Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2511 20 sierpnia 2015, 15:06

Brewa Gotowa na wszystko
Mamaporaztzrci 06.06 ostatnia @ a termin mam na 13.03 :)

Zgłoś nadużycie #2512 20 sierpnia 2015, 15:09

jogi Gotowa na wszystko
wg chinskiego kalendarza wychodzi mi teraz dziewczynka :) choc traktuje to z pzrymruzeniem oka ;) ale przy synku sie sprawdzilo :) zobaczymy tym razem :)

Zgłoś nadużycie #2513 20 sierpnia 2015, 15:14

Gumsior Gotowa na wszystko

Brewa napisał(a)

Pisałam ogólnie, że w pracy usypiam i nie potrafie sie skupić. A pracuje do 16 :)

Aaaa już się zastanawiałam zdziwiona :D

Witaj Mamaporaztrzeci :)

Ja właśnie po wizycie. Dzidziuś rośnie zdrowy, ma 3,73 cm i serduszko dźwięcznie bije i nawet podskakuje sobie ładnie. Generalnie dzisiaj mi lekarz powiedział, że na chwilę obecną jest to 10t4d według usg, ale że taka różnica nic nie zmienia i że na wizycie za 2 tygodnie ostatecznie potwierdzimy(a wszystko przez dziwną owulację :) ).

Mam też niestety złe informacje :( Podejrzewa u mnie cukrzyce ciążową i kazał mi zrobić krzywą cukrzycową bo to bardzo niebezpieczne dla dzieciątka. Oczywiście się zestresowałam, a mój P. wcale mi humoru nie poprawił tylko się pokłóciliśmy przez telefon :(

Tak więc następna wizyta na 18.30, 3 września. Oby wszystko było okej!!!

Tak patrząc na Was dziewczyny to chyba zrobię prenatalne bo mój dzidziuch ma za duże przejścia jak na tak młody wiek :( Boję się, że coś mu się mogło wydarzyć.

Zgłoś nadużycie #2514 20 sierpnia 2015, 15:20

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Jejku...jak teraz usunac te suwaki ?

Zgłoś nadużycie #2515 20 sierpnia 2015, 15:21

tymama Fajna mama
Turboślimak piękny Twój dzidziuś :) może jednak będziesz mieć wymarzoną córeczkę :)

Witaj Mamaporaztrzeci, Twój maluszek też śliczny :)

Zgłoś nadużycie #2516 20 sierpnia 2015, 15:24

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Aaaa już się zastanawiałam zdziwiona :D

Witaj Mamaporaztrzeci :)

Ja właśnie po wizycie. Dzidziuś rośnie zdrowy, ma 3,73 cm i serduszko dźwięcznie bije i nawet podskakuje sobie ładnie. Generalnie dzisiaj mi lekarz powiedział, że na chwilę obecną jest to 10t4d według usg, ale że taka różnica nic nie zmienia i że na wizycie za 2 tygodnie ostatecznie potwierdzimy(a wszystko przez dziwną owulację :) ).

Mam też niestety złe informacje :( Podejrzewa u mnie cukrzyce ciążową i kazał mi zrobić krzywą cukrzycową bo to bardzo niebezpieczne dla dzieciątka. Oczywiście się zestresowałam, a mój P. wcale mi humoru nie poprawił tylko się pokłóciliśmy przez telefon :(

Tak więc następna wizyta na 18.30, 3 września. Oby wszystko było okej!!!

Tak patrząc na Was dziewczyny to chyba zrobię prenatalne bo mój dzidziuch ma za duże przejścia jak na tak młody wiek :( Boję się, że coś mu się mogło wydarzyć.

Masz zdjęcie? Cieszę się, że z maluszkiem wszystko ok :)
Na jakiej podstawie podejrzewa cukrzycę? Cukier na czczo masz za wysoki?

Zgłoś nadużycie #2517 20 sierpnia 2015, 15:24

motylek1909 Supermama
Gumisior cieszę sie ze ba wizycie ok. I ze dzidzia duza :) a cukrzyca sie nie przejmuj, dieta i bedzie wszystko dobrze :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2518 20 sierpnia 2015, 15:26

tymama Fajna mama

jogi napisał(a)

witajcie kochane,
jestem juz po wizycie u gp.wszystko jest dobrze.serduszko bije :) :) pobral mi krew i mocz i musze czekac na list ze szpitala kiedy bede miala pierwsze USG.tutaj wszystko wyglada inaczej.uspokoilam sie ze serduszko slicznie bije :) teraz z niecierpliwoscia czekam na USG.mysle ze za jakis tydzien lub poltora(tutaj robia pierwsze usg na przelomie 12,13 tygodnia)

Uff, dobrze że słyszałaś serduszko, musisz mieć duuużo cierpliwości widząc ile wizyt i usg za nami a Ty czekasz na pierwsze :) za tk zobaczysz już dużego człowieczka :)

Zgłoś nadużycie #2519 20 sierpnia 2015, 15:29

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Jejku...jak teraz usunac te suwaki ?

Wejdź na swoje konto w zakładkę suwaczku i tam masz opcje usuń suwaczku
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2520 20 sierpnia 2015, 15:30

Cieszę się oczywiście, że dzidziol cały :)
Nooo mam glukozę na czczo za wysoką... Tak myślałam, że coś nie tak mam z tym cukrem bo jak zjem węglowodany to od razu się śpiąca robię, ale myślałam, że to nic takiego.
I wrzucam zdjęcie dzidzi :)

Zgłoś nadużycie #2521 20 sierpnia 2015, 15:30

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Rety ja mam wizyte za tydzien i chyba uprosze o usg przed prenatalnymi. Bede spokojniejsza jak zobacze ze wszystko jest dobrze...

jesli kochana to cie uspokoi to zrób :-) ja tak zrobiłam i nie zaluje!!!

Zgłoś nadużycie #2522 20 sierpnia 2015, 15:31

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Nooo mam glukozę na czczo za wysoką... Tak myślałam, że coś nie tak mam z tym cukrem bo jak zjem węglowodany to od razu się śpiąca robię, ale myślałam, że to nic takiego.

jeee jeeee jeeeeee lezy sobie smacznie i pocharpuje :D sliczniutki malutki :) :)

Zgłoś nadużycie #2523 20 sierpnia 2015, 15:32

turboslimak Fajna mama

tymama napisał(a)

Turboślimak piękny Twój dzidziuś :) może jednak będziesz mieć wymarzoną córeczkę :)

Witaj Mamaporaztrzeci, Twój maluszek też śliczny :)

tymama dziekuje! :)

ty bdulka 2,5 kilo na minusie...ja za to musze przejsc na dite gotowane warzywa i podgotowane owoce...lekarz powiedzial ze w moim przypadku absolutnie surowych rzeczy.

Zgłoś nadużycie #2524 20 sierpnia 2015, 15:32

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

To krzywą cukrową zrób koniecznie i tak jak Motylek mówi dietka i będzie ok :) nie martw się, dobrze że lekarz szybko reaguje :)
Jeju jakie już masz duże dziecko, mój ma gdzieś połowę tego co Twój :)

Zgłoś nadużycie #2525 20 sierpnia 2015, 15:34

tymama Fajna mama

turboslimak napisał(a)

ty bdulka 2,5 kilo na minusie...ja za to musze przejsc na dite gotowane warzywa i podgotowane owoce...lekarz powiedzial ze w moim przypadku absolutnie surowych rzeczy.

Hmm, a dlaczego?

Zgłoś nadużycie #2526 20 sierpnia 2015, 15:43

tymama napisał(a)

To krzywą cukrową zrób koniecznie i tak jak Motylek mówi dietka i będzie ok :) nie martw się, dobrze że lekarz szybko reaguje :)
Jeju jakie już masz duże dziecko, mój ma gdzieś połowę tego co Twój :)

Nim się obejrzysz też będziesz miała takiego olbrzyma! Postanowiłam, że w poniedziałek pójdę na tą krzywą bo jutro idę do dorywczej pracy. Poczytam zaraz o dietach co mogę a co nie i postaram się zdrowiej odżywiać.

Zgłoś nadużycie #2527 20 sierpnia 2015, 15:44

turboslimak napisał(a)

No właśnie, dlaczego?

Zgłoś nadużycie #2528 20 sierpnia 2015, 15:45

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

jaki piękny dzidziuś!!! :)

Zgłoś nadużycie #2529 20 sierpnia 2015, 16:50

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Wejdź na swoje konto w zakładkę suwaczku i tam masz opcje usuń suwaczku

Dziekuje motylku :)

Zgłoś nadużycie #2530 20 sierpnia 2015, 16:59

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

No właśnie, dlaczego?

bo jak ugniatał mi brzuch powiedział ze zle pracuja mi jelita nie mogl do dzieciaka sie dostać......fakt zaparcia mam straszne.....

powiedzial ze to przez surowizne.... :)