Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2671 22 sierpnia 2015, 19:10

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Chyba nie ma sie czym martwić. Faktycznie w jednym miejscu mam otarcie. Ale przeraził mnie wyglad moich narządów. .. kurcze jakieś sine sie zrobily, tez tak macie? Juz sie stresuje porodem... glupio mi będzie sie tak pokazac...

Zasiniony wygląd jest jak najbardziej prawidłowym i zdrowym objawem ciąży,nie masz się czym martwić bo każda kobieta w ciąży tak ma tak samo jak obwodki sutkow będą miały ciemny kolor

Zgłoś nadużycie #2672 22 sierpnia 2015, 19:19

kinste Gotowa na wszystko
Ale jestem wkurzona na mojego K...
Mieslismy rano jechać na air show do Radomia . Nie chciało mu się ..
To stwierdził że po południu pojedziemy do kina .. jest 19 a on w brudnych ciuchach nieogolony wygląda jak menel a nawet gorzej ..
Wypali papierosa i przychodzi mi buzi dac. . Chyba ocipial. .
Podgrzal sobie zupę i przyniósł ją w garnku do sypialni .. nie mam nic przeciwko jedzeniu w pokoju, ale kiedyś stwierdziłam że nie wyniose do kuchni brudnego talerza i prosiłam go o wyniesienie cały miesiąc .. w końcu ja go wynioslam. . Dostał joby że wszystko muszę za niego robić a on mnie wysmial i wyszedł z tym swoim jedzonkiem. .
Wszedł do pokoju to pierwsze co to beknąl ..
On cały mnie obrzydza, nawet nie chce się do niego przytulać bo nawet juz nie dba o siebie ..

Zgłoś nadużycie #2673 22 sierpnia 2015, 19:21

I w ogóle nie czuje tego ze jestem w ciąży .. jedynie co to wszystko mi utrudnia ..

Zgłoś nadużycie #2674 22 sierpnia 2015, 19:30

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Ale jestem wkurzona na mojego K...
Mieslismy rano jechać na air show do Radomia . Nie chciało mu się ..
To stwierdził że po południu pojedziemy do kina .. jest 19 a on w brudnych ciuchach nieogolony wygląda jak menel a nawet gorzej ..
Wypali papierosa i przychodzi mi buzi dac. . Chyba ocipial. .
Podgrzal sobie zupę i przyniósł ją w garnku do sypialni .. nie mam nic przeciwko jedzeniu w pokoju, ale kiedyś stwierdziłam że nie wyniose do kuchni brudnego talerza i prosiłam go o wyniesienie cały miesiąc .. w końcu ja go wynioslam. . Dostał joby że wszystko muszę za niego robić a on mnie wysmial i wyszedł z tym swoim jedzonkiem. .
Wszedł do pokoju to pierwsze co to beknąl ..
On cały mnie obrzydza, nawet nie chce się do niego przytulać bo nawet juz nie dba o siebie ..

Przytulam :-(
Faceci tacy są niestety tacy są oni myślą trochę innymi kategoriami :-/ mój m niby pragnal tego maluszka nie mówię że się nie cieszy ale nieraz kiedy ja gorzej się czuje nie ma dla mnie wogole zrozumienia,jak ostatnio chciał jechać na zakupy (bo niby napójow w domu nie było tzn były tylko nie te co on lubi) mówię mu że pojedziemy wieczorem lub jutro to się prawie obraził bo przecież co ciężkiego w zakupach :-/ nie rozumie że mi np źle słabo i na wymioty zbiera

Zgłoś nadużycie #2675 22 sierpnia 2015, 19:45

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Hehe, skad ja to znam. Moj tez na poczatku to szczęśliwy , euforia. A teraz zly bo nigdzie z nimi nie jezdze, na zakupach to nie pamietam kiedy bylam. Caly czas leze i wymiotuje. Z obiadami tez coraz gorzej. Ostatnio musial jajecznice robic bo ja nie bylam w stanie nic ugotowac. Ma zakaz uzywania perfum, szamponu i wszystkich kosmetykow. Myjemy sie tylko w szarym mydle, on zawsze pedancik pachnacy a teraz narzeka ze przeze mnie czuje sie jak brudas i caly czas pyta ile jeszcze, ze to dla niego chore... a ja czuje sie jeszcze gorzej, placze, bo przeciez to nie moja wina. Ech...faceci...

Zgłoś nadużycie #2676 22 sierpnia 2015, 19:48

Meg...uff.. to mi ulzylo bo juz widzialam oczami wyobtazni wzrok zgorszonego lekarza z pytaniem - co to kuzwa ma byc ?? !! ;)

Zgłoś nadużycie #2677 22 sierpnia 2015, 19:51

meg86 napisał(a)

Przytulam :-(
Faceci tacy są niestety tacy są oni myślą trochę innymi kategoriami :-/ mój m niby pragnal tego maluszka nie mówię że się nie cieszy ale nieraz kiedy ja gorzej się czuje nie ma dla mnie wogole zrozumienia,jak ostatnio chciał jechać na zakupy (bo niby napójow w domu nie było tzn były tylko nie te co on lubi) mówię mu że pojedziemy wieczorem lub jutro to się prawie obraził bo przecież co ciężkiego w zakupach :-/ nie rozumie że mi np źle słabo i na wymioty zbiera

No właśnie o to chodzi .. poszedł się umyć ,a rzeczy które mi zasmiecaly stolik i pokój są pod drzwiami.. zdziwi się jak się wypieprzy o te wszystkie rzeczy ..
I jeszcze glamanie. . Wie że tego nienawidze ( co innego malutkie dzieci :p ) to przychodzi do mnie jeść i glamie, sapie jeszcze to wszystko popija cola i beka. . Mam ochotę wylewać każdą colę którą jest w domu .. wypija jej dziennie 2-3 litry .. do śniadania nie napije się gorącej herbaty tylko cola ..

Zgłoś nadużycie #2678 22 sierpnia 2015, 19:53

tymama Fajna mama

Meg...uff.. to mi ulzylo bo juz widzialam oczami wyobtazni wzrok zgorszonego lekarza z pytaniem - co to kuzwa ma byc ?? !! ;)

Hahahaha :D

Zgłoś nadużycie #2679 22 sierpnia 2015, 19:56

Zaczynalismy się spotykać ważył 80 kg . W przeciągu roku przytyl 25 kg .. spotykamy się prawie dwa lata i chyba nie chce wiedzieć ile waży .. uwierzcie mi ze ma cellulit na brzuchu .. on mi wypomina ze w ogóle nie daje mu się dotknąć. . Ale on.mnie obrzydza. . W końcu powiem jaka jest prawda ..

Zgłoś nadużycie #2680 22 sierpnia 2015, 19:56

tymama Fajna mama
Meg spory brzuszek :)

Kinste od dołu już się zaokrągla :)
Mamaporaztrzeci- jak faktycznie otarcie to ufff, nic takiego, ale jakby się powtórzyło to do gina dla spokoju :)

Zgłoś nadużycie #2681 22 sierpnia 2015, 20:09

kinste napisał(a)

Zaczynalismy się spotykać ważył 80 kg . W przeciągu roku przytyl 25 kg .. spotykamy się prawie dwa lata i chyba nie chce wiedzieć ile waży .. uwierzcie mi ze ma cellulit na brzuchu .. on mi wypomina ze w ogóle nie daje mu się dotknąć. . Ale on.mnie obrzydza. . W końcu powiem jaka jest prawda ..

Ja mysle ze to nasze hormony tak szaleją ze wszystko nas wkurza.

Zgłoś nadużycie #2682 22 sierpnia 2015, 20:11

tymama napisał(a)

Meg spory brzuszek :)

Kinste od dołu już się zaokrągla :)
Mamaporaztrzeci- jak faktycznie otarcie to ufff, nic takiego, ale jakby się powtórzyło to do gina dla spokoju :)

No teraz bede trzymac reke na pulsie i sprawdzać jak sie sprawy maja :)

Zgłoś nadużycie #2683 22 sierpnia 2015, 20:16

tymama Fajna mama
Kinste Mamaporaztrzeci ma sporo racji, teraz nasze hormony świrują :)
Może spróbuj go namówić do zmiany trybu życia, tylko na spokojnie, bo nikt nie lubi krytyki :) argumentem może być to że teraz Ty musisz się lepiej odżywiać, potem dziecko nabierze złych nawyków, no użyj racjonalnych argumentów :P i lepiej żebyś nie mówiła że Cię brzydzi, bo tylko się zrazi ;)

Zgłoś nadużycie #2684 22 sierpnia 2015, 20:16

Ja mysle ze to nasze hormony tak szaleją ze wszystko nas wkurza.

Wszystko możliwe .. jutro jadę sama do kina bo jego się nie doprosze.. korzystam z tego ze dobrze się czuje bo później nie wiem jak będzie ..
On nie rozumie tego ze jak będzie dziecko to nie będę mogła o każdej porze dnia i nocy wyjść z domu ..
Już przestaje Wam marudzic, idę pod prysznic i idę spać :) dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #2685 22 sierpnia 2015, 20:28

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
A my dzisiaj dostalismy od tatuska taka bluzeczke ;) hihi rosniemy ;)

Zgłoś nadużycie #2686 22 sierpnia 2015, 20:36

Lenka87 Fajna mama

Chyba nie ma sie czym martwić. Faktycznie w jednym miejscu mam otarcie. Ale przeraził mnie wyglad moich narządów. .. kurcze jakieś sine sie zrobily, tez tak macie? Juz sie stresuje porodem... glupio mi będzie sie tak pokazac...

Ja sobie między nogi nie zaglądam ale mąż robi to dość często i nie ucieka z krzykiem, więc chyba jest ok :-P ;-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #2687 22 sierpnia 2015, 20:37

kasik077 Fajna mama
Hej laseczki! Wiecie co jestem daleka od suplementów diety ale przy ost zamówieniu gemini (apteka gemini -polecam wszystko tańsze duuuuzo ) zamówiłam Prevomit dla kobiet w ciąży. W składzie imbir i witaminy niby ale jak wezmę to ze 2h czuję się dobrze na serio. Kapec schodzi i gul z gardła tez. Szkoda, że tylko 2 dziennie można brać ale warto w każdym razie

Zgłoś nadużycie #2688 22 sierpnia 2015, 20:38

kasik077 Fajna mama

Kurcze dziewczyny zauwazylam przy podtarciu smuzki krwi. Brzuch nie boli ani nic, zastanawia mnie czy to nie po badaniu. Mialam tez usg przez pochwe. A do tego maz mnie dopadl. Czulam od wczoraj lekkie pieczenie jakby po otarciu a dzisiaj to.... nie wiem juz co myslec... nie chce panikować, ale maz juz zapowiedzial ze szybko mnie nie fotknie.

Pamiętam, że po badaniach miałam też takie coś ale to w zaawansowanej ciąży juz. Obserwuj czy nie ma tego dużo! I nast razem lekarzowi o tym powiedz!

Zgłoś nadużycie #2689 22 sierpnia 2015, 20:48

kasik077 Fajna mama

Eh a co ja mam powiedzieć -moja muszla rok temu do rozmiarów arbuza była naciagana i nacinana. Bez komentarza jak to wygląda. ...

W ogóle temat porodu był i zdolowaly jak pisalyscie, że piękne chwile itd. Jestem zazdrosna o to i nie ukrywam :( mój poród w jedynym zdaniu - wody, 13 godz, 4 cm rozwarcia, oksy, znieczulenie, okretka pepowiny i 3 punkty Karolinki bez krzyku, inkubator, nerwy. Dramat. Ale mam najcudowniejsze dziecko jeszcze raz bym dla niej to przeżyła u mimo tych dramatycznych chwil karmiłam piersią.

Byłam za naturalnym porodem i lałam na laski co to cesarke w kalendarzu mają zapisane między manicure a pedicure. Zwracam honor. I będę się starać o cesarke bo życie dziecka jest najważniejsze. A lekarze i ich oksy niszczą wszystko, pozbawiając matki takich cudownych chwil jakie niektóre z Was miały.

Zgłoś nadużycie #2690 22 sierpnia 2015, 20:51

kasik077 Fajna mama
Ej mamy wymiotujace - w tamtej ciąży miałam jakieś czopki kurcze nie pamiętam nazwy. Pomagały na trochę. A i mi minęło wszystko w 17 tyg i ci co piszą mądre książki, że po 12 tyg spokój niech sobie w buty wsadza te publikacje :)