Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2851 24 sierpnia 2015, 23:52

tymama Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Co ja czuje ?? ??
Kuzwa nic nie czuje na początku byłam pewna ze chłopak a teraz?
Pojęcia nie mam ...
Moze pokoncertujemy tymama co ?? :D bo ja to chce dziewczynkę :p
A czuje sie na nic bo mordę mam ładna za to dupę opryszczona ..
I co to znaczy ?? ?
Mówią ze dziewczynka odbiera urodę za to dupsko mam w krostach i ja sie pytam na kogo to ?? ? :D

Haha :D najwyżej się zamienimy :D :D
Hmmm, nie wiem na co jest opryszczona dupa :P
Ja mam tak jak z Tymkiem czyli mdłości, wymioty, jakiś jeden pryszcz na tydzień wyskoczy, włosy ładne, dupa nie wypryszczona :D haha :D

Zgłoś nadużycie #2852 24 sierpnia 2015, 23:54

tymama Fajna mama
A właśnie. Turboślimak piękny kolor, baaardzo intensywny :) ale ładnemu we wszystkim ładnie, więc wcale nie jestem zaskoczona :) :P
I czekam na zdjęcia Twoich łowów z lumpka :)

Zgłoś nadużycie #2853 25 sierpnia 2015, 0:00

Gumsior Gotowa na wszystko
Meg no to gratulacje. Ja za to zawsze marzylam o chlopaku. Franek i koniec. Jednak mam nieodparte wrażenie, że to bedzie Michalina :)

Dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam pierwszy zakup. Kupilam body w 5 paku. Kupilam az tyle bo zalezalo mi na jednych konkretnych z tej paczki. Jutro pokażę Wam zdjecia bo dzisiaj juz padam.

Przede mna rano krzywa cukrowa bo dzisiaj nie dalam rady :(

Turboslimak slicznie :)

Zgłoś nadużycie #2854 25 sierpnia 2015, 6:30

meg86 Gotowa na wszystko
Dziękuję dziewczyny :*
Ale samopoczucie mam do dupy :-( mdłości pełna para idzie się wykończyć naprawdę :'(

Zgłoś nadużycie #2855 25 sierpnia 2015, 6:33

meg86 Gotowa na wszystko
Jeszcze te upały mnie wykoncza :-( u was też dalej tak ciepło?
U mnie wczoraj zapowiadało się na deszcz nie spadła ani kropla niebo ppchmurzone a na termometrze 30 st :-( ja chcę chłód deszczyk :-(

Zgłoś nadużycie #2856 25 sierpnia 2015, 8:19

meg86 napisał(a)

Jeszcze te upały mnie wykoncza :-( u was też dalej tak ciepło?
U mnie wczoraj zapowiadało się na deszcz nie spadła ani kropla niebo ppchmurzone a na termometrze 30 st :-( ja chcę chłód deszczyk :-(

U mnie leje. Wkrzylam sie bo nie dosc ze musialam wstac rano to jeszcze leje -.- Siedze teraz na krzywej cukrowej i jest mi strasznie niedobrze przez ta przekleta glukozę. Najgorsze jest to, że nie moge ani sie napic wody ani nic :( Nie polecam dziewczyny.

A tak ogolnie to dzien dobry i milego dnia kochane :)

Zgłoś nadużycie #2857 25 sierpnia 2015, 8:31

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

U mnie leje. Wkrzylam sie bo nie dosc ze musialam wstac rano to jeszcze leje -.- Siedze teraz na krzywej cukrowej i jest mi strasznie niedobrze przez ta przekleta glukozę. Najgorsze jest to, że nie moge ani sie napic wody ani nic :( Nie polecam dziewczyny.

A tak ogolnie to dzien dobry i milego dnia kochane :)

u mnie w 3miescie nie padalo od.... nie wiem ale jakis 2 mc :( jejku gdzie ten deszcz :( bo zwariuje :( w tej chwili mam bezchmurne niebo i palce slonce juz :(

co do glukozy tak potwierdzam ochyda :( ja z mikim jak bylam w ciazy tez ja robilam i pamietam pod koniec juz nie moglam tego wypic(a bylam z moim m) i tak siedze trzymam ten kubek z tym swinswem a ten do mnie wypij ta koncowke bo tam jest najwiecej tej glukozy ja mowie ze nie dam rady a ten no wypij no i przechylilam ten kubek do konca i mozecie sobie tylko wyobrazic co sie potem stalo :( puscilam pawia na cala poczekalnie :( az sie boje tego badania teraz :(

Zgłoś nadużycie #2858 25 sierpnia 2015, 8:32

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :) trochę mniE tu nie było ale moje samopoczucie od czwartku to jakaś pomyłka na przemian się drę i płacze aż sama się mecze :( dodatkowo zaczelam wymiotować :/ wypróbowałam jedna rzecz i póki co pomaga otóż o 22 pije duży kubek kakao i odziwo jestem po śniadaniU :)

Zgłoś nadużycie #2859 25 sierpnia 2015, 8:39

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Cześć dziewczyny :) trochę mniE tu nie było ale moje samopoczucie od czwartku to jakaś pomyłka na przemian się drę i płacze aż sama się mecze :( dodatkowo zaczelam wymiotować :/ wypróbowałam jedna rzecz i póki co pomaga otóż o 22 pije duży kubek kakao i odziwo jestem po śniadaniU :)

na mnie nic nie dziala :( mam dosyc te mdlosci wymioty to jakas pomylka :( nigdy sie tak nie wymeczylam co w tej ciazy, niby juz bylo lepiej a od niedzieli jest znowu jakies apogeum :(

Zgłoś nadużycie #2860 25 sierpnia 2015, 8:42

turboslimak Fajna mama
dziękuje dziewczyny :*

jak sie nazywa mój kolor ?? :) on nie ma nazwy boma oznaczenie w ich jakieś tam książcee kolorów... :)
pomieszął mi dwa kolory....według niego drugie farbowanie bedzie jeszcze lepsze
w ogóle jak mi sciagnal kolor byłam blondynka przez chwile...

dziewczyny mi sie blond u kogoś strasznie podoba ale ja wygladałam jak transwestysta oczywiscie nikogo nie obrazajac :-)

ja mam jakies uczulenie na dupie...i podobno nic nie mozna zastosowac w ciazy ale zapytam sie dzis na wizycie lekarza co to moze byc

wczoraj kupilam 22 ubranka i chyba z 5 lub 6 czapeczek za jedyne 80 zł w sumie :D
było drogo w tym ciuchu bo 78 zł za kilogram ale wrocilam z torbą ubranek jak pisałam wrzucam kilka fotek :) :

jasmin nie przejmuj sie ja sie juz kilka razy od mojego wyprowadzałam w ciazy na szczescie on nie bierze tego na powazne ;-)
mi na mdlosci nic nie pomagało a na widok biszkopta czy krakersa wszystko mi podchodzilo do gardła...juz nie wspomne o mleku :D

dziewczyny mnie jak mdlosci przechodzą to zaczynaja mnie meczyc zgagi....no wykonczyc sie mozna :D :D

Zgłoś nadużycie #2861 25 sierpnia 2015, 8:47

Nie potrafię sobie wyobrazic co czujecie co dziennie wymiotując i jak was mdli szkoda mi was bo mnie jak dopadło to jakbym pare dni nie spała chodziłam jak zombi no ale mi to coś pomaga.. Tylko te hormony cholerne. Czy jest ktoś w 10 tc i nie ma nic a nic brzucha ? Bo ja patrzę na siebie i jakby nic nie rosło :/

Zgłoś nadużycie #2862 25 sierpnia 2015, 8:48

turboslimak Fajna mama
to tylko czesc ubranek :-)
słabe mam swiatlo w pokoju ale one nie sa wogole zniszczone ! :) :) :) jak nowki sztuki praktycznie

Zgłoś nadużycie #2863 25 sierpnia 2015, 8:49

Turboslimak jakie słodkie te malutkie rzeczy :) :) :) :) jak widzę takie ciuszki to dociera do mnie ze i ja będę miała taka kruszynkę :) aż się łezka w oku kręci

Zgłoś nadużycie #2864 25 sierpnia 2015, 8:50

turboslimak napisał(a)

dziękuje dziewczyny :*

jak sie nazywa mój kolor ?? :) on nie ma nazwy boma oznaczenie w ich jakieś tam książcee kolorów... :)
pomieszął mi dwa kolory....według niego drugie farbowanie bedzie jeszcze lepsze
w ogóle jak mi sciagnal kolor byłam blondynka przez chwile...

dziewczyny mi sie blond u kogoś strasznie podoba ale ja wygladałam jak transwestysta oczywiscie nikogo nie obrazajac :-)

ja mam jakies uczulenie na dupie...i podobno nic nie mozna zastosowac w ciazy ale zapytam sie dzis na wizycie lekarza co to moze byc

wczoraj kupilam 22 ubranka i chyba z 5 lub 6 czapeczek za jedyne 80 zł w sumie :D
było drogo w tym ciuchu bo 78 zł za kilogram ale wrocilam z torbą ubranek jak pisałam wrzucam kilka fotek :) :

jasmin nie przejmuj sie ja sie juz kilka razy od mojego wyprowadzałam w ciazy na szczescie on nie bierze tego na powazne ;-)
mi na mdlosci nic nie pomagało a na widok biszkopta czy krakersa wszystko mi podchodzilo do gardła...juz nie wspomne o mleku :D

dziewczyny mnie jak mdlosci przechodzą to zaczynaja mnie meczyc zgagi....no wykonczyc sie mozna :D :D

Bardzo ładne zakupki! Aż nie mogę sie doczekać aż pokaże Wam moją zdobycz!!!

Ale to pozniej bo po tej glukozie i traumie(juz od tygodnia nie meczyly mnie mdlosci) postanowilam sie zakokonić w kołdrę i udawać, że nie istnieje :)

Zgłoś nadużycie #2865 25 sierpnia 2015, 8:50

Meg86 fajny maluch :) coraz bliżej do spotkania z maluchem :)

Zgłoś nadużycie #2866 25 sierpnia 2015, 8:52

A czy do glukozy nie można wcisnąć cytryny ?? Bo kiedyś to piłam i pamiętam ze mogłam wiec smakowało to lepiej..

Zgłoś nadużycie #2867 25 sierpnia 2015, 8:55

tymama Fajna mama
Hejka :)
Meg ja też już myślałam, że mi przechodzi, bo weekend był całkiem ok ale wczoraj wieczorem strasznie wymiotowałam i niestety dziś od rana to samo.

Turboślimak- piękne ciuszki, uwielbiam takie maleńkie ubranka :) a widzę, że już się nastawiłaś na córeczkę :) uważaj bo jej jeszcze mogą jajka wyrosnąć :P :D

U mnie już dawno po upałach, teraz tak w sam raz, troszkę powyżej 20*C :)

Zgłoś nadużycie #2868 25 sierpnia 2015, 8:58

tymama Fajna mama

turboslimak napisał(a)

to tylko czesc ubranek :-)
słabe mam swiatlo w pokoju ale one nie sa wogole zniszczone ! :) :) :) jak nowki sztuki praktycznie

No bo co takie maleństwo ma zniszczyć :) ja większość ciuszków dla Tymka kupiłam w lumpku tylko 2 razy prałam :)

Zgłoś nadużycie #2869 25 sierpnia 2015, 9:06

Jasmin_9 napisał(a)

A czy do glukozy nie można wcisnąć cytryny ?? Bo kiedyś to piłam i pamiętam ze mogłam wiec smakowało to lepiej..

No wlasnie nawet wody nie moge sie napic ani nic :( Dlatego to takie obrzydliwe. Jeszcze godzina i zjem kanapke :)

Zgłoś nadużycie #2870 25 sierpnia 2015, 9:10

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

No wlasnie nawet wody nie moge sie napic ani nic :( Dlatego to takie obrzydliwe. Jeszcze godzina i zjem kanapke :)

Biedna jesteś. Ja bym na 100% zwymiotowała.
Za godzinkę będzie lepiej :) i mam nadzieję, że wyniki będą w porządku :)