Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2611 21 sierpnia 2015, 19:08

kinste Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

jasmin lenka- pieknie dzidziorki!!!! :D
uwielbiam ogladac czyjes usg :) :) :) :) :)

lenka twoj maluch jak moj wsadza tez na usg paluchy do buzi ;p czytałam ze potem ta umiejetnosc zanika :-)

mnie dziś mdliło do 15...a teraz mnie zaczeła tak boleć glowa ze ledwo siedzę...
na obiad zrobiłam leczo ;-)

kinste a co tam fajnego hodujesz w ogródku? :) :) :)

tymama jak ja ci wspolczuje....mam nadzieje ze z 12 tygodniem ci sie to skonczy... :)

a hoduję jabłuszka :) już niedługo się zaczynają ale ja w tym roku chyba będę tylko nadzorować, o ile zostaniemy z rodzicami ;p

współczuję Wam dziewczyny tych mdłości i wymiotów.. ja nawet nie bardzo wiem co to znaczy ale dla wyrównania rozcięłam sobie palec do kości ;p chyba szycia nie wymaga ;p

Zgłoś nadużycie #2612 21 sierpnia 2015, 19:18

Gumsior Gotowa na wszystko
Kurde, Lenka, jaki duży bobas! Zazdroszcze :)

Zgłoś nadużycie #2613 21 sierpnia 2015, 19:27

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

a hoduję jabłuszka :) już niedługo się zaczynają ale ja w tym roku chyba będę tylko nadzorować, o ile zostaniemy z rodzicami ;p

współczuję Wam dziewczyny tych mdłości i wymiotów.. ja nawet nie bardzo wiem co to znaczy ale dla wyrównania rozcięłam sobie palec do kości ;p chyba szycia nie wymaga ;p

ooo jabluszka uwielbam pieczone z cynamonem :D skad jestes ?? ? :)

Zgłoś nadużycie #2614 21 sierpnia 2015, 19:34

turboslimak napisał(a)

ooo jabluszka uwielbam pieczone z cynamonem :D skad jestes ?? ? :)

łódzkie :) okolice rawy maz.

Zgłoś nadużycie #2615 21 sierpnia 2015, 20:17

Brewa Gotowa na wszystko
Dziewczyny piękne zdjęcia bobasów 😊.

Zgłoś nadużycie #2616 21 sierpnia 2015, 20:53

kasik077 Fajna mama
czesc dziewczęta! Jestem beznadziejna, nadroiłam Was ale tak się podle czuję, że pootwieralam okienka, zeby kazdej poodpisywac i nie mam siły :( tak strasznie się źle czuję i to chyba psychicznie niż fizycznie, chciaż męczą mnie mdlości straszliwe. Nie ogarniam życia swojego - dom, zakupy, obiad i dziecko i jeszcze gruba ja z wiecznym kapciem w gębie. Ehhh szkoda gadać.

Witam nowe mamy!

Piękne fotki bobasków naszych marcowych!

Zgłoś nadużycie #2617 21 sierpnia 2015, 21:06

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Haha dziewczyny ja dzisiaj caly dzien jajka jem ;) a kiedys to bylo raz na jakis czas haha ;) wlasnie postanowilam zrobic paste jajeczna ze szczypiorkiem pyyyychotaaa ;)

Zgłoś nadużycie #2618 21 sierpnia 2015, 21:36

motylek1909 Supermama
A kanibalami harrego ;D piątkowy rytuał ;D miłego wieczoru i weekendu!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2619 21 sierpnia 2015, 21:40

Brewa Gotowa na wszystko
Kasik kapeć w gębie to było czego szukałam chcąc opisać to co czuje 😊. Witaj w klubie! Chociaz mi już troche przechodzi. I tobie tego życzę.
Dobrej nocy maminki

Zgłoś nadużycie #2620 21 sierpnia 2015, 21:49

meg86 Gotowa na wszystko
Dziewczyny łącze się w bólu z kapciem w gębie :-/ Ja to już myślałam że zeby zaczynają mi się psuć bo wieczny niesmak :-( ale powiem wam i was pociesze zaczął mi się 13 tydzień i pomału mija tzn mam jeszcze takiego kapcia ale nie ciągle tzn całymi dniami

Zgłoś nadużycie #2621 21 sierpnia 2015, 22:14

malalili Zaprawiona w bojach
Witam dziewczyny! Nie mialam czasu zeby napisac. Pierwsza wizyta wkoncu za mna i usg tez. A wiec dzidziol jak trzeba, serducho pieknie bilo! Termin z om 23marzec, z usg 21marzec. Moj gin zebym nie placila wzial mnie na caly dzien na oddzial i porobil wszystkie badania, w nastepny czwartek mam odebrac razem z wypisem. A poza tym musze sie pochwalic, bo juz dwa dni i dwie nocy nie karmie cory!! A to dla mnie mega osiagniecie... Troszke steka, ale myslalam ze bedzie gorzej.. No i mi cyc peka,, mam tabletki na zatrzymanie laktacji ale w chwili obecnej juz ich wziac nie moge.. i pozostaja tylko naturalne metody.. Oj laski ja na prawde nie wiedzialam ze z calych tych poltora roku ktore sa za nami, najtrudniejsze bedzie zaprzestac karmic :( Poszlo latwiej dzieki motywacji mojego doktora, ktory mnie zjeba* na dzien dobry, bo przeciez w ciazy jest to calkowicie wykluczone ! hhehhe. Nadrabiam wieczorami co tam skrobiecie, mam nadzieje ze bede miec wiecej wkoncu czasu dla siebie, bo poki co kazdego wieczora padam na twarz.. Zdrowka kochane!!

Zgłoś nadużycie #2622 21 sierpnia 2015, 22:26

jogi Gotowa na wszystko
dziewczyny ja umieram!! :( juz wiem ze to nie slonce i zakupy tak mnie wykonczyly tylko zlapalo mnie jakies przeziebienie :( pol dnia boli mnie glowa,leci mi z nosa,boli gardlo,bola miesnie... :( gdzie ja sie tak zalatwilam...co polecicie z domowych sposobow na przeziebienie? procz herbatki z miodem i cytryna i mleka z czosnkiem i miodem? herbatki pilam,mleko z ogromna iloscia czosnku i miodu wlasnie sobie zapodalam i jeszcze chwilke i poloze sie spac.a jeszcze 21.30 nie ma.nigdy tak wczesnie nie kladlam sie.dobrze ze maz ma weekend wolny to zajmie sie synem a ja wtedy postaram sie troche odpoczac.oby szybko mi przeszlo.

Zgłoś nadużycie #2623 21 sierpnia 2015, 22:28

jogi Gotowa na wszystko
a i jeszcze czuje ze opryszczka mnie bierze a nie mam nic co moglabym uzyc na nia :( polecicie cos?

Zgłoś nadużycie #2624 22 sierpnia 2015, 3:32

meg86 Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

a i jeszcze czuje ze opryszczka mnie bierze a nie mam nic co moglabym uzyc na nia :( polecicie cos?

Jogi na innym forum gdzie się udzielam z racji swojej niepłodności jest dziewczyna która niedawno miała opryszczke była z tym u swojego Dr i lekarz przepisał jej antybiotyk bo powiedział że w pierwszym trymestrze taka opryszczka jest dosyć niebezpieczna dla płodu także jak ci faktycznie wyskoczy poszlabym do lekarza

Zgłoś nadużycie #2625 22 sierpnia 2015, 6:15

jogi napisał(a)

dziewczyny ja umieram!! :( juz wiem ze to nie slonce i zakupy tak mnie wykonczyly tylko zlapalo mnie jakies przeziebienie :( pol dnia boli mnie glowa,leci mi z nosa,boli gardlo,bola miesnie... :( gdzie ja sie tak zalatwilam...co polecicie z domowych sposobow na przeziebienie? procz herbatki z miodem i cytryna i mleka z czosnkiem i miodem? herbatki pilam,mleko z ogromna iloscia czosnku i miodu wlasnie sobie zapodalam i jeszcze chwilke i poloze sie spac.a jeszcze 21.30 nie ma.nigdy tak wczesnie nie kladlam sie.dobrze ze maz ma weekend wolny to zajmie sie synem a ja wtedy postaram sie troche odpoczac.oby szybko mi przeszlo.

Dodawaj sobie do herbaty skoczek malinowy i ewentualnie możesz łykac witaminę C, bo nic innego nie jest wskazane ..

Zgłoś nadużycie #2626 22 sierpnia 2015, 7:20

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

jogi napisał(a)

No to witaj w klubie katar gardło i rozbicie.. Ja sobie gardło płukałam szałwia a w aptece mi pan polecił prenalen gardlo i jest lepiej...

Zgłoś nadużycie #2627 22 sierpnia 2015, 8:35

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

No to witaj w klubie katar gardło i rozbicie.. Ja sobie gardło płukałam szałwia a w aptece mi pan polecił prenalen gardlo i jest lepiej...

Rybka szałwia powoduje skurcze ja sobie w ciąży z Mikołajem plukalam bo miałam coś z dziaslem i takim sposobem trafiłam do szpitala lepsza już jest plukanka solna na gardło

Zgłoś nadużycie #2628 22 sierpnia 2015, 9:13

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

Rybka szałwia powoduje skurcze ja sobie w ciąży z Mikołajem plukalam bo miałam coś z dziaslem i takim sposobem trafiłam do szpitala lepsza już jest plukanka solna na gardło

Coś ty? 😳 mi nic nie było na szczęście ale teraz juz wiem ups

Zgłoś nadużycie #2629 22 sierpnia 2015, 9:38

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. Jak dzis samopoczucia? U mnie dalej kiszka... muli mnie tragicznie, pewnie jak wstane to z miejsca zwroce ten serek ktory teraz staram sie zjesc. Caly czas czuje w ustach gorycz... nawet jak jem slodkie to to okropne uczucie nie znika.. wczoraj wieczorem juz normalnie sie poryczalam. Chce w koncu wstac z tego wyra i zaczac normalnie funkcjonowac. Podziwiam te, ktore jeszcze przy nudnosciach i wymiotach zajmuja sie dziecmi! Fakt. Z mlodszym synem tez wymiotowalam i mialam w domu roczniaka... ale mam wrazenie ze teraz o wiele gorzej to znosze. Dobrze ze chlopaki duze i sami sie soba zajma bo nie dalabym rady.

Zgłoś nadużycie #2630 22 sierpnia 2015, 10:09

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

mi farmaceuta polecil zovirax mowil ze ciazy mozna...
z domowych sposobów to miód....

kasik bidulko...wogole dziewczyny ja Was rozumem doskonale miałam to samo na poczatku nawetnie chciało mi sie chwilami odpalać kompa..jak juz sie zmusiłam...to pisac tez mi sie nie chciało... ;-)
i to bylo silniejsze....
trzymajcie sie i oby do 12 tygodnia bo po tym to juz jest coraz lepiej i mija ten zły stan :) :) :)

mamaporatrzeci- u mnie dobrze :D choc wczoraj dzidzia dała mi przed snem popalic mdlosciami zgaga i podraznieniem....ale poszłam szybko spać....
dzis rano zjadłam parówki drobiowe taka ochote na nie miałam...wiem ze nie zdrowe ale potrzeba ciazowa silniejsza niz wszystko :-)
zaraz bedzie lepiej zoabczysz jeszcze tylko tydzień :-) dokladnie 6 dni i zacznie byc coraz lepiej... :)