Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2711 23 sierpnia 2015, 11:11

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

Nieee to 2 słoje zurku mniam! :)

Dzień dobry niedzielnie! Stary z dzieckiem na basenie a ja odpoczywam. A nie sory! Latam ze ściera, miota, mopem i łapy w garach. Bosko

Moj stary tez z dzieciakami na basenie, a ja leżę i co chwilę rzygam. Juz nawet nie mam czym... bosko :(

Zgłoś nadużycie #2712 23 sierpnia 2015, 11:20

tymama Fajna mama
Dzień dobry :)
My jedziemy do teściów na obiad :)

Mamaporaztrzeci torecan... hmmm. Brałam w poprzedniej ciąży. Jak powiedziałam o tym mojej obecnej gince to powiedziała, że w życiu kobiecie w ciąży by tego nie przepisała. Podobno nie do końca zbadany. Chociaż na necie sprawdzałam i dużo dziewczyn bierze, no cóż, ja już bym nie wzięła.

Kasik żurek też może być :P :D

Ja dziś rano się zestresowałam że ani mdłości nie mam ani wymiotów. Nic. Później mdłości przyszły i ze dwa razy mnie naciągnęło, ale bez wymiotów. Chyba powoli przechodzi :)

Zgłoś nadużycie #2713 23 sierpnia 2015, 11:27

motylek1909 Supermama
Tymama czas najwyższy zeby przeszło juz :)

Żurek uwielbiam! Najlepiej kwaśny!!!! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2714 23 sierpnia 2015, 11:35

Monia82 Fajna mama
Cześć dziewczynki, widzę, że maluszki rosną! :) Cieszę się razem z Wami! i czasem zerkam na fotki z USG - wzruszające! :) Kochane Bąbelki. Ja byłabym też już w 12 tc, ale niestety... :/ powoli dochodzę do siebie i zbieram siły na dalsze starania, jak tylko dostanę zielone światło. Dobrze, że mam synka w domu to mi wypełnia czas i mam dla kogo się budzić. Jutro już wracam do pracy, ponieważ odmówiłam 2 tygodniowego l4... wzięłam tylko tydzień, ponieważ muszę wyjść do ludzi i zająć się czymś innym niż przekopywaniem forów o poronieniach. Muszę przede wszystkim wyregulować hormony tarczycy. Mam nadzieję, że w 2016 r. zostanę mamą, ale nieco później niż Wy.
Kinste - czytałam o Twoim TŻ i troszkę się uśmiałam, bo wiem, że teraz też to się wyolbrzymia, hormony działają i miałam dokładnie jak Ty... ;) wkurzało mnie wszystko w nim :P od niedogolonych włosów, po chodzenie w majtach po domu... pierdzenie itp. ;) Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam!
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #2715 23 sierpnia 2015, 11:42

turboslimak Fajna mama
Kochane nadrobilam was :-) brzucholki macie przepiękne :-)
Niedługo bedziemy balonami sie chwalić
Czytałam troche o masażu krocza ze mozna sobie robic przed porodem podobno to daje duzo
Chociaz jestem zdania ze wszystko zależy od kobiety jak ma peknac to pęknie

Co do faceta:
Moj to ze mną jest biedny
Ostatnio chciałam laysy solone taka chcica moj przybiegł z językiem na wierzchu
Byleby na serial zdążyć mi z chipsami wchodzi a raczej wbiega i daje mi wiejskie ziemniaczkami gdybyście widziały moja minę :p
Nawet butów nie zdjął i pobiegł szukać w innych sklepach
Oczywiscie tylko po tym g.. Mnie zmulilo i moge zapomnieć o chrupaniu następnym razem
Ale moj ma cierpliwości duzo ;-)

Zgłoś nadużycie #2716 23 sierpnia 2015, 11:49

turboslimak Fajna mama
Kinste tez ci cis powiem
Ja patrze na swojego i żygac mi sie chce :-( wiem okropna jestem
Zarośnięty na łbie zarośnięty na buzi brzuch mu znów wisi i cycki kurde moj to młody facet a wyglada jak dziadek ostatnio tak zdziadzial!!!!
Jeszcze jak je i tez mlaszcze to mam ochotę go strzelić w łeb!
Kurde ja dbam o siebie w ciazy choc nie raz głowy mi sie nie chce umyć staram sie jakos wyglądem człowieka przypominać a moj wyglada tez jak menel!
Seksu zero ...nawet go nie mam ochoty dotykać!

Monia82 super ze sie odezwałas :-)
Ciesze sie ze wracasz do ludzi to napewno pozwoli ci szybciej zapomnieć
Dobrze ze masz jednego szkrabka to jest łatwiej
Ważne ze jestes pod opieka lekarza zaraz zobaczysz bedziesz szczesliwa mamusia po raz drugi

Zgłoś nadużycie #2717 23 sierpnia 2015, 11:51

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Tymama czas najwyższy zeby przeszło juz :)

Żurek uwielbiam! Najlepiej kwaśny!!!! :)

Czy macie jakis przepis na żurek ? W sumie mogłabym dzis zrobic na obiad :-)

Zgłoś nadużycie #2718 23 sierpnia 2015, 12:15

Gumsior Gotowa na wszystko
Monia trzymam za Ciebie kciuki :)

Co do żurku to fuuuj. Nie lubiłam przed ciąża i nie lubie, mimo ze kocham kwaśne, w ciazy.

Mówiąc o facetach to mój p tez ma mnóstwo cierpliwości. Chociaż wczoraj jak kończył prace o 23 i zadzwoniłam do niego z płaczem, ze w sypialni jest obrzydliwy robal i ze nie mogę go złapać i nie będę tam spać to na mnie nakrzyczał, ze go wystraszyłam płaczem. Ostatecznie jak wrócił do domu to sie mnie zapytał czy robal mi odgryzł nogę. No cóż, nie odgryzł ale ciagle miałam wrażenie ze coś po mnie łazi.
Na dodatek p zgolił brodę, a on zawsze ma brodę, wiec teraz wyglada jak nastolatek i nie mogę sie nie śmiać z niego wiec ciagle robi naburmuszona minę. Ale na szczecie zdaje sobie sprawę ze popełnił błąd i ze niektórzy faceci musza mieć brodę ;)

Zgłoś nadużycie #2719 23 sierpnia 2015, 12:25

motylek1909 Supermama
To ja jestem dziwna i mojego mezamkocham i mi nic nie przeszkadza... Ja tez idealna bie jestem, wieczlaczego mam sie go czepiać? :) u nas zero seksu bo lekarz zakazał do 12 tyg. A pozniej zobaczymy bo ja mam libido zerowe :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2720 23 sierpnia 2015, 12:28

motylek1909 napisał(a)

To ja jestem dziwna i mojego mezamkocham i mi nic nie przeszkadza... Ja tez idealna bie jestem, wieczlaczego mam sie go czepiać? :) u nas zero seksu bo lekarz zakazał do 12 tyg. A pozniej zobaczymy bo ja mam libido zerowe :/

Ja bym bez seksu nie dała rady. Tak mi libido skoczyło w ciazy, ze No ciagle jakaś napalona jestem. Niestety w ciazy nie każda pozycja jest dobra dla mnie, ale jakoś dajemy radę :)

Zgłoś nadużycie #2721 23 sierpnia 2015, 12:38

turboslimak Fajna mama
Motylek zazdroszcze ...mnie moj irytuje zwłaszcza od kiedy zaszłam w ciąże
Przedtem nic mi nie przeszkadzało ale to kurde ja jestem w ciazy nie on!!!
A on wyglada jakby to on był w ciazy :p

Co do seksu to ochotę mam ale chyba nie ze swoim haha straszne to bo moj nie dba wogole o siebie..
Naprawde Dzuewczyny jak patrze na perspektywę wieloletnia i ze sie bardziej zapuści to ja chyba zarosne pajęczyna .
Nikt mi nie powie ze wygląd nie ma znaczenia w tym sensie zeby ktos nas pociągał to musi byc choc troche zadbany ..

Zgłoś nadużycie #2722 23 sierpnia 2015, 13:07

kinste Gotowa na wszystko

Monia82 napisał(a)

Cześć dziewczynki, widzę, że maluszki rosną! :) Cieszę się razem z Wami! i czasem zerkam na fotki z USG - wzruszające! :) Kochane Bąbelki. Ja byłabym też już w 12 tc, ale niestety... :/ powoli dochodzę do siebie i zbieram siły na dalsze starania, jak tylko dostanę zielone światło. Dobrze, że mam synka w domu to mi wypełnia czas i mam dla kogo się budzić. Jutro już wracam do pracy, ponieważ odmówiłam 2 tygodniowego l4... wzięłam tylko tydzień, ponieważ muszę wyjść do ludzi i zająć się czymś innym niż przekopywaniem forów o poronieniach. Muszę przede wszystkim wyregulować hormony tarczycy. Mam nadzieję, że w 2016 r. zostanę mamą, ale nieco później niż Wy.
Kinste - czytałam o Twoim TŻ i troszkę się uśmiałam, bo wiem, że teraz też to się wyolbrzymia, hormony działają i miałam dokładnie jak Ty... ;) wkurzało mnie wszystko w nim :P od niedogolonych włosów, po chodzenie w majtach po domu... pierdzenie itp. ;) Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam!

Miło ze się odezwalas :) widać że jesteś silna i masz dla kogo być :*
A co do mojego K. to szkoda gadać :D

Zgłoś nadużycie #2723 23 sierpnia 2015, 13:10

Turboslimak to czemu mu wprost nie powiesz, ze mamusie ogarnąć bo sie zapuścił? Ja tam bym sie nie krępowała. W końcu życie macie razem spędzić, a tu wychodzi na to, ze oszust z niego bo uwiódł Cie, a teraz jak juz Cie uwiązał to może wszystko. Ja wale wprost "śmierdzisz. Idź sie wykap.". I uwierz mi, ze skutkuje. No, może troche pomarudzil, ze przecież i tak zaraz bedzie brudny, ale wziął i sie ogarnął. Ba, nawet jak sobie przypomni to mi skubanie odżywkę do włosów :)

Zgłoś nadużycie #2724 23 sierpnia 2015, 13:12

Turboslimak. . Mam to samo . . Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to mam tak jak Ty :D z resztą mogłabym skopiować Twoje posty i wstawić do siebie, dużo by się nie różniły :D
Ja nie wiem jak z nim wytrzymam całe życie :D

Dzisiaj poszłam do kościoła na całe 20 minut :D
Zrobiło mi się slabo.. dobrze ze samochód miałam blisko i zimna wodę w nim ..

Zgłoś nadużycie #2725 23 sierpnia 2015, 13:15

Gumsior napisał(a)

Turboslimak to czemu mu wprost nie powiesz, ze mamusie ogarnąć bo sie zapuścił? Ja tam bym sie nie krępowała. W końcu życie macie razem spędzić, a tu wychodzi na to, ze oszust z niego bo uwiódł Cie, a teraz jak juz Cie uwiązał to może wszystko. Ja wale wprost "śmierdzisz. Idź sie wykap.". I uwierz mi, ze skutkuje. No, może troche pomarudzil, ze przecież i tak zaraz bedzie brudny, ale wziął i sie ogarnął. Ba, nawet jak sobie przypomni to mi skubanie odżywkę do włosów :)

U mnie to nie działa :D wczoraj jak mu powiedziałam że wygląda jak menel i wieloryb w.jednym i żeby zrzucił ten bęben bo jest ochydny to mi powiedział że mam mu nie rozkazywac bo jego tata ma.brzuch i on też może mieć :D ręce mi opadły :D

Zgłoś nadużycie #2726 23 sierpnia 2015, 13:29

Haha No fakt, a szantaż? Ja bym powiedziała, ze ma spać na kanapie i ze o seksie to może sobie pomarzyć. W sumie kiedyś tak zrobiłam. Przyjechał do mnie, jak jeszcze nie mieszkaliśmy razem, taki śmierdzący po 12 h pracy i sie do mnie tuli. No szlag mnie trafił. Wygonilam go do domu i kazałam sie wykapać. P. wie ze nie ma zmiłuj.

Zgłoś nadużycie #2727 23 sierpnia 2015, 13:40

Gumsior napisał(a)

Haha No fakt, a szantaż? Ja bym powiedziała, ze ma spać na kanapie i ze o seksie to może sobie pomarzyć. W sumie kiedyś tak zrobiłam. Przyjechał do mnie, jak jeszcze nie mieszkaliśmy razem, taki śmierdzący po 12 h pracy i sie do mnie tuli. No szlag mnie trafił. Wygonilam go do domu i kazałam sie wykapać. P. wie ze nie ma zmiłuj.

Próbowałam. . Nawet go z domu wyrzucalam i nic ..
Właśnie do mnie zadzwonił ze hamak wisi ( od miesiąca go proszę o powieszenie ) i żebym.przyszła się położyć .. ale później dodał ze jest nad stawem u moich wujkow i ten hamak jest tam powieszony .. całe szczęście to nie był mój hamak który nadal czeka na powieszenie :D
Mam go już dość .. jeszcze mi mówi żebym nad ten staw jechała .. a ja zaraz wsiadam w samochód i jadę na zakupy .

Zgłoś nadużycie #2728 23 sierpnia 2015, 13:42

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Gumsior ja mu truje próbowałam juz na złość na miłość na poradę przyjacielska prawda jest taka ze jak ktos sam nie zacznie dbać o siebie i tego nie widzi to moje gadanie nic nie zmieni
Wyobraźcie sobie ze byłam na wyjeździe sama 10 dni nad jeziorem
Poznałam kolesia zadbany instruktor narciarstwa wysportowany ktory pol wyjazdu mi powtarzał boze szkoda ze jestes w ciazy ...
I powiem wam cos w tym jest ze jak obcy facet nas zauważy a własny nie widzi nic to otwiera nam to oczy
Do tego jeszcze mi prawil inne komplementy i tu nie chodzi ze swojego faceta nie kocham ale wróciłam do domu spojrzałam na swojego i pomyślałam sobie kuzwa żyje z mułem. I to dlatego wszystko bo przestał o siebie dbać :-(
Oczywiscie tylko sie zakumplowalismy ale chodzi mi o sam fakt ze mozna o siebie dbać
Ten chłopak tez ma ogrom pracy na głowie a jednak dba o siebie
Co faceci myślą ze sa w związku to nie musza sie starac?

Zgłoś nadużycie #2729 23 sierpnia 2015, 13:45

turboslimak Fajna mama
Odpowiedzialność dobroć troska to bardzo ważne cechy ale
Fizyczność tez jest ważna. To ja po porodzie chce ćwiczyć chce cos ze soba robic a moj facet uważa ze nie ma czasu ...nie zmusze go na sile by sie golił czy kurde poszedł do fryzjera ktory kosztuje u nas 15 zł!!!
I mi mowi ze czasu nie ma ...

Zgłoś nadużycie #2730 23 sierpnia 2015, 13:48

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Próbowałam. . Nawet go z domu wyrzucalam i nic ..
Właśnie do mnie zadzwonił ze hamak wisi ( od miesiąca go proszę o powieszenie ) i żebym.przyszła się położyć .. ale później dodał ze jest nad stawem u moich wujkow i ten hamak jest tam powieszony .. całe szczęście to nie był mój hamak który nadal czeka na powieszenie :D
Mam go już dość .. jeszcze mi mówi żebym nad ten staw jechała .. a ja zaraz wsiadam w samochód i jadę na zakupy .

Kinste mozemy napisac książkę :-)

Kocham swojego faceta ale wiem ze jak przez lata tak bedzie to gdzies uczucie mi przeminie w końcu kiedys
Bo to jest proces ...
Nie mozna żyć tylko praca i tv a tak jest od jakiegoś czasu