Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2731 23 sierpnia 2015, 13:55

kinste Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Kinste mozemy napisac książkę :-)

Kocham swojego faceta ale wiem ze jak przez lata tak bedzie to gdzies uczucie mi przeminie w końcu kiedys
Bo to jest proces ...
Nie mozna żyć tylko praca i tv a tak jest od jakiegoś czasu

Możemy napisac kilka książek ..
Ja też się boję ze któregoś razu ja nie wytrzymam i to wszystko prysnie ..
Nie mówię o.tym ze.ma zawsze być wyelegantowany, tak się na wsi nie da .. no ale bez przesady ..
To wszystko wyjdzie w praniu ..
Na początku to nawet używał perfumy a teraz jak go psikne to jest "fuuuj" ..
Już mu powiedziałam że znajdę sobie innego faceta ..

Zgłoś nadużycie #2732 23 sierpnia 2015, 14:03

annaka Fajna mama
Kurcze podczytuje was czasem i teraz tak czytam o tych waszych facetach i muszę stwierdzić że pod tym względem mój mąż to jest cudowny. :p ma dużo innych wad ale jeśli Chodzi o dbanie o siebie to naprawdę- jak wraca z pracy to nawet buzi mi nie chce dać Bo mówi że brudny jest-pierwsze co robi po powrocie z pracy to idzie pod prysznic. Do fryzjera Chodzi regularnie nawet mu nie trzeba o tym przypominać :) I zawsze jak gdzieś wychodzi to się perfumami psika - kupił sobie za ponad 400 zł perfumy (mnie szkoda tyle kasy na perfumy zresztą od poprzedniej ciąży większość zapachów mi przeszkadza :p ) nawet mi mówił przedwczoraj że mu się kończą i muszę mu na urodziny kupić nowe jakieś :p

w ogóle czasem jak jedzie do sklepu i tak się stroi i pachnie to aż się zazdrosna robię :P

Zgłoś nadużycie #2733 23 sierpnia 2015, 14:05

Gumsior Gotowa na wszystko
W takim razie Wam współczuje. Na prawdę myśle i myśle i nie wiem jak Wam pomoc. Ja chyba po prostu jestem dyktatorem i dlatego nie narzekam.

Zgłoś nadużycie #2734 23 sierpnia 2015, 14:09

Oko a nie maja oni np. Brata albo kogoś z kim rywalizują? Wiecie o co mi chodzi? Taki "lepszy starszy brat" czy coś.mja bym mówiła "o zobacz. Zdzisiek znowu zabrał Hanke na spacer. Ten to ma klasę."

Zgłoś nadużycie #2735 23 sierpnia 2015, 14:14

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Oko a nie maja oni np. Brata albo kogoś z kim rywalizują? Wiecie o co mi chodzi? Taki "lepszy starszy brat" czy coś.mja bym mówiła "o zobacz. Zdzisiek znowu zabrał Hanke na spacer. Ten to ma klasę."

To facet odpowie "to mogłam wybrać Zdzisia a nie mnie" hahahahahah ;p
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2736 23 sierpnia 2015, 14:20

No a ja na to "gdybym wiedziała, ze z Ciebie taki dziad bedzie a nie mężczyzna to bym wybrała" :) trzeba walczyć o swoje. Jak nam brzuch urośnie to od razu "jak Ty wyglądasz. Zapuscilas sie", a ono to co? Ja rozumiem, ze nie misza sobie robic peelingów czy, maseczek, ale woda i mydło nie gryza.

Zgłoś nadużycie #2737 23 sierpnia 2015, 14:21

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

U mnie nie da rady :D ma młodszego brata który zmienia dziewczyny jak rękawiczki :D

Zgłoś nadużycie #2738 23 sierpnia 2015, 14:26

jogi Gotowa na wszystko
witam,

widzialam same piekne brzuszki :)

Monia- fajnie ze sie odezwalas :) sciskam Cie i mocno trzymam kciuki!!

a odnosnie facetow - ja raczej nie moge narzekac na swojego.wiadomo jak kazdy,czasem ma swoje humorki ale generalnie jest ok.dba o siebie,dba o mnie i syna,mysli o zyciu,o przyszlosci aby bylo nam jak najlepiej.jedynym minusem jest to ze duzo pracuje i na tygodniu b.malo ma czasu dla nas,zwlaszcza synka.siedzi dlugo w firmie bo pelni kierownicza funkcje.ale na weekendach stara sie to nadrobic.

Zgłoś nadużycie #2739 23 sierpnia 2015, 14:26

A i jeszcze Wam powiem jako ciekawostkę, ze moja siostra to bardzo energiczna kobieta, która nienawidzi sie spóźniać. Niesety jej mąż jest wychowany w stylu "po co ten pośpiech" i codziennie rano(byłam u nich miesiąc i to obserwowałam) była awantura, ze dlaczego nie wstał pol godziny wcześniej skoro chce brać prysznic albo czemu sie w końcu nie nauczy, ze powinien brać prysznic wieczorem bo rano nie wstaje na czas. I tak moja siostra, która musi go odwozić do pracy, sama sie spóźnia przez kochanego meza(generalnie człowiek do rany przyłóż). W końcu tak sie wściekła, ze postanowiła mu rozrysować wykres "dlaczego powinienem brać prysznic wieczorem". Czy podziałał to nie wiem, ale ostatecznie zawsze jakis pomysł, żeby obrazowo przedstawić facetowi problem :)

Zgłoś nadużycie #2740 23 sierpnia 2015, 14:28

jogi napisał(a)

witam,
widzialam same piekne brzuszki :)
Monia- fajnie ze sie odezwalas :) sciskam Cie i mocno trzymam kciuki!!
a odnosnie facetow - ja raczej nie moge narzekac na swojego.wiadomo jak kazdy,czasem ma swoje humorki ale generalnie jest ok.dba o siebie,dba o mnie i syna,mysli o zyciu,o przyszlosci aby bylo nam jak najlepiej.jedynym minusem jest to ze duzo pracuje i na tygodniu b.malo ma czasu dla nas,zwlaszcza synka.siedzi dlugo w firmie bo pelni kierownicza funkcje.ale na weekendach stara sie to nadrobic.

Właśnie tez tak mam. Stanowczo za mało czasu, ale coś za coś. Ja nie mogę znaleźć pracy a z dzieckiem w drodze każdy grosz sie liczy.

Zgłoś nadużycie #2741 23 sierpnia 2015, 14:32

jogi Gotowa na wszystko
a ja czuje sie juz dzisiaj duzo lepiej :) glowa nie boli,katar przechodzi,jeszcze tylko troszke gardlo boli i troszke kaszle.czosnek pomaga,naprawde :) mam nadzieje ze jeszcze ze 2 dni i przejdzie calkowicie.musi bo w piatek wyjezdzamy na tydzien do Francji na camping :) nie mozemy sie juz doczekac :)

chlopcy moi poszli do kina,pozniej pojda na urodzinki do znajomych corki 4 latki.ja niestety siedze w domu i sie kuruje :( ciesze sie jednak ze jest poprawa i mam nadz ze juz zadna atrakcja mnie nie ominie.

milego popoludnia :*

Zgłoś nadużycie #2742 23 sierpnia 2015, 14:33

turboslimak Fajna mama
Gumsior to ja swojemu rozrysuje wykres dlaczego powinien o siebie dbać haha :-)
I pokaże wskaźnik wypalania uczucia fizyczności poprzez dziadzienie :p

Wiadomo ze nie ma ideałów i wcale nie oczekuje klaty jak na siłowni czy tez bóg wie czego
Ale jak widzę go z piwem przed tv i słyszę jestem zmęczony to szlag mnie trafia
Bo gdyby to było raz za ile
Nie uwierzę ze nie ma czasu pójść pobiegać na 20-30 minut
Motylek sama wiesz bo biegalas ze jak sie chce to mozna :-)

Ja jak mowię ze se znajdę kochanka i nie zauważy to sie śmieje ze No napewno i przekonany tak mi odpowiada.

Po za tym na niego nie moge narzekać ale kurde chłopak jest młody ma 34 lata i mógłby sie troche ogarnąć
Przeciez to wiele nie potrzeba :-)

Zgłoś nadużycie #2743 23 sierpnia 2015, 14:36

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

a ja czuje sie juz dzisiaj duzo lepiej :) glowa nie boli,katar przechodzi,jeszcze tylko troszke gardlo boli i troszke kaszle.czosnek pomaga,naprawde :) mam nadzieje ze jeszcze ze 2 dni i przejdzie calkowicie.musi bo w piatek wyjezdzamy na tydzien do Francji na camping :) nie mozemy sie juz doczekac :)

chlopcy moi poszli do kina,pozniej pojda na urodzinki do znajomych corki 4 latki.ja niestety siedze w domu i sie kuruje :( ciesze sie jednak ze jest poprawa i mam nadz ze juz zadna atrakcja mnie nie ominie.

milego popoludnia :*

Jogi ciesze sie ze lepiej sie czujesz :-) moze za dzien dwa ci całkiem przejdzie

W kinie nie byłam "wieki" a na co poszli ? :-)
Małego księcia bym obejrzała teraz jest animowany w kinach :-)

Zgłoś nadużycie #2744 23 sierpnia 2015, 14:37

jogi Gotowa na wszystko
ja wlasnie zaczelam 12 tydzien :) :) a Ty turboslimak zaczelas juz 15!! :) :) rany :) ale leci...

Zgłoś nadużycie #2745 23 sierpnia 2015, 14:39

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Jogi ciesze sie ze lepiej sie czujesz :-) moze za dzien dwa ci całkiem przejdzie

W kinie nie byłam "wieki" a na co poszli ? :-)
Małego księcia bym obejrzała teraz jest animowany w kinach :-)

dziekuje kochana :) a do kina poszli na Minionki :) juz od dawna wyswietlaja w kinie ale tak jakos zawsze brakowalo czasu az w koncu sie wybrali :) szkoda tylko ze beze mnie :(

Zgłoś nadużycie #2746 23 sierpnia 2015, 14:48

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

ja wlasnie zaczelam 12 tydzien :) :) a Ty turboslimak zaczelas juz 15!! :) :) rany :) ale leci...

Aaaaaaaaa jeeeeeeeee :-) )) zaraz robisz prenatalne ?? :-)
A zaczynam 15 :D
We wtorek mam wizyte u ginekologa mojego moze dopatrzy sie płci juz dzidzia bedzie większa...
Bo takto chyba koło 20 tygodnia sie dowiem na 90%

Dzis sie moj zapytał czy ciesze sie ze bede mama ??
Mowię mu : człowieku ja żyje ta ciaza : D

Zgłoś nadużycie #2747 23 sierpnia 2015, 14:50

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

dziekuje kochana :) a do kina poszli na Minionki :) juz od dawna wyswietlaja w kinie ale tak jakos zawsze brakowalo czasu az w koncu sie wybrali :) szkoda tylko ze beze mnie :(

Szał jest na te minionki :-) dzieciaki to tatuaże dobie robią na rękach i nogach idąc ulica co drugi dzieciak ma cos z minionek a to tatuaż a to koszulka :-) )

Zgłoś nadużycie #2748 23 sierpnia 2015, 14:52

turboslimak Fajna mama
Motylek usłyszałas te serduszko w końcu z tym stetoskopem ?? ??
Martwie sie ze nic nie piszesz

Zgłoś nadużycie #2749 23 sierpnia 2015, 14:56

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Aaaaaaaaa jeeeeeeeee :-) )) zaraz robisz prenatalne ?? :-)
A zaczynam 15 :D
We wtorek mam wizyte u ginekologa mojego moze dopatrzy sie płci juz dzidzia bedzie większa...
Bo takto chyba koło 20 tygodnia sie dowiem na 90%

Dzis sie moj zapytał czy ciesze sie ze bede mama ??
Mowię mu : człowieku ja żyje ta ciaza : D

trzymam kciuki za wtorek :) a odnosnie prenatalnych to nie wiem bo tutaj w uk wszystko jest inaczej.ja jeszcze nie mialam w ogole usg.jedynie serduszko pikajace slyszalam :) czekam ciagle na list ze szpitala z data usg.

Zgłoś nadużycie #2750 23 sierpnia 2015, 14:57

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Szał jest na te minionki :-) dzieciaki to tatuaże dobie robią na rękach i nogach idąc ulica co drugi dzieciak ma cos z minionek a to tatuaż a to koszulka :-) )

tak to prawda,tutaj jest podobnie :D moj synus tez szaleje za tymi zoltymi wariatami :D