda Eco jabłko :D

No i celesta którą jem ale ona jest bardzo słodka jak dla mnie ..

Zgłoś nadużycie #3020 26 sierpnia 2015, 18:45

Filemonka Zadomowiona
OK, popracowane, zupa ugotowana i ciasto upieczone (oczywiście podwójna porcja, bo często jak robię ciasto, robię więcej i mąż zabiera do pracy :) )Przepis na zupę musiałam trochę zmodyfikować bo miałam za mało dyni, żeby wyszła taka zupa jaką zazywczaj robię więc "oszukałam" ją trochę ziemniakami :) A ciasto z tego przepisu robiłam po raz pierwszy, i też oczywiście jako że mam skłonności do modyfikowania przepisów, dałam dwa razy więcej bakalii niż powinnam więc jest nieżle najeżone :)
Co do depilacji ja też maszynka + odżywka i heja :) Najszybciej i bezboleśnie :) Kilka razy robiłam wosk i próbowałam depilaora elektrycznego ale... pomimo tego, że mam dosyc wysoki próg bólu bo łydki jakoś mam mega uwrażliwione, to nie dla mnie :) Więc zostaje maszynka :) Ciekawe jak to będzie z depilacją jak nam się zrobia naprawdę pokaźne brzuszki :)

Zgłoś nadużycie #3021 26 sierpnia 2015, 21:50

Gumsior Gotowa na wszystko
Dziewczyny, ja dzisiaj przeszłam samą siebie. Zrobiłam listę w excelu "wyprawka" a w niej dwa arkusze "planowane wydatki" i "rzeczywiste wydatki" oraz tabelę wózków z punktacją za poszczególne rzeczy(ciekawa jestem czy wszystkie wózki będą u mnie w mieście dostępne do przetestowania). Normalnie zwariowałam. Zamiast się uczyć to ja tabelki robię o.O

Zgłoś nadużycie #3022 26 sierpnia 2015, 22:32

jogi Gotowa na wszystko
czasami "dziekuje!" mozemy traktowac jako "lubie to" :)

Zgłoś nadużycie #3023 26 sierpnia 2015, 22:41

http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-viper-v-3-2w1-i5617485463.html

dziewczyny, dobra oferta ??

Zgłoś nadużycie #3024 26 sierpnia 2015, 23:12

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-viper-v-3-2w1-i5617485463.html

dziewczyny, dobra oferta ??

wg mnie tak, ale dzieci nie mam, nie miałam wózka, więc wiesz :P ładne kolorki, lekki stelaż, więc dla mnie bomba ;)

Zgłoś nadużycie #3025 26 sierpnia 2015, 23:26

Ja boję się o wykonanie .. żeby to nie było takie wiesz.. bo tak już przyszlosciowo myślę o drugim :) chociaż jeszcze dużo czasu :)

Zgłoś nadużycie #3026 27 sierpnia 2015, 10:03

Gumsior Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Kolejny ciążowy dzień za nami i kolejny przed nami :) Jak samopoczucia?

Zgłoś nadużycie #3027 27 sierpnia 2015, 10:12

kinste napisał(a)

Ooo dzięki dzięki. :D

Zgłoś nadużycie #3028 27 sierpnia 2015, 10:25

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Dzień dobry :)

Kolejny ciążowy dzień za nami i kolejny przed nami :) Jak samopoczucia?

I mnie całkiem ok :)

Dzien dobry!

Byłam na pobieraniu krwi dla endokrynologa (jutro mam wizyte) a dzis po15.30 ide do gina :) nie moge sie doczekac! Poproszę żebyśmy spojrzeli chociaż na szkraba!

Zgłoś nadużycie #3029 27 sierpnia 2015, 10:32

Hej!
Ja dalej mam z tym zębem przeboje.. Po wczorajszej wizycie u innego lekarza okazało się, że mam perforacje w kanale czyli, że poprzedni lekarz był na tyle niedouczony, że zrobił mi otwartą dziurę z której sączy się krew i dlatego tak ząb boli.. Już nie wiem co mam robić. Najchętniej poszłabym do tej cipy i powiedziała na jej temat kilka słów, bo ona dobrze wiedziała co zrobiła, a nie raczyła mnie o tym poinformować i gdyby nie to, że wczoraj byłam to bym dalej nieświadoma hasała z otwartą raną. A perforacja zazwyczaj się kończy ostrym zapaleniem z antybiotykiem i ząb do wyrwania. Chce mi się płakać, bo nikt mi nie chce pomóc..

Zgłoś nadużycie #3030 27 sierpnia 2015, 11:11

ROKIKOKI napisał(a)

Hej!
Ja dalej mam z tym zębem przeboje.. Po wczorajszej wizycie u innego lekarza okazało się, że mam perforacje w kanale czyli, że poprzedni lekarz był na tyle niedouczony, że zrobił mi otwartą dziurę z której sączy się krew i dlatego tak ząb boli.. Już nie wiem co mam robić. Najchętniej poszłabym do tej cipy i powiedziała na jej temat kilka słów, bo ona dobrze wiedziała co zrobiła, a nie raczyła mnie o tym poinformować i gdyby nie to, że wczoraj byłam to bym dalej nieświadoma hasała z otwartą raną. A perforacja zazwyczaj się kończy ostrym zapaleniem z antybiotykiem i ząb do wyrwania. Chce mi się płakać, bo nikt mi nie chce pomóc..

Kochana, skladaj skargę ! Co to za lekarz .. ja pierdziele ..