Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2871 25 sierpnia 2015, 9:10

turboslimak Fajna mama
gumsior....ja sie zezygam jak bede to cholerstwo pić...wiem bo keidys bez ciazy to robilam i bełta mialam w buzi...

tymama starałm sie kupować neutralne a pare kupilam chlopiecych pare dziewczecych - nie pokazałam wszystkiego :D

mozna powiedziec ze zaszalałam i oszalałam...

dziewczyny jak to uprac? w zwyklym proszu a potem w płynie dla dzieci ?? ?

bo to troche zajeżdza wiadomo chyba ichniejszą chemią ....

Zgłoś nadużycie #2872 25 sierpnia 2015, 9:11

turboslimak Fajna mama
oj dziewczyny łzy sie kreca w oku.....ja juz chyba 3 raz ogladam te ubranka!!!!!!!!!!! :D

jestem nienormalna :D

Zgłoś nadużycie #2873 25 sierpnia 2015, 9:13

tymama Fajna mama

turboslimak napisał(a)

gumsior....ja sie zezygam jak bede to cholerstwo pić...wiem bo keidys bez ciazy to robilam i bełta mialam w buzi...

tymama starałm sie kupować neutralne a pare kupilam chlopiecych pare dziewczecych - nie pokazałam wszystkiego :D

mozna powiedziec ze zaszalałam i oszalałam...

dziewczyny jak to uprac? w zwyklym proszu a potem w płynie dla dzieci ?? ?

bo to troche zajeżdza wiadomo chyba ichniejszą chemią ....

Ja najpierw prałam w zwykłym proszku, takim naszym, na wysokiej temp. A drugie pranie to w dziecięcym płynie do prania i płukania (z loveli, polecam, często jest w biedronce na promocji ) :)

Zgłoś nadużycie #2874 25 sierpnia 2015, 9:15

tymama Fajna mama

turboslimak napisał(a)

oj dziewczyny łzy sie kreca w oku.....ja juz chyba 3 raz ogladam te ubranka!!!!!!!!!!! :D

jestem nienormalna :D

Jesteś całkowicie normalna :) :)

Zgłoś nadużycie #2875 25 sierpnia 2015, 9:15

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Biedna jesteś. Ja bym na 100% zwymiotowała.
Za godzinkę będzie lepiej :) i mam nadzieję, że wyniki będą w porządku :)

No ja właśnie pawia puscilam :-(

Zgłoś nadużycie #2876 25 sierpnia 2015, 9:16

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Ja najpierw prałam w zwykłym proszku, takim naszym, na wysokiej temp. A drugie pranie to w dziecięcym płynie do prania i płukania (z loveli, polecam, często jest w biedronce na promocji ) :)

Też tak robiłam

Zgłoś nadużycie #2877 25 sierpnia 2015, 9:18

tymama Fajna mama

meg86 napisał(a)

No ja właśnie pawia puscilam :-(

Haha :) ale tak przy ludziach? :) :D

Zgłoś nadużycie #2878 25 sierpnia 2015, 9:21

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

Gumsior napisał(a)

No wlasnie nawet wody nie moge sie napic ani nic :( Dlatego to takie obrzydliwe. Jeszcze godzina i zjem kanapke :)

Nie dobrze :) mam pomysł pomysł co musisz kupić dziecko i jak urządzisz jego kącik :) odrazu zapomnisz :p

Zgłoś nadużycie #2879 25 sierpnia 2015, 9:34

kinste Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Dopiero wstałam .. do godziny 2 czy 3 próbowałam zamordować komara.. jak wylaczylam lampkę to od razu koło mojej głowy a jak włączyłam to już go nie było .. cholerstwo jedne .. ale w końcu udało się i moglam spać :)

Zgłoś nadużycie #2880 25 sierpnia 2015, 9:55

Gumsior Gotowa na wszystko
Co do pawia to bylo blisko ale liczylam wtedy do 10 i oddychalam głęboko bo balam sie ze jak zwymiotuje to bede musiala jeszcze raz to pic.

Kinste znam ten bol z robakami. Ciagle na nie poluje :)

Zgłoś nadużycie #2881 25 sierpnia 2015, 10:18

Gumsior napisał(a)

Co do pawia to bylo blisko ale liczylam wtedy do 10 i oddychalam głęboko bo balam sie ze jak zwymiotuje to bede musiala jeszcze raz to pic.

Kinste znam ten bol z robakami. Ciagle na nie poluje :)

A ja chyba zaczynam mieć fioła na punkcie sprzątania .. mówię do mamy ze muszę jeszcze pokój posprzątać a ona do mnie "przecież jest posprzatane " ..to się zaczyna robić chore :D cały czas latam ze szmatką ..

Zgłoś nadużycie #2882 25 sierpnia 2015, 10:28

Gumsior Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

A ja chyba zaczynam mieć fioła na punkcie sprzątania .. mówię do mamy ze muszę jeszcze pokój posprzątać a ona do mnie "przecież jest posprzatane " ..to się zaczyna robić chore :D cały czas latam ze szmatką ..

Aaa ja też się bawie w perfekcyj a pania domu :) Dla mnie ciagle jest balagan. Ostatnio caly dom zasmrodzilam octem bo probowalam domyc kabine prysznicowa. Bezskutecznie

Zgłoś nadużycie #2883 25 sierpnia 2015, 10:35

jogi Gotowa na wszystko
witam,
ale Wam serdecznie wspolczuje tych dolegliwosci :( ja na szczescie obydwie ciaze przechodze bardzo lagodnie.obym nie wywolala wilka z lasu :D

co do glukozy to u mnie chyba jako nielicznej az tak bardzo nie powodowal negatywnych emocji.moze nie pilam ze smakiem ale spokojnie dalam rade przelknac.mam nadzieje ze teraz tez tak bezdie. hehehe chyba jestem przykladem ze ciaza to piekny,blogoslawiony stan :) uwielbiam ten stan,zwlaszcza widziec jak brzuszek rosnie i zaczynaja sie kopniaczki.... :) obym tak do konca uwazala :)

ja juz prawie zdrowa :) jedynie niewielki kaszel mi jeszcze zostal ale mysle ze do piatku,do naszego wyjazdu do Francji juz bede calkowicie wykurowana.

Zgłoś nadużycie #2884 25 sierpnia 2015, 10:36

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Haha :) ale tak przy ludziach? :) :D

Normalnie w przychodni na korytarzu mój mąż to sprzatal :-( a tam pełno osób :-/

Zgłoś nadużycie #2885 25 sierpnia 2015, 10:39

jogi Gotowa na wszystko
i co tu znow robic jak drugi dzien z kolei pada i wieje od samego rana ?? :( chyba juz koniec tutaj lata...i znow zacznie sie typowo angielska- deszczowa i wietrzna pogoda :( dziecka najbardziej szkoda bo nudzi mu sie strasznie.dobrze ze to przedszkole sie wkrotce zaczyna

Zgłoś nadużycie #2886 25 sierpnia 2015, 10:40

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.
A ja siedzę w pracy z bolącym zębem. Nie bolał mnie do momentu pójścia do innej dentystki. Choć to dziwne, bo ponoć ząb obumarły do leczenia kanałowego nie boli.. No i teraz zostaje mi znalezienie dentysty, który robi kanałówkę mikroskopowo, bo zdjęcia zrobić nie mogę. Koszt jakieś 800 zł..

Zgłoś nadużycie #2887 25 sierpnia 2015, 10:47

Gumsior napisał(a)

Aaa ja też się bawie w perfekcyj a pania domu :) Dla mnie ciagle jest balagan. Ostatnio caly dom zasmrodzilam octem bo probowalam domyc kabine prysznicowa. Bezskutecznie

Nigdy mi nie przeszkadzało to ze jakiś paproch lata a teraz mam wrażenie że przez kurz coś się będzie mogło stać dziecku :D

Meg współczuję ..

Rokikoki masakra jakaś .. mnie bolał ząb a okazało się ze to chyba od zatok a później przeszło .. modlę się o to żeby tylko nic mi się z zębami nie stało bo bez znieczulenia nie dam się dotknąć ..

Zgłoś nadużycie #2888 25 sierpnia 2015, 10:54

jogi Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Hej dziewczyny.
A ja siedzę w pracy z bolącym zębem. Nie bolał mnie do momentu pójścia do innej dentystki. Choć to dziwne, bo ponoć ząb obumarły do leczenia kanałowego nie boli.. No i teraz zostaje mi znalezienie dentysty, który robi kanałówkę mikroskopowo, bo zdjęcia zrobić nie mogę. Koszt jakieś 800 zł..

oj wspolczuje :( ja na szczescie tuz przed zajsciem w ciaze dokladnie zajelam sie swoimi zebami,nawet jeden musialam wyrwac wiec mam nadzieje ze nic sie nie przytrafi

Zgłoś nadużycie #2889 25 sierpnia 2015, 10:57

jogi Gotowa na wszystko
czekam i czekam dziewczyny na ten list ze szpitala odnosnie pierwszego usg i nie moge sie doczekac... pewnie jeszcze z tydzien bede musiala poczekac.tutaj robia pierwsze usg na przelomie 12/13 tydzien.a wczesniej to jakby ciazy nie bylo...inaczej to wszystko wyglada,nie mi oceniac.tutaj wszyscy sa z tego zadowoleni

Zgłoś nadużycie #2890 25 sierpnia 2015, 11:02

jogi Gotowa na wszystko
a to moj synus na niedzielnych urodzinkach u kolezanki.iron men :D jeszcze mial maske na twarzy :D