Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2691 22 sierpnia 2015, 20:54

tymama Fajna mama
MamaAnia świetna ta bluzeczka! I facet też! :D

Lenka - haha, się uśmiałam :D

Kasik 2 godziny to duuuużo, a jak 2 razy można brać to już 4 :)

Zgłoś nadużycie #2692 22 sierpnia 2015, 20:57

Lenka87 Fajna mama
tymama taka jest prawda ;-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #2693 22 sierpnia 2015, 20:59

tymama Fajna mama
Kasik strasznie musiałaś się bać o Karolinkę. To okropne. Tymek był owinięty 2 razy wokół szyi i dlatego na samym końcu na ktg spadało tętno, ale szybko go wyparłam i dostał 9 punktów bo w pierwszym badaniu był wiotki. Jak mąż go zobaczył z tą pępowiną to zbladł w momencie. Na szczęście nic się nie stało. Nie wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć.

Zgłoś nadużycie #2694 22 sierpnia 2015, 21:01

Gumsior Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

A my dzisiaj dostalismy od tatuska taka bluzeczke ;) hihi rosniemy ;)

Ale świetna! Chcę taką! Skąd masz?

A co do facetów. Oni chyba tak mają. Mój P też czasami zachowuje się jakby pokłócił się z prysznicem, ale wtedy bardzo dobitnie oznajmiam mu, że ze mną w łóżku spać nie będzie :)
A co do ich zachowań no to mam też tak, że wyjść gdzieś to masakra, ale głównie dlatego, że dusi każdy grosz. Tłumacze sobie to, że lepiej, żeby oszczędny był niż wydawał na głupoty :)

Zgłoś nadużycie #2695 22 sierpnia 2015, 21:02

tymama Fajna mama
Dziewczyny a co do wyglądu podwozia po porodzie to różnie bywa. Ja nie byłam nacięta, a Tymek miał dużą główkę i uwierzcie na słowo, że nic się nie zmieniło. Nie jestem ani troszkę rozciągnięta ani nie mam tam wielkiej przepaści :D :)

Zgłoś nadużycie #2696 22 sierpnia 2015, 21:09

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

Gumsior napisał(a)

Ale świetna! Chcę taką! Skąd masz?

A co do facetów. Oni chyba tak mają. Mój P też czasami zachowuje się jakby pokłócił się z prysznicem, ale wtedy bardzo dobitnie oznajmiam mu, że ze mną w łóżku spać nie będzie :)
A co do ich zachowań no to mam też tak, że wyjść gdzieś to masakra, ale głównie dlatego, że dusi każdy grosz. Tłumacze sobie to, że lepiej, żeby oszczędny był niż wydawał na głupoty :)

W sklepie waikiki sa takie i nie drogie ;)

Zgłoś nadużycie #2697 22 sierpnia 2015, 21:11

Gumsior Gotowa na wszystko
Jak już przy temacie jesteśmy to zapytam Was czy planujecie używać baloniki rozciągające? Żeby ułatwić poród i uniknąć nacinania?

Zgłoś nadużycie #2698 22 sierpnia 2015, 21:15

kasik077 Fajna mama

MamaAnia25 napisał(a)

A my dzisiaj dostalismy od tatuska taka bluzeczke ;) hihi rosniemy ;)

Czad :) później w karton i na pamiątkę dla młodzieży żeby pokazać, w czym chodziłas.

Ja mam taki karton i wsadzam tam różne drobiazgi i dam ma 18 stke :) jest tam m.in gazeta poranna z dnia narodzin karoli -kiedyś przeczyta sobie co się działo na świecie jak się rodziła

Zgłoś nadużycie #2699 22 sierpnia 2015, 21:22

tymama Fajna mama

kasik077 napisał(a)

Czad :) później w karton i na pamiątkę dla młodzieży żeby pokazać, w czym chodziłas.

Ja mam taki karton i wsadzam tam różne drobiazgi i dam ma 18 stke :) jest tam m.in gazeta poranna z dnia narodzin karoli -kiedyś przeczyta sobie co się działo na świecie jak się rodziła

Ja też mam takie pudło, ale o gazecie nie pomyślałam :( no cóż, przy drugim nadrobię ;) mam w nim ubranko które Tymuś miał na sobie jako pierwsze, pierwszego smoczka, kartki z chrztu, białą szatkę, laurkę którą dostał od kuzyneczki jak się urodził :) aaa, opaskę ze szpitala :) pewnie coś jeszcze, ale nie pamiętam :)

Zgłoś nadużycie #2700 22 sierpnia 2015, 21:40

kasik077 Fajna mama
Byliśmy dzisiaj u cioci i dzięki niej mam obiad na tydzień a jak naleśniki usmaże to na rok! :)

Zgłoś nadużycie #2701 22 sierpnia 2015, 21:44

kasik077 Fajna mama
Brzuchy macie piękne chudziny! :)

Ja foto później zrobię, bo jeden fałd ciążowy a drugi jedzeniowy i nie wygląda to fajnie :) dobra tabs przestaje działać lecę w kime. Pewnie kolo 3obudze się na jogurt i banana - juz trzy noce z rzędu budzę się z giga głodem i nie zasnę jak nie zjem. Macie tak?

Zgłoś nadużycie #2702 22 sierpnia 2015, 21:50

tymama Fajna mama
Kasik czy to na środku stołu to kiszona kapucha? Mmmm, ale mam smaka :)

Co do jedzenia w nocy to stanowcze nie. Odwrotnie nawet- jak zjem to nie zasnę :P

Zgłoś nadużycie #2703 22 sierpnia 2015, 22:20

motylek1909 Supermama
piękne brzucholki macie dziewczyny!

ja dziś ukradłam mamie stetoskop i chciałam posłuchać serduszka malca, ale nie mogę nic usłyszeć :/ i zaczęłam się niepotrzebnie denerwować...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2704 22 sierpnia 2015, 22:56

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Ja sobie między nogi nie zaglądam ale mąż robi to dość często i nie ucieka z krzykiem, więc chyba jest ok :-P ;-)

No moj tez nie ucieka.... no ale oni nie są obiektywni.

Zgłoś nadużycie #2705 22 sierpnia 2015, 23:00

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

Ej mamy wymiotujace - w tamtej ciąży miałam jakieś czopki kurcze nie pamiętam nazwy. Pomagały na trochę. A i mi minęło wszystko w 17 tyg i ci co piszą mądre książki, że po 12 tyg spokój niech sobie w buty wsadza te publikacje :)

Torecan ? Ja tez bralam juz nawet dwa rodzaje i dupa... musze swoje wyrzygac i tyle. No mi przy chlopakach po 12 tyg odpuszczalo jak reka odjal. I mam cicha nadzieje ze teraz bedzie tak samo.

Zgłoś nadużycie #2706 22 sierpnia 2015, 23:53

Pedrova Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny,
ostatnio nie zaglądam tu zbyt często, bo korzystam z każdej chwili. Mąż jeszcze tydzień będzie w Polsce, a potem zobaczymy się znowu na 2 tygodnie pod koniec września. No cóż... wolałabym, żeby był ze mną na miejscu, ale to na szczęście tylko do grudnia, a potem już razem :)
Pytałyście o zdjęcie z ostatniego USG. Zamieszczam poniżej, chociaż wygląda trochę rozmyte. Na ekranie wszystko było widać dokładnie.
A brzuszka mam naprawdę niewiele. Wciąż bez problemu mieszczę się w swoje ciuchy.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #2707 22 sierpnia 2015, 23:59

Pedrova Zaprawiona w bojach
motylku, możesz uzupełnić, że następną wizytę mam 14 września. W sumie ginka ostatnio mówiła, że wszystko wygląda w porządku i nie trzeba robić prenatalnego, szczególnie że mój organizm jest młodszy niż wiek z metryki. Mam 26 lat, a wyglądam na 18.
Mąż jednak upiera się, żebym zrobiła prenatalne, powiedział, że nie ma co patrzeć na koszta jeśli chodzi o zdrowie naszego dziecka.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #2708 23 sierpnia 2015, 0:27

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

motylku, możesz uzupełnić, że następną wizytę mam 14 września. W sumie ginka ostatnio mówiła, że wszystko wygląda w porządku i nie trzeba robić prenatalnego, szczególnie że mój organizm jest młodszy niż wiek z metryki. Mam 26 lat, a wyglądam na 18.
Mąż jednak upiera się, żebym zrobiła prenatalne, powiedział, że nie ma co patrzeć na koszta jeśli chodzi o zdrowie naszego dziecka.

Jutro siądę na laptopa to zupełnie ale napisz mi w ssie czego na priv zebym wpisała :*

Co do prenatalnych... Ja sie decydowalam na samo usg, koszt 250 zł. Z krwią 350 zł ale stwierdziłam ze u mnie w rodzinie nie było takich zachorowań wiec nie jest to potrzebne. No ale dostałam sie na darmowe usg+krew z jakiegoś programu wiec tylko dlatego korzystam... Ja myśle, ze usg prenatalne każda kobita powinna zrobic, w końcu nie chodzi o nas a o ta mała istotne ktorej mozna ewentualnie pomoc w ssie jakichkolwiek chorób :) ale rozumiem ze to każdego indywidualna kwestia...

Ja dzis jak nigdy, pierwszy raz odkąd siedze na L4 zrobiłam sie na bóstwo sama dla siebie. Włosy wymodelowabe, paznokcie pomalowane, pełen make up... Szaleństwo :) musze powrócić do tych nawyków! Hahahaha :)

Jutro teście wracają z urlopu, a moja szwagierka u nas nocuje od wczoraj wiec jutro odwiedzimy teściów od razu i znów dzien zleci... A od pon bede do środy opiekować sie synem mojej cioci ktory ma 6 lat :) namiastka bycia rodzicem!

Miłej niedzieli mamusie!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2709 23 sierpnia 2015, 10:33

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Co do jedzenia w nocy to stanowcze nie. Odwrotnie nawet- jak zjem to nie zasnę :P

Nieee to 2 słoje zurku mniam! :)

Dzień dobry niedzielnie! Stary z dzieckiem na basenie a ja odpoczywam. A nie sory! Latam ze ściera, miota, mopem i łapy w garach. Bosko

Zgłoś nadużycie #2710 23 sierpnia 2015, 10:33

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Nieee to 2 słoje zurku mniam! :)

Dzień dobry niedzielnie! Stary z dzieckiem na basenie a ja odpoczywam. A nie sory! Latam ze ściera, miota, mopem i łapy w garach. Bosko