Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2931 25 sierpnia 2015, 18:15

kinste Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

prosze bardzo :)

moj K. został wysłany do sklepu z listą ;p

i wreszcie i mnie padaa :)

Zgłoś nadużycie #2932 25 sierpnia 2015, 18:56

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Nie podnos mi ciśnienia :D

serio! popatrz na allegro jakie fajne rzeczy sa ;D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2933 25 sierpnia 2015, 18:59

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

a mnie z tego siedzenia w domu naszla ochota na pizze i zrobilam :) dwie :) jedna prawie cala juz zjedzona,druga czeka dla mezusia :)

ale mi ochoty narobiłaś!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2934 25 sierpnia 2015, 19:01

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

moj K. został wysłany do sklepu z listą ;p

i wreszcie i mnie padaa :)

ja właśnie wróciłam do domku i u mnie też pada :D nareszcie :D

Zgłoś nadużycie #2935 25 sierpnia 2015, 19:01

motylek1909 napisał(a)

serio! popatrz na allegro jakie fajne rzeczy sa ;D

no wiem .. ale w rozmiarze 34 tych licytacji duzo nie ma .. :/

Zgłoś nadużycie #2936 25 sierpnia 2015, 19:04

Gumsior Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

a mnie z tego siedzenia w domu naszla ochota na pizze i zrobilam :) dwie :) jedna prawie cala juz zjedzona,druga czeka dla mezusia :)

Też dzisiaj jadłam domowej roboty pizze

Zgłoś nadużycie #2937 25 sierpnia 2015, 19:24

jogi napisał(a)

prosze bardzo :)

A w ilu stopniach piec?   :)

Zgłoś nadużycie #2938 25 sierpnia 2015, 19:26

meg86 Gotowa na wszystko
Jej wy tu o jedzeniu a ja nad muszla wisze :'( :'(

Zgłoś nadużycie #2939 25 sierpnia 2015, 19:44

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

jogi napisał(a)

O jeronaaaaa a za mna od kilku dni chodzi pizza;(( zalapie sie na kawalek ?? ;)

Zgłoś nadużycie #2940 25 sierpnia 2015, 19:48

Filemonka Zadomowiona
Rety Dziewczyny ale macie tempo, ledwo człowiek z pracy wróci a tu już kilka stron z postami do przewertowania :)

Piękne ubranka dziewczyny! Ja jeszcze nie mam kompletnie nic, ani jednej skarpeteczki :)

Jasmin - ja w prawdzie jestem dopiero w 9 tygodniu ale kompletnie nie widać po mnie ciąży, brzuch owszem okresowo rośnie ale od zaparć :) Wczoraj właśnie trafiłam na zdjęcia brzuszków dziewczyn i byłam w szoku, że takie piękne :) U mnie kompletnie nic i nawet nie wpadłam na to, żeby sobie takie zdjęcie zrobić :) Chyba za bardzo pochłania mnie praca, budowa domu i inne obowiązki, mało mam czasu, żeby móc się tak mocno skupiać na ciąży... Może czas to zmienić :)

I strasznie Wam dziewczyny współczuję tych mdłości i wymiotów, mnie jeszcze ani razu od poczatku ciaży nawet nie zemdliło. Czy myslicie, że jeszcze może mnie dopaść? Toleruje też wszystkie zapachy oprócz alkoholu i wody po goleniu mojego męża, którą jakieś 3 miesiące emu sama mu wybrałam.

Zgłoś nadużycie #2941 25 sierpnia 2015, 20:22

meg86 napisał(a)

Jej wy tu o jedzeniu a ja nad muszla wisze :'( :'(

Współczuje biedna :( ale bardzo możliwe ze coraz bliżej końca tych mdłości...

Filemonka mi sie wydaje, ze to sie dzieje nagle. Wczoraj nie masz brzucha, a jutro juz widać bebzol. Wiadomo, ze to w sumie bardziej hormony, które rozluźniają jelita niż sam dzidziuś, ale brzusio jest :)

Każda reaguje inaczej.

Zgłoś nadużycie #2942 25 sierpnia 2015, 20:31

U mnie też pizza :)

Zgłoś nadużycie #2943 25 sierpnia 2015, 20:41

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

U mnie też pizza :)

aaaa podzielcie się :D

Zgłoś nadużycie #2944 25 sierpnia 2015, 20:47

turboslimak Fajna mama
moja wizyta o 20:00 nie odbyta - moj lekarz nie przyjechał do szpitala (gdzie za to place 120 zł)nie odbierał telefonu nie odpisywał na smsy.... okazalo sie ze nie ma dyzuru... zadzownil do mnie 20:20 ze to ja pomyliłam wizyty ze on czekał w gabinecie na mnie w miejscowosci obok (20 minut drogi) gdzie w smssie mam potwerdzenie ze szpital 25 sierpien 20:00...
totalna olewka powinien powiedzieć ze zaczeka.... a sam sie pomylił....
tak samo zrobil mi ze zwolnieniem pomylil sie miesiac temu w NIPIE- trzeba było poprawić  ..zadzownilam rano umowilismy sie w miejscowosci 20 minut stad w jego prywatnym gabinecie .moj facet pojechal do gabinetu wieczorem do tejże miejscowosci stal pol godziny pod gabinetem po czym jak dodzwonilam sie do lekarza to ten mowi ze ma remont gabinetu i zaprasza z powrotem do szpitala ! i musial sie cofać....jakby nie mogl nas poinformowac rano ze zaprasza do szpitala...ze tam ma remont....
co wy byscie zrobily? zmienilybyscie lekarza?
to druga taka sytuacja place mu prywatnie wcale nie mało bo wizyta nie wychodzi raz na miesiac tylko czasem czesciej jak jest potrzeba.
powinnam zmienic lekarza?
moze zbyt do siebie traktuje te dwie sytuacje ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #2945 25 sierpnia 2015, 21:03

turboslimak napisał(a)

moja wizyta o 20:00 nie odbyta - moj lekarz nie przyjechał do szpitala (gdzie za to place 120 zł)nie odbierał telefonu nie odpisywał na smsy.... okazalo sie ze nie ma dyzuru... zadzownil do mnie 20:20 ze to ja pomyliłam wizyty ze on czekał w gabinecie na mnie w miejscowosci obok (20 minut drogi) gdzie w smssie mam potwerdzenie ze szpital 25 sierpien 20:00...
tak samo zrobil mi ze zwolnieniem pomylil sie miesiac temu w NIPIE- trzeba było poprawić  ..zadzownilam rano umowilismy sie w miejscowosci 20 minut stad w jego prywatnym gabinecie .moj facet pojechal do gabinetu wieczorem do tejże miejscowosci stal pol godziny pod gabinetem po czym jak dodzwonilam sie do lekarza to ten mowi ze ma remont gabinetu i zaprasza z powrotem do szpitala ! i musial sie cofać....jakby nie mogl nas poinformowac rano ze zaprasza do szpitala...ze tam ma remont....
to druga taka sytuacja place mu prywatnie wcale nie mało bo wizyta nie wychodzi raz na miesiac tylko czasem czesciej jak jest potrzeba.

Kochana zmieniaj lekarza .. ja też płacę 120 zł i mam złotą kobietę .. a jeśli on zachowuje się jak prostak i myśli o niebieskich migdalach to chyba liczy tylko pieniądze a dobro pacjentek ma głęboko w poważaniu. .

Zgłoś nadużycie #2946 25 sierpnia 2015, 21:06

motylek1909 napisał(a)

aaaa podzielcie się :D

Zapraszam :)

Zjadłam trzy kawałki i jestem pełna :)

Jogi bardzo dziękuję za przepis :) super !

Zgłoś nadużycie #2947 25 sierpnia 2015, 21:08

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Kochana zmieniaj lekarza .. ja też płacę 120 zł i mam złotą kobietę .. a jeśli on zachowuje się jak prostak i myśli o niebieskich migdalach to chyba liczy tylko pieniądze a dobro pacjentek ma głęboko w poważaniu. .

no wlasnie chyba tak zrobie.... :(
czuje sie olana...ciekawe czy w czwartek odbedzie sie moja wizyta...czy nie zapomni.

az z nerwow mnie rozbolał brzuch na dole...mam ochote wyjsc z siebie i trzasnac drzwiami

to nie pierwszy raz kiedy ktos traktuje mnie nie powaznie bo jestem miła?bbowygladam mlodo?
boze kiedy to sie skonczy...moze ja powinnam z gory byc wyniosła powazna i oschla to moze ludzie inaczej by sie zachowywali?

Zgłoś nadużycie #2948 25 sierpnia 2015, 21:10

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Turboslimak nie znam lekarza ale według mnie nieodpowiedzialny ja do swojej dr chodzę już tyle lat i nigdy nie było takich "dziwnych" sytuacji ja bym się chyba zastanowiła nad zmianą lekarza

Zgłoś nadużycie #2949 25 sierpnia 2015, 21:12

Turboslimak koniecznie zmieniaj lekarza!! Co to za olewanie i brak szacunku do pacjenta i do jego czasu!!! Ja płace za wizytę 50 zł i nie ma mowy o takim zachowaniu! Ja to bym jeszcze skargę na niego do komisji lekarskiej napisała ale ja to jestem wredna jak ktoś mnie wkurzy :p

Zgłoś nadużycie #2950 25 sierpnia 2015, 21:23

Gumsior- bardzo dobrze mówi o tej skardze :)
Turboslimak - Ja bym się nie zastanawiala. . Jednak jesteś w ciąży i najważniejszy jest dzidziuś i Ty .. bo jakby się coś działo (tfu tfu tfu, odpukac ) to będzie Ci kazał tak jeździć ?