Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2471 20 sierpnia 2015, 12:38

Gumsior Gotowa na wszystko
Ja zrobiłam listę pytań. Mam wrażenie, że jest trochę prymitywna, ale co mi tam :D Muszę się wszystkiego dowiedzieć :D

Zgłoś nadużycie #2472 20 sierpnia 2015, 12:50

tymama Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Ja mam 1.09 prenatalne i tez powoli się denerwuje :(

Tak szybko? :) ja mam 17. 09 :)

Zgłoś nadużycie #2473 20 sierpnia 2015, 12:50

tymama Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Ja zrobiłam listę pytań. Mam wrażenie, że jest trochę prymitywna, ale co mi tam :D Muszę się wszystkiego dowiedzieć :D

Pytaj ile wlezie, od tego jest lekarz, żeby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości :)

Zgłoś nadużycie #2474 20 sierpnia 2015, 12:52

kinste Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) i ja po wizycie :) obiadek gotuje :) dostałam L4, pani doktor powiedziała że to zawsze jakieś pieniądze :)
No i jeśli chodzi o dzidziusia to wiem że jest wiercipieta :D dosłownie maluszek skakal :D Dzisiaj zrobiona była przeziernosc karkowa i jest wszystko bardzo dobrze, kości nosowe wytworzone prawidłowo :) pani doktor mówi że jeszcze nie można brać pod uwagę tego ale chyba coś wystaje i być może noszę chłopca :) ale jeszcze nic pewnego :)
Bąbelek ma 36.9 mm. :)

Zgłoś nadużycie #2475 20 sierpnia 2015, 12:56

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

Dzień dobry :) i ja po wizycie :) obiadek gotuje :) dostałam L4, pani doktor powiedziała że to zawsze jakieś pieniądze :)
No i jeśli chodzi o dzidziusia to wiem że jest wiercipieta :D dosłownie maluszek skakal :D Dzisiaj zrobiona była przeziernosc karkowa i jest wszystko bardzo dobrze, kości nosowe wytworzone prawidłowo :) pani doktor mówi że jeszcze nie można brać pod uwagę tego ale chyba coś wystaje i być może noszę chłopca :) ale jeszcze nic pewnego :)

Następne piękne dzieciątko :)
Na tym etapie tworzenia narządów płciowych wystaje i u chłopczyków i u dziewczynek tylko pod innym kątem :) a czujesz że to synek czy córeczka? :)

Zgłoś nadużycie #2476 20 sierpnia 2015, 13:01

tymama napisał(a)

Następne piękne dzieciątko :)
Na tym etapie tworzenia narządów płciowych wystaje i u chłopczyków i u dziewczynek tylko pod innym kątem :) a czujesz że to synek czy córeczka? :)

Ja od samego początku przeczuwam chłopaka :) więc pewnie będzie dziewczynka :D

Zgłoś nadużycie #2477 20 sierpnia 2015, 13:04

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

Ja od samego początku przeczuwam chłopaka :) więc pewnie będzie dziewczynka :D

Haha :D ja czułam chłopaka i mam :) a teraz nic nie czuję, na początku czułam dziewczynkę, a bardzo chcę chłopczyka :) teraz już sama nie wiem :)

Zgłoś nadużycie #2478 20 sierpnia 2015, 13:08

Najważniejsze zęby malenstwo było zdrowe :)

Zgłoś nadużycie #2479 20 sierpnia 2015, 13:09

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

Najważniejsze zęby malenstwo było zdrowe :)

No to oczywiste :) :)

Zgłoś nadużycie #2480 20 sierpnia 2015, 13:29

motylek1909 Supermama
Kinste gratuluje :) piękny dziec! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2481 20 sierpnia 2015, 13:38

kinste napisał(a)

Jaki śliczny bobasek!!! Ja właśnie czekam na swoją kolej. Juz byłam u położnej i założyła mi kartę ciąży :)
Co najśmieszniejsze zaczęłam chudnąc. Przez pierwsze 6 tyg ciąży, o ktorej co prawda nie wiedziałam, przytyłam 3,5 kg chyba. Jeszcze sie zastanawiałam czemu tyje skoro ćwiczę. Pózniej przez 2-3 tyg waga stała i teraz kg mniej niż 2 tyg temu. Śmiesznie tak.

Zgłoś nadużycie #2482 20 sierpnia 2015, 13:47

Gumsior napisał(a)

Jaki śliczny bobasek!!! Ja właśnie czekam na swoją kolej. Juz byłam u położnej i założyła mi kartę ciąży :)
Co najśmieszniejsze zaczęłam chudnąc. Przez pierwsze 6 tyg ciąży, o ktorej co prawda nie wiedziałam, przytyłam 3,5 kg chyba. Jeszcze sie zastanawiałam czemu tyje skoro ćwiczę. Pózniej przez 2-3 tyg waga stała i teraz kg mniej niż 2 tyg temu. Śmiesznie tak.

dziękuję :) no to faktycznie dziwne :D ja jak na razie +3kg :) ale pozwalam sobie na wszystko :) znalazłam ćwiczenia dla ciężarnych :) chce rozciągnąć trochę mięśnie bo chyba będę chciała rodzić naturalnie :)

Zgłoś nadużycie #2483 20 sierpnia 2015, 13:51

Ja raczej sobie niczego nie odmawiam, ale wole kwaśne niż słodkie. W zasadzie ze słodkiego to tylko lody dla ochłody wiec może przez to chudnę.

Co do aktywności to chce chodzić na basen ale sama nie mam motywacji, a nikt nie chce wydawać kasy na basen skoro mogą nad jeziorem poszaleć.

I jeszcze zamierzam rozciągnąć co nie co w środku żeby mi nic nie pękło bo nie chce być nacinana. Jakis specjalny masaż ponoć jest ale jak mi siostra demonstrowała go na nodze to bardzo bolało :p

Zgłoś nadużycie #2484 20 sierpnia 2015, 13:53

Gumsior napisał(a)

Ja raczej sobie niczego nie odmawiam, ale wole kwaśne niż słodkie. W zasadzie ze słodkiego to tylko lody dla ochłody wiec może przez to chudnę.

Co do aktywności to chce chodzić na basen ale sama nie mam motywacji, a nikt nie chce wydawać kasy na basen skoro mogą nad jeziorem poszaleć.

I jeszcze zamierzam rozciągnąć co nie co w środku żeby mi nic nie pękło bo nie chce być nacinana. Jakis specjalny masaż ponoć jest ale jak mi siostra demonstrowała go na nodze to bardzo bolało :p

też bym nie chciała, dlatego zaczynam ćwiczyć ;p

Zgłoś nadużycie #2485 20 sierpnia 2015, 13:55

tymama Fajna mama
U mnie -2,5kg. Ale ja wymiotuję, więc nie ma co się dziwić.
Też chcę chodzić na basen, ale jak się lepiej poczuję :)

Zgłoś nadużycie #2486 20 sierpnia 2015, 14:16

tymama napisał(a)

U mnie -2,5kg. Ale ja wymiotuję, więc nie ma co się dziwić.
Też chcę chodzić na basen, ale jak się lepiej poczuję :)

Ja Ci powiem, ze w basenie nie mam żadnych nudności ani nic. Czuje Cie wręcz cudównie, mimo ze wcześniej nie specjalnie lubiłam pływanie.

Juz 45 min opoźnienia. Zwariuje.

Zgłoś nadużycie #2487 20 sierpnia 2015, 14:28

turboslimak Fajna mama

MamaAnia25 napisał(a)

U mnie wszystko wzorowo ;) dzidzius sie ma dobrze teraz mase badan do zrobienia a 9.09 prenatalne ;) babos ma 2,4 cm ;)

jeeeeeest!!!!!!!! :-) )))))) sliczny bejbiczek! :)

Zgłoś nadużycie #2488 20 sierpnia 2015, 14:31

turboslimak Fajna mama
ja już po wizycie :)

220 zł i nie musialam robic PAAPA

ryzyko skorygowane u mnie po badaniu dotyczace mojej fasolki:

zespoł downa: 1:6964
trisomia 18: 1:9375
trisomia 13: 1:200000

takze przy tak niskim ryzyku nie decydowałam się na wnikliwsze testy :-)

maluch tańczy lambade ;-)
lekarz nie doszukał sie siusiaka i mowi ze mozliwe ze dziewucha z chinskiego kanlendarza wychodzi mi dizewucha...i zawsze u mnie w rodzinie pierwsze dziewczyny..ale mowi ze jeszcze moze sie to zmienic :)

Zgłoś nadużycie #2489 20 sierpnia 2015, 14:31

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

No! Takie informacje to my lubimy :) :) z tym basenem fajna sprawa ja właśnie znalazłam u siebie zajęcia na basenie dla przyszłych mam 2 razy w tyg ale od 14 tyg także jeszcze chwila i będziem się pluskać :)

Zgłoś nadużycie #2490 20 sierpnia 2015, 14:32

jogi Gotowa na wszystko
witajcie kochane,
jestem juz po wizycie u gp.wszystko jest dobrze.serduszko bije :) :) pobral mi krew i mocz i musze czekac na list ze szpitala kiedy bede miala pierwsze USG.tutaj wszystko wyglada inaczej.uspokoilam sie ze serduszko slicznie bije :) teraz z niecierpliwoscia czekam na USG.mysle ze za jakis tydzien lub poltora(tutaj robia pierwsze usg na przelomie 12,13 tygodnia)